plasma_applet_fifteenPuzzle - en to lv translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure Fifteen Puzzle
lv: Konfigurēt piecpadsmit spēli

[ctx: @body:window]
en: You have to provide a valid image
lv: Jums jānorāda derīgs attēls

en: General
lv: Pamata

note: i18n: file: fifteenPuzzleConfig.ui:98 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pb_shuffle)
en: Shuffle Pieces
lv: Samaisīt gabalus

note: i18n: file: fifteenPuzzleConfig.ui:13 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, fifteenPuzzleConfig)
en: Configure Fifteen Puzzle
lv: Konfigurēt piecpadsmit spēli

note: i18n: file: fifteenPuzzleConfig.ui:19 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_appearance)
en: Appearance
lv: Izskats

note: i18n: file: fifteenPuzzleConfig.ui:28 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_identical)
en: Use plain pieces
lv: Izmantot vienkāršus gabalus

note: i18n: file: fifteenPuzzleConfig.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_split)
en: Use custom image:
lv: Izmantot pielāgotu attēlu:

note: i18n: file: fifteenPuzzleConfig.ui:77 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_showNumerals)
en: Show numerals
lv: Rādīt skaitļus

note: i18n: file: fifteenPuzzleConfig.ui:89 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_actions)
en: Actions
lv: Darbības
