checkbox - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Ne_xt
ka: შემდეგი

en: _No
ka: _არა

en: _Previous
ka: წ_ინა

en: _Skip this test
ka: ამ ტესტის _გამოტოვება

en: _Test
ka: _ტესტი
