bzr-explorer - en to lt translation catalogue (409 entries)

en: Accessories
lt: Reikmenys

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Clothes
lt: Apranga

en: Bags
lt: Maišai

en: Wallet
lt: Slaptažodinė

en: Hat
lt: Kepurė

en: &Enable
lt: Į&jungti

en: &Disable
lt: &Išjungti

en: &Reload
lt: Įkelti iš &naujo

en: Clothes found: %(rows)d
lt: Rasta apdarų: %(rows)d

en: Bags found: %(rows)d
lt: Rasta maišų: %(rows)d

en: Directory:
lt: Aplankas:

en: Hats found: %(rows)d
lt: Rasta kepurių: %(rows)d

en: Installed hats
lt: Įrašytos kepurės

en: Directory
lt: Aplankas

en: Selection rules found: %(rows)d
lt: Rasta išrinkimo taisyklių: %(rows)d

en: Hat selection rules
lt: Kepurių išrinkimo taisyklės

en: failed to start
lt: nepavyko pradėti

en: process crashed
lt: darbas netikėtai nutrūko

en: process timed out
lt: baigėsi darbui vykdyti skirtas laikas

en: write error
lt: rašymo klaida

en: read error
lt: skaitymo klaida

en: unknown error
lt: nežinoma klaida

en: Process error: %s
lt: Proceso klaida: %s

en: Prefere&nces...
lt: &Nuostatos

en: &Configure Bazaar Explorer...
lt: &Konfigūruoti „Bazaar Explorer“…

en: &Options...
lt: &Parinktys…

en: Bazaar Explorer &Handbook
lt: „Bazaar Explorer“ &žinynas

en: &About Bazaar Explorer
lt: &Apie „Bazaar Explorer“

en: E&xit
lt: &Baigti darbą

en: Bazaar Explorer &Help
lt: Bazaar Explorer Pagalba (&H)

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Toolbox
lt: Įrankinė

en: Working Tree
lt: Darbo Medis

en: Open on hosting service
lt: Atverti prieglobos tarnyboje

en: Error
lt: Klaida

en: Unable to change to %s - closing page.
lt: Negalima pakeisti į %s - puslapis uždaromas.

en: Hat Available
lt: Yra pasiekiama kepurė

en: A %(hat)s hat is available but not associated with this location. Would you like to use it when visiting %(path)s?
lt: Kepurė „%(hat)s“ yra pasiekiama, tačiau ji nesusieta su šia vieta. Ar norite šią kepurę naudoti, kai lankotės %(path)s?

en: Restart Required
lt: Programą reikia paleisti iš naujo

en: Please restart Bazaar Explorer for this preference to take effect.
lt: Kad ši nuostata įsigaliotų, paleiskite „Bazaar Explorer“ iš naujo.

en: Sorry
lt: Apgailestaujame

en: The hosted web URL for this location is unknown.
lt: Šią vietą aitinkantis žiniatinklio adresas nežinomas.

en: Cannot edit remote file.
lt: Nutolusio failo taisyti neleidžiama.

en: URL is: %s
lt: Žiniatinklio adresas: %s

en: Failed to edit '%(path)s' using '%(editor)s'.
lt: Failo „%(path)s“ nepavyko atverti redaktoriumi „%(editor)s“.

en: You may want to install the matching application or change the configured editor.
lt: Galbūt norėsite įdiegti tinkamą programą arba nurodyti kitą redaktorių.

en: Delete Directory
lt: Pašalinti aplanką

en: Delete directory %s and all its children?
lt: Ar pašalinti aplanką %s ir visą jo turinį?

en: Delete empty directory %s?
lt: Ar pašalinti tuščią aplanką %s?

en: Delete Symlink
lt: Pašalinti simbolinę nuorodą

en: Delete symlink %s?
lt: Ar pašalinti simbolinę nuorodą %s?

en: Delete File
lt: Pašalinti failą

en: Delete file %s?
lt: Ar pašalinti failą %s?

