kuiserver - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: %1 file | %1 files
sl[0]: %1 datotek
sl[1]: %1 datoteka
sl[2]: %1 datoteki
sl[3]: %1 datoteke

en: %1 folder | %1 folders
sl[0]: %1 map
sl[1]: %1 mapa
sl[2]: %1 mapi
sl[3]: %1 mape

en: Job Manager
sl: Upravljalnik opravil

en: KDE Job Manager
sl: KDE-jev upravljalnik opravil

en: (C) 2000-2009, KDE Team
sl: © 2000-2009, ekipa KDE

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Former Maintainer
sl: Nekdanji vzdrževalec

en: Former maintainer
sl: Nekdanji vzdrževalec

en: Developer
sl: Razvijalec

en: %1 of %2 processed at %3/s
sl: Obdelano %1 od %2 s %3/s

en: %1 of %2 processed
sl: Obdelano %1 od %2

en: %1 processed at %2/s
sl: Obdelano %1 s %2/s

en: %1 processed
sl: Obdelano %1

en: Clear
sl: Počisti

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Pause
sl: Premor

en: Resume
sl: Nadaljuj

note: i18n: file: configdialog.ui:31 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
sl: Zaključena opravila

note: i18n: file: configdialog.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
sl: Premakni jih na drug seznam

note: i18n: file: configdialog.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
sl: Odstrani jih

note: i18n: file: configdialog.ui:60 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
sl: Videz

note: i18n: file: configdialog.ui:72 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
sl: Prikaži vsa opravila v obliki seznama

note: i18n: file: configdialog.ui:79 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
sl: Prikaži vsa opravila v obliki drevesa

note: i18n: file: configdialog.ui:86 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
sl: Prikaži ločena okna

note: i18n: file: kuiserversettings.kcfg:8 i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
sl: Premakni jih na drug seznam.

note: i18n: file: kuiserversettings.kcfg:12 i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
sl: Odstrani jih.

note: i18n: file: kuiserversettings.kcfg:16 i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
sl: Prikaži vsa opravila v seznamu.

note: i18n: file: kuiserversettings.kcfg:20 i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
sl: Prikaži vsa opravila v drevesu.

note: i18n: file: kuiserversettings.kcfg:24 i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
sl: Prikaži ločena okna.

en: Configure...
sl: Nastavi ...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
sl: Seznam tekočih prenosov datotek/opravil (kuiserver)

en: Behavior
sl: Obnašanje
