tomboy - en to uk translation catalogue (407 entries)

en: Accessories
uk: Стандартні

en: Simple and easy to use note-taking
uk: Проста та зручна програма для створення приміток

en: Tomboy Applet Factory
uk: Фабрика аплетів Tomboy

en: Tomboy Notes
uk: Примітки Tomboy

en: S_ynchronize Notes
uk: С_инхронізувати примітки

en: _About
uk: _Про програму

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Preferences
uk: П_араметри

en: Note-taker
uk: Записник

en: Take notes, link ideas, and stay organized
uk: Зібрати нотатки, пов'язати ідеї та залишитися зібраним

en: Accept SSL Certificates
uk: Приймати сертифікати SSL

en: Create a new Note
uk: Створити нову примітку

en: Custom Font Face
uk: Інший шрифт

en: Determines X coordinate of Search window; stored on Tomboy exit.
uk: Визначити координату X вікна "Пошук"; зберігається при виході з Tomboy.

en: Determines Y coordinate of Search window; stored on Tomboy exit.
uk: Визначити координату Y вікна "Пошук"; зберігається при виході з Tomboy.

en: Determines pixel height of Search window; stored on Tomboy exit.
uk: Визначити висоту пікселя вікна "Пошук"; зберігається при виході з Tomboy.

en: Determines pixel width of Search window; stored on Tomboy exit.
uk: Визначити ширину пікселя вікна "Пошук"; зберігається при виході з Tomboy.

en: Enable Auto bulleted lists.
uk: Увімкнути автоматичні списки

en: Enable Middle-Click Paste On Icon.
uk: Увімкнути вставку клацанням середньою кнопкою на значку

en: Enable WikiWord highlighting
uk: Ввімкнути виділення WikiWord

en: Enable closing notes with escape.
uk: Увімкнути закриття приміток клавішею Esc

en: Enable custom font
uk: Використовувати інший шрифт

en: Enable global keybindings
uk: Увімкнути глобальні комбінацій клавіш

en: Enable spellchecking
uk: Увімкнути перевірку правопису

en: Enable startup notes
uk: Увімкнути привітальні примітки

en: Enable this option if you want bulleted lists to be automatic when you place - or * at the beginning of a line.
uk: Встановіть цей ключ, якщо хочете, щоб списки створювалися автоматично при вводі символу - чи * на початку рядка.

en: Enable this option if you want to be able to middle-click the Tomboy icon to paste timestamped content into the Start Here note.
uk: Встановіть цей ключ, якщо хочете, щоб при клацанні середньою кнопкою миші на значку Tomboy у вашу «Першу примітку» вставлявся вміст разом з позначкою часу.

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
uk: Увімкніть цей параметр для виділення кольором слів ЯкіВиглядаютьТакимЧином. Клацання на слові створить примітку з цією назвою.

en: FUSE Mounting Timeout (ms)
uk: Обмеження часу приєднання для FUSE (мс)

en: HTML Export All Linked Notes
uk: Вмикати усі пов'язані примітки при експорті в HTML

en: HTML Export Last Directory
uk: Останній каталог експорту в HTML

en: HTML Export Linked Notes
uk: Пов'язані примітки при експорті в HTML

en: If enable_custom_font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
uk: Якщо встановлено enable_custom_font, для відображення приміток буде використовуватись шрифт з вказаною тут назвою.

en: If enabled, all notes that were open when Tomboy quit will automatically be reopened at startup.
uk: Якщо увімкнено, всі примітки, що залишились відкритими перед виходом будуть знову відновлені після перезапуску.

en: If enabled, an opened note can be closed by hitting the escape key.
uk: Якщо увімкнено, відкриту позначку можна закрити натисканням клавіші Esc.

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
uk: Якщо встановлено, неправильно написані слова будуть підкреслюватись червоним, а при клацанні правою кнопкою показуватимуться коректні варіанти заміни.

en: If true, the desktop-global keybindings set in /apps/tomboy/global_keybindings will be enabled, allowing for useful Tomboy actions to be available from any application.
uk: Якщо встановлено, діятимуть глобальні комбінації клавіш робочого столу визначені у /apps/tomboy/global_keybindings, що дозволяє виконувати дії з Tomboy у будь-якій програмі.

en: If true, the font name set in custom_font_face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
uk: Якщо встановлено, для відображення приміток буде використовуватись визначена у custom_font_face назва шрифту. У іншому випадку, буде використовуватись системний шрифт.

en: Indicates that the Sticky Note Importer plugin has not been run, so it should run automatically the next time Tomboy starts.
uk: Говорить про те, що розширення імпорту Липких приміток не запускалось, тобто воно має запуститись під час наступного запуску Tomboy.

en: Integer determining the minimum number of notes to show in the Tomboy note menu.
uk: Ціле число, що визначає мінімальну кількість приміток, які повинні показуватись у меню приміток Tomboy.

en: Integer value indicating if there is a preference to always perform a specific behavior when a conflict is detected, instead of prompting the user. The values map to an internal enumeration. 0 indicates that the user wishes to be prompted when a conflict occurs, so that they may handle each conflict situation on a case-by-case basis.
uk: Ціле значення, що вказує на те, що бажано завжди виконувати дії при виявленні конфлікту, або на те, що треба питати користувача. Значення відображається на внутрішню структуру. 0 означає необхідність запиту підтвердження, таким чином користувач може обробляти кожну конфліктну ситуацію окремо.

