gdk-pixbuf - en to pl translation catalogue (200 entries)

en: BMP image has bogus header data
pl: Błędny nagłówek obrazu BMP

en: BMP image has unsupported header size
pl: Obraz BMP zawiera nagłówek o nieobsługiwanym rozmiarze

en: Bad code encountered
pl: Wystąpił błędny kod

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
pl: Liczba bitów na kanał obrazu PNG jest nieprawidłowa.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
pl: Liczba bitów na kanał przekształconego PNG nie jest równa 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
pl: Nie można przydzielić pamięci na nagłówek obrazu TGA

en: Cannot allocate colormap entries
pl: Nie można przydzielić elementów palety kolorów

en: Cannot allocate colormap structure
pl: Nie można przydzielić struktury palety kolorów

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
pl: Nie można przydzielić pamięci na dane IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
pl: Nie można przydzielić pamięci na strukturę IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
pl: Nie można przydzielić pamięci na strukturę kontekstu TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
pl: Nie można przydzielić pamięci na wczytanie pliku PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
pl: Nie można przydzielić pamięci na wczytanie pliku XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
pl: Nie można przydzielić nowego obiekt pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
pl: Nie można przydzielić tymczasowych danych IOBuffer

en: Cannot read XPM colormap
pl: Nie można odczytać palety kolorów XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
pl: Nie można ponownie przydzielić danych IOBuffer

en: Circular table entry in GIF file
pl: Zapętlona pozycja tabeli w pliku GIF

en: Color profile has invalid length %d.
pl: Profil kolorów posiada nieprawidłową długość %d.

en: Compressed icons are not supported
pl: Skompresowane ikony nie są obsługiwane

en: Could not allocate memory: %s
pl: Nie można przydzielić pamięci: %s

en: Could not create stream: %s
pl: Nie można utworzyć strumienia: %s

en: Could not decode ICNS file
pl: Nie można zdekodować pliku ICNS

en: Could not get image height (bad TIFF file)
pl: Nie można uzyskać wysokości obrazu (błędny plik TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
pl: Nie można uzyskać szerokości obrazu (błędny plik TIFF)

en: Could not read from stream: %s
pl: Nie można odczytać ze strumienia: %s

en: Could not seek stream: %s
pl: Nie można przewijać strumienia: %s

en: Couldn't allocate memory for color profile
pl: Nie można przydzielić pamięci dla profilu kolorów

en: Couldn't allocate memory for context buffer
pl: Nie można przydzielić pamięci dla bufora kontekstu

en: Couldn't allocate memory for header
pl: Nie można przydzielić pamięci dla nagłówka

en: Couldn't allocate memory for line data
pl: Nie można przydzielić pamięci dla danych linii

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku JPEG

en: Couldn't allocate memory for paletted data
pl: Nie można przydzielić pamięci dla danych palety

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
pl: Nie można przydzielić pamięci do zapisu pliku BMP

en: Couldn't allocate memory for stream
pl: Nie można przydzielić pamięci dla strumienia

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
pl: Nie można przydzielić pamięci dla bufora danych obrazu

en: Couldn't create new pixbuf
pl: Nie można utworzyć nowego bufora piksmapy

en: Couldn't decode image
pl: Nie można zdekodować obrazu

en: Couldn't load bitmap
pl: Nie można wczytać bitmapy

en: Couldn't load metafile
pl: Nie można wczytać metapliku

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
pl: Nie można rozpoznać formatu obrazu w pliku "%s"

en: Couldn't save
pl: Nie można zapisać

en: Couldn't save the rest
pl: Nie można zapisać reszty

en: Couldn't write to BMP file
pl: Nie można zapisać do pliku BMP

en: Couldn't write to TIFF file
pl: Nie można zapisać do pliku TIFF

en: Cursor hotspot outside image
pl: Gorący punkt poza obrazem

en: Didn't get all lines of PCX image
pl: Nie pobrano wszystkich linii obrazu PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
pl: Za duże wymiary obrazu TIFF

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
pl: Błąd podczas interpretowania pliku obrazu JPEG (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
pl: Błąd podczas odczytywania pliku ICNS: %s

en: Error writing to image file: %s
pl: Błąd podczas zapisywania do pliku obrazu: %s

en: Error writing to image stream
pl: Błąd podczas zapisywania do strumienia obrazu

en: Excess data in file
pl: W pliku występują nadmiarowe dane

en: Failed to allocate %d bytes for file read buffer
pl: Przydzielenie %d bajtów dla bufora odczytu pliku się nie powiodło

en: Failed to allocate QTIF context structure.
pl: Przydzielenie struktury kontekstu QTIF się nie powiodło.

