kio_fish - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
ro: Conectare...

en: Initiating protocol...
ro: Inițiez protocolul...

en: Local Login
ro: Autentificare locală

en: SSH Authorization
ro: Autorizare SSH

en: Disconnected.
ro: Deconectat.
