checkbox - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Further information:
eu: Informazio gehiago:

en: Ne_xt
eu: _Hurrengoa

note: Title of the user interface
en: System Testing
eu: Sistemaren Proba

en: _Deselect All
eu: _Desautatu dena

en: _No
eu: _Ez

en: _Previous
eu: _Aurrekoa

en: _Select All
eu: _Hautatu dena

en: _Skip this test
eu: Proba _saltatu

en: _Test
eu: _Probatu

en: _Yes
eu: _Bai

note: description
en: Audio tests
eu: Soinu probak

note: description
en: Disk tests
eu: Diskoen probak

note: description
en: Fingerprint reader tests
eu: Hatzmarka-irakurleen probak

note: description
en: Firewire disk tests
eu: Firewire diskoen probak

note: description
en: Monitor tests
eu: Monitoreen probak

note: description
en: Peripheral tests
eu: Periferikoen probak

en: Usage: checkbox [OPTIONS]
eu: Erabilera: checkbox [AUKERAK]

en: Print version information and exit.
eu: Inprimatu bertsio-informazioa eta irten.

en: The file to write the log to.
eu: Log-a idazteko fitxategia.

en: One of debug, info, warning, error or critical.
eu: Hauetariko bat: debug, info, warning, error edo critical.

en: Configuration override parameters.
eu: Konfigurazioa gainidazteko parametroak.

en: Missing configuration file as argument.
eu: Konfigurazio-fitxategia falta da argumentu gisa.

en: Illegal Instruction
eu: Arauz kontrako agindua

en: Kill signal
eu: Hil seinalea

en: Invalid memory reference
eu: Memoria-erreferentzia baliogabea

en: User-defined signal 1
eu: Erabiltzaileak definitutako seinalea 1

en: User-defined signal 2
eu: Erabiltzaileak definitutako seinalea 2

en: Child stopped or terminated
eu: Semea geldituta edo amaituta

en: Continue if stopped
eu: Jarraitu geldituz gero

en: Stop process
eu: Gelditu prozesua

en: UNKNOWN
eu: EZEZAGUNA

en: Unknown signal
eu: Seinale ezezaguna

en: yes
eu: bai

en: no
eu: ez

en: Press any key to continue...
eu: Sakatu edozein tekla jarraitzeko...

en: Please choose (%s):
eu: Hautatu (%s):

en: test
eu: probatu

en: test again
eu: probatu berriz

en: Please type here and press Ctrl-D when finished:
eu: Idatzi hemen eta sakatu Ktrl+D amaitzean:

en: _Test Again
eu: _Probatu berriz

en: Info
eu: Informazioa

en: Error
eu: Errorea

en: Collecting information about this test.
    This might take a few minutes.
eu: Proba honi buruzko informazioa biltzen.
    Honek minutu batzuk iraungo ditu.

en: Collected information is being sent for bug tracking.
    This might take a few minutes.
eu: Bildutako informazioa arazoak detektatu ahal izateko bidaltzen ari da.
    Honek minutu batzuk iraungo ditu.

en: Do you want to report a bug?
eu: Arazo baten berri eman nahi duzu?

en: Successfully finished testing!
eu: Probak behar bezala burutu dira!

en: _Finish
eu: _Amaitu

en: Gathering information from your system...
eu: Zure sistemaren informazioa biltzen...

en: Welcome to System Testing!
    
    Checkbox provides tests to confirm that your system is working properly. Once you are finished running the tests, you can view a summary report for your system.
eu: Ongi etorri sistemaren probetara!
    
    Checkbox-ek zure sistema behar bezala dabilela egiaztatzeko probak eskaintzen dizkizu. Probak exekutatu ondoren zure sistemaren laburpen-txosten bat ikusi ahalko duzu.

en: Failed to process form: %s
eu: Huts egin du inprimakia prozesatzeak: %s

en: Failed to contact server. Please try
    again or upload the following file name:
    %s
    
    directly to the system database:
    https://launchpad.net/+hwdb/+submit
eu: Huts egin du zerbitzaria kontaktatzeak. Saiatu
    berriz edo igo fitxategi hau:
    %s
    
    zuzenean sistemaren datu-basera:
    https://launchpad.net/+hwdb/+submit

en: Failed to upload to server,
    please try again later.
eu: Huts egin du zebitzarira igotzeak,
    saiatu berriz geroago.

en: Information not posted to Launchpad.
eu: Informazioa ez da Launchpad-era bidali.
