kcmkwinrules - en to sl translation catalogue (132 entries)

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:266 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1832 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Normal Window
sl: Navadno okno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:301 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1867 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Desktop
sl: Namizje

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:281 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1847 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Dock (panel)
sl: Dok (pult)

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:286 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1852 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Toolbar
sl: Orodjarna

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:291 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1857 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Torn-Off Menu
sl: Odtrgani meni

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:271 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1837 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Dialog Window
sl: Pogovorno okno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:306 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1872 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Override Type
sl: Vrsta povozitve

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:311 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1877 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Standalone Menubar
sl: Samostojna menijska vrstica

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:276 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1842 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Utility Window
sl: Okno s pripomočki

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:296 i18n: ectx: property (text), item, widget (QListWidget, types) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1862 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, type)
en: Splash Screen
sl: Uvodni zaslon

en: Unknown - will be treated as Normal Window
sl: Neznano - obravnavano bo kot navadno okno

en: Window-Specific Settings Configuration Module
sl: Nastavitveni modul za nastavitve glede na okna

en: (c) 2004 KWin and KControl Authors
sl: © 2004 Avtorji KWin in KControl

en: <p><h1>Window-specific Settings</h1> Here you can customize window settings specifically only for some windows.</p> <p>Please note that this configuration will not take effect if you do not use KWin as your window manager. If you do use a different window manager, please refer to its documentation for how to customize window behavior.</p>
sl: <h1>Nastavitve glede na okna</h1><p>Tukaj lahko prilagodite nastavitve samo za posamezna okna.</p><p>Prosim vedite, da te nastavitve ne bodo delovale, če ne boste uporabljali programa KWin kot okenskega upravitelja. Če uporabljate drugega okenskega upravitelja, prosim preverite njegovo dokumentacijo za prilagoditev obnašanja oken.</p>

en: Remember settings separately for every window
sl: Zaponi si nastavitve, ločene za vsako okno

en: Show internal settings for remembering
sl: Prikaži notranje nastavitve za pomnjenje

en: Internal setting for remembering
sl: Notranja nastavitev za pomnjenje

en: Application settings for %1
sl: Programske nastavitve za %1

en: Window settings for %1
sl: Okenske nastavitve za %1

en: KWin helper utility
sl: Pripomoček za KWin

en: WId of the window for special window settings.
sl: ID okna za posebne nastavitve okna.

en: Whether the settings should affect all windows of the application.
sl: Ali naj nastavitve veljajo za vsa okna nekega programa.

en: This helper utility is not supposed to be called directly.
sl: Ta pripomoček se naj ne bi klical neposredno.

note: i18n: file: detectwidget.ui:16 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Information About Selected Window
sl: Podatki o izbranem oknu

note: i18n: file: detectwidget.ui:36 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Class:
sl: Razred:

note: i18n: file: detectwidget.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Role:
sl: Vloga:

note: i18n: file: detectwidget.ui:76 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Type:
sl: Vrsta:

note: i18n: file: detectwidget.ui:96 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Title:
sl: Naslov:

note: i18n: file: detectwidget.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:372 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Extra role:
sl: Dodatna vloga:

note: i18n: file: detectwidget.ui:136 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Machine:
sl: Računalnik:

note: i18n: file: detectwidget.ui:159 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, use_class)
en: For selecting all windows belonging to a specific application, selecting only window class should usually work.
sl: Za izbiranje vseh oken, ki pripadajo določenemu programu, bi moral izbor enega okenskega razreda delovati.

note: i18n: file: detectwidget.ui:162 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, use_class)
en: Use window &class (whole application)
sl: Uporabi okenski &razred (cel program)

note: i18n: file: detectwidget.ui:172 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, use_role)
en: For selecting a specific window in an application, both window class and window role should be selected. Window class will determine the application, and window role the specific window in the application; many applications do not provide useful window roles though.
sl: Za izbiranje določenega okna v programu morata biti izbrana tako okenski razred kot okenska vloga. Okenski razred bo določil program, okenska vloga pa določeno okno v programu. Žal pa veliko programov ne ponuja uporabnih okenskih vlog.

note: i18n: file: detectwidget.ui:175 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, use_role)
en: Use window class and window &role (specific window)
sl: Uporabi okenski razred in okensko &vlogo (določeno okno)

note: i18n: file: detectwidget.ui:182 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, use_whole_class)
en: With some (non-KDE) applications whole window class can be sufficient for selecting a specific window in an application, as they set whole window class to contain both application and window role.
sl: Z nekateri programi (ki niso KDE-jevski) so lahko celotni okenski razredi dovolj za izbiranje določenega okna v programu, kajti nastavijo celoten okenski razred, da vsebuje programsko in okensko vlogo.

