restricted-manager - en to nl translation catalogue (103 entries)

en: Please enter 'y' or 'n' and press Enter
nl: Voer 'j' of 'n' in en druk op Enter

en: y
nl: j

en: Check for new hardware drivers
nl: Controleren op nieuwe stuurprogramma's

en: Notify about new hardware drivers available for the system
nl: Melding geven wanneer er nieuwe stuurprogramma's beschikbaar zijn

en: Searching for available drivers...
nl: Zoeken naar beschikbare stuurprogramma's...

en: Component
nl: Onderdeel

en: _Enable
nl: _Inschakelen

en: _Disable
nl: _Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Needs computer restart
nl: De computer dient herstart te worden

en: In use
nl: In gebruik

en: Not in use
nl: Niet in gebruik

en: License:
nl: Licentie:

note: this is used in the GUI and in --list output to denote free/restricted drivers
en: Free
nl: Vrij

note: this is used in the GUI and in --list output to denote free/restricted drivers
en: Proprietary
nl: Niet-vrij

en: Download in progress
nl: Bezig met downloaden

en: Unknown driver
nl: Onbekend stuurprogramma

en: You are not authorized to perform this action.
nl: U bent niet gemachtigd om deze actie uit te voeren.

note: %s is the name of the operating system
en: Tested by the %s developers
nl: Getest door de ontwikkelaars van %s

note: %s is the name of the operating system
en: Not tested by the %s developers
nl: Niet getest door de ontwikkelaars van %s

note: this is used when one version of a driver is recommended over others
en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: License Text for Device Driver
nl: Licentiedocument voor stuurprogramma

en: Install Drivers
nl: Stuurprogramma's installeren

en: Driver search results
nl: Zoekresultaten

en: Proprietary drivers are being used to make this computer work properly.
nl: Er worden niet-vrije stuurprogramma's gebruikt om deze computer goed te laten werken.

en: No proprietary drivers are in use on this system.
nl: Er zijn geen niet-vrije stuurprogramma's in gebruik op deze computer.

note: %(os)s stands for the OS name. Prefix it or suffix it, but do not replace it.
en: Proprietary drivers do not have public source code that %(os)s developers are free to modify. Security updates and corrections depend solely on the responsiveness of the manufacturer. %(os)s cannot fix or improve these drivers.
nl: Niet-vrije stuurprogramma's hebben geen publieke broncode die de ontwikkelaars van %(os)s mogen wijzigen. Beveiligingsupdates en verbeteringen zijn geheel afhankelijk van de fabrikant. %(os)s kan deze stuurprogramma's niet repareren of verbeteren.

en: Graphics driver
nl: Stuurprogramma voor grafische kaart

en: Device driver
nl: Apparaatstuurprogramma

en: version %s
nl: versie %s

en: _Remove
nl: Ve_rwijdereren

en: _Deactivate
nl: _Uitschakelen

en: This driver is activated and currently in use.
nl: Dit stuurprogramma is ingeschakeld en in gebruik.

en: You need to restart the computer to activate this driver.
nl: U dient de computer te herstarten om dit stuurprogramma in te schakelen.

en: This driver is activated but not currently in use.
nl: Dit stuurprogramma is ingeschakeld, maar niet in gebruik.

en: _Activate
nl: _Inschakelen

en: This driver was just disabled, but is still in use.
nl: Dit stuurprogramma is zojuist uitgeschakeld, maar is nog steeds in gebruik.

en: A different version of this driver is in use.
nl: Een andere versie van dit stuurprogramma is in gebruik.

en: This driver is not activated.
nl: Dit stuurprogramma is niet ingeschakeld.

en: Check for newly used or usable drivers and notify the user.
nl: Controleren op nieuwe gebruikte of bruikbare stuurprogramma's en laat dit de gebruiker weten.

en: Query driver databases for newly available or updated drivers.
nl: Stuurprogrammadatabases doorzoeken naar nieuw beschikbare of vernieuwde stuurprogramma's.

en: List available drivers and their status.
nl: Beschikbare stuurprogramma's en hun status weergeven.

en: List hardware identifiers from this system.
nl: Herkenningstekens van hardware van dit systeem weergeven.

en: Enable a driver
nl: Een stuurprogramma inschakelen

en: Disable a driver
nl: Een stuurprogramma uitschakelen

en: Ask for confirmation for --enable/--disable
nl: Toestemming vragen voor --enable/--disable

en: Check if there is a graphics driver available that supports composite and offer to enable it
nl: Controleren of een grafisch stuurprogramma beschikbaar is dat composite ondersteunt en aanbieden deze te activeren.

