plasmoidviewer - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Run Plasma widgets in their own window
km: រត់​ធាតុក្រាហ្វិក​ប្លាស្មា​នៅ​ក្នុង​បង្អួច​ផ្ទាល់​របស់​ពួកវា

en: No description available
km: មិន​មាន​សេចក្ដីពិពណ៌​នា

en: Plasma Widget Viewer
km: កម្មវិធី​មើល​ធាតុក្រាហ្វិក​ប្លាស្មា

en: 2007-2008, Frerich Raabe
km: រក្សាសិទ្ធិ ២០០៧-២០០៨ ដោយ Frerich Raabe

en: Original author
km: អ្នកនិពន្ធ​ដើម

en: Name of the containment plugin
km: ឈ្មោះ​របស់​កម្មវិធី​ជំនួយ​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

[ctx: Do not translate horizontal, vertical, mediacenter nor planar]
en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter or planar)
km: formfactor ត្រូវ​ប្រើ (ផ្ដេក បញ្ឈរ mediacenter or planar)

en: Displays a list of known applets
km: បង្ហាញ​បញ្ជី​អាប់ភ្លេត​ដែលស្គាល់

en: Displays a list of known wallpapers
km: បង្ហាញ​បញ្ជី​ផ្ទាំង​រូបភាព​​ដែល​បាន​ស្គាល់

en: Displays a list of known containments
km: បង្ហាញ​បញ្ជី​ការ​ផ្ទុក​ដែល​ស្គាល់

[ctx: Do not translate floating, desktop, fullscreen, top, bottom, left nor right]
en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, top, bottom, left, right)
km: កម្រិត​ទីតាំង​​ដើម្បី​ចាប់ផ្ដើម​​ទប់​ជា​មួយ (អណ្ដែត ផ្ទៃតុ ពេញអេក្រង់ កំបូល បាត ឆ្វេង ស្ដាម)

en: The size in KB to set the pixmap cache to
km: ទំហំ​គិតជា​គីឡូបៃ​ ដើម្បី​កំណត់​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ pixmap

en: Takes a screenshot of the widget and saves it the working directory as <pluginname>.png
km: ថត​រូប​អេក្រង់​របស់​ធាតុក្រាហ្វិក ហើយ​រក្សាទុក​វា​ក្នុងថត​ដំណើរការ​ជា<pluginname>.png

en: Takes a screenshot of each widget and saves it the working directory as <pluginname>.png
km: ថត​រូប​អេក្រង់​របស់​ធាតុក្រាហ្វិក​នីមួយៗ​ ហើយ​រក្សាទុក​វា​ក្នុង​ថត​ដំណើរការ​ជា <pluginname>.png

en: Desktop SVG theme to use
km: ស្បែក​ផ្ទៃតុ SVG ត្រូវ​ប្រើ

en: Name of the wallpaper plugin. Requires a containment plugin to be specified.
km: ឈ្មោះ​របស់​កម្មវិធី​ជំនួយ​ផ្ទាំង​រូបភាព ។ តម្រូវ​ឲ្យ​បញ្ជាក់​​កម្មវិធី​ជំនួយ​ផ្ទុក ។

en: Name of applet to view; may refer to the plugin name or be a path (absolute or relative) to a package. If not provided, then an attempt is made to load a package from the current directory.
km: ឈ្មោះ​អាប់ភ្លេត​ត្រូវ​មើល អាច​សំអាង​លើ​ឈ្មោះ​កម្មវិធី​ជំនួយ ឬ​ជា​ផ្លូវ (ពេញលេញ ឬ​ទាក់ទង) ទៅ​កញ្ចប់ ។ ប្រសិនបើ​មិន​បានផ្ដល់ បន្ទាប់​មក​ការ​ប៉ុនប៉ង​ត្រូ​វបាន​ធ្វើ​ឡើង ដើម្បី​ផ្ទុក​កញ្ចប់​ពី​ថត​បច្ចុប្បន្ន ។

en: Optional arguments of the applet to add
km: អាគុយម៉ង់​ជម្រើស​របស់​អាប់ភ្លេត​ត្រូវ​បន្ថែម

en: List zeroconf announced remote widgets
km: រាយ​ zeroconf ដែល​បានប្រកាស​ធាតុ​ក្រាហ្វិក​ពីចម្ងាយ