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
pl: Zamknięcie pliku "%s" po zapisaniu w nim obrazu się nie powiodło. Część danych mogła nie zostać zapisana: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
pl: Utworzenie obiektu GdkPixbufLoader się nie powiodło.

en: Failed to find an image data atom.
pl: Odnalezienie atomu danych obrazu się nie powiodło.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
pl: Wczytanie danych RGB z pliku TIFF się nie powiodło

en: Failed to load TIFF image
pl: Wczytanie obrazu TIFF się nie powiodło

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
pl: Wczytanie animacji "%s" się nie powiodło: przyczyna nieznana; prawdopodobnie uszkodzony plik animacji

en: Failed to load image '%s': %s
pl: Wczytanie obrazu "%s" się nie powiodło: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
pl: Wczytanie obrazu "%s" się nie powiodło: przyczyna nieznana; prawdopodobnie uszkodzony plik obrazu

en: Failed to open '%s' for writing: %s
pl: Otwarcie "%s" do zapisania się nie powiodło: %s

en: Failed to open TIFF image
pl: Otwarcie obrazu TIFF się nie powiodło

en: Failed to open file '%s': %s
pl: Otwarcie pliku "%s" się nie powiodło: %s

en: Failed to open temporary file
pl: Otwarcie pliku tymczasowego się nie powiodło

en: Failed to read QTIF header
pl: Odczytanie nagłówka QTIF się nie powiodło

en: Failed to read from temporary file
pl: Odczytanie pliku tymczasowego się nie powiodło

en: Failed to save TIFF image
pl: Zapisanie obrazu TIFF się nie powiodło

en: Failed to skip the next %d bytes with seek().
pl: Pominięcie następnych %d bajtów za pomocą seek() się nie powiodło.

en: Failed to write TIFF data
pl: Zapisanie danych TIFF się nie powiodło

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
pl: Zapisanie do pliku tymczasowego podczas wczytywania pliku XBM się nie powiodło

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
pl: Zapisanie do pliku tymczasowego podczas wczytywania pliku XPM się nie powiodło

en: Failure reading GIF: %s
pl: Odczytanie obrazu GIF się nie powiodło: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
pl: Krytyczny błąd w pliku obrazu PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
pl: Krytyczny błąd podczas odczytywania pliku obrazu PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
pl: Krytyczny błąd podczas odczytywania pliku obrazu PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
pl: Plik nie wydaje się być plikiem GIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
pl: Błąd pliku podczas odczytywania atomu QTIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
pl: Plik GIF nie zawiera wszystkich wymaganych danych (może został obcięty?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
pl: Obraz GIF nie ma globalnej palety kolorów, a ramka wewnątrz nie ma palety lokalnej.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
pl: Obraz GIF jest uszkodzony (niepoprawna kompresja LZW)

en: GIF image loader cannot understand this image.
pl: Ten obraz jest niezrozumiały dla modułu wczytującego obrazy GIF.

en: GIF image was truncated or incomplete.
pl: Plik GIF został obcięty lub jest niekompletny.

en: Icon has zero height
pl: Wysokość ikony jest zerowa

en: Icon has zero width
pl: Szerokość ikony jest zerowa

en: Image file '%s' contains no data
pl: Plik obrazu "%s" nie zawiera danych

en: Image format unknown
pl: Nieznany format obrazu

en: Image has invalid width and/or height
pl: Obraz posiada nieprawidłową szerokość i/lub wysokość

en: Image has unsupported bpp
pl: Obraz zawiera nieobsługiwaną wartość bpp

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
pl: Obraz zawiera nieobsługiwaną liczbę %d-bitowych płaszczyzn

en: Image has zero height
pl: Wysokość obrazu jest zerowa

en: Image has zero width
pl: Szerokość obrazu jest zerowa

en: Image header corrupt
pl: Uszkodzony nagłówek obrazu

en: Image is corrupted or truncated
pl: Obraz jest uszkodzony lub obcięty

en: Image pixel data corrupt
pl: Uszkodzone dane o pikselach obrazu

en: Image too large to be saved as ICO
pl: Obraz jest za duży, aby mógł zostać zapisany jako ICO

en: Image type '%s' is not supported
pl: Obrazy typu "%s" nie są obsługiwane

en: Image type currently not supported
pl: Typ obrazu nie jest obecnie obsługiwany

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different gdk-pixbuf version?
pl: Moduł %s do wczytywania obrazów nie eksportuje właściwego interfejsu. Być może pochodzi on z innej wersji biblioteki gdk-pixbuf.

