restricted-manager - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Check for new hardware drivers
lv: Pārbaudīt, vai nav jauni aparatūras draiveri

en: Notify about new hardware drivers available for the system
lv: Informēt par jauniem aparatūras draiveriem, kas pieejami sistēmai

en: Component
lv: Sastāvdaļa

en: _Enable
lv: _Aktivizēt

en: _Disable
lv: _Deaktivizēt

en: Enabled
lv: Aktivizēts

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: Status
lv: Stāvoklis

en: Needs computer restart
lv: Nepieciešama datora pārstartēšana

en: In use
lv: Tiek lietots

en: Not in use
lv: Netiek lietots

en: Download in progress
lv: Notiek lejupielāde

en: Unknown driver
lv: Nezināms draiveris

en: Proprietary drivers are being used to make this computer work properly.
lv: Lai šis dators darbotos pilnvērtīgi, tiek izmantoti īpašniekdraiveri.

en: No proprietary drivers are in use on this system.
lv: Šajā sistēmā netiek izmantoti īpašniekdraiveri.

en: Firmware
lv: Programmaparatūra

en: Device driver
lv: Ierīces draiveris

en: Check for newly used or usable drivers and notify the user.
lv: Pārbaudīt, vai ir jauni lietojami draiveri, uz informēt lietotāju.

en: Query driver databases for newly available or updated drivers.
lv: Vaicāt draiveru datu bāzēs pēc jauniem vai atjauninātiem draiveriem.

en: List available drivers and their status.
lv: Parādīt pieejamos draiverus un to stāvokli.

en: Enable a driver
lv: Aktivizēt draiveri

en: Disable a driver
lv: Deaktivizēt draiveri

en: Ask for confirmation for --enable/--disable
lv: Prasīt apstiprinājumu aktivizēšanai un deaktivizēšanai

en: Check if there is a graphics driver available that supports composite and offer to enable it
lv: Pārbaudīt, vai nav pieejams grafiskais draiveris, kas atbalsta 'composite', un piedāvāt to aktivizēt

en: Only manage free/nonfree drivers. By default, all available drivers with any license are presented.
lv: Pārvaldīt tikai brīvos/nebrīvos draiverus. Pēc noklusējuma rāda visus draiverus ar jebkuru licenci.

en: Do not use D-BUS for communicating with the backend. Needs root privileges.
lv: Nelietot D-BUS, lai sazinātos ar aizmuguri. Nepieciešamas administratora privilēģijas.

en: Use a different target kernel version than the currently running one. This is only relevant with --no-dbus.
lv: Izmantot citu mērķa kodolu, nevis pašlaik palaisto. Tas ir būtiski tikai ar --no-dbus.

en: Restricted drivers available
lv: Pieejami ierobežotie draiveri

en: In order to use your hardware more efficiently, you can enable drivers which are not free software.
lv: Lai efektīvāk izmantotu savu aparatūru, varat aktivizēt draiverus, kuri nav brīvā programmatūra, sauktus arī par ierobežotajiem draiveriem.

en: New drivers available
lv: Pieejami jauni draiveri

en: There are new or updated drivers available for your hardware.
lv: Jūsu aparatūrai pieejami jauni vai atjaunināti draiveri.

en: New restricted drivers in use
lv: Tiek lietoti jauni ierobežotie draiveri

note: %(os)s stands for the OS name. Prefix it or suffix it, but do not replace it.
en: In order for this computer to function properly, %(os)s is using driver software that cannot be supported by %(os)s.
lv: Lai šis dators darbotos pilnvērtīgi, %(os)s izmanto draiveri, kura lietošanai %(os)s izstrādātāji nevar sniegt atbalstu.

en: Use --list to see available drivers
lv: Izmantojiet --list, lai apskatītu pieejamos draiverus

en: Cannot change driver
lv: Nevar nomainīt draiveri

en: Enable driver?
lv: Aktivizēt draiveri?

en: Disable driver?
lv: Deaktivizēt draiveri?

en: Download error
lv: Lejupielādes kļūda

en: Configure third-party and proprietary drivers
lv: Konfigurēt draiverus no citiem avotiem un īpašniekdraiverus

note: translators: %s is the path to xorg.conf
en: Reconfiguring X.org video drivers is not possible: %s is invalid.
lv: X.org video draiveru pārkonfigurēšana nav iespējama: fails %s nav derīgs.

en: AMD proprietary FGLRX graphics driver
lv: AMD īpašnieka FGLRX video kartes draiveri

en: 3D-accelerated proprietary graphics driver for AMD (ATI) cards.
lv: 3D paātrinātas īpašnieka video kartes draiveri AMD (ATI) kartēm.

en: This driver is required to fully utilise the 3D potential of some AMD (ATI) graphics cards, as well as provide 2D acceleration of newer cards.
lv: Šis draiveris ir vajadzīgs pilna 3D potenciāla izmantošanai dažām AMD (ATI) video kartēm, kā arī, lai nodrošinātu 2D paātrināšanu jaunākām kartēm.

en: Software modem
lv: Programmatūrmodems

en: This driver enables the usage of many software modems, as commonly found in laptops.
    
    If this driver is not enabled, you will not be able to use your modem.
lv: Šis draiveris ļauj izmantot daudzus programmatūrmodemus, kas bieži atrodami klēpjdatoros.
    
    Ja šis draiveris nav aktivizēts, jūs nespēsiet izmantot savu modemu.

en: VMWare Client Tools
lv: VMWare klienta rīki

en: Install VMWare client drivers and tools
lv: Instalēt VMWare klienta draiverus un rīkus

en: Use a different target kernel version than the currently running one.
lv: Izmantot citu kodola versiju, nevis pašlaik izmantoto.

en: NVIDIA accelerated graphics driver
lv: NVIDIA paātrinātās grafikas draiveris

en: 3D-accelerated proprietary graphics driver for NVIDIA cards.
lv: Īpašniekdraiveris ar 3D grafikas paātrināšanu NVIDIA video kartēm.

en: This driver is required to fully utilise the 3D potential of NVIDIA graphics cards, as well as provide 2D acceleration of newer cards.
    
    If you wish to enable desktop effects, this driver is required.
    
    If this driver is not enabled, you will not be able to enable desktop effects and will not be able to run software that requires 3D acceleration, such as some games.
lv: Šis draiveris ir vajadzīgs NVIDIA grafiskās kartes 3D iespēju pilnīgai izmantošanai, un lai nodrošinātu jaunāku karšu 2D darbības paātrinājumu.
    
    Ja vēlaties izmantot darbvirsmas efektus, šis draiveris ir nepieciešams.
    
    Ja šis draiveris nebūs aktivizēts, nevarēsiet izmantot darbvirsmas efektus un darbināt programmas, kam ir nepieciešams 3D atbalsts, piemēram, dažas spēles.
