kwin - en to km translation catalogue (229 entries)

en: Window '%1' demands attention.
km: បង្អួច '%1' ទាមទារ​ការ​យក​ចិត្ត​ទុក​ដាក់ ។

en: Desktop effects have been suspended by another application.<br/>You can resume using the '%1' shortcut.
km: បែបផែន​ផ្ទៃតុ​ត្រូវបានផ្អាក​ដោយ​កម្មវិធី​ផ្សេង ។<br/>អ្នក​អាច​បន្ត​ ដោយ​ប្រើ​ផ្លូវកាត់ '%1' ។

en: Desktop effects were too slow and have been suspended.
    You can disable functionality checks in System Settings (on the Advanced tab in Desktop Effects).
km: បែប​ផែន​ផ្ទៃតុ​យឺត​ពេក ហើយ​ត្រូវ​បាន​ផ្អាក ។
    អ្នក​អាច​បិទ​កា​រពិនិត្យ​មុខងារ​នៅ​ក្នុង​ការ​កំណត់​ប្រព័ន្ធ (នៅ​ក្នុ​ងផ្ទាំង​កម្រិត​ខ្ពស់ នៅ​ក្នុង​បែបផែន​ផ្ទៃតុ) ។

en: Desktop effects were too slow and have been suspended.
    If this was only a temporary problem, you can resume using the '%1' shortcut.
    You can disable functionality checks in System Settings (on the Advanced tab in Desktop Effects).
km: បែបផែន​ផ្ទៃតុ​យឺត​ពេក ហើយ​ត្រូវ​បានផ្អាក ។
    ប្រិសនបើ​វា​ជា​បញ្ហា​បណ្ដោះអាសន្ន អ្នក​អាច​បន្ត ដោយ​ប្រើ​​ផ្លូវកាត់ '%1'  ។
    អ្នក​អាច​បិទ​កា​រពិនិត្យ​មើល​មុខងារ​នៅ​ក្នុង​ការ​កំណត់​ប្រព័ន្ធ (នៅ​ក្នុង​ផ្ទាំង​កម្រិត​ខ្ពស់ នៅ​ក្នុង​បែបផែន​ផ្ទៃតុ) ។

en: Required X extensions (XComposite and XDamage) are not available.
km: មិន​មាន​​ផ្នែក​បន្ថែម X (XComposite និង XDamage) ដែល​ទាមទារ ។

en: GLX/OpenGL are not available and only OpenGL support is compiled.
km: មិនមាន GLX/OpenGL និងមាន​តែ​ការគាំទ្រ OpenGL ប៉ុណ្ណោះ​ត្រូវ​បាន​អនុវត្ត ។

en: XRender/XFixes extensions are not available and only XRender support is compiled.
km: មិនមាន​ផ្នែក​បន្ថែម XRender/XFixes និង​គាំទ្រ​តែ XRender ត្រូវ​បាន​ចងក្រង ។

en: GLX/OpenGL and XRender/XFixes are not available.
km: មិនមាន GLX/OpenGL and XRender/XFixes ។

en: Compositing was disabled at compile time.
    It is likely Xorg development headers were not installed.
km: ការ​តែង​ត្រូវ​បាន​បិទ​នៅ​ពេល​ចង​ក្រង ។
    ប្រហែល​ជា​បថម​កថា​ការ​អភិវឌ្ឍ៍ Xorg មិនទាន់វ​បាន​ដំឡើង ។

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Walk Through Windows
km: ដើរ​កាត់​បង្អួច

en: Walk Through Windows (Reverse)
km: ដើរ​កាត់​បង្អួច (បញ្ច្រាស)

en: Walk Through Window Tabs
km: ដើរ​កាត់ផ្ទាំង​បង្អួច

en: Walk Through Window Tabs (Reverse)
km: ដើរ​កាត់​ផ្ទាំងបង្អួច (បញ្ច្រាស)

en: Remove Window From Group
km: ផ្លាស់ទី​បង្អួច​ពី​ក្រុម

en: Walk Through Windows Alternative
km: ដើរ​កាត់​បង្អួច​ជម្រើស

en: Walk Through Windows Alternative (Reverse)
km: ដើរ​កាត់​បង្អួច​ជម្រើស (បញ្ច្រាស)