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
pl: Funkcja przyrostowego wczytywania obrazów typu "%s" nie jest obsługiwana

en: Input file descriptor is NULL.
pl: Deskryptor pliku wejściowego jest PUSTY.

en: Insufficient memory to load PNG file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
pl: Brak pamięci na wczytanie struktury kontekstu PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku. Proszę spróbować zakończyć pracę niektórych programów, aby zwolnić pamięć

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
pl: Brak wystarczającej ilości pamięci do otwarcia pliku JPEG 2000

en: Insufficient memory to open TIFF file
pl: Brak pamięci na odczytanie pliku TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
pl: Brak pamięci do zapisu obrazu do bufora

en: Insufficient memory to save image to callback
pl: Brak pamięci do zapisu obrazu do funkcji zwrotnej

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
pl: Brak pamięci na przechowanie obrazu o wymiarach %ld na %ld punktów. Proszę spróbować zakończyć pracę niektórych programów, aby zmniejszyć zapotrzebowanie na pamięć

en: Internal error in the GIF loader (%s)
pl: Wewnętrzny błąd w module wczytującym obrazy GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
pl: Błąd wewnętrzny: moduł wczytujący obrazy "%s" nie ukończył działania, nie podając przyczyny niepowodzenia

en: Invalid XBM file
pl: Nieprawidłowy plik XBM

en: Invalid XPM header
pl: Nieprawidłowy nagłówek XPM

en: Invalid header in animation
pl: Nieprawidłowy nagłówek w animacji

en: Invalid header in icon
pl: Nieprawidłowy nagłówek ikony

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
pl: Jakość obrazu JPEG musi być wartością od 0 do 100. Wartość "%d" nie jest dozwolona.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
pl: Jakość obrazu JPEG musi być wartością od 0 do 100. Wartość "%s" nie jest poprawna.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
pl: Klucze elementów tekstowych PNG muszą być znakami ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
pl: Klucze elementów tekstowych PNG muszą mieć długość od 1 do 79 znaków.

en: Malformed chunk in animation
pl: Uszkodzony fragment animacji

en: Maximum color value in PNM file is 0
pl: Maksymalna wartość koloru w pliku PNM wynosi 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
pl: Maksymalna wartość koloru w pliku PNM jest za duża

en: No XPM header found
pl: Nie odnaleziono nagłówka XPM

en: No palette found at end of PCX data
pl: Nie odnaleziono palety na końcu danych PCX

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
pl: Brak pamięci na utworzenie ramki w pliku GIF

en: Not enough memory to load GIF file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku GIF

en: Not enough memory to load ICO file
pl: Brak pamięci na wczytanie pliku ICO

en: Not enough memory to load RAS image
pl: Brak pamięci na wczytanie obrazu RAS

en: Not enough memory to load animation
pl: Brak pamięci do wczytania animacji

en: Not enough memory to load bitmap image
pl: Brak pamięci na wczytanie bitmapy z pliku

en: Not enough memory to load icon
pl: Brak pamięci na wczytanie ikony

en: Not enough memory to load image
pl: Brak pamięci na wczytanie obrazu

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
pl: Poziom kompresji obrazu PNG musi być wartością od 0 do 9. Wartość "%d" nie jest dopuszczalna.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
pl: Poziom kompresji obrazu PNG musi być wartością od 0 do 9. Wartość "%s" nie może zostać przetworzona.

en: PNM file has an image height of 0
pl: Plik PNM zawiera obraz o wysokości 0

en: PNM file has an image width of 0
pl: Plik PNM zawiera obraz o szerokości 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
pl: Plik PNM zawiera niepoprawny bajt początkowy