en: List of pinned notes.
uk: Список пов'язаних приміток

en: Maximum characters of note title to show in the Tomboy tray or panel applet note menu.
uk: Максимальна кількість символів у заголовку примітки, яке показується у меню аплету Tomboy панелі у області сповіщень.

en: Maximum note title length to show in tray menu.
uk: Максимальна кількість символів у заголовку примітки у області сповіщень

en: Minimum number of notes to show in menu
uk: Мінімальна кількість приміток у меню.

en: Note Synchronization Conflict Saved Behavior
uk: Збережена поведінка при конфлікті синхронізації приміток

en: Open Recent Changes
uk: Відкрити недавні зміни

en: Open Search Dialog
uk: Відкрити діалог пошуку

en: Open Start Here
uk: Відкрити "Першу примітку"

en: Path on SSH server to Tomboy synchronization directory (optional).
uk: Шлях до теки синхронізації Tomboy на SSH сервері (необов'язково)

en: Path to the synchronization server when using the filesystem synchronization service addin.
uk: Шлях на сервері синхронізації для використання розширення служби синхронізації.

en: SSHFS Remote Synchronization Folder
uk: Віддалена тека синхронізації SSHFS

en: SSHFS Remote Synchronization User Name
uk: Ім'я користувача для доступу до віддаленої теки синхронізації SSHFS

en: SSHFS Synchronization Server Port
uk: Порт сервера синхронізації SSHFS

en: SSHFS Synchronization Server URL
uk: Посилання на сервер синхронізації SSHFS

en: Saved height of Search window
uk: Збережено висоту вікна "Пошук"

en: Saved horizontal position of Search window
uk: Збережено горизонтальну позицію вікна "Пошук"

en: Saved vertical position of Search window
uk: Збережено вертикальну позицію вікна "Пошук"

en: Saved width of Search window
uk: Збережено ширину вікна "Пошук"

en: Selected Synchronization Service Addin
uk: Вибране розширення служби синхронізації

en: Set to TRUE to activate
uk: Для активації перемикніть на TRUE

en: Show applet menu
uk: Показати меню аплету

en: Start Here Note
uk: Перша примітка

en: Sticky Note Importer First Run
uk: Імпорт з аплету Липкі примітки запускався

en: Synchronization Client ID
uk: ID клієнта синхронізації

en: Synchronization Local Server Path
uk: Розташування локального сервера для синхронізації

en: The date format that is used for the timestamp.
uk: Формат дати, який використовується для позначки часу.

en: The global keybinding for creating and displaying a new Note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для створення та відображення нової примітки. У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The global keybinding for opening the "Start Here" note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для відкривання примітки "Починати тут". У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The global keybinding for opening the Note Search dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для відкривання діалогу пошуку. У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The global keybinding for opening the Recent Changes dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для відкривання діалогу "Останні зміни". У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The global keybinding for showing the Tomboy applet's menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для відкривання меню аплету Tomboy. У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The handler for "note://" URLs
uk: Обробник ресурсів "note://"

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
uk: Останній каталог куди експортувалась примітка використовуючи модуль Експорт у HTML.

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
uk: Останнє значення у полі "Експорту пов'язаних вузлів" у модулі Експорт у HTML.

en: The last setting for the 'Include all other linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin. This setting is used in conjunction with the 'HTML Export Linked Notes' setting and is used to specify whether all notes (found recursively) should be included during an export to HTML.
uk: Останнє значення у полі «Увімкнути усі інші пов'язані примітки» в розширенні експорту у HTML. Цей параметр використовується разом з параметром «Вмикати пов'язані примітки при експорті у HTML» щоб визначити, нужно ли включать все заметки (найденные рекурсивно) при экспорте в HTML.

en: The note URI of the note that should be considered the "Start Here" note, which is always placed at the bottom of the Tomboy note menu and also accessible by hotkey.
uk: Ідентифікатор (URI) примітки, яка вважається «Першою приміткою». Вона завжди розміщується внизу меню приміток Tomboy та доступно через комбінацію клавіш.

en: The port to use when connecting to the synchronization server via SSH. Set to -1 or less if default SSH port settings should be used instead.
uk: Використовувати порт при з'єднанні з сервером синхронізації через SSH. Щоб використовувати типовий порт  SSH вкажіть значення-1 або менше.

en: Time (in milliseconds) Tomboy should wait for a response when using FUSE to mount a sync share.
uk: Час (у мілісекундах), протягом якого Tomboy повинен чекати на відповідь, при використанні FUSE для приєднання до віддаленої теки синхронізації.

en: Timestamp format
uk: Формат позначки часу

en: URL of SSH server containing Tomboy synchronization directory.
uk: Посилання на SSH сервер, який містить теку синхронізації Tomboy

en: Unique identifier for the currently configured note synchronization service addin.
uk: Унікальний ідентифікатор для поточного налаштованого розширення синхронізації.

en: Unique identifier for this Tomboy client, used when communicating with a sychronization server.
uk: Унікальний ідентифікатор цього клієнта Tomboy, що використовується для комунікації з сервером синхронізації

en: Use wdfs option "-ac" to accept SSL certificates without prompting the user.
uk: Використовувати для wdfs параметр "-ac", щоб приймати сертифікати SSL не повідомляючи користувача.