en: New File
lt: Naujas failas

en: Destination directory: %s
lt: Paskirties aplankas: %s

en: Name of new file:
lt: Naujojo failo vardas:

en: Unable to create file
lt: Failo sukurti nepavyko

en: New Directory
lt: Naujas aplankas

en: Name of new directory:
lt: Naujojo aplanko vardas:

en: Unable to create directory
lt: Aplanko sukurti nepavyko

en: Opening %s
lt: Atveriama %s

en: Unable to open location
lt: Nepavyko atverti vietos

en: %s is not a branch, checkout or repository.
lt: %s nėra nei šaka, nei nuorašas nei saugykla.

en: Do you want to open it as a virtual repository, searching for nested locations?
lt: Ar norite atverti kaip virtualią saugyklą, ieškant vietų viduje?

en: Unable to open
lt: Atverti nepavyko

en: Open Directory
lt: Atverti aplanką

en: Open Location
lt: Atverti vietą

en: Enter the location URL, e.g. lp:bzr, http://example.com/my.bzr/
lt: Įvesti vietos URL, pvz., lp:bzr, http://example.com/my.bzr/

en: Options
lt: Parinktys

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Recently Opened
lt: Paskiausiai atverta

en: Welcome
lt: Sveiki!

en: Version Control for Human Beings
lt: Versijų valdymas pritaikytas Žmogui

en: Version
lt: Laida

en: Copyright
lt: Autorių teisės

en: About %s
lt: Apie „%s“

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Applications
lt: Programos

en: Use custom initialize dialog
lt: Naudoti specialų pradžios dialogo langą

en: Use custom branch dialog
lt: Naudoti specialų šakos dialogo langą

en: Use custom checkout dialog
lt: Naudoti specialų nuorašo dialogo langą

en: Use custom switch dialog
lt: Naudoti specialų perjungimo dialogą

en: Custom Dialogs
lt: Parinkti dialogai

en: Open terminal shell for 'All commands'
lt: Atverti dialogo langą visoms komandoms.

en: Suite
lt: Rinkinys

en: Contents
lt: Turinys

en: Style
lt: Išdėstymas

en: Location Selector
lt: Vietos parinkiklis

en: Show the toolbox on the status view
lt: Rodyti įrankinę būsenos rodinyje

en: Show the toolbox on the repository view
lt: Rodyti įrankinę saugyklos rodinyje

en: Show the toolbox on the welcome view
lt: Rodyti įrankinę pasisveikinimo rodinyje

en: Edit items in Working Tree browser by default
lt: Taisyti Darbo Medžio turinį naršyklėje besaliginiai

en: Automatically refresh status report
lt: Automatiškai atnaujinti būsenos pranešimą

en: Status View
lt: Stovio Vaizdas

en: Bind branches by default
lt: Pririšti šakas be pasirinkimo

en: Workspace Model
lt: Darbo erdvės modelis

en: Default Values in Dialogs
lt: Automatiniai parinktas dialogų tūrinys

en: No parent location defined yet.
lt: Kilmė nenustatyta

en: Not a branch: %s
lt: Ne šaka: %s

en: Could not connect to branch: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie šakos: %s

en: Revisions in parent branch but not here: %d
lt: Pritaikymai kilmės šakai bet ne čia : %d

en: All parent branch revisions are present here.
lt: Visos kilmės šakos yra čia.

en: Revisions here but not in parent branch: %d
lt: Pertvarkimai čia bet ne kilmės šakoje: %d

en: All revisions present in parent branch.
lt: Visi pertvarkimai yra kilmės šakoje: %d

en: No revisions in log.
lt: Žurnale registruotų modifikacijų nėra.

en: Default
lt: Numatytasis

en: Repository
lt: Saugykla

en: Working Tree Status
lt: Darbinio medžio būsena

en: Working Tree Status (Commit Preview)
lt: Darbinio medžio būsena (peržiūra prieš patvirtinimą)

en: Repository Overview
lt: Saugyklos apžvalga

en: Overview
lt: Apžvalga

en: What's next?
lt: Kas toliau?