note: i18n: file: detectwidget.ui:185 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, use_whole_class)
en: Use &whole window class (specific window)
sl: Uporabi &celoten okenski razred (določeno okno)

note: i18n: file: detectwidget.ui:192 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, match_title)
en: Match also window &title
sl: Ujemanje tudi z &naslovom okna

note: i18n: file: editshortcut.ui:18 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: A single shortcut can be easily assigned or cleared using the two buttons. Only shortcuts with modifiers can be used.<p>
    It is possible to have several possible shortcuts, and the first available shortcut will be used. The shortcuts are specified using space-separated shortcut sets. One set is specified as <i>base</i>+(<i>list</i>), where base are modifiers and list is a list of keys.<br>
    For example "<b>Shift+Alt+(123) Shift+Ctrl+(ABC)</b>" will first try <b>Shift+Alt+1</b>, then others with <b>Shift+Ctrl+C</b> as the last one.
sl: Enojno bližnjico zlahka dodelite z uporabo dveh gumbov. Samo bližnjice z modifikatorji se lahko uporabijo.<p>
    Možno je imeti več možnih bližnjic, uporabljena pa bo prva razpoložljiva. Bližnjice so določene z uporabo nizov bližnjic, ločenih s presledki. En niz je naveden kot <i>osnova</i>+(<i>seznam</i>), kjer je osnova modifikator, seznam pa seznam tipk.<br>
    Na primer: »<b>Shift+Alt+(123) Shift+Ctrl+(ABC)</b>« bo najprej poskušal <b>Shift+Alt+1</b>, nato naslednje in na koncu z <b>Shift+Ctrl+C</b>.

note: i18n: file: editshortcut.ui:62 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton1)
en: &Single Shortcut
sl: &Enojna bližnjica

note: i18n: file: editshortcut.ui:85 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton2)
en: C&lear
sl: Po&čisti

note: i18n: file: ruleslist.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, new_button)
en: &New...
sl: &Novo ...

note: i18n: file: ruleslist.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, modify_button)
en: &Modify...
sl: Spre&meni ...

note: i18n: file: ruleslist.ui:36 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, delete_button)
en: Delete
sl: Zbriši

note: i18n: file: ruleslist.ui:46 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveup_button)
en: Move &Up
sl: Pomakni &gor

note: i18n: file: ruleslist.ui:53 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, movedown_button)
en: Move &Down
sl: Pomakni &dol

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:24 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage1)
en: &Window
sl: &Okno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:30 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: De&scription:
sl: O&pis

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:46 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Window &class (application type):
sl: &Razred okna (vrsta programa):

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:62 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, whole_wmclass)
en: Match w&hole window class
sl: Ujemanje c&elotnega okenskega razreda

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:70 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, wmclass_match) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:123 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, role_match) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:336 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, title_m
en: Unimportant
sl: Nepomembno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:75 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, wmclass_match) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:128 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, role_match) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:341 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, title_m
en: Exact Match
sl: Točno ujemanje

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:80 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, wmclass_match) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:133 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, role_match) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:346 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, title_m
en: Substring Match
sl: Ujemanje po podnizu

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:85 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, wmclass_match) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:138 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, role_match) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:351 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, title_m
en: Regular Expression
sl: Regularni izraz

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:96 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, edit_reg_wmclass) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:149 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, edit_reg_role) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:362 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, edit_reg_titl
en: Edit
sl: Uredi

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:106 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Window &role:
sl: Vlo&ga okna:

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:171 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, detect)
en: &Detect Window Properties
sl: &Zaznaj lastnosti okna

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:243 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage2)
en: Window &Extra
sl: &Dodatno za okno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:249 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Window &types:
sl: Vrs&te oken:

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:319 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Window t&itle:
sl: N&aslov okna:

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:425 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Machine (hostname):
sl: Ra&čunalnik (gostiteljsko ime):

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:531 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage3)
en: &Geometry
sl: &Geometrija

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:541 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_size) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:612 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_position) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:659 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_ma
en: Do Not Affect
sl: Ne vplivaj

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:546 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_size) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:617 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_position) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:664 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_ma
en: Apply Initially
sl: Uveljavi na začetku

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:551 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_size) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:622 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_position) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:669 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_ma
en: Remember
sl: Zapomni si

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:556 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_size) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:627 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_position) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:674 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_ma
en: Force
sl: Prisili