en: User name to use when connecting to the synchronization server via SSH.
uk: Ім'я користувача, яке використовується при приєднанні до сервера синхронізації через SSH.

en: Whitespace-separated list of note URIs for notes that should always appear in the Tomboy note menu.
uk: Розділений пробілам список ідентифікаторів (URI) приміток, які повинні бути завжди видимі у меню приміток Tomboy.

en: _File
uk: _Файл

en: _New
uk: _Створити

en: Create a new note
uk: Створити нову примітку

en: _Open...
uk: _Відкрити...

en: Open the selected note
uk: Відкрити виділену примітку

en: _Delete
uk: В_идалити

en: Delete the selected note
uk: Видалити виділену примітку

en: _Close
uk: _Закрити

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Quit Tomboy
uk: Вийти з Tomboy

en: _Edit
uk: _Правка

en: Tomboy Preferences
uk: Параметри Tomboy

en: _Contents
uk: _зміст

en: Tomboy Help
uk: Довідка з Tomboy

en: About Tomboy
uk: Про програму Tomboy

en: Create _New Note
uk: _Створити нову примітку

en: _Search All Notes
uk: З_найти в усіх примітках

en: Open the Search All Notes window
uk: Відкрити вікно пошуку в усіх примітках

en: Start synchronizing notes
uk: Запустити синхронізацію приміток

en: What links here?
uk: Сюди є посилання з

en: (none)
uk: (немає)

en: You can use any bugzilla just by dragging links into notes.  If you want a special icon for certain hosts, add them here.
uk: Ви можете використовувати будь-яку bugzilla, просто перетягуючи посилання у примітки. Якщо для кожного вузла bugzilla потрібні свої значки, додайте їх сюди.

en: Host Name
uk: Назва вузла

en: Icon
uk: Значок

en: Select an icon...
uk: Обрати значок...

note: Extra Widget
en: _Host name:
uk: _Назва вузла:

en: No host name specified
uk: Не вказано назву вузла

en: You must specify the Bugzilla host name to use with this icon.
uk: Треба вказати назву вузла Bugzilla для використання з цим значком.

en: Error saving icon
uk: Помилка при збереженні значка

en: Could not save the icon file.
uk: Не вдається зберегти файл значка.

en: Really remove this icon?
uk: Дійсно видалити цей значок?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
uk: Якщо ви видалите значок, він буде втрачений остаточно.

en: Export to HTML
uk: Експортувати в HTML

en: Your note was exported to "{0}".
uk: Ваша примітка була експортована у «{0}».

en: Note exported successfully
uk: Примітка успішно експортована

en: Access denied.
uk: Немає доступу.

en: Folder does not exist.
uk: Тека не існує.

en: Could not save the file "{0}"
uk: Не вдається зберегти файл «{0}»

en: Destination for HTML Export
uk: Призначено для експорту в HTML

en: Export linked notes
uk: Експортувати пов'язані примітки

en: Include all other linked notes
uk: Включити всі інші пов'язані примітки

en: Cannot open email
uk: Не вдається відкрити адресу електронної пошти

en: _Folder Path:
uk: _Шлях до теки:

en: _Browse...
uk: _Огляд...

en: Select Synchronization Folder...
uk: Виберіть теку для синхронізації...

en: Folder path field is empty.
uk: Розташування теки не вказано.

en: Specified folder path does not exist, and Tomboy was unable to create it.
uk: За вказаною адресою теки немає, та Tomboy не може її створити.

en: Local Folder
uk: Локальна тека

en: Fixed Wid_th
uk: _Фіксована ширина

en: Cannot contact '{0}'
uk: Не вдається зв'язатись з '{0}'

en: Error running gaim-remote: {0}
uk: Помилка запуску gaim-remote: {0}

en: Insert Timestamp
uk: Вставити позначку часу

note: initial newline
en: dddd, MMMM d, h:mm tt
uk: dddd, d MMMM, h:mm tt

en: Choose one of the predefined formats or use your own.
uk: Виберіть один з готових форматів чи вкажіть власний.

en: Use _Selected Format
uk: Використовувати _обраний формат

en: _Use Custom Format
uk: Використовувати _інший формат

en: Today: Template
uk: Сьогодні: Шаблон

en: Today:
uk: Сьогодні:

note: Format: "Today: Friday, July 01 2005"
en: dddd, MMMM d yyyy
uk: dddd, d MMMM yyyy

en: Tasks
uk: Справи

en: Appointments
uk: Зустрічі

en: Change the <span weight="bold">Today: Template</span> note to customize the text that new Today notes have.
uk: Змініть примітку <span weight="bold">Сьогодні: Шаблон</span>, що використовується у якості шаблону примітки дня.

en: _Open Today: Template
uk: _Відкрити Сьогодні: Шаблон

en: Print
uk: Друк

en: Error printing note
uk: Помилка друку примітки

en: Page {0} of {1}
uk: Сторінка {0} з {1}

note: Translators: Explanation of the date and time format specifications can be found here: * http://msdn.microsoft.com/en-us/library/system.globalization.datetimeformatinfo.aspx
en: dddd MM/dd/yyyy, hh:mm:ss tt
uk: ddd dd MMM yyyy, HH:mm:ss

en: Add a sketch
uk: Додати начерк

en: Se_rver:
uk: Се_рвер:

en: User_name:
uk: _Ім'я користувача:

en: _Folder Path (optional):
uk: _Шлях до теки (не обов'язково):

note: Text for label describing setup required for SSH sync addin to work
en: SSH synchronization requires an existing SSH key for this server and user, added to a running SSH daemon.
uk: Для синхронізації через SSH потрібен ключ SSH для вказаного сервера та користувач, про який знає запущена на сервері служба SSH.