en: Only manage free/nonfree drivers. By default, all available drivers with any license are presented.
nl: Alleen vrije/niet-vrije stuurprogramma's beheren. Standaard worden alle stuurprogramma's met alle licenties weergegeven.

en: Run as session D-BUS server.
nl: Sessie als D-BUS-server uitvoeren.

en: Use a different target kernel version than the currently running one. This is only relevant with --no-dbus.
nl: Gebruik een kernel-versie die verschilt van de huidige actieve kernel. Dit heeft alleen zin met --no-dbus.

en: Restricted drivers available
nl: Beperkt ondersteunde stuurprogramma's beschikbaar

en: In order to use your hardware more efficiently, you can enable drivers which are not free software.
nl: Om de mogelijkheden van uw computer optimaal te benutten, kunt u stuurprogramma's gebruiken die niet beschikbaar zijn als vrije software.

en: New drivers available
nl: Nieuwe stuurprogramma's beschikbaar

en: There are new or updated drivers available for your hardware.
nl: Er zijn nieuwe of vernieuwde stuurprogramma's beschikbaar voor uw hardware.

en: New restricted drivers in use
nl: Nieuw beperkt ondersteund stuurprogramma in gebruik

note: %(os)s stands for the OS name. Prefix it or suffix it, but do not replace it.
en: In order for this computer to function properly, %(os)s is using driver software that cannot be supported by %(os)s.
nl: Om deze computer goed te laten werken, gebruikt %(os)s een stuurprogramma dat niet ondersteund kan worden door %(os)s.

en: There is no available graphics driver for your system which supports the composite extension, or the current one already supports it.
nl: Er is geen beschikbaar stuurprogramma voor uw grafische kaart beschikbaar dat de composite-extensie ondersteunt, of het huidige ondersteunt dit al.

en: Downloading and installing driver...
nl: Stuurprogramma downloaden en installeren...

en: Removing driver...
nl: Stuurprogramma verwijderen...

en: Downloading and updating package indexes...
nl: Pakketindices downloaden en bijwerken…

en: Use --list to see available drivers
nl: Gebruik --list om alle beschikbare stuurprogramma's te weergeven

en: Cannot change driver
nl: Kan stuurprogramma niet wijzigen

en: Enable driver?
nl: Stuurprogramma inschakelen?

en: Disable driver?
nl: Stuurprogramma uitschakelen?

en: Sorry, the Jockey backend crashed. Please file a bug at:
nl: Excuses, het achterliggende gedeelte genaamd Jockey is vastgelopen. Dien alstublieft een foutenrapport in:

en: Trying to recover by restarting backend.
nl: Proberen te herstellen door achterliggend gedeelte te herstarten.

en: Sorry, installation of this driver failed.
nl: Excuses, de installatie van dit stuurprogramma is mislukt.

en: Please have a look at the log file for details
nl: Kijk in het logboek voor details

en: Download error
nl: Downloadfout

en: Downloading package indexes failed, please check your network status. Most drivers will not be available.
nl: Downloaden van pakketindices mislukt, controleer uw netwerkverbinding. De meeste stuurprogramma's zijn niet beschikbaar.

en: Searching driver for %s...
nl: Stuurprogramma zoeken voor %s...

en: Configure third-party and proprietary drivers
nl: Niet-vrije stuurprogramma's en stuurprogramma's van derden configureren.

en: Alternate Atheros "madwifi" driver
nl: Alternatief Atheros "madwifi"-stuurprogramma

en: Alternate "madwifi" driver for Atheros wireless LAN cards.
nl: Alternatief stuurprogramma "madwifi" voor draadloze LAN-kaarten van Atheros.

en: Only activate this driver if you have problems with your wireless LAN connection.
    
    The free "ath5k" driver should work with most Atheros cards nowadays, but on some computers this alternate (but proprietary) driver still works better, or at all.
nl: Schakel dit stuurprogramma alleen in, als u problemen heeft met uw draadloze verbinding.
    