en: Working tree differs from revision %s.
lt: Darbinis medi skiriasi nuo modifikacijos %s.

en: Working tree is up to date at revision %s.
lt: Darbinis medis atitinka modifikaciją %s.

en: This branch has no working tree. Last revision is %s.
lt: Ši šaka neturi darbinio medžio. Paskutinė jos modifikacija yra %s.

en: Add, ignore or delete unversioned items
lt: Pridėkite, nepaisykite arba pašalinkite nestebimus elementus.

en: Branch has changes not present in its submit branch.
lt: Šakoje rasta pakeitimų, nesančių nusiuntimo šakoje.

en: Branch is fully merged into its submit branch.
lt: Šaka pilnai įlieta į nusiuntimo šaką.

en: Open parent branch and merge these changes
lt: Atverti tėvinę šaką ir įlieti šiuos pakeitimus.

en: Add Tool
lt: Pridėti priemonę

en: Bazaar Command
lt: „Bazaar“ komanda

en: Web Link
lt: Žiniatinklio nuoroda

en: Local Application
lt: Vietinė programa

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Command
lt: Komanda

en: Icon
lt: Piktograma

en: MainWindow
lt: Pagrindinis langas

en: &File
lt: &Failas

en: Open &Recent
lt: Atverti iš &paskiausių

en: &Edit
lt: &Taisa

en: &View
lt: &Rodymas

en: &Start
lt: &Pradėti

en: C&ollaborate
lt: &Bendradarbiavimas

en: E&xplore
lt: &Naršyti

en: &Work
lt: &Dirbti

en: &Settings
lt: &Nustatos

en: &Configuration
lt: &Konfigūracija

en: Ignores
lt: Nestebimi

en: &Tools
lt: &Priemonės

en: &Help
lt: &Pagalba

en: Book&marks
lt: &Adresynas

en: &Quit
lt: &Baigti darbą

en: Exit Bazaar Explorer
lt: Baigti darbą su „Bazaar Explorer“

en: Ctrl+Q
lt: Vald+Q

en: Cu&t
lt: Iški&rpti

en: Ctrl+X
lt: Vald+X

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: Ctrl+C
lt: Vald+C

en: &Contents
lt: &Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: User documentation
lt: Naudotojo dokumentacija

en: Show user documentation for Bazaar Explorer
lt: Parodyti „Bazaar Explorer“ naudotojo dokumentaciją

en: Report a Problem...
lt: Pranešti apie problemą…

en: Bug
lt: Blakė

en: Report a problem found in Bazaar Explorer
lt: Pranešti apie atrastas "Bazaar Explorer" problemas

en: &User Configuration
lt: Na&uduotojo Nustatymai

en: Configuration
lt: Nustatymai

en: Edit user-specific configuration settings
lt: Taisyk naudotojo pasirinktą formą

en: &User Ignores
lt: Na&udotoji Nedominantys.

en: Edit user-specific patterns used to ignore unimportant files
lt: Taisyti naudotojui nesvarbius failus

en: &Rules
lt: Taisyklės

en: Edit rules for end-of-line conversions, keywords, etc
lt: Taikyti taisykles dėl eilutės pabaigos pakeitimo, žodžių rakto ir t.t.

en: &Locations
lt: Vietovės

en: Edit settings that apply to branches under locations
lt: Taisyti pasirinkimus galiojančius šakoms šiose vietose

en: Cre&dentials
lt: Kre&dencialai

en: Edit settings used for logging on to remote locations
lt: Pritaikyti pasirinkimus naudojamus prisijungti prie tolimų vietovių

en: &Add Items...
lt: Pri&dėti dalis...