en: Server or username field is empty.
uk: Сервер чи ім'я користувача не вказані.

en: Timeout connecting to server. Please ensure that your SSH key has been added to a running SSH daemon.
uk: Не вдається з'єднатися з сервером через надто велику затримку. Перевірте, що ключ SSH коректно обробляється агентом SSH.

en: Import from Sticky Notes
uk: Імпорт з аплету Липкі примітки

en: No Sticky Notes found
uk: Не знайдено приміток

en: No suitable Sticky Notes file was found at "{0}".
uk: Не знайдено відповідний файл аплету Липкі примітки у "{0}".

en: Sticky Notes import completed
uk: Імпорт з аплету Липкі примітки завершений

en: <b>{0}</b> of <b>{1}</b> Sticky Notes were successfully imported.
uk: <b>{0}</b> з <b>{1}</b> дані Sticky Notes успішно імпортовано.

en: Untitled
uk: Без назви

en: Sticky Note:
uk: Липка примітка:

note: Note to translators: "All" here must match up with the "All" category translation in Tasque for this to work properly.  "All" is used here to allow Tasque to decide which default category will be used to create the new task.
en: All
uk: Усі

en: --- Tasque is not running ---
uk: --- Tasque не запущено ---

en: _Underline
uk: _Підкреслення

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: URL, username, or password field is empty.
uk: Не вказано URL, ім'я користувача або пароль

en: There was an error connecting to the server.  This may be caused by using an incorrect user name and/or password.
uk: При з'єднанні з сервером виникла помилка. Вона могла бути викликана помилкою у імені користувача або паролі.

note: TODO: If the above fails (no keyring daemon), save all but password to GConf, and notify user. Save configuration into GConf Preferences.Set ("/apps/tomboy/sync_wdfs_url", url ?? string.Empty); Preferences.Set ("/apps/tomboy/sync_wdfs_username", username ?? string.Empty);
en: Saving configuration to the GNOME keyring failed with the following message:
uk: Не вдається зберегти конфігурацію у в'язці ключів GNOME:

en: Tomboy Web
uk: Веб-сторінка Tomboy

en: Connect to Server
uk: Встановлюється з'єднання з сервером

en: Connected
uk: З'єднано

note: Translators: The web service supporting Tomboy WebSync is not responding as expected
en: Server not responding. Try again later.
uk: Сервер не відповідає. Спробуйте пізніше

en: Authorization Failed, Try Again
uk: Помилка при авторизації. Спробуйте ще раз

note: Translators: Title of web page presented to user after they authorized Tomboy for sync
en: Tomboy Web Authorization Successful
uk: Веб-авторизацію Tomboy успішно завершено

note: Translators: Body of web page presented to user after they authorized Tomboy for sync
en: Please return to the Tomboy Preferences window and press Save to start synchronizing.
uk: Щоб почати синхронізацію поверніться до вікна параметрів Tomboy та натисніть Зберегти.

en: Connected. Press Save to start synchronizing
uk: З'єднано. Клацніть на кнопці "Зберегти", щоб розпочати синхронізацію

note: Translators: The user must take action in their web browser to continue the authorization process
en: Authorizing in browser (Press to reset connection)
uk: Авторизація у браузері (Нависніть, щоб скинути з'єднання)

note: Translators: Sometimes a user's default browser is not set, so we recommend setting it and trying again
en: Set the default browser and try again
uk: Встановити первинний веб-переглядач та спробувати знову

note: Translators: This is the name of "Window" menu in the Mac menubar
en: _Window
uk: _Вікно

en: Create a new notebook
uk: Створити новий блокнот

en: Type the name of the notebook you'd like to create.
uk: Введіть назву блокноту, який хочете створити.

en: N_otebook name:
uk: _Назва блокноту:

en: Name already taken
uk: Ця назва вже використовується

note: Translation note: This is the Create button in the Create New Note Dialog.
en: C_reate
uk: С_творити

note: The templateNoteTite should show the name of the notebook.  For example, if the name of the notebooks "Meetings", the templateNoteTitle should be "Meetings Notebook Template".  Translators should place the name of the notebook accordingly using "{0}". TODO: Figure out how to make this note for trans
en: {0} Notebook Template
uk: Шаблон для блокноту {0}

en: All Notes
uk: Усі примітки

en: Unfiled Notes
uk: Невпорядковані примітки

en: Note_books
uk: _Блокноти

en: Create a new note in a notebook
uk: Створити нову примітку у блокноті

en: New Note_book...
uk: _Створити блокнот...

en: _New Note
uk: С_творити примітку

en: Create a new note in this notebook
uk: Створити нову примітку у цьому блокноті

en: _Open Template Note
uk: _Відкрити Шаблон примітки

en: Open this notebook's template note
uk: Відкрити шаблон примітки для цього блокноту

en: Delete Note_book
uk: В_идалити блокнот

en: Delete the selected notebook
uk: Видалити виділений блокнот

en: Notebooks
uk: Блокноти

en: Really delete this notebook?
uk: Дійсно видалити цей блокнот?

