nepomukserver - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Service Stub
ro: Ciot al serviciului Nepomuk

en: Maintainer
ro: Responsabil

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
ro: Serviciu de pornit

en: No service name specified
ro: Nicio denumire de serviciu specificată

en: Unknown service name:
ro: Denumire serviciu necunoscută:
