checkbox - en to bg translation catalogue (89 entries)

en: Further information:
bg: Повече информация:

en: Ne_xt
bg: Нап_ред

note: Title of the user interface
en: System Testing
bg: Тестване на системата

en: _Deselect All
bg: Према_хване на избора на всички

en: _No
bg: _Не

en: _Previous
bg: _Предишен

en: _Select All
bg: _Избор на всички

en: _Skip this test
bg: _Прескачане на този тест

en: _Test
bg: _Проба

en: _Yes
bg: _Да

note: description
en: SMART test
bg: SMART тест

note: description
en: Maximum disk space used during a default installation test
bg: Максимално използвано пространство при стандартен инсталационен тест

note: description
en: Verify system storage performs at or above baseline performance
bg: Провери дали системното съхранение се представя според или по-добре стандартните норми

note: description
en: Verify that storage devices, such as Fibre Channel and RAID can be detected and perform under stress.
bg: Увери, че устройствата за съхранение, като Fibre Channel и RAID могат да се засекат и да работят под стрес.

note: description
en: Audio tests
bg: Аудио тестове

note: description
en: Camera tests
bg: Тестова на камерата

note: description
en: CPU tests
bg: Тестове на процесора

note: description
en: System Daemon tests
bg: Тестове на системния помощник

note: description
en: Disk tests
bg: Тестове на диск

note: description
en: Fingerprint reader tests
bg: Тестове за четеца на пръстови отпецатъци

note: description
en: Firewire disk tests
bg: Тестове на дискове с Firewire

note: description
en: Monitor tests
bg: Тестове за монитора

note: description
en: Peripheral tests
bg: Тестове за периферията

note: description
en: User Applications
bg: Потребителски приложения

note: description
en: Stress tests
bg: Стрес тестове

en: Usage: checkbox [OPTIONS]
bg: Употреба: checkbox [ОПЦИИ]

en: Print version information and exit.
bg: Версия за отпечатване и изход.

en: The file to write the log to.
bg: Файл за записване на отчета.

en: One of debug, info, warning, error or critical.
bg: Едно отстраняване на грешка, инфо, предупреждение, грешка или критично.

en: Configuration override parameters.
bg: Параметри за пренебрегване на конфигурация.

en: Missing configuration file as argument.
bg: Липсва файл с конфигурация като аргумент.

en: Hangup detected on controlling terminal or death of controlling process
bg: Открито е прекъсване при контролиране на терминал или контролиращия процес е убит

en: Interrupt from keyboard
bg: Прекъсване от клавиатура

en: Quit from keyboard
bg: Изход от клавиатура

en: Illegal Instruction
bg: Нелегална инструкция

en: Abort signal from abort(3)
bg: Сигнал за прекъсване от abort(3)

en: Floating point exception
bg: Изключение на плаваща запетая

en: Kill signal
bg: Сигнал за убиване

en: Invalid memory reference
bg: Невалидна референция на памет

en: Broken pipe: write to pipe with no readers
bg: Счупена тръба: запис в тръба без четци

en: Timer signal from alarm(2)
bg: Сигнал за брояч от alarm(2)

en: Termination signal
bg: Сигнал за спиране

en: User-defined signal 1
bg: Потребителски сигнал 1

en: User-defined signal 2
bg: Потребителски сигнал 2

en: Child stopped or terminated
bg: Дъщерния процес спря или е убит

en: Continue if stopped
bg: Продължаване, ако спре

en: Stop process
bg: Спиране на процес

en: Stop typed at tty
bg: Спря писането в tty

en: tty input for background process
bg: tty вход за процес във фонов режим

en: tty output for background process
bg: tty изход за процес във фонов режим

en: UNKNOWN
bg: НЕИЗВЕСТЕН

en: Unknown signal
bg: Неизвестен сигнал

en: yes
bg: да

en: no
bg: не

en: skip
bg: пропускане

en: Press any key to continue...
bg: Натиснете някой клавиш, за да продължите...

en: Please choose (%s):
bg: Моля, изберете (%s):

en: test
bg: проба

en: test again
bg: повторно пробване

en: Please type here and press Ctrl-D when finished:
bg: Моля, пишете тук и натиснете Ctrl-D, когато сте готови:

en: Test Again
bg: Опитай отново

en: _Test Again
bg: _Повторно тестване

en: Info
bg: Информация

en: Error
bg: Грешка

en: Collecting information about this test.
    This might take a few minutes.
bg: Събиране на информация за този тест.
    Това може да отнеме няколко минути.

en: Collected information is being sent for bug tracking.
    This might take a few minutes.
bg: Събраната информация се изпраща за проследяване на бъга.
    Това може да отнеме няколко минути.

en: Do you want to report a bug?
bg: Искате ли да докладвате бъг?

en: Is a package upgrade in process? Error: %s
bg: Извършва ли се в момента обновяване на пакет? Грешка: %s

en: Successfully finished testing!
bg: Тестването завърши успешно!

en: _Finish
bg: _Край

en: Gathering information from your system...
bg: Получаване на информация за вашата система...

en: Welcome to System Testing!
    
    Checkbox provides tests to confirm that your system is working properly. Once you are finished running the tests, you can view a summary report for your system.
bg: Добре дошли в тестване на система!
    
    Тестване на системата извършва тестове, чрез които се проверява дали вашата система работи правилно. След като тестовете приключат, можете да видите доклад за вашата система.

en: Failed to process form: %s
bg: Неуспех с обработката на форма: %s

en: Failed to contact server. Please try
    again or upload the following file name:
    %s
    
    directly to the system database:
    https://launchpad.net/+hwdb/+submit
bg: Неуспешен опит за свързване със сървъра
    Пробвайте отново или качете следния файл:
    %s
    
    директно в системната база данни:
    https://launchpad.net/+hwdb/+submit

en: Failed to upload to server,
    please try again later.
bg: Неуспешен опит за качване на сървъра,
    моля, опитайте по-късно.

en: Information not posted to Launchpad.
bg: Информацията не се разпространява от Launchpad.

en: Email address must be in a proper format.
bg: Имейл адресът трябва да е в правилен формат.

en: Exchanging information with the server...
bg: Разменяне на информация със сървъра...

en: There is another checkbox running. Please close it first.
bg: Изпълнява се друго 'Тестване на системата' . Моля, първо го затворете.

en: Checkbox did not finish completely.
    Do you want to recover from the previous run?
bg: Checkbox  не завърши напълно.
    Искате ли възстановяване от предишното изпълнение?

en: Building report...
bg: Създаване на отчет...

en: Running %s...
bg: В ход %s...

note: Get results
en: Select the suites to test
bg: Избор на тестове

en: Enter text:
bg: Въвеждане на текст:

en: Type Text
bg: Напишете текст

en: No Internet connection
bg: Няма Интернет връзка

en: Connection established lost a packet
bg: Връзката е осъществена, но беше изгубен пакет

en: Internet connection fully established
bg: Интернет връзката е осъществена

en: Done
bg: Готово