en: The notes that belong to this notebook will not be deleted, but they will no longer be associated with this notebook.  This action cannot be undone.
uk: Примітки, що належать до цього блокноту, не будуть видалені, але вони більше не будуть пов'язані з цим блокнотом. Цю дію неможливо скасувати.

en: No notebook
uk: Немає блокнотів

note: Translators should preserve the "{0}" in the following string.  After being formatted for a notebook named, "Meetings", for example, the resultant string would be: New "Meetings" Note
en: New "{0}" Note
uk: Нова примітка {0}

en: Place this note into a notebook
uk: Помістити цю примітку у блокнот

en: Notebook
uk: Блокнот

en: _New notebook...
uk: _Створити блокнот...

en: Really delete this note?
uk: Дійсно видалити примітку?

en: Really delete this {0} note? | Really delete these {0} notes?
uk[0]: Дійсно видалити цю {0} примітку?
uk[1]: Дійсно видалити цих {0} примітки?
uk[2]: Дійсно видалити ці {0} приміток?

en: If you delete a note it is permanently lost.
uk: Якщо ви видалите примітку, її буде остаточно втрачено.

en: An error occurred while saving your notes. Please check that you have sufficient disk space, and that you have appropriate rights on {0}. Error details can be found in {0}.
uk: Помилка при записуванні ваших приміток. Перевірте, що у вас достатньо дискового простору, та, що у вас є відповідні права на {0}. Подробиці про помилку можна знайти у файлі {0}.

en: Error saving note data.
uk: Помилка при збереженні даних примітки.

note: New Note Template Translators: This is 'New Note' Template, not New 'Note Template'
en: New Note Template
uk: Шаблон нової примітки

note: Create migration notification note Translators: The title of the data migration note
en: Your Notes Have Moved!
uk: Ваші примітки переміщено!

note: Translators: The contents (not including the title) of the data migration note. {0}, {1}, {2}, {3}, and {4} are replaced by directory paths and should not be changed
en: In the latest version of Tomboy, your note files have moved.  You have probably never cared where your notes are stored, and if you still don't care, please go ahead and <bold>delete this note</bold>.  :-)
    
    Your old note directory is still safe and sound at <link:url>{0}</link:url> . If you go back to an older version of Tomboy, it will look for notes there.
    
    But we've copied your notes and configuration info into new directories, which will be used from now on:
    
    <list><list-item dir="ltr">Notes can now be found at <link:url>{1}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Configuration is at <link:url>{2}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">You can install add-ins at <link:url>{3}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Log files can be found at <link:url>{4}</link:url></list-item></list>
    
    Ciao!
uk: У останній версії Tomboy розташування файлів приміток було змінено.  Ймовірно ви не переймались де зберігались ваші примітки, і надалі не будете, просто продовжуйте та <bold>видаліть цю примітку</bold>.  :-)
    
    Старий каталог з примітками досі доступний і знаходиться у <link:url>{0}</link:url> . Якщо ви повернетесь до старшої версії Tomboy, програма знайде ці примітки.
    
    Але примітки і конфігурацію також скопійовано у новий каталог, який буде використовуватись надалі:
    
    <list><list-item dir="ltr">Примітки можна знайти у <link:url>{1}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Конфігурація <link:url>{2}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Можна встановити додаткові модулі з <link:url>{3}</link:url>
    </list-item><list-item dir="ltr">Файли журналів можна знайти у <link:url>{4}</link:url></list-item></list>
    
    Все!

en: <note-content>Start Here
    
    <bold>Welcome to Tomboy!</bold>
    
    Use this "Start Here" note to begin organizing your ideas and thoughts.
    
    You can create new notes to hold your ideas by selecting the "Create New Note" item from the Tomboy Notes menu in your GNOME Panel. Your note will be saved automatically.
    
    Then organize the notes you create by linking related notes and ideas together!
    
    We've created a note called <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal>.  Notice how each time we type <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal> it automatically gets underlined?  Click on the link to open the note.</note-content>
uk: <note-content>Перша примітка
    
    <bold>Ласкаво просимо до Tomboy!</bold>
    
    Використовуйте цю «Першу примітку», щоб почати організовувати ваші ідеї та думки.
    
    Ви можете створювати нові примітки для запису власних ідей, обираючи пункт «Створити нову примітку» у меню Tomboy на панелі GNOME. Примітки будуть зберігатись автоматично.
    
    Потім організуйте створені примітки, поєднавши пов'язані ідеї за допомогою посилань!
    
    Ми створили примітку з назвою <link:internal>Використання посилань у Tomboy</link:internal>. Зверніть увагу: щоразу, коли мм вводимо <link:internal>Використання посилань у Tomboy</link:internal>, цей текст автоматично підкреслюється. Клацніть на посланні, щоб відкрити примітку.</note-content>

en: <note-content>Using Links in Tomboy
    
    Notes in Tomboy can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
uk: <note-content>Використання посилань у Tomboy
    
    У Tomboy можна пов'язувати примітки між собою, виділяючи текст у одній примітці та клацаючи на кнопці <bold>Зв'язати</bold> на панелі інструментів. Після чого виникає нова примітка, а виділений текст у поточній примітці підкреслюється.
    
    Якщо ви зміните заголовок примітки, посилання на неї з інших приміток будуть оновлені. Це запобігає виникненню «розірваних» посилань при перейменуванні приміток.
    