en: Walk Through Desktops
km: ដើរ​កាត់​ផ្ទៃតុ

en: Walk Through Desktops (Reverse)
km: ដើរ​កាត់​ផ្ទៃតុ (បញ្ច្រាស)

en: Walk Through Desktop List
km: ដើរ​កាត់​បញ្ជី​ផ្ទៃតុ

en: Walk Through Desktop List (Reverse)
km: ដើរ​កាត់​បញ្ជី​ផ្ទៃតុ (បញ្ច្រាស)

en: Windows
km: បង្អួច

en: Window Operations Menu
km: ម៉ឺនុយ​ប្រតិបត្តិការ​បង្អួច

en: Close Window
km: បិទ​បង្អួច

en: Maximize Window
km: ពង្រីក​បង្អួច​អតិបរមា

en: Maximize Window Vertically
km: ពង្រីក​បង្អួចអតិបរមា បញ្ឈរ​

en: Maximize Window Horizontally
km: ពង្រីក​បង្អួចអតិបរមា ផ្ដេក​

en: Minimize Window
km: បង្រួម​បង្អួចអប្បបរមា

en: Shade Window
km: ចោល​ស្រមោល​បង្អួច

en: Move Window
km: ផ្លាស់ទី​បង្អួច

en: Resize Window
km: ប្តូរ​ទំហំ​បង្អួច

en: Raise Window
km: លើក​បង្អួច​ឡើង​លើ

en: Lower Window
km: បន្ទាប​បង្អួច​ចុះ​ក្រោម

en: Toggle Window Raise/Lower
km: បិទ​បើក លើក​បង្អួច​ឡើង​លើ/បន្ទាប​បង្អួច​ចុះ​ក្រោម

en: Make Window Fullscreen
km: ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​ពេញ​អេក្រង់

en: Hide Window Border
km: លាក់​ស៊ុម​បង្អួច

en: Keep Window Above Others
km: ដាក់​បង្អួច​លើ​គេ

en: Keep Window Below Others
km: ដាក់​បង្អួច​ក្រោម​គេ

en: Activate Window Demanding Attention
km: ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​ដែល​ទាមទារ​ការ​យក​ចិត្ត​ទុក​ដាក់ សកម្ម