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:561 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_size) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:632 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_position) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:679 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_ma
en: Apply Now
sl: Uveljavi sedaj

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:566 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_size) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:637 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_position) i18n: file: ruleswidgetbase.ui:684 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rule_ma
en: Force Temporarily
sl: Prisili začasno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:584 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_size)
en: &Size
sl: &Velikost

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:591 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_position)
en: &Position
sl: Polo&žaj

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:702 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_maximizehoriz)
en: Maximized &horizontally
sl: Razpeto &vodoravno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:756 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_fullscreen)
en: &Fullscreen
sl: &Celozaslonski način

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:800 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_maximizevert)
en: Maximized &vertically
sl: Razpeto &navpično

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:851 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_desktop)
en: &Desktop
sl: &Namizje

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:858 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_shade)
en: Sh&aded
sl: &Zvito

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:922 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_minimize)
en: M&inimized
sl: Po&manjšano

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:955 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: Default
sl: Privzeto

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:960 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: No Placement
sl: Brez postavitve

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:965 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: Smart
sl: Pametno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:970 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: Maximizing
sl: Razpeto

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:975 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: Cascade
sl: Kaskadno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:980 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: Centered
sl: Na sredi

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:985 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: Random
sl: Naključno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:990 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: Top-Left Corner
sl: Zgornji levi kot

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:995 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: Under Mouse
sl: Pod miško

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1000 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, placement)
en: On Main Window
sl: Na glavnem oknu

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1008 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_placement)
en: P&lacement
sl: Pos&tavitev

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1069 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage4)
en: &Preferences
sl: &Lastnosti

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1075 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_above)
en: Keep &above
sl: P&usti nad vsemi

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1082 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_below)
en: Keep &below
sl: Pusti po&d vsemi

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1089 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_skiptaskbar)
en: Skip &taskbar
sl: Preskoči &opravilno vrstico

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1096 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_noborder)
en: &No border
sl: &Brez roba

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1103 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_acceptfocus)
en: Accept &focus
sl: Sprejmi &fokus

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1110 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_closeable)
en: &Closeable
sl: Možno &zapiranje

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1117 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_autogroup)
en: Autogroup with &identical
sl: Samodejno združi &enake

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1124 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_autogroupfg)
en: Autog&roup in foreground
sl: Samodejno &združi v ospredju

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1131 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_autogroupid)
en: Autogroup by I&D
sl: Samodejno združi po &identifikatorju

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1138 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_opacityactive)
en: A&ctive opacity in %
sl: Motnost a&ktivnega okna v %

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1617 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_opacityinactive)
en: I&nactive opacity in %
sl: Motnost &neaktivnega okna v %

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1624 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_shortcut)
en: Shortcut
sl: Bližnjica

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1671 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, shortcut_edit)
en: Edit...
sl: Uredi ...

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1685 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_tilingoption)
en: T&iling
sl: T&lakovanje

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1718 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tilingoption)
en: Tiled
sl: Tlakovano

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1723 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, tilingoption)
en: Floating
sl: Lebdeče

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1731 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_skippager)
en: Skip pa&ger
sl: Preskoči &sporočilnik

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1738 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_skipswitcher)
en: Skip &switcher
sl: Preskoči &preklapljanje

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1793 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage5)
en: W&orkarounds
sl: &Zaobidenja

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1799 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_fsplevel)
en: &Focus stealing prevention
sl: Izogibanje kraje &fokusa

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1889 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, moveresizemode)
en: Opaque
sl: Motno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1894 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, moveresizemode)
en: Transparent
sl: Prozorno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1902 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_type)
en: Window &type
sl: &Vrsta okna

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1909 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_moveresizemode)
en: &Moving/resizing
sl: &Premikanje/spreminjanje velikosti

[ctx: no focus stealing prevention]
note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1964 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fsplevel)
en: None
sl: Brez

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1969 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fsplevel)
en: Low
sl: Nizko

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1974 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fsplevel)
en: Normal
sl: Navadno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1979 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fsplevel)
en: High
sl: Visoko

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:1984 i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fsplevel)
en: Extreme
sl: Ekstremno

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:2002 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_minsize)
en: M&inimum size
sl: Na&jmanjša velikost

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:2031 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_maxsize)
en: M&aximum size
sl: N&ajvečja velikost

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:2070 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_ignoreposition)
en: Ignore requested &geometry
sl: Prezri zahtevano &geometrijo

