ksmserver - en to el translation catalogue (19 entries)

en: The reliable KDE session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
el: Ο αξιόπιστος διαχειριστής συνεδρίας KDE που μιλά το πρότυπο X11R6 
    πρωτόκολλο διαχείρισης συνεδρίας (XSMP).

en: The KDE Session Manager
el: Ο διαχειριστής συνεδρίας του KDE

en: (C) 2000, The KDE Developers
el: (c) 2000, Οι προγραμματιστές του KDE

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: Restores the saved user session if available
el: Επαναφέρει την αποθηκευμένη συνεδρία χρήστη αν είναι διαθέσιμη

en: Starts 'wm' in case no other window manager is 
    participating in the session. Default is 'kwin'
el: Ξεκινά το 'wm' αν δε συμμετέχει κανένας άλλος διαχειριστής 
    παραθύρων στη συνεδρία. Το προκαθορισμένο είναι 'kwin'

en: Also allow remote connections
el: Να επιτρέπονται και απομακρυσμένες συνδέσεις

en: Logout canceled by '%1'
el: Η αποσύνδεση ακυρώθηκε από το χρήστη '%1'

en: &Logout
el: &Αποσύνδεση

en: &Turn Off Computer
el: &Κλείσιμο υπολογιστή

en: &Standby
el: &Αναμονή

en: Suspend to &RAM
el: Αναστολή στη &μνήμη

en: Suspend to &Disk
el: Αναστολή στο &δίσκο

en: &Restart Computer
el: &Επανεκκίνηση υπολογιστή

[ctx: default option in boot loader]
en:  (default)
el:  (προκαθορισμένο)

en: &Cancel
el: Α&κύρωση

en: Logging out in 1 second. | Logging out in %1 seconds.
el[0]: Αποσύνδεση σε 1 δευτερόλεπτο.
el[1]: Αποσύνδεση σε %1 δευτερόλεπτα.

en: Turning off computer in 1 second. | Turning off computer in %1 seconds.
el[0]: Κλείσιμο υπολογιστή σε 1 δευτερόλεπτο.
el[1]: Κλείσιμο υπολογιστή σε %1 δευτερόλεπτα.

en: Restarting computer in 1 second. | Restarting computer in %1 seconds.
el[0]: Επανεκκίνηση σε 1 δευτερόλεπτο.
el[1]: Επανεκκίνηση σε %1 δευτερόλεπτα.