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Items
lt: Pridėti dalykus

en: Add files to the list of those being tracked
lt: Pridėti failus prie sąrašo tų kurie jau sekami

en: &Show Differences
lt: Rodyti &Skirtuus

en: Diff
lt: Pasikeitimai

en: Show Differences
lt: Rodyti skirtumus

en: Show differences that will be committed
lt: Rodyti skirtumus kurie bus patvirtinti

en: &Commit Content...
lt: Patvirtinti Visumą...

en: Commit
lt: Patvirtinti

en: Commit Content
lt: Patvirtinti Sudėti

en: Snapshot the current content as a new revision
lt: Pažymėti esamą sudėti, kaip naują atžymą

en: &Toolbar
lt: &Įrankinė

en: Show/hide toolbar
lt: Rodyti/slėpti įrankinę

en: Status &Bar
lt: &Būsenos juosta

en: Show/hide status bar
lt: Rodyti/slepti būsenos juostą

en: &Paste
lt: &Padėti

en: Ctrl+V
lt: ctrl+V

en: I&nitialize...
lt: Į&nicijuoti

en: Initialize
lt: Pradėti

en: Create a new branch or repository
lt: Sukurti naują šaką arba saugyklą

en: &Branch...
lt: Šaka...

en: Branch
lt: Šaka

en: Clone a branch creating a new one
lt: Atkurti šaką sukuriant nają

en: &Checkout...
lt: Atnaujinti (&C)

en: Checkout
lt: Atnaujinti

en: Checkout a branch creating just a working tree
lt: Atnaujinti šaką sukuriant naują darbo medį

en: &Browse Items
lt: &Naršyti sudėtį

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browse Items
lt: Naršyti sąstatą

en: Browse files, directories, etc. in a branch
lt: Naršyti failus, aplankas, ir t.t. šakoje

en: &Log History
lt: Įrašų Istorija

en: Log
lt: Įrašas

en: Log History
lt: Įrašų istorija

en: Browse revisions in the history log
lt: Naršyti peržiūrėjimus istorijos įrašuose

en: &Annotate File
lt: F&ailo Atžymos

en: Annotate
lt: Atžymėti

en: Annotate File
lt: Failo atžymos

en: Show who changed what when in a file
lt: Parodyti kas ką ir kada pakeitė faile

en: Location &Information
lt: Vietovės Ž&inios

en: Info
lt: Informacija

en: Location Information
lt: Vietos informacija

en: Show information about a location
lt: Parodyti informaciją apie vietovę

en: &System Information
lt: &Sistemos Informacija

en: System Info
lt: Sistemos informacija

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: Show information about your Bazaar installation
lt: Rodyti informaciją apie Bazaro instaliavimą

en: &Send New Revisions...
lt: &Siųsti Naujus Peržiūrėjimus

en: Send
lt: Siųsti

en: Send New Revisions
lt: SIųsti Naujus Peržiūrėjimus

en: Send changes (vs parent branch) to a mail address or file
lt: Siųsti peržiūrėjimus (lyginant su kilmės šaka) emailu ar failu.

en: &Push New Revisions...
lt: S&prausti Naujas Peržiūras...

en: Push
lt: Sprausti

en: Push New Revisions
lt: Sprausti Naujas Peržiūras

en: Push new revisions to another branch making it a mirror of this one
lt: Sprausti naujas peržiūras į kitą šaką padarant ją šiosios veidrodžiu

en: Pu&ll New Revisions...
lt: Išp&lėšti Naujus Peržiūrėjimus

en: Pull
lt: Išplėšti

en: Pull New Revisions
lt: Išplėšti Naujus Peržiūrėjimus

en: Pull new revisions from another branch making this branch a mirror of it
lt: Traukti naujas peržiūras iš kitos šakos paverčiant šitą šaką veidrodžiu anosios

en: &Merge Changes...
lt: Sujungti pakeiti&mus

en: Merge
lt: Sujungti

en: Merge Changes
lt: Jungti Pakeitimus

en: Merge changes from another branch into this one
lt: Jungti pakeitimus iš kitos šakos į šiąją

en: &Update Working Tree...
lt: &Atnaujinti Darbo Medį...