en: Setup Window Shortcut
km: ដំឡើង​ផ្លូវ​កាត់​បង្អួច

en: Pack Window to the Right
km: ខ្ចប់​បង្អួច​ទៅ​ស្ដាំ

en: Pack Window to the Left
km: ខ្ចប់​បង្អួច​ទៅ​ឆ្វេង

en: Pack Window Up
km: ខ្ចប់​បង្អួច​ឡើង​លើ

en: Pack Window Down
km: ខ្ចប់​បង្អួច​ចុះ​ក្រោម

en: Pack Grow Window Horizontally
km: ខ្ចប់​បង្អួច​លូត​ផ្ដេក​

en: Pack Grow Window Vertically
km: ខ្ចប់​បង្អួច​លូត​បញ្ឈរ

en: Pack Shrink Window Horizontally
km: ខ្ចប់​បង្អួច​រួញ​ផ្ដេក

en: Pack Shrink Window Vertically
km: ខ្ចប់​បង្អួច​រួញ​បញ្ឈរ

en: Quick Tile Window to the Left
km: ខ្ចប់​បង្អួច​ទៅ​ឆ្វេង​រហ័ស

en: Quick Tile Window to the Right
km: ខ្ចប់​បង្អួច​ទៅ​ស្ដាំ​រហ័ស

en: Switch to Window Above
km: ប្ដូរ​ទៅ​បង្អួច​ខាង​លើ

en: Switch to Window Below
km: ប្ដូរ​ទៅបង្អួច​ខាងក្រោម

en: Switch to Window to the Right
km: ប្ដូរ​ទៅបង្អួច​ទៅ​ស្ដាំ

en: Switch to Window to the Left
km: ប្ដូរ​ទៅបង្អួច​ទៅ​ឆ្វេង

en: Window & Desktop
km: បង្អួច & ផ្ទៃតុ

en: Keep Window on All Desktops
km: ដាក់​បង្អួច​លើ​ផ្ទៃតុ​ទាំងអស់

en: Window to Desktop 1
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១

en: Window to Desktop 2
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ២

en: Window to Desktop 3
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៣

en: Window to Desktop 4
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៤

en: Window to Desktop 5
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៥

en: Window to Desktop 6
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៦

en: Window to Desktop 7
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៧

en: Window to Desktop 8
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៨

en: Window to Desktop 9
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៩

en: Window to Desktop 10
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១០

en: Window to Desktop 11
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១១

en: Window to Desktop 12
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១២

en: Window to Desktop 13
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៣

en: Window to Desktop 14
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៤

en: Window to Desktop 15
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៥

en: Window to Desktop 16
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៦

en: Window to Desktop 17
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៧

en: Window to Desktop 18
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៨

en: Window to Desktop 19
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៩

en: Window to Desktop 20
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ ២០

en: Window to Next Desktop
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ​បន្ទាប់

en: Window to Previous Desktop
km: បង្អួច​ទៅ​ផ្ទៃតុ​មុន

en: Window One Desktop to the Right
km: បង្អួច​ទៅ​ស្ដាំ​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Window One Desktop to the Left
km: បង្អួច​ទៅ​ឆ្វេង​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Window One Desktop Up
km: បង្អួច​ឡើង​លើ​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Window One Desktop Down
km: បង្អួច​ចុះ​ក្រោម​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Window to Screen 0
km: បង្អួច​ទៅ​អេក្រង់ ១០

en: Window to Screen 1
km: បង្អួច​ទៅ​អេក្រង់ ១

en: Window to Screen 2
km: បង្អួច​ទៅ​អេក្រង់ ២

en: Window to Screen 3
km: បង្អួច​ទៅ​អេក្រង់ ៣

en: Window to Screen 4
km: បង្អួច​ទៅ​អេក្រង់ ៤

en: Window to Screen 5
km: បង្អួច​ទៅ​អេក្រង់ ៥

en: Window to Screen 6
km: បង្អួច​ទៅ​អេក្រង់ ៦

en: Window to Screen 7
km: បង្អួច​ទៅ​អេក្រង់ ៧

en: Window to Next Screen
km: បង្អួច​ទៅបង្អួច​បន្ទាប់​

en: Show Desktop
km: បង្ហាញ​ផ្ទៃតុ

en: Desktop Switching
km: ការ​ប្តូរផ្ទៃតុ

en: Switch to Desktop 1
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១

en: Switch to Desktop 2
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ២

en: Switch to Desktop 3
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៣

en: Switch to Desktop 4
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៤

en: Switch to Desktop 5
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៥

en: Switch to Desktop 6
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៦

en: Switch to Desktop 7
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៧

en: Switch to Desktop 8
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៨

en: Switch to Desktop 9
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ៩

en: Switch to Desktop 10
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១០

en: Switch to Desktop 11
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១១

en: Switch to Desktop 12
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១២

en: Switch to Desktop 13
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៣

en: Switch to Desktop 14
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៤

en: Switch to Desktop 15
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៥

en: Switch to Desktop 16
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៦

en: Switch to Desktop 17
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៧

en: Switch to Desktop 18
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៨

en: Switch to Desktop 19
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ១៩

en: Switch to Desktop 20
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ ២០

en: Switch to Next Desktop
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ​បន្ទាប់

en: Switch to Previous Desktop
km: ប្តូរ​ទៅ​ផ្ទៃតុ​មុន

en: Switch One Desktop to the Right
km: ប្ដូរ​ទៅ​ស្ដាំ​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch One Desktop to the Left
km: ប្ដូរ​ទៅ​ឆ្វេង​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch One Desktop Up
km: ប្ដូរ​ឡើង​លើ​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch One Desktop Down
km: ប្ដូរ​ចុះ​ក្រោម​មួយ​ផ្ទៃតុ

en: Switch to Screen 0
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ ១០

en: Switch to Screen 1
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ ១

en: Switch to Screen 2
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ 2

en: Switch to Screen 3
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ ៣

en: Switch to Screen 4
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ ៤

en: Switch to Screen 5
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ ៥

en: Switch to Screen 6
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ ៦

en: Switch to Screen 7
km: ប្ដូរ​ទៅ​អេក្រង់ ៧

en: Switch to Next Screen
km: ប្តូរ​ទៅ​អេក្រង់​បន្ទាប់​

en: Miscellaneous
km: ផ្សេងៗ

en: Mouse Emulation
km: ការ​ត្រាប់​តាម​កណ្ដុរ

en: Kill Window
km: សម្លាប់​បង្អួច

en: Window Screenshot to Clipboard
km: រូបថត​អេក្រង់​បង្អួច​ទៅ​ក្តារ​តម្រៀត​ខ្ទាស់

