plasmoidviewer - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Run Plasma widgets in their own window
ro: Execută controalele Plasma în propria fereastră

en: No description available
ro: Nicio descriere disponibilă

en: Plasma Widget Viewer
ro: Vizualizator controale Plasma

en: Original author
ro: Autor original

en: Name of the containment plugin
ro: Denumirea modulului de container

en: Displays a list of known applets
ro: Afișează o listă cu miniaplicații cunoscute

en: Displays a list of known wallpapers
ro: Afișează o listă cu fundaluri cunoscute

en: Displays a list of known containments
ro: Afișează o listă cu containere cunoscute

en: The size in KB to set the pixmap cache to
ro: Dimensiunea în KO la care să fie stabilită memoria-tampon a hărții de pixeli

en: Takes a screenshot of the widget and saves it the working directory as <pluginname>.png
ro: Face o captură de ecran a controlului și o salvează în dosarul de lucru ca <denumiremodul>.png

en: Takes a screenshot of each widget and saves it the working directory as <pluginname>.png
ro: Face o captură de ecran a fiecărui control și o salvează în dosarul de lucru ca <denumiremodul>.png

en: Desktop SVG theme to use
ro: Tematica SVG pentru birou de utilizat

en: Optional arguments of the applet to add
ro: Argumente opționale pentru miniaplicația de adăugat

en: List zeroconf announced remote widgets
ro: Enumeră controalele distante anunțate prin zeroconf