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:2125 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_strictgeometry)
en: Strictly obey geometry
sl: Strogo upoštevaj geometrijo

note: i18n: file: ruleswidgetbase.ui:2177 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enable_disableglobalshortcuts)
en: Block global shortcuts
sl: Blokiraj globalne bližnjice

en: Enable this checkbox to alter this window property for the specified window(s).
sl: Omogočite to možnost, da spremenite lastnost okna za navedeno(a) okno(a)

en: Specify how the window property should be affected:<ul><li><em>Do Not Affect:</em> The window property will not be affected and therefore the default handling for it will be used. Specifying this will block more generic window settings from taking effect.</li><li><em>Apply Initially:</em> The window property will be only set to the given value after the window is created. No further changes will be affected.</li><li><em>Remember:</em> The value of the window property will be remembered and every time time the window is created, the last remembered value will be applied.</li><li><em>Force:</em> The window property will be always forced to the given value.</li><li><em>Apply Now:</em> The window property will be set to the given value immediately and will not be affected later (this action will be deleted afterwards).</li><li><em>Force temporarily:</em> The window property will be forced to the given value until it is hidden (this action will be deleted after the window is hidden).</li></ul>
sl: Navedi, kako se vpliva na lastnost okna: <ul> <li><em>Ne vplivaj:</em> Lastnost okna se ne bo spremenila in bo uporabljeno privzeto ravnanje. Določanje tega bo bolj splošnim nastavitvam oken preprečilo, da bi se uveljavile.</li> <li><em>Uveljavi na začetku:</em> Lastnost okna bo nastavljena na dano vrednost samo ob ustvaritvi okna. Drugih sprememb ne bo.</li> <li><em>Zapomni si:</em> Vrednost lastnosti okna bo zapomnjena in vsakič, ko bo okno ustvarjeno, se bo uporabila zadnja zapomnjena vrednost.</li> <li><em>Prisili:</em> Lastnost okna bo vedno prisiljeno nastavljena na dano vrednost.</li> <li><em>Uveljavi sedaj:</em> Lastnost okna bo stopila v veljavo takoj. Kasneje nastavitev ne bo imela vpliva in bo izbrisana.</li> <li><em>Prisili začasno:</em> Lastnost okna bo prisilno nastavljena na dano vrednost dokler se okno ne bo skrilo. Nastavitev se bo po tem izbrisala.</li></ul>

en: Specify how the window property should be affected:<ul><li><em>Do Not Affect:</em> The window property will not be affected and therefore the default handling for it will be used. Specifying this will block more generic window settings from taking effect.</li><li><em>Force:</em> The window property will be always forced to the given value.</li><li><em>Force temporarily:</em> The window property will be forced to the given value until it is hidden (this action will be deleted after the window is hidden).</li></ul>
sl: Navedi, kako se vpliva na lastnost okna: <ul> <li><em>Ne vplivaj:</em> Lastnost okna se ne bo spremenila in bo uporabljeno privzeto ravnanje. Določanje tega bo bolj splošnim nastavitvam oken preprečilo, da bi se uveljavile.</li> <li><em>Prisili:</em> Lastnost okna bo vedno prisiljeno nastavljena na dano vrednost.</li> <li><em>Prisili začasno:</em> Lastnost okna bo prisilno nastavljena na dano vrednost dokler se okno ne bo skrilo. Nastavitev se bo po tem izbrisala.</li></ul>

en: All Desktops
sl: Vsa namizja

en: Settings for %1
sl: Nastavitve za %1

en: Unnamed entry
sl: Neimenovan vnos

en: You have specified the window class as unimportant.
    This means the settings will possibly apply to windows from all applications. If you really want to create a generic setting, it is recommended you at least limit the window types to avoid special window types.
sl: Za okenski razred ste navedli, da je nepomemben.
    To pomeni, da se bodo nastavitve verjetno prenesle na okna vseh programov. Če zares želite ustvariti splošne nastavitve, potem je dobro, da vsaj omejite okenske vrste, da se izognete posebnim okenskim vrstam.

en: Edit Window-Specific Settings
sl: Uredi nastavitve glede na okna

en: This configuration dialog allows altering settings only for the selected window or application. Find the setting you want to affect, enable the setting using the checkbox, select in what way the setting should be affected and to which value.
sl: To pogovorno okno omogoča spreminjanje nastavitev samo za izbrano okno ali program. Poiščite nastavitev, ki jo želite uveljaviti, jo omogočite, izberite na kakšen način naj se uveljavlja in izberite vrednost nastavitve.

en: Consult the documentation for more details.
sl: Za podrobnosti si preberite dokumentacijo.

en: Edit Shortcut
sl: Uredi bližnjico