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update Working Tree
lt: Atnaujinti Darbo Medį

en: Update branch and working tree, merging if necessary
lt: Atnaujinti šaką ir darbo medį, sujungiant jei tai reikalinga

en: E&xport...
lt: Išvesti...

en: Export
lt: Eksportas

en: Export a snapshot to a directory or archive
lt: Perduoti esamą vaizdą į aplanką ar archyvą

en: &Move/Rename Item
lt: Perstu&mti/Pervardinti vienetą

en: Rename an item
lt: Pervardinti šį vienetą

en: &Remove/Unversion Item
lt: Panaikinti/Nebestebėti šio vieneto

en: Delete an item
lt: Panaikinti šį vienetą

en: &Switch Checkout...
lt: Kei&sti Išvedimą...

en: Switch
lt: Pakeisti

en: Switch Checkout
lt: Pakeisti išvyką

en: Switch a checkout to another branch
lt: Pakeisti išvyką į kitą šaką

en: Re&vert Working Tree...
lt: Per&verst Atgal Dabo Medį...

en: Revert
lt: Grąžinti

en: Change working tree content to an earlier revision
lt: Pakeisti darbo medžio sąstatą į ankstyvesnį

en: &Uncommit Revisions...
lt: Atša&ukti Pakeitimus...

en: Uncommit
lt: Atšaukti

en: Move branch tip to an earlier revision
lt: Stumti šakos galą į ankstesnį peržiūrėjimą

en: She&lve Changes...
lt: Už&deslti Pakeitimus...

en: Shelve
lt: Uždelsti

en: Select changes in the working tree to be put to one side
lt: Parinkti pakeitimus darbo medyje tam, kad atidėti

en: Unsh&elve Changes...
lt: Atgaivinti atidėtus pak&eitimus...

en: Merge shelved changes back into the working tree
lt: Sujungti atidėtus pakeitimus atgal į darbo medį

en: &Filter View...
lt: &Filtruoti Rodymą

en: View
lt: Rodymas

en: Change the mask applied to working tree operations
lt: Pakeisti sėjojimą naudotą darbo medžio veiksme

en: &Tag...
lt: A&tžyma...

en: Create, delete or move a tag
lt: Sukurti, panaikinti ar stumtelėti žymelę

en: A&ll Commands...
lt: Visos komandos

en: All
lt: Viską

en: Run an arbitrary Bazaar command
lt: Paleisti bet kurią Bazaro komandą

en: S&ystem Log
lt: Sistemos ž&ymelė

en: &Select All
lt: Žymėti vi&ską

en: I&mport...
lt: I&mportuoti...

en: Create new branches from external content
lt: Sukurti naujas šakas iš kitų šaltinių

en: Translate This Application...
lt: Išversti Šią Programą...

en: Translate
lt: Versti

en: Connect to the Launchpad website to help translate this application
lt: Prisijunkite prie Launchpad tinklalapio ir padėkite išversti šią programą

en: Get Help Online...
lt: Gauti pagalbą Internete...

en: Ask
lt: Klausti

en: Connect to the Launchpad website for online help
lt: Pagalbai internete prisijunkite prie Launchpad tinklalapio

en: &About
lt: &Apie

en: Show version and copyright information
lt: Rodyti versiją ir autoriaus apsaugos informaciją

en: &Plug-ins
lt: &Priejungos

en: Show and manage Bazaar plug-ins
lt: Rodyti ir tvarkyti Bazaro priejungas

en: &Open...
lt: Atverti

en: Open
lt: Atverti

en: Open a directory (local location)
lt: Atverti vietinę aplanką

en: &Find...
lt: Rasti

en: Find revisions matching certain conditions
lt: Rask peržiūras, atitinkančias tam tikras sąlygas

en: Tune the appearance and behavior of Bazaar Explorer
lt: Pagerink Bazaro išvaizdą ir jo veikimą

en: &Close
lt: Uždaryti

en: Close the current location
lt: Uždaryti šią vietovę

en: &Refresh
lt: P&raskaidrinti

en: Refresh the information displayed
lt: Atnaujinti rodomą informaciją

en: Open &Location...
lt: Atverti Vietovę

en: Open URL
lt: Atverti nuorodą

en: Open a location by entering a URL
lt: Atverti vietovę per nuorodą

en: &Diagnostic Mode
lt: &Diagnozės aplinka

en: Enable/disable diagnostic mode to assist debugging problems
lt: Įgalinti/Panaikinti tikrinimo aplinka, padedančią ieškoti problemas

en: &Bind Branch...
lt: Sulieti Šaką

en: Bind/unbind branch to another, enabling/disabling lockstep commits
lt: Sulieti/Atjungti šaką nuo kitos, įgalinant/sutrukdant patvirtinti užrakinimą.