    Het vrije "ath5k"-stuurprogramma zou moeten werken met alle hedendaagse Atheros-kaarten, maar bij sommige computers werkt dit alternatieve (maar niet-vrije) stuurprogramma juist beter, of werkt de draadloze verbinding alleen met dit stuurprogramma.

en: You removed the configuration file %s
nl: U heeft het configuratiebestand %s verwijderd

note: translators: %s is the path to xorg.conf
en: Reconfiguring X.org video drivers is not possible: %s is invalid.
nl: Herconfigureren van X.org-videostuurprogramma's is niet mogelijk: %s is ongeldig.

en: AMD proprietary FGLRX graphics driver
nl: Niet-vrij grafisch stuurprogramma FGLRX van ATI/AMD

en: 3D-accelerated proprietary graphics driver for AMD (ATI) cards.
nl: Niet-vrij grafisch stuurprogramma met 3D-versnelling voor AMD/ATI-kaarten.

en: This driver is required to fully utilise the 3D potential of some AMD (ATI) graphics cards, as well as provide 2D acceleration of newer cards.
nl: Dit stuurprogramma is vereist om de 3D-mogelijkheid van grafische kaarten van AMD (ATI) te benutten en ook voor de 2D-versnelling bij nieuwere ATI-kaarten.

en: Software modem
nl: Softwaremodem

en: This driver enables the usage of many software modems, as commonly found in laptops.
    
    If this driver is not enabled, you will not be able to use your modem.
nl: Dit stuurprogramma maakt het mogelijk om een groot aantal softwaremodems te gebruiken, zoals die in laptops.
    
    Als dit stuurprogramma niet ingeschakeld is, kunt u uw modem niet gebruiken.

en: VMWare Client Tools
nl: VMWare-cllienthulpmiddelen

en: Install VMWare client drivers and tools
nl: VMWare-clientstuurprogramma's en -hulpmiddelen installeren

en: Install the VMWare client drivers and tools for your VMWare based Ubuntu installation.
    
    This should help you use Ubuntu in your VM.
nl: De VMWare-client-stuurprogramma's en -hulpmiddelen installeren voor uw op VMWare gebaseerde Ubuntu-installatie.
    
    Dit zou moeten helpen bij het gebruik van Ubuntu in uw VM.

en: Enable debugging messages.
nl: Schakel debugging berichten in.

en: Write logging messages to a file instead to stderr.
nl: Schrijf logberichten naar een bestand in plaats van stderr.

en: Timeout for D-BUS service (default: 600, 0: run forever)
nl: Time-out voor de D-BUS-dienst (standaard: 600, 0: oneindig herhalen)

en: Add a custom handler directory.
nl: Een eigen handlermap toevoegen

en: Run on session D-BUS (only for testing)
nl: Op sessie-D-BUS uitvoeren (enkel voor testen)

en: Use a different target kernel version than the currently running one.
nl: Gebruik een kernel-versie die verschilt van de huidige actieve kernel.

en: Get information about local device drivers
nl: Informatie verkrijgen over lokale apparaatstuurprogramma's

en: To query the device drivers, you need to authenticate.
nl: Om  de stuurprogramma's voor apparaten op te vragen is authenticatie vereist.

en: Check for newly available drivers for, and used drivers on this system
nl: Controleren op nieuw beschikbare stuurprogramma's, en stuurprogramma's in gebruik weergeven op dit systeem

en: To check the driver status, you need to authenticate.
nl: Om de status van het stuurprogramma te controleren is authenticatie vereist.

en: Query local and remote driver databases for updated drivers for the system
nl: Lokale en externe stuurprogrammadatabases doorzoeken voor vernieuwde stuurprogramma's voor dit systeem

en: To query the driver databases for updates, you need to authenticate.
nl: Om in de stuurprogrammadatabase te zoeken naar updates is authenticatie vereist.

en: Install or remove device drivers
nl: Apparaatstuurprogramma's installeren of verwijderen

en: To install or remove device drivers, you need to authenticate.
nl: Om stuurprogramma's voor apparaten te installeren of te verwijderen is authenticatie vereist.

en: NVIDIA accelerated graphics driver
nl: Grafisch versneld stuurprogramma van NVIDIA

en: 3D-accelerated proprietary graphics driver for NVIDIA cards.
nl: Niet-vrij grafisch stuurprogramma met 3D-versnelling voor NVIDIA-kaarten.

en: This driver is required to fully utilise the 3D potential of NVIDIA graphics cards, as well as provide 2D acceleration of newer cards.
    
    If you wish to enable desktop effects, this driver is required.
    
    If this driver is not enabled, you will not be able to enable desktop effects and will not be able to run software that requires 3D acceleration, such as some games.
nl: Dit stuurprogramma is vereist om de 3D-mogelijkheid van grafische kaarten van NVIDIA te benutten en ook voor de 2D-versnelling bij nieuwere NVIDIA-kaarten.
    
    Dit stuurprogramma is vereist om de grafische effecten voor de bureaubladomgeving te kunnen gebruiken.
    
    Als dit stuurprogramma uitgeschakeld is, bent u niet in staat om deze effecten in te schakelen en kunt u ook geen andere software gebruiken die 3D-versnelling vereist, zoals sommige spelletjes.
