restricted-manager - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Component
af: Komponent

en: _Enable
af: _Aktiveer

en: _Disable
af: _Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Needs computer restart
af: Nodig om rekenaar te herlaai

en: In use
af: In gebruik

en: Not in use
af: Nie in gebruik

en: License:
af: Lisensie:

en: details
af: besonderhede

note: this is used in the GUI and in --list output to denote free/restricted drivers
en: Free
af: Gratis

en: Unknown driver
af: Onbekende drywer

en: You are not authorized to perform this action.
af: U is nie gemagtig om hierdie aksie uit te voer nie.

note: this is used when one version of a driver is recommended over others
en: Recommended
af: Aanbevole

en: Install Drivers
af: Installeer drywers

en: version %s
af: weergawe %s

en: _Remove
af: Ve_rwyder

en: _Deactivate
af: _Deaktiveer

en: This driver is activated and currently in use.
af: Hierdie drywer is aktief en is tans in gebruik.

en: This driver is activated but not currently in use.
af: Hierdie drywer is aktief maar nie tans in gebruik nie.

en: _Activate
af: _Aktiveer

en: A different version of this driver is in use.
af: 'n Ander weergawe van hierdie drywer is in gebruik.

en: This driver is not activated.
af: Hierdie drywer is nie geaktiveer nie.

en: List available drivers and their status.
af: Lys beskikbare drywers en hul status.

en: Enable a driver
af: Ontsper 'n drywer

en: Disable a driver
af: Versper 'n drywer.

en: Restricted drivers available
af: Beperkte drywers beskikbaar

en: New drivers available
af: Nuwe drywers beskikbaar

en: There are new or updated drivers available for your hardware.
af: Daar is nuwe of bygewerkte drywers beskikbaar vir u hardeware.

en: Removing driver...
af: Verwyder tans drywer...

en: Use --list to see available drivers
af: Gebruik --list om beskikbare drywers te sien

en: Cannot change driver
af: Kan nie drywer verander nie

en: Enable driver?
af: Ontsper drywer?

en: Disable driver?
af: Versper drywer?

en: Sorry, installation of this driver failed.
af: Jammer, die installasie van hierdie drywer het misluk.

en: Download error
af: Aflaaifout

en: Software modem
af: Sagteware modem