en: Resolve &Conflicts...
lt: Išskaidrinti &Nesutarimus...

en: View and resolve conflicts in the working tree
lt: Ziūrėti ir iškaidrinti nesutarimus darbo medyje.

en: &Branch Configuration
lt: Šakos sudėtis

en: Edit branch-specific configuration settings
lt: Taisyti specifines  šakos sudeties nuostatas

en: &Ignores
lt: Atmet&imai

en: Edit patterns used to ignore unimportant files (this branch)
lt: Koreguoti pavyzdžius naudojamus ignoruoti nesvarbius failus (šioje šakoje)

en: U&nbind Branch
lt: Atrišk šią šaką

en: &Bookmark This Location
lt: Įtraukti šią vietą prie žymelių

en: Bookmark This
lt: Atžymėk šį/šią

en: Remember this location as a bookmark
lt: Atsimink šią vietą kaip žymelę

en: Edit &My Bookmarks
lt: Taisyti &Mano Žineles

en: Organize and delete bookmarks
lt: Tvarkyk ir ištrink žineles

en: &Refresh Bookmarks
lt: Atnaujink Žineles

en: Refresh Bookmarks
lt: Atnaujink Žineles

en: Reload bookmarks from disk
lt: Vėl įkrauk žineles iš diskelio

en: Start
lt: Pradžia

en: Explore
lt: Tyrinėti

en: Work
lt: Darbas

en: &Working Tree
lt: Darbo Medis

en: Show/hide working tree browser
lt: Rodyk/slėpk darbo medžio naršyklę

en: Edit &My Tools
lt: Tikslinti &Mano Įrankius

en: Organize and delete tools
lt: Sutvarkyti ir išmesti įrankius

en: &Refresh Tools
lt: Atjauninti Įrankius

en: Reload tools from disk
lt: Pakrauti įrankius iš disko

en: &Edit Hat-specific Tools
lt: Tikslinti k&epurinius Įrankius

en: Organise and delete tools related to the current hat
lt: Tvarkyti ir išmesti dabartinės skrybelės įrankius

en: &Edit Hat-specific Bookmarks
lt: Tikslinti Skryb&elės įrankius

en: Organise and delete bookmarks related to the current hat
lt: Tvarkyti ir sunaikinti dabartinės skrybelės įrankius

en: &Welcome
lt: Sveiki!

en: Open the welcome panel
lt: Atverti sveikinimo sudėti

en: Collaborate
lt: Bendradarbiaukite

en: &Working Tree Ignores
lt: Darbo medžio nestebimi

en: Edit tree-specific patterns used to ignore unimportant files
lt: Patikslinti medžio formas nesvarbių failų nestebėjimu

en: T&oolbox
lt: Įrankiai

en: &Add Tool
lt: Pridėti Įr&ankį

en: Add a tool
lt: Pridėti įrankį

en: Add a tool to your toolset
lt: Pridėti įrankį prie Jūsų įrankių rinkinio

en: &Accessories...
lt: Įr&ankiai

en: Manage extensions to Bazaar Explorer
lt: Tvarkyti „Bazaar Explorer“ priedus

en: Branches
lt: Šakos

en: Bound Branches
lt: Surištos šakos

en: Checkouts
lt: Patvirtinimai

en: Repositories
lt: Saugyklos

en: Show filter bar
lt: Rodyti filtro juostą

en: &Manage
lt: Prižiūrėti

en: &Branch
lt: Šaka

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Locations found below this repository: %(rows)d
lt: Vietovės rastos po šios saugyklos: %(rows)d

