kdesu - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
km: រត់​កម្មវិធី​ជាមួយ​សិទ្ធិ​ដែល​បាន​បង្កើត ។

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១៩៩៨-២០០០ ដោយ Geert Jansen និង​ Pietro Iglio

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Original author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: Specifies the command to run as separate arguments
km: បញ្ជាក់​ពាក្យ​បញ្ជា​ត្រូវ​ដំណើរការ​ជា​កា​របំបែក​អាគុយម៉ង់

en: Specifies the command to run as one string
km: បញ្ជាក់​ពាក្យ​បញ្ជា​ត្រូវ​ដំណើរការ​ជា​ខ្សែអក្សរ​មួយ

en: Run command under target uid if <file> is not writable
km: រត់​ពាក្យ​បញ្ជា​ក្រោម uid គោលដៅ បើ​ <file> មិន​អាច​សរសេរ​បាន

en: Specifies the target uid
km: បញ្ជាក់​គោលដៅ uid

en: Do not keep password
km: កុំ​រក្សា​ទុក​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
km: បញ្ឈប់​ដេមិន (ភ្លេច​ពាក្យ​សម្ងាត់​ទាំងអស់)

en: Enable terminal output (no password keeping)
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​បង្ហាញ​លទ្ធផល​ស្ថានីយ (គ្មាន​ការ​រក្សា​ទុក​ពាក្យ​សម្ងាត់)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
km: កំណត់​តម្លៃ​អាទិភាព ៖ 0 <= prio <= 100, 0 គឺ​ទាប​បំផុត

en: Use realtime scheduling
km: ប្រើ​ការ​កំណត់​ពេល​វេលា​ពិត

en: Do not display ignore button
km: កុំ​បង្ហាញ​ប៊ូតុង​មិន​អើពើ

en: Specify icon to use in the password dialog
km: បញ្ជាក់​រូប​តំណាង​ដែល​ត្រូវ​ប្រើ ក្នុង​ប្រអប់​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Do not show the command to be run in the dialog
km: កុំ​បង្ហាញ​ពាក្យ​បញ្ជា​ដែល​ត្រូវ​រត់​ក្នុង​ប្រអប់

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រអប់​មិន​ស្ថិតស្ថេរ​សម្រាប់ X app ដែល​បានបញ្ជាក់​ដោយ winid

en: Cannot execute command '%1'.
km: មិនអាច​អនុវត្ត​ពាក្យ​បញ្ជា '%1' បាន​ទេ ។

en: Illegal priority: %1
km: អាទិភាព​មិន​ត្រឹមត្រូវ ៖ %1

en: No command specified.
km: មិន​បាន​បញ្ជាក់​ពាក្យ​បញ្ជា ។

en: Su returned with an error.
km: Su បាន​ត្រឡប់​ជាមួយ​កំហុស​​មួយ ។

en: Command:
km: ពាក្យ​បញ្ជា ៖

en: realtime:
km: ពេល​វេលា​ពិត ៖

en: Priority:
km: អាទិភាព ៖

en: Ignore
km: មិន​អើពើ

en: Run as %1
km: រត់​ជា %1

en: Please enter your password below.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ខាង​ក្រោម​របស់​អ្នក ។

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
km: អំពើ​ដែល​អ្នក​បាន​ស្នើ​ត្រូវ​ការ <b>សិទ្ធ​ជា​ root</b> ។ សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់ <b>root</b> នៅ​ខាង​ក្រោម​នេះ ឬ​ចុច​មិន​​អើពើ​ដើម្បី​បន្ត​ប្រើ​សិទ្ធ​បច្ចុប្បន្ន​របស់​អ្នក ។

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
km: អំពើ​ដែល​អ្នក​បាន​ស្នើ​ត្រូវ​ការ <b>សិទ្ធិ​ជា​ root</b> ។ សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់ <b>root</b> នៅ​ខាង​ក្រោម​ ។

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
km: អំពើ​ដែល​អ្នក​បាន​ស្នើ​ត្រូវ​ការ​សិទ្ធ​បន្ថែម ។ សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់ <b>%1</b> ដូច​​ខាង​ក្រោម​នេះ ឬ​ចុច​មិន​អើពើ​ដើម្បី​បន្ត​ជា​សិទ្ធ​បច្ចុប្បន្ន​របស់​អ្នក ។

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
km: អំពើ​ដែល​អ្នក​បាន​ស្នើ​ត្រូវ​ការ​សិទ្ធិ​បន្ថែម ។ សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់ <b>%1</b> ​​ខាង​ក្រោម ។

en: &Ignore
km: មិន​អើពើ

en: Conversation with su failed.
km: ការ​សន្ទនា​ជាមួយ Su បាន​បរាជ័យ ។

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
km: រក​មិន​ឃើញ​កម្មវិធី 'su' ទេ ។<br />សូម​ប្រាកដ​ថា PATH ត្រូវបាន​កំណត់​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
km: សិទ្ធិ​ត្រូវបានបដិសេធ ។<br />ប្រហែល​ជា​ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត ។<br /> នៅ​ក្នុង​ប្រព័ន្ធ​ខ្លះ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ស្ថិត​ក្នុង​ក្រុម​ពិសេស (often: wheel) ដើម្បី​ប្រើ​កម្មវិធី​នេះ ។

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
km: កំហុស​ខាង​ក្នុង ៖ ការ​ត្រឡប់​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ពី SuProcess::checkInstall()