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
pl: Plik PNM nie zawiera rozpoznanego podformatu PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
pl: Moduł wczytujący obrazy PNM nie obsługuje tego podformatu PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
pl: Moduł wczytujący PNM oczekiwał wartości całkowitej, lecz otrzymał inną

en: Premature end-of-file encountered
pl: Przedwcześnie wystąpił koniec pliku

en: QTIF atom size too large (%d bytes)
pl: Rozmiar atomu QTIF jest za duży (%d bajtów)

en: RAS image has bogus header data
pl: Błędny nagłówek obrazu RAS

en: RAS image has unknown type
pl: Nieznany format obrazu RAS

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
pl: Surowy format PNM wymaga dokładnie jednej spacji przed danymi

en: Raw PNM image type is invalid
pl: Typ surowego obrazu PNM jest nieprawidłowy

en: Stack overflow
pl: Przepełnienie stosu

en: TGA image has invalid dimensions
pl: Obraz TGA ma nieprawidłowe wymiary

en: TGA image type not supported
pl: Nieobsługiwany typ obrazu TGA

en: TIFF compression doesn't refer to a valid codec.
pl: Kompresja TIFF nie odnosi się do prawidłowego kodeka.

en: TIFFClose operation failed
pl: Działanie TIFFClose się nie powiodło

en: The ANI image format
pl: Format obrazu ANI

en: The BMP image format
pl: Format obrazu BMP

en: The EMF image format
pl: Format obrazu EMF

en: The GIF image format
pl: Format obrazu GIF

en: The ICNS image format
pl: Format obrazu ICNS

en: The ICO image format
pl: Format obrazu ICO

en: The JPEG 2000 image format
pl: Format obrazu JPEG 2000

en: The JPEG image format
pl: Format obrazu JPEG

en: The PCX image format
pl: Format obrazu PCX

en: The PNG image format
pl: Format obrazu PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
pl: Rodzina formatów obrazów PNM/PBM/PGM/PPM

en: The QTIF image format
pl: Format obrazu QTIF

en: The Sun raster image format
pl: Rastrowy format obrazu firmy SUN

en: The TIFF image format
pl: Format obrazu TIFF

en: The Targa image format
pl: Format obrazu Targa

en: The WBMP image format
pl: Format obrazu WBMP

en: The WMF image format
pl: Format obrazu WMF

en: The XBM image format
pl: Format obrazu XBM

en: The XPM image format
pl: Format obrazu XPM

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
pl: Ta kopia biblioteki gdk-pixbuf nie obsługuje zapisywania obrazu w formacie: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
pl: Zstępujące (top-down) obrazy BMP nie mogą być skompresowane

en: Transformed JPEG has zero width or height.
pl: Przekształcony JPEG ma zerową szerokość lub wysokość.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
pl: Przekształcony JPEG2000 ma zerową szerokość lub wysokość

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
pl: Przekształcony PNG zawiera nieobsługiwaną liczbę kanałów, powinien mieć 3 lub 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
pl: Przekształcony PNG ma zerową szerokość lub wysokość.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
pl: Przekształcony PNG nie jest typu RGB ani RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
pl: Nie można wczytać modułu wczytującego obrazy: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
pl: Nieoczekiwana wartość głębi kolorów elementów palety kolorów

en: Unexpected end of PNM image data
pl: Nieoczekiwany koniec danych obrazu PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
pl: Nieobsługiwany fragment ikony w animacji

en: Unrecognized image file format
pl: Nierozpoznany format pliku obrazu

en: Unsupported JPEG color space (%s)
pl: Nieobsługiwana przestrzeń kolorów w pliku JPEG (%s)

en: Unsupported animation type
pl: Nieobsługiwany typ animacji

en: Unsupported depth for ICO file: %d
pl: Nieobsługiwana głębokość dla pliku ICO: %d

en: Unsupported icon type
pl: Nieobsługiwany typ ikony

en: Unsupported image format for GDI+
pl: Nieobsługiwany typ obrazu dla biblioteki GDI+

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
pl: Wartość elementu tekstowego PNG %s nie może być przekształcona na kodowanie ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
pl: Format GIF w wersji %s nie jest obsługiwany

en: Width or height of TIFF image is zero
pl: Szerokość lub wysokość obrazu TIFF jest równa zeru

en: XPM file has image height <= 0
pl: Plik XPM zawiera obraz o wysokości <= 0

en: XPM file has image width <= 0
pl: Plik XPM zawiera obraz o szerokości <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
pl: Plik XPM zawiera nieprawidłową liczbę kolorów

en: XPM has invalid number of chars per pixel
pl: Plik XPM zawiera nieprawidłową liczbę znaków na piksel

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
pl[0]: Przydzielenie %u bajtów dla bufora odczytu pliku się nie powiodło
pl[1]: Przydzielenie %u bajtów dla bufora odczytu pliku się nie powiodło
pl[2]: Przydzielenie %u bajtów dla bufora odczytu pliku się nie powiodło

en: unsupported RAS image variation
pl: nieobsługiwany typ obrazu RAS