en: Desktop Screenshot to Clipboard
km: រូបថត​អេក្រង់​ផ្ទៃ​តុ​ទៅ​ក្តារតម្រៀ​តខ្ទាស់

en: Block Global Shortcuts
km: ទប់ស្កាត់​ផ្លូវកាត់​សកល

en: Suspend Compositing
km: ផ្អាក​ការ​តែង

en: Tiling
km: ក្រឡា​ក្បឿង

en: Enable/Disable Tiling
km: បិទ/បើក​ការ​រៀប​ក្រឡាក្បឿង

en: Toggle Floating
km: បិទ/បើក​អណ្ដែត

en: Switch Focus Left
km: ប្ដូរ​ទៅ​កា​រផ្ដោត​ខាង​ឆ្វេង

en: Switch Focus Right
km: ប្ដូរ​ទៅ​ការ​ផ្ដោត​ខាង​ស្ដាំ

en: Switch Focus Up
km: ប្ដូរ​ទៅ​កា​រផ្ដោត​ខាង​លើ

en: Switch Focus Down
km: ប្ដូរ​ទៅកា​រផ្ដោត​ខា​ងក្រោម

en: Move Window Left
km: ផ្លាស់ទី​បង្អួច​ទៅ​ឆ្វេង

en: Move Window Right
km: ផ្លាស់ទី​បង្អួច​ទៅ​ស្ដាំ

en: Move Window Up
km: ផ្លាស់ទី​បង្អួច​ឡើង​លើ

en: Move Window Down
km: ផ្លាស់ទី​បង្អួច​ចុះក្រោម

en: Next Layout
km: ប្លង់​បន្ទាប់

en: Previous Layout
km: ប្លង់​មុន

en: kwin: it looks like there's already a window manager running. kwin not started.
km: kwin ៖ វា​ហាក់​ដូចជា​មាន​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​បង្អួច​មួយ​កំពុង​រត់​រួច​ហើយ ។ kwin មិន​ត្រូវ​បាន​ចាប់ផ្ដើម​ឡើយ ។

en: KWin is unstable.
    It seems to have crashed several times in a row.
    You can select another window manager to run:
km: KWin មិន​ស្ថិតស្ថេរ ។
    វា​ហាក់​ដូច​ជា​គាំង​ច្រើន​ដង ។
    អ្នក​អាច​ជ្រើស​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​បង្អួច​មួយ​ផ្សេង​ទៀត​ដើម្បី​រត ៖

en: kwin: unable to claim manager selection, another wm running? (try using --replace)
km: kwin ៖ មិន​អាច​ទាមទារ​ជម្រើស​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង តើ​មាន wm មួយ​ទៀត​កំពុង​រត់​ឬ ? (ព្យាយាម​ប្រើ --replace)

en: KDE window manager
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​បង្អួច KDE

en: (c) 1999-2008, The KDE Developers
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១៩៩៩-២០០៨ ដោយ​អ្នក​អភិវឌ្ឍ KDE

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Disable configuration options
km: មិន​អនុញ្ញាត​ជម្រើស​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Replace already-running ICCCM2.0-compliant window manager
km: ជំនួស​កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​បង្អួច​ដែល​ប្រើ​បាន​ជាមួយ ICCCM2.0 ដែល​កំពុង​រត់

en: Indicate that KWin has recently crashed n times
km: ចង្អុល​ប្រាប់​ថា KWin បាន​គាំង n ដង​ថ្មីៗ​នេះ

en: Load the script testing dialog
km: ផ្ទុក​ប្រអប់​សាកល្បង​ស្គ្រីប

en: KWin:
km: KWin ៖

en: 
    KWin will now exit...
km: 
    KWin នឹង​ចេញ​ឥឡូវ...

