kdcop - en to he translation catalogue (27 entries)

note: i18n: file kdcopui.rc line 4
en: &Extra
he: ע&וד

note: i18n: file kdcopview.ui line 69
en: none
he: ללא

note: i18n: file kdcopview.ui line 94
en: Returned data type:
he: טיפוס הנתונים המוחזר:

en: A graphical DCOP browser/client
he: דפדפן\לקוח DCOP גרפי

en: %1 (default)
he: %1 (ברירת מחדל)

en: Welcome to the KDE DCOP browser
he: ברוכים הבאים לדפדפן ה־DCOP של KDE

en: Application
he: יישום

en: &Execute
he: &הפעלה

en: Execute the selected DCOP call.
he: הפעלת קריאת ה־DCOP הנבחרת.

en: Language Mode
he: מצב שפה

en: Set the current language export.
he: הגדרת ייצוא השפה הנוכחי.

en: DCOP Browser
he: דפדפן DCOP

en: No parameters found.
he: לא נמצאו פרמטרים.

en: DCOP Browser Error
he: שגיאה של דפדפן ה־DCOP

en: Call Function %1
he: קריאה לפונקציה %1

en: Name
he: שם

en: Type
he: טיפוס

en: Value
he: ערך

en: Cannot handle datatype %1
he: אין אפשרות לטפל בטיפוס הנתונים %1

en: DCOP call failed
he: קריאת ה־DCOP נכשלה

en: <p>DCOP call failed.</p>%1
he: <p>קריאת ה־DCOP נכשלה.</p>%1

en: <p>Application is still registered with DCOP; I do not know why this call failed.</p>
he: <p>היישום עדיין רשום אצל DCOP. לא ידוע מדוע קריאה זו נכשלה.</p>

en: <p>The application appears to have unregistered with DCOP.</p>
he: <p>נראה כי היישום ביטל את רישומו ב־DCOP.</p>

en: DCOP call %1 executed
he: קריאת ה־DCOP %1 הופעלה

en: Unknown type %1.
he: טיפוס לא מוכר %1.

en: No returned values
he: אין ערכים מוחזרים

en: Do not know how to demarshal %1
he: לא ידוע כיצד יש לפענח את %1