    Окрім того, якщо ви наберете у тексті примітки назву будь-якої іншої примітки, автоматично виникає посилання на неї.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
uk: Перша примітка

en: Using Links in Tomboy
uk: Використання посилань у Tomboy

en: New Note {0}
uk: Нова примітка {0}

note: Use a simple "Describe..." body and highlight it so it can be easily overwritten
en: Describe your new note here.
uk: Опишіть тут вашу примітку.

en: Find in This Note
uk: Знайти у цій примітці

en: _Link to New Note
uk: _Пов'язати з новою приміткою

en: Te_xt
uk: Те_кст

en: _Find in This Note
uk: З_найти у цій примітці

en: Clos_e All Notes
uk: Закрити _усі примітки

en: Search
uk: Пошук

en: Search your notes (Ctrl-Shift-F)
uk: Шукати у примітках (Ctrl-Shift-F)

en: Link
uk: Зв'язати

en: Link selected text to a new note (Ctrl-L)
uk: Прив'язати виділений текст до нової примітки (Ctrl-L)

en: _Text
uk: _Текст

en: Set properties of text
uk: Встановити властивості тексту

en: T_ools
uk: С_ервіс

en: Use tools on this note
uk: Застосувати інструменти до вашої примітки

en: Delete this note
uk: Видалити цю примітку

en: Synchronize Notes
uk: Синхронізувати примітки

en: _Find...
uk: З_найти...

en: Find _Next
uk: Зна_йти наступну

en: Find _Previous
uk: Знайти _попередню

en: Cannot create note
uk: Не вдається створити примітку

en: _Find:
uk: З_найти:

en: _Previous
uk: _Попередня

en: _Next
uk: _Далі

en: _Bold
uk: Напів_жирний

en: _Italic
uk: _Курсив

en: _Strikeout
uk: З_акреслений

en: _Highlight
uk: В_иділений кольором

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: _Normal
uk: _Звичайний

en: Hu_ge
uk: В_еличезний

en: _Large
uk: _Великий

en: S_mall
uk: _Маленький

en: Increase Font Size
uk: Збільшити розмір шрифту

en: Decrease Font Size
uk: Зменшити розмір шрифту

en: Bullets
uk: Позначки

en: Editing
uk: Правка

en: Hotkeys
uk: Гарячі клавіші

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Add-ins
uk: Розширення

en: _Spell check while typing
uk: _Перевіряти орфографію під час вводу

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
uk: Некоректні слова підкреслюються червоним, а при клацанні правою кнопкою показуються коректні варіанти заміни.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
uk: Виділяти _ВікіСлова

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
uk: Увімкнути цей параметр для виділення кольором слів <b>ЯкіВиглядаютьТакимЧином</b>. Клацання на слові призведе до створення примітки з цією назвою.

note: Auto bulleted list
en: Enable auto-_bulleted lists
uk: Увімкнути авто_матичні списки

note: Custom font...
en: Use custom _font
uk: Використовувати інший _шрифт

en: Use the new note template to specify the text that should be used when creating a new note.
uk: Щоб вказати текст, що використовується при створенні нових приміток, скористайтеся шаблоном нової примітки.

en: Open New Note Template
uk: Відкрити шаблон нової примітки

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
uk: Реагувати на _комбінації клавіш

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>
uk: Комбінації клавіш дозволяють швидко дістатись до приміток з будь-якого місця. Приклади комбінацій клавіш: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
uk: Показувати _меню приміток

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
uk: Відкрити "_Першу примітку"

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
uk: Створити _нову примітку

note: Open Search All Notes window keybinding...
en: Open "Search _All Notes"
uk: Відкрити вікно пошуку в _усіх примітках

en: Ser_vice:
uk: Слу_жба:

en: Not configurable
uk: Немає змінюваних параметрів

note: "Advanced..." button to bring up extra sync config dialog
en: _Advanced...
uk: _Інші параметри...

en: The following add-ins are installed
uk: Встановлені наступні розширення:

en: Get More Add-Ins...
uk: Отримати більше доповнень...

en: _Enable
uk: _Увімкнути

en: _Disable
uk: _Вимкнути

en: Not Implemented
uk: Не реалізовано

en: {0} Preferences
uk: Параметри {0}

en: Choose Note Font
uk: Вибрати шрифт примітки

en: Other Synchronization Options
uk: Інші параметри синхронізації

en: When a conflict is detected between a local note and a note on the configured synchronization server:
uk: При виявлення конфлікту між локальною приміткою та приміткою на віддаленому сервері:

en: Always ask me what to do.
uk: Завжди питати, що робити

en: Rename my local note.
uk: Перейменовувати локальну примітку

en: Replace my local note with the server's update.
uk: Замінювати локальну примітку приміткою з сервера

en: WARNING: Are you sure?
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ви впевнені?

en: Clearing your synchronization settings is not recommended.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings.
uk: Не рекомендується обнуляти параметри синхронізації. Не виключена можливість примусової повторної синхронізації всіх приміток при наступному налаштовуванні.

en: Resetting Synchronization Settings
uk: Скинути параметри синхронізації

en: You have disabled the configured synchronization service.  Your synchronization settings will now be cleared.  You may be forced to synchronize all of your notes again when you save new settings
uk: Ви вимкнули налаштовану службу синхронізації. Тепер параметри синхронізації будуть скинуті. Не виключена можливість примусової повторної синхронізації всіх ваших приміток при наступному налаштовуванні.