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
km: បង្ហាញ​ផ្ទៃតុ

en: Tiling Disabled
km: បាន​បិទ​ក្រឡាក្បឿង

en: Tiling Enabled
km: បាន​បើក​ក្រឡា​ក្បឿង

en: Layout changed to %1
km: បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​ប្លង់​ទៅ %1

[ctx: Spiral tiling layout]
en: Spiral
km: គួច

[ctx: Two-column horizontal tiling layout]
en: Columns
km: ជួរឈរ

[ctx: Floating layout, windows aren't tiled at all]
en: Floating
km: ​អណ្ដែត

en: Keep &Above Others
km: ដាក់​លើ​គេ

en: Keep &Below Others
km: ដាក់​ក្រោម​គេ

en: &Fullscreen
km: ពេញ​អេក្រង់

en: &No Border
km: គ្មាន​ស៊ុម

en: Window &Shortcut...
km: ផ្លូវ​កាត់​បង្អួច...

en: &Special Window Settings...
km: ការ​កំណត់​បង្អួច​ពិសេស...

en: S&pecial Application Settings...
km: ការ​កំណត់​កម្មវិធី​ពិសេស...

en: &Opacity
km: ភាព​ស្រអាប់

en: &Move
km: ផ្លាស់ទី

en: Re&size
km: ប្តូរ​ទំហំ

en: Mi&nimize
km: បង្រួម​អប្បបរមា

en: Ma&ximize
km: ពង្រីក​អតិបរមា

en: Sh&ade
km: ស្រមោល

en: Remove &From Group
km: យក​ចេញ​ពី​ក្រុម

en: Close Entire &Group
km: បិទ​ក្រុម​ទាំង​មូល

[ctx: When in tiling mode, toggle's the window's floating/tiled state]
en: &Float Window
km: ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​អណ្ដែត

en: Ad&vanced
km: កម្រិត​ខ្ពស់

en: Configur&e Window Behavior...
km: កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ឥរិយាបថបង្អួច...

en: &Close
km: បិទ​

en: Switch to Window Tab
km: ប្ដូរ​ទៅ​ផ្ទាំង​បង្អួច

en: To the Left
km: ទៅ​ឆ្វេង

en: To the Right
km: ទៅ​ស្ដាំ

en: Move Window to Group
km: ផ្លាស់ទីបង្អួច​ទៅ​ក្រុម

en: To &Desktop
km: ទៅ​ផ្ទៃតុ

en: Ac&tivities
km: សកម្មភាព

en: &All Desktops
km: ផ្ទៃតុ​ទាំងអស់

en: &All Activities
km: សកម្មភាព​ទាំងអស់

en: Activate Window (%1)
km: ធ្វើ​ឲ្យ​បង្អួច​សកម្ម (%1)

[ctx: '%1' is a keyboard shortcut like 'ctrl+w']
en: <b>%1</b> is already in use
km: <b>%1</b> កំពុង​ប្រើ​រួ​ចហើយ

[ctx: keyboard shortcut '%1' is used by action '%2' in application '%3']
en: <b>%1</b> is used by %2 in %3
km: <b>%1</b> ត្រូ​វបានប្រើ​ដោយ %2 នៅ​ក្នុង %3

en: Desktop %1
km: ផ្ទៃតុ %1

en: You have selected to show a window without its border.
    Without the border, you will not be able to enable the border again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
km: អ្នក​បាន​ជ្រើស ដើម្បី​បង្ហាញ​បង្អួច​គ្មាន​ស៊ុម ។
    គ្មាន​ស៊ុម អ្នក​នឹង​មិន​អាច​អនុញ្ញាត​ស៊ុម​ម្ដង​ទៀត ដោយ​ប្រើ​កណ្ដុរ ៖ ប្រើ​ម៉ឺនុយ​ប្រតិបត្តិ​បង្អួច​ជំនួស​វិញ ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម​ដោយ​ប្រើ %1 គ្រាប់​ចុច​ផ្លូវ​កាត់ ។

en: You have selected to show a window in fullscreen mode.
    If the application itself does not have an option to turn the fullscreen mode off you will not be able to disable it again using the mouse: use the window operations menu instead, activated using the %1 keyboard shortcut.
km: អ្នក​បាន​ជ្រើស ដើម្បី​បង្ហាញ​បង្អួច​ក្នុង​របៀប​ពេញ​អេក្រង់ ។
    បើ​កម្មវិធី​ខ្លួន​វា​មិន​មាន​ជម្រើស​ដើម្បី​បិទ​របៀប​ពេញ​អេក្រង់​ទេ​នោះ អ្នក​នឹង​មិន​អាច មិន​អនុញ្ញាត ម្ដង​ទៀត​ឡើយ ដោយ​ប្រើ​កណ្ដុរ ៖ ចូរ​ប្រើ​ម៉ឺនុយ​ប្រតិបត្តិការ​បង្អួច​ជំនួស​វិញ ដែល​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម​ដោយ​ប្រើ​ផ្លូវកាត់​ក្ដារចុច %1 ។

