kio_nfs - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: An RPC error occurred.
cs: Nastala chyba RPC.

en: No space left on device
cs: Na zařízení již není volné místo.

en: Read only file system
cs: Souborový systém pouze pro čtení.

en: Filename too long
cs: Název souboru je příliš dlouhý

en: Disk quota exceeded
cs: Disková kvóta překročena