en: Branches found below this repository: %(rows)d
lt: Šakos rastos po šios saugyklos: %(rows)d

en: Bound branches found below this repository: %(rows)d
lt: Surištos šakos randamos po šios saugyklos: %(rows)d

en: Checkouts found below this repository: %(rows)d
lt: Patvirtinimai rasti po šios saugyklos: %(rows)d

en: Repositories found below this repository: %(rows)d
lt: Saugykos rastos po šios saugyklos: %(rows)d

en: Locations found below this virtual repository: %(rows)d
lt: Vietovės rastos po šią saugyklą %(rows)d

en: Branches found below this virtual repository: %(rows)d
lt: Šakos rastos po šia virtualine saugykla: %(rows)d

en: Bound branches found below this virtual repository: %(rows)d
lt: Surištos šakos rastos po šia virtualine saugykla: %(rows)d

en: Checkouts found below this virtual repository: %(rows)d
lt: nuorašai rasti po šia virtualine saugykla: %(rows)d

en: Repositories found below this virtual repository: %(rows)d
lt: Saugykos rastos po šia virtualine saugykla: %(rows)d

en: Recent History
lt: Šiuo laikė istorija

en: Local Changes
lt: Vietiniai Pakeitimai

en: Missing Revisions
lt: Trūkstantieji Patikrinimai

en: No details
lt: Nėra smulkmenų

en: This location cannot be opened. It may have been deleted. Please refresh this page.
lt: Ši vietovė negali būti atverta. Gal ji buvo ištrinta. Malonėkite atnaujinti.

en: Fetching ...
lt: Atvedama...

en: Fetching recent history
lt: Atvesti dabartinę istoriją

en: Fetching local changes
lt: Atvesti vietinius pakeitimus

en: Fetching missing revisions
lt: Atveriame trūkstančius peržiūrėjimus

en: Submit delta
lt: Patiekite pasikeitimus

en: 
    <p>Configure your identity and preferred text editor using the
    %(Configuration)s action. The settings configured here apply to
    all Bazaar programs, including the command line tool (bzr).</p>
    <p>Use the %(Preferences)s action to personalize Bazaar Explorer.
    The settings configured here only apply to this application.</p>
lt: 
    <p>Sukurkite savo savybes ir pageidaujamą žodžių redaktorių, naudojant
    %(Configuration)s veiksmą. Savybės sukurtos čia veiks
    visoje Bazaro  programoje, įskaitant ir žodinių instrukcijų įrankį (bzr).</p>
    <p>Naudokite %(Preferences)s veiksmą sau pritaikyti "Bazaar Explorer".
    Čia surašytos savybės galioja tik šioje aplinkoje.</p>

en: 
    <p>Fetch a copy of a project using the %(Branch)s action.
    A branch requires a little more disk space than a checkout but
    operations are faster and you can work offline.</p>
    
    <p>To fetch just a snapshot of a project, use the %(Checkout)s action.
    A checkout is useful for in-house development where you have
    reliable and high speed network access to the server.
    If in doubt, use %(Branch)s instead of %(Checkout)s.</p>
    
    <p>See also: <a href="help bound-branches">bound branches</a>.</p>
lt: 
    <p>Imkite projekto nuorašą naudodami  %(Branch)s  veiskmą.
    Šakai reikia truputį daugiau disko plotmės lyginant su nuorašu, bet
    veiksmas yra greitesnis ir jūs galite dirbti neprisijungę prie tinklo.</p>
    
    <p>Gauti tik projekto vaizdą be istorijos, naudokite %(Checkout)s veiksmą.
    A toks vaizdas naudingas vietiniam vystymui jei turite 
    patikimą ir greitą tinklinį ryšį su centriniu serveriu.
    If in doubt, use %(Branch)s instead of %(Checkout)s.</p>
    
