checkbox - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Further information:
nn: Meir informasjon:

en: Ne_xt
nn: N_este

note: Title of the user interface
en: System Testing
nn: Systemtest

en: _Deselect All
nn: Fjern alle merke

en: _No
nn: _Nei

en: _Previous
nn: _Førre

en: _Select All
nn: _Merk alle

en: _Skip this test
nn: _Hopp over denne testen

en: _Yes
nn: _Ja

en: No Internet connection
nn: Inga tilkopling til internett

en: Internet connection fully established
nn: Tilkopla internett