en: Success! You're connected!
uk: З'єднання встановлено

en: Tomboy is ready to synchronize your notes. Would you like to synchronize them now?
uk: Tomboy готовий синхронізувати ваші примітки. Бажаєте синхронізувати їх зараз?

en: Sorry, but something went wrong.  Please check your information and try again.  The {0} might be useful too.
uk: Щось пішло не так. Перевірте введені дані та спробуйте знову. На забудьте заглянути у журнал {0}.

en: Error connecting :(
uk: Помилка при з'єднанні

en: Version:
uk: Версія:

en: Author:
uk: Автор:

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Add-in Dependencies:
uk: Залежності розширення:

en: Search All Notes
uk: Пошук в усіх примітках

en: _Search:
uk: З_найти:

en: Note
uk: Примітка

en: Last Changed
uk: Час останньої зміни

en: Matches
uk: Відповідності

en: {0} match | {0} matches
uk[0]: {0} відповідність
uk[1]: {0} відповідності
uk[2]: {0} відповідностей

en: Total: {0} note | Total: {0} notes
uk[0]: Всього: {0} примітка
uk[1]: Всього: {0} примітки
uk[2]: Всього: {0} приміток

en: Matches: {0} note | Matches: {0} notes
uk[0]: Збігається: {0} примітка
uk[1]: Збігається: {0} примітки
uk[2]: Збігається: {0} приміток

en: Notes
uk: Примітки

en: Cannot create new note
uk: Не вдається створити нову примітку

en: Primary Development:
uk: Основна розробка:

en: Contributors:
uk: Помічники:

en: Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
    Copyright © 2004-2009 Others
uk: Авторські права © 2004-2007 Alex Graveley
    Copyright © 2004-2009 Решта

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
uk: Проста програма створення приміток.

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Tomboy: A simple, easy to use desktop note-taking application.
    Copyright (C) 2004-2006 Alex Graveley <alex@beatniksoftware.com>
uk: Tomboy: Проста програма створення приміток.
    Авторські права (C) 2004-2006 Alex Graveley <alex@beatniksoftware.com>

en: Usage:
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
      --note-path [path]		Load/store note data in this directory.
      --search [text]		Open the search all notes window with the search text.
uk: Використання:
      --version			Вивести інформацію про версію.
      --help			Вивести це повідомлення про використання.
      --note-path [path]		Завантажити/зберегти дані приміток у цей каталог.
      --search [text]		Відкрити вікно пошуку в усіх примітках з вказаним текстом пошуку.

en:   --new-note			Create and display a new note.
      --new-note [title]		Create and display a new note, with a title.
      --open-note [title/url]	Display the existing note matching title.
      --start-here			Display the 'Start Here' note.
      --highlight-search [text]	Search and highlight text in the opened note.
uk:   --new-note			Створити та відобразити нову примітку.
      --new-note [заголовок]		Створити та відобразити примітку із заголовком.
      --open-note [заголовок/url]	Показати існуючу примітку з відповідною назвою.
      --start-here			Показати першу примітку.
      --highlight-search [текст]	Знайти та підсвітити текст у відкритій примітці.

en: Version {0}
uk: Версія {0}

en:  (new)
uk:  (нова)

en: _About Tomboy
uk: _Про програму Tomboy

en: The "Tomboy Notes Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
uk: «Посібник до приміток Tomboy» не знайдено. Перевірте, що встановлення було виконано успішно.

en: Help not found
uk: Довідку не знайдено

en: Cannot open location
uk: Не вдається відкрити адресу

en: Today, {0}
uk: Сьогодні, {0}

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday, {0}
uk: Вчора, {0}

en: Yesterday
uk: Вчора

en: {0} day ago, {1} | {0} days ago, {1}
uk[0]: {0} день тому, {1}
uk[1]: {0} дні тому, {1}
uk[2]: {0} днів тому, {1}

en: {0} day ago | {0} days ago
uk[0]: {0} день тому
uk[1]: {0} дні тому
uk[2]: {0} днів тому

en: Tomorrow, {0}
uk: Завтра, {0}

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: In {0} day, {1} | In {0} days, {1}
uk[0]: Через {0} день, {1}
uk[1]: Через {0} дні, {1}
uk[2]: Через {0} днів, {1}

en: In {0} day | In {0} days
uk[0]: Через {0} день
uk[1]: Через {0} дні
uk[2]: Через {0} днів

en: MMMM d, h:mm tt
uk: d MMMM, h:mm:tt

en: MMMM d
uk: d ММММ

en: No Date
uk: Без дати

en: MMMM d yyyy, h:mm tt
uk: d MMMM yyyy, h:mm tt

en: MMMM d yyyy
uk: d MMMM yyyy

en: (Untitled {0})
uk: (Без заголовка {0})

en: A note with the title <b>{0}</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
uk: Примітка із заголовком <b>{0}</b> вже існує. Перш ніж продовжити, виберіть для неї іншу назву.

en: Note title taken
uk: Взято заголовок примітки

en: _Copy Link Address
uk: _Копіювати адресу посилання

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: This synchronization addin is not supported on your computer. Please make sure you have FUSE and {0} correctly installed and configured
uk: Розширення для синхронізації не підтримується на цьому комп'ютері. Перевірте наявність FUSE та коректне встановлення {0}.

