plasma_scriptengine_qscript - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: print() takes one argument
ar: print() تأخذ معطى واحدا

en: loadui() takes one argument
ar: loadui() تأخذ معطى واحد

en: Unable to open '%1'
ar: تعذر فتح '%1'

en: Constructor takes at least 1 argument
ar: المنشئ يأخذ على الأقل معطى واحد

en: dataEngine() takes one argument
ar: dataEngine() تأخذ معطى واحد

en: Could not extract the Applet
ar: تعذر استخراج البريمجة

en: service() takes two arguments
ar: service() تأخذ على معطيين
