dirfilterplugin - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: View F&ilter
fi: &Näytä suodin

en: Allow to filter the currently displayed items by filetype.
fi: Suodata näytetyt tietueet tiedostotyypin mukaan

en: Filter Field
fi: Suodinkenttä

en: Only Show Items of Type
fi: Näytä vain tietueet tyyppiä

en: Use Multiple Filters
fi: Käytä useita suotimia

en: Show Count
fi: Näytä lukumäärä

en: Reset
fi: Alusta

note: i18n: file: dirfilterplugin.rc:4 i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fi: &Työkalut

note: i18n: file: dirfilterplugin.rc:8 i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fi: Lisätyökalurivi

note: i18n: file: dirfilterplugin.rc:11 i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Filter Toolbar
fi: Suodintyökalurivi