en: Could not read testfile.
uk: Не вдається прочитати текстовий файл.

en: Write test failed.
uk: Запис тестового файлу зазнав невдачі.

en: Timeout connecting to server.
uk: Час, відведений на спробу з'єднання з сервером, вийшло.

en: Error connecting to server.
uk: Помилка з'єднання з сервером.

en: FUSE could not be enabled.
uk: Не вдається увімкнути FUSE.

en: An error ocurred while connecting to the specified server:
uk: Помилка при встановленні з'єднання з вказаним сервером:

note: Expander containing TreeView
en: Details
uk: Докладніше

en: Note Title
uk: Назва примітки

en: Status
uk: Статус

en: Acquiring sync lock...
uk: Отримання блокування доступу...

en: Committing changes...
uk: Вносяться зміни...

en: Synchronizing Notes
uk: Синхронізація приміток

en: Synchronizing your notes...
uk: Виконується синхронізація ваших приміток...

en: This may take a while, kick back and enjoy!
uk: Це може зайняти деякий час

en: Connecting to the server...
uk: Встановлюється з'єднання з сервером...

en: Deleting notes off of the server...
uk: Виконується видалення приміток з сервера...

en: Downloading new/updated notes...
uk: Завантажуються нові/оновлені примітки...

en: Server Locked
uk: Сервер заблокований

en: Server is locked
uk: Сервер заблокований

en: One of your other computers is currently synchronizing.  Please wait 2 minutes and try again.
uk: Один з інших ваших комп'ютерів вже синхронізується. Зачекайте кілька хвилин та спробуйте знову.

en: Preparing to download updates from server...
uk: Виконується підготовка до завантаження оновлень з сервера...

en: Preparing to upload updates to server...
uk: Виконується підготовка до завантажень обновлений на сервер...

en: Uploading notes to server...
uk: Виконується завантаження приміток на сервер...

en: Synchronization Failed
uk: Не вдається виконати синхронізацію

en: Failed to synchronize
uk: Не вдається виконати синхронізацію

en: Could not synchronize notes.  Check the details below and try again.
uk: Не вдається синхронізувати примітки. Прочитайте подробиці та спробуйте знову.

en: Synchronization Complete
uk: Синхронізація завершена

en: Synchronization is complete
uk: Синхронізація завершена

en: {0} note updated. | {0} notes updated.
uk[0]: {0} примітку оновлено
uk[1]: {0} примітки оновлено
uk[2]: {0} приміток оновлено

en: Your notes are now up to date.
uk: Ваші примітки оновлені

en: Synchronization Canceled
uk: Синхронізацію скасовано

en: Synchronization was canceled
uk: Синхронізацію скасовано

en: You canceled the synchronization.  You may close the window now.
uk: Ви скасували синхронізацію. Тепер можна закрити вікно.

en: Synchronization Not Configured
uk: Синхронізацію не налаштовано

en: Synchronization is not configured
uk: Синхронізацію не налаштовано

en: Please configure synchronization in the preferences dialog.
uk: Вкажіть параметри синхронізації у діалозі параметрів Tomboy.

en: Synchronization Service Error
uk: Помилка служби синхронізації

en: Service error
uk: Помилка служби

en: Error connecting to the synchronization service.  Please try again.
uk: Помилки при з'єднанні зі службою синхронізації. Спробуйте знову.

en: Deleted locally
uk: Видалена локально

en: Deleted from server
uk: Видалена з сервера

en: Updated
uk: Оновлена

en: Added
uk: Додана

en: Uploaded changes to server
uk: Зміни завантажені на сервер

en: Uploaded new note to server
uk: Нова примітка завантажена на сервер

en: Note Conflict
uk: Конфлікт приміток

note: Suggest renaming note by appending " (old)" to the existing title
en:  (old)
uk:  (стара)

en: Rename local note:
uk: Перейменуйте локальну примітку:

en: Update links in referencing notes
uk: Оновити посилання у зв'язаних примітках

en: Overwrite local note
uk: Перезаписати локальну примітку

en: Always perform this action
uk: Завжди виконувати цю дію

note: Set initial dialog text
en: Note conflict detected
uk: Виявлено конфлікт приміток

en: The server version of "{0}" conflicts with your local note.  What do you want to do with your local note?
uk: Версія "{0}" на сервері конфліктує з локальною приміткою.  Що ви хочете зробити з локальною приміткою?

en: _Tools
uk: С_ервіс

en: Could not enable FUSE
uk: Не вдається увімкнути FUSE

en: The FUSE module could not be loaded. Please check that it is installed properly and try again.
uk: Не вдається завантажити модуль FUSE. Перевірте коректність його встановлення та спробуйте знову.

en: Enable FUSE?
uk: Увімкнути FUSE?

note: TODO: This message isn't entirely accurate. We should fix it.
en: The synchronization you've chosen requires the FUSE module to be loaded.
    
    To avoid getting this prompt in the future, you should load FUSE at startup.  Add "modprobe fuse" to /etc/init.d/boot.local or "fuse" to /etc/modules.
uk: Запитаний тип синхронізації вимагає завантаження модулів FUSE.
    
    Щоб це повідомлення не виводилося у майбутньому, завантажуйте модулі FUSE при запуску системи. Додайте рядок "modprobe fuse" до файлу /etc/init.d/boot.local або рядок "fuse" до файлу /etc/modules.
