plasmaengineexplorer - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Plasma Engine Explorer
ca: Explorador de motors del Plasma

en: Search
ca: Cerca

en: Collapse All
ca: Redueix-ho tot

en: Expand All
ca: Amplia-ho tot

en: DataSource
ca: Font de dades

note: i18n: file: serviceviewer.ui:67 i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
ca: Clau

note: i18n: file: serviceviewer.ui:72 i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Get associated service
ca: Obtén el servei associat

en: Update source now
ca: Actualitza ara la font

en: Remove source
ca: Elimina la font

en: &lt;1 item&gt; | &lt;%1 items&gt;
ca[0]: &lt;1 element&gt;
ca[1]: &lt;%1 elements&gt;

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
ca: <buit>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
ca: <no visualitzable>

note: i18n: file: engineexplorer.ui:19 i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
ca: Explorador de motors de dades del Plasma

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
ca[0]: Motor %1 - 1 font de dades
ca[1]: Motor %1 - %2 fonts de dades

en: Search Columns
ca: Columnes de cerca

en: All Visible Columns
ca: Totes les columnes visibles

en: S&earch:
ca: C&erca:

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
ca: Explora les dades publicades pels motors de dades del Plasma

en: No description available
ca: No hi ha disponible cap descripció

en: Author and maintainer
ca: Autor i mantenidor

en: Displays a list of known engines and their descriptions
ca: Mostra una llista de motors coneguts i les seves descripcions

en: The desired height in pixels
ca: L'alçada desitjada en píxels

en: The desired width in pixels
ca: L'amplada desitjada en píxels

en: The desired x position in pixels
ca: El posició X desitjada en píxels

en: The desired y position in pixels
ca: El posició Y desitjada en píxels

en: The data engine to use
ca: El motor de dades a usar

en: The source to request
ca: La font a sol·licitar

en: Update interval in milliseconds
ca: Interval d'actualització en mil·lisegons

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
ca: Només es mostren els motors associats amb l'aplicació de nivell superior; s'associa amb l'entrada X-KDE-ParentApp en el fitxer «.desktop» del DataEngine.

note: i18n: file: engineexplorer.ui:34 i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
ca: Nom de font

note: i18n: file: engineexplorer.ui:47 i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
ca: Actualitza a petició

note: i18n: file: engineexplorer.ui:53 i18n: ectx: property (prefix), widget (KIntSpinBox, m_updateInterval)
en: Update every
ca: Actualitza cada

note: i18n: file: engineexplorer.ui:75 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sourceRequesterButton)
en: Request
ca: Sol·licita

note: i18n: file: serviceviewer.ui:33 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationsLabel)
en: &Operation:
ca: &Operació:

note: i18n: file: serviceviewer.ui:80 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
ca: Comptador d'operacions

en: Start Operation
ca: Inicia l'operació

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
ca: Desconegut

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
ca: Desconegut

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
ca: Explorador de servei %1

[ctx: Source: name of the data, Service: writes data instead of fetching]
en: DataEngine: <b>%1</b>; Source: <b>%2</b>; Service <b>%3</b>
ca: Motor de dades: <b>%1</b>; font: <b>%2</b>; servei <b>%3</b>

en: %1 operation with destination %2 failed. The error was:<p><b>%3</b>
ca: L'operació %1 amb destí %2 ha fallat. L'error ha estat:<p><b>%3</b>

en: Operation Result
ca: Resultat de l'operació

en: No response from job.
ca: No hi ha cap resposta del treball.

en: %1 operation with destination %2 returned successfully. The result was:<p><b>%3</b>
ca: L'operació %1 amb destí %2 ha retornat correctament. El resultat ha estat:<p><b>%3</b>

en: One active operation ... | %1 operations active ...
ca[0]: Una operació activa...
ca[1]: %1 operacions actives...

en: Data Engines
ca: Motors de dades
