libkworkspace - en to km translation catalogue (9 entries)

[ctx: user: ...]
en: %1: TTY login
km: %1 ៖ ចូល TTY

[ctx: ... location (TTY or X display)]
en: Unused
km: មិន​បាន​ប្រើ

en: X login on remote host
km: ការ​ចូល X លើ​ម៉ាស៊ីន​ឆ្ងាយ

[ctx: ... host]
en: X login on %1
km: ការ​ចូល X លើ %1

[ctx: user: session type]
en: %1: %2
km: %1 ៖ %2

[ctx: Action that reorganizes the windows to try to have them less cluttered]
en: Unclutter Windows
km: រៀបចំ​បង្អួចឲ្យ​មាន​របៀប

[ctx: Action that reorganizes the windows so that they are in cascade]
en: Cascade Windows
km: ដាក់​បង្អួច​ជា​ល្បាក់

en: On All Desktops
km: លើ​ផ្ទៃតុ​ទាំងអស់

en: No Windows
km: គ្មាន​បង្អួច
