checkbox - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Ne_xt
cy: Nesa

en: _Select All
cy: Dewis Popeth

en: _Test
cy: Prawf

note: description
en: Audio tests
cy: Profion sain

note: description
en: Disk tests
cy: Profion disg

en: UNKNOWN
cy: ANHYSBYS

en: test
cy: profi

en: test again
cy: profi eto

en: Continue
cy: Parhau

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

note: Show buttons
en: Select All
cy: Dewis Popeth

en: Test
cy: Profi

en: Test Again
cy: Profi Eto

en: Info
cy: Gwybodaeth

en: Error
cy: Gwall
