libkworkspace - en to pt_BR translation catalogue (8 entries)

[ctx: user: ...]
en: %1: TTY login
pt_BR: %1: sessão TTY

[ctx: ... location (TTY or X display)]
en: Unused
pt_BR: Não usado

en: X login on remote host
pt_BR: Sessão do X em uma máquina remota

[ctx: ... host]
en: X login on %1
pt_BR: Sessão do X em %1

[ctx: Action that reorganizes the windows to try to have them less cluttered]
en: Unclutter Windows
pt_BR: Arrumar as janelas

[ctx: Action that reorganizes the windows so that they are in cascade]
en: Cascade Windows
pt_BR: Janelas em cascata

en: On All Desktops
pt_BR: Em todas as áreas de trabalho

en: No Windows
pt_BR: Sem janelas