en: KWin helper utility
km: ឧបករណ៍​ជំនួយ KWin

en: PID of the application to terminate
km: PID នៃ​កម្មវិធី​ដែលត្រូវ​បញ្ឈប់

en: Hostname on which the application is running
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​ដែល​កម្មវិធី​រត់

en: Caption of the window to be terminated
km: ចំណង​ជើង​បង្អួចត្រូវ​បាន​បញ្ចប់​​ដំណើរការ​

en: Name of the application to be terminated
km: ឈ្មោះ​កម្មវិធី​ត្រូវ​បាន​បញ្ចប់ដំណើរការ​​

en: ID of resource belonging to the application
km: លេខ​សម្គាល់​កម្មសិទ្ធ​ប្រភព​សម្រាប់​កម្មវិធី

en: Time of user action causing termination
km: ពេលវេលា​នៃ​អំពើ​អ្នកប្រើ​ បណ្តាល​ឲ្យ​ស្លាប់

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
km: ឧបករណ៍​ជំនួយ​នេះ​ទំនង​ជា​មិន​បាន​ហៅ​ដោយ​ផ្ទាល់ទេ ។

en: <p>The window "<b>%2</b>" is not responding. It belongs to the application <b>%1</b> (Process ID = %3, hostname = %4).</p><p>Do you wish to terminate the application process <em>including <b>all</b> of its child windows</em>?<br /><b>Any unsaved data will be lost.</b></p>
km: <p>បង្អួច "<b>%2</b>" មិន​ឆ្លើយ​តប​ទេ ។ វា​ជា​របស់​កម្មវិធី <b>%1</b> (លេខសម្គាល់​ដំណើរការ = %3, ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន = %4) ។</p><p>តើ​អ្នក​ចង់​​បញ្ចប់​ដំណើរការ​កម្មវិធី <em>ដែល​មាន បង្អួច​កូនចៅ​<b>ទាំង​អស់</b></em>?<br /><b>ទិន្នន័យ​ដែល​មិនបាន​រក្សាទុក​នឹង​បាត់បង់ ។</b></p>

en: &Terminate Application %1
km: បញ្ចប់​កម្មវិធី %1

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Not on all desktops
km: មិន​នៅ​លើ​ផ្ទៃតុ​ទាំងអស់

en: On all desktops
km: លើ​ផ្ទៃតុ​ទាំងអស់

en: Help
km: ជំនួយ​

en: Minimize
km: បង្រួម​អប្បបរមា

en: Restore
km: ស្តារ​ឡើង​វិញ​

en: Maximize
km: ពង្រីក​អតិបរមា

en: Close
km: បិទ​

en: Do not keep above others
km: កុំ​ដាក់​លើ​គេ

en: Keep above others
km: ដាក់​លើ​គេ

en: Do not keep below others
km: កុំ​ដាក់​ក្រោម​គេ

en: Keep below others
km: ដាក់​ក្រោម​គេ

en: Unshade
km: ដោះ​ស្រមោល

en: Shade
km: ស្រមោល

en: No window decoration plugin library was found.
km: រក​មិន​ឃើញ​បណ្ណាល័យ​កម្មវិធី​ជំនួយ​នៃ​ការ​តុបតែង​បង្អួច ។

en: The default decoration plugin is corrupt and could not be loaded.
km: កម្មវិធី​ជំនួយ​នៃការ​តុបតែង​លំនាំដើម បានខូច​ហើយ និង ​មិន​អាចផ្ទុក​បានឡើយ ។

en: The library %1 is not a KWin plugin.
km: បណ្ណាល័យ %1 មិន​មែន​ជា​កម្មវិធី​ជំនួយ​របស់ KWin ។

en: *** No Windows ***
km: *** គ្មាន​បង្អួច ***
