checkbox - en to kk translation catalogue (66 entries)

en: Further information:
kk: Қосымша ақпарат:

en: Ne_xt
kk: _Әрі қарай

note: Title of the user interface
en: System Testing
kk: Жүйенің тексерілуі

en: _Deselect All
kk: _Белгілердің барлығын алып тастау

en: _No
kk: _Жоқ

en: _Previous
kk: _Кері қарай

en: _Select All
kk: Барлығын таң_дау

en: _Skip this test
kk: _Осы тексерісті өткізбеу

en: _Test
kk: _Тексеріс өткізу

en: _Yes
kk: _Иә

note: description
en: Audio tests
kk: Аудио тексерістер

note: description
en: Disk tests
kk: Диск тексерістері

note: description
en: Fingerprint reader tests
kk: Саусақ сканерінің тексерістері

note: description
en: Firewire disk tests
kk: Firewire дисктер тексерістері

note: description
en: Monitor tests
kk: Монитор тексерілістері

note: description
en: Peripheral tests
kk: Перефериялардың тексерістері

en: Usage: checkbox [OPTIONS]
kk: Қолдану: checkbox [БАПТАУЛАР]

en: Print version information and exit.
kk: Нұсқа туралы мәлімет шығару және шығу.

en: The file to write the log to.
kk: Жасалған жұмыс бақылау журналы.

en: One of debug, info, warning, error or critical.
kk: Келесілердің біреуі: debug (мінету (отладка)), info (ақпарат), warning (ескерту), error (қате) немесе critical (қауіп).

en: Configuration override parameters.
kk: Қалыпқа келтіру, баптауларды үстінен басып жазды.

en: Missing configuration file as argument.
kk: Баптау файлдың баптауы жоқ.

en: Interrupt from keyboard
kk: Пернетақтадан үзілу

en: Quit from keyboard
kk: Пернетақтадан шығу сигналы

en: Illegal Instruction
kk: Бұрыс нұсқау

en: Abort signal from abort(3)
kk: abort(3)-тан кері қайту сигналы қабылданды

en: Floating point exception
kk: Жылжымалы нүктемен ерекше қатесі

en: Kill signal
kk: Kill сигналы қабылданды

en: Invalid memory reference
kk: Бұрыс жады көрсеткіші

en: Timer signal from alarm(2)
kk: alarm(2) функциясынан Timer сигналы қабылданды

en: Termination signal
kk: Шығу сигналы

en: User-defined signal 1
kk: Пайдаланушылық сигнал 1

en: User-defined signal 2
kk: Пайдаланушылық сигнал 2

en: Child stopped or terminated
kk: Еншілес (дочерний) процесс тоқтатылды немесе жұмысын аяқтады

en: Continue if stopped
kk: Тоқталғаннан кейін әрі қарай жалғастыру

en: Stop process
kk: Процессті тоқтату

en: Stop typed at tty
kk: Терминалдан тоқтау командасы қабылданды

en: UNKNOWN
kk: БЕЛГІСІЗ

en: Unknown signal
kk: Белгісіз сигнал

en: yes
kk: иә

en: no
kk: жоқ

en: skip
kk: қарастырмау

en: Press any key to continue...
kk: Жалғастыру үшін кез-келген пернені басыңыз...

en: Please choose (%s):
kk: Таңдаңыз (%s):

en: test
kk: тексеріс

en: test again
kk: тексерісті қайтадан өткізу

en: Please type here and press Ctrl-D when finished:
kk: Осы жерде енгізіп, аяқтағанда Ctrl-D басыңыз:

en: _Test Again
kk: _Тексерісті қайтадан өткізу

en: Info
kk: Мәлімет

en: Error
kk: Қате

en: Successfully finished testing!
kk: Тексеріс сәтті аяқталды!

en: _Finish
kk: _Аяқтау

en: Gathering information from your system...
kk: Жүйеңізден мәлімет жинау...

en: Welcome to System Testing!
    
    Checkbox provides tests to confirm that your system is working properly. Once you are finished running the tests, you can view a summary report for your system.
kk: Жүйенің тексерісіне қош келдіңіз!
    
    Бұл бағдарлама жүйенің жұмыс істеу мүмкіншіліктерін тексеруге арналған. Тексеріс өткізілгеннен кейін жүйеңіз жайлы жиынтық есеп көре алатын боласыз.

en: Failed to upload to server,
    please try again later.
kk: Мәліметтерді серверге құю сәтсіз аяқталды,
    кейінірек қайталап көріңіз.

en: Information not posted to Launchpad.
kk: Ақпарат Launchpad-та жарияланбаған.

en: Email address must be in a proper format.
kk: Электронды поштасы дұрыс форматта көрсетілуі тиіс.

en: Exchanging information with the server...
kk: Сервермен мәлімет алмасу...

en: There is another checkbox running. Please close it first.
kk: Checkbox басқа көшірмесі жұмыс істеп тұр. Алдымен оны жабуыңыз қажет.

en: Building report...
kk: Есептің қалыптастыруда...

note: Get results
en: Select the suites to test
kk: Тексеру өткізуге тиісті құрамаларды таңдаңыз

en: Enter text:
kk: Мәтінді енгізіңіз:

en: Type Text
kk: Мәтінді теріңіз

en: No Internet connection
kk: Интернетпен қосылыс жоқ

en: Connection established lost a packet
kk: Орнатылған қосылыста пакеттер жоғалуы байқалды

en: Internet connection fully established
kk: Интернет қосылысы толығымен жұмысқа дайын