    <p>See also: <a href="help bound-branches">bound branches</a>.</p>

en: 
    <p>To begin a new project from scratch, use the %(Initialize)s action.</p>
    <p>To migrate a project from another tool, see the
    <a href="help migration">Data Migration Guide</a>.
lt: 
    <p>Pradėti naują projektą nuo pradžios, panaudokite %(Initialize)s suveikimą.</p>
    <p>Pergabenti projektą iš kitų įrankių ir aplinkos, pasižiūrėkite
    <a href="help migration">Migracijos Nuorodas</a>.

en: 
    <p>Use the %(Open)s action to work on repositories and branches
    you already have locally.</p>
    <p>To open and browse a remote repository or branch, use %(Open_Location)s instead.
    </p>
lt: 
    <p>Norėdami dirbti su jau kompiuteryje turimomis saugyklomis ar šakomis, naudokite komandą %(Open)s.</p>
    <p>Norėdami atverti ir naršyti nuotolinę saugyklą ar šaką, naudokite komandą %(Open_Location)s.</p>

en: 
    <p>In a normal branch, you can snapshot changes locally
    and only publish them to a central location when you are ready.</p>
    <p>If you want changes automatically committed to both the central
    and local location at the same time, create a branch and <i>bind</i>
    it. The <i>Bind Branch</i> action is available under the Work menu.</p>
lt: 
    <p>Normalioje šakoje jūs matysite vietinius pakeitimus
    ir juos talpinsite nevietinėje saugykloje tik tai, kai jūs tam pasiruošite.</p>
    <p>Jei jūs norite kad pakeitimai suveiktu vietinėje ir tolimoje saugykloje 
    tuo pačiu laiku,  sukurkite šaką ir ją <i>suriškite</i>.
    <i>Surištos Šakos</i> suveikimas randamas Darbo menu rinkinyje.</p>

en: What would you like to do?
lt: Ką norite daryti?

en: Setup and personalize Bazaar
lt: Įdiegti ir pritaikyti Bazarą

en: Get project source from elsewhere
lt: Gauti projekto duomenis iš kitur

en: Start a new project
lt: Pradėti naują projektą

en: Open an existing location
lt: Atverti esančią vietovę

en: Location:
lt: Vietovė:

en: Select location
lt: Parinkti vietovę

en: For more information about each model, see the tooltip.
lt: Pilnesnios informacijos apie kiekvieną formatą, žiūrėk į įrankių tipą.

en: 2.0 default
lt: 2.0 išeitis

en: 1.x default
lt: 1.x išeitis

en: Other
lt: Kitkas

en: Format
lt: Formatas

en: Create parent directories of location, if required
lt: Sukurkite tėvų aplanką šiai vietovei, jei reikalinga

en: The destination is outside a shared repository. Would you like to initialize one now? This is generally recommended.
lt: Ši vieta yra lauke bendros saugyklos.  Ar jūs norite ją formuoti dabar? Tai dažniausiai patariama.

en: &Yes
lt: Taip ($Y)

en: &No
lt: &Ne

en: No working tree
lt: Nėra darbinio medžio

en: &Open
lt: Atverti

en: Open selected item
lt: Atverti pasirinkimą

en: Edit selected item
lt: Tvarkyti pasirinkimą

en: Open file manager on folder
lt: Atverti failo tvarkyklę failui

en: &New File
lt: Naujas failas

en: Create a new file
lt: Sukurti naują failą

en: New &Folder
lt: Naujas aplankas

en: Create a new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: &Collapse
lt: Suvienyti

en: Fully collapse tree
lt: Pilnai suvienyti medį

en: &Expand
lt: Išplėsti

en: Fully expand tree
lt: Pilnai išplėsti medį

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Clear the filter
lt: Išvalyti filtrą

en: Changed
lt: Pakeista

en: Versioned
lt: Versijos priežiūroje

en: Unversioned
lt: Versijos nesekamos

en: Ignored
lt: Ignoruojama

en: Unignored
lt: Nebeignoruoti

en: My Tools
lt: Mano Įrankiai

en: Skin
lt: Išvaizdos rūšis

en: My
lt: Mano
