gnome-themes - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Attractive Usability
br: Plijus da implij

en: Black-on-white text and icons
br: Skritur hag arlunioù du war wenn

en: White-on-black text and icons
br: Skritur hag arlunioù gwenn war zu

en: Large black-on-white text and icons
br: Skritur hag arlunioù bras ha du war wenn

en: Large white-on-black text and icons
br: Skritur hag arlunioù bras gwenn war zu

en: Large Print
br: Moullañ bras

en: Large text and icons
br: Skritur hag arlunioù bras

en: A minimalistic appearance
br: Ar simplañ ar gwellañ
