katepart4 - en to lt translation catalogue (933 entries)

en: Code Completion Configuration
lt: Automatinio kodo užbaigimo konfigūracija

en: Always
lt: Visada

en: Argument-hints
lt: Argumentų patarimai

en: Best matches
lt: Geriausi atitikmenys

en: Namespaces
lt: Vardų zonos

en: Classes
lt: Klasės

en: Structs
lt: Struktūros

en: Unions
lt: Jungtys

en: Functions
lt: Funkcijos

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Enumerations
lt: Išvardijimai

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Icon
lt: Ženkliukas

en: Scope
lt: Sritis

note: i18n: file: dialogs/commandmenuconfigwidget.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Name
lt: Vardas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Postfix
lt: Plėtinys

en: Public
lt: Viešas

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Private
lt: Privatus

en: Static
lt: Statinis

en: Constant
lt: Konstanta

en: Namespace
lt: Vardų erdvė

en: Class
lt: Klasė

en: Struct
lt: Struktūra

en: Union
lt: Sąjunga

en: Function
lt: Funkcija

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Enumeration
lt: Išvardijimas

en: Template
lt: Šablonas

en: Virtual
lt: Virtuali

en: Override
lt: Perrašyti

en: Inline
lt: Įterptas

en: Friend
lt: Draugas

en: Signal
lt: Signalas

en: Slot
lt: Lizdas

en: Local Scope
lt: Vietiniai atvejai

en: Namespace Scope
lt: Vardų erdvės sritis

en: Global Scope
lt: Globali sritis

en: Unknown Property
lt: Nežinoma savybė

note: i18n: file: dialogs/completionconfigtab.ui:28 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbWordCompletion)
en: Auto Word Completion
lt: Automatinis žodžių užbaigimas

en: Shell Completion
lt: Automatinis komandų užbaigimas

en: Reuse Word Above
lt: Panaudoti aukščiau esantį žodį

en: Reuse Word Below
lt: Panaudoti žemiau esantį žodį

en:  character |  characters
lt[0]:  simbolis
lt[1]:  simboliai
lt[2]:  simbolių
lt[3]:  simbolis

en: Unable to open the config file for reading.
lt: Nepavyksta atidaryti konfigūracinio failo skaitymui.

en: Unable to open file
lt: Nepavyksta atverti failo

[ctx: Wrap words at]
en:  character |  characters
lt[0]:  simbolis
lt[1]:  simboliai
lt[2]:  simbolių
lt[3]:  simbolis

note: i18n: file: dialogs/completionconfigtab.ui:12 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbGeneral) i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:12 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbViInputMode)
en: General
lt: Bendri

en: Cursor && Selection
lt: Žymeklis ir žymėjimas

en: Indentation
lt: Įtrauka

en: Auto Completion
lt: Auto užbaigimas

en: Vi Input Mode
lt: Vi įvesties režimas

en: Spellcheck
lt: Rašybos tikrinimas

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:17 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbBorders)
en: Borders
lt: Rėmeliai

en: Off
lt: Išjungta

en: Follow Line Numbers
lt: Sekti eilučių numerius

en: Always On
lt: Visada įjungta

en: Changing the power user mode affects only newly opened / created documents. In KWrite a restart is recommended.
lt: Sudėtingesnio režimo perjungimas įtakoja tik naujai atidarytus ar sukurtus dokumentus. Rekomanduojama iš naujo paleisti KWrite.

en: Power user mode changed
lt: Sudėtingesnis režimas pakeistas

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:110 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

en: Modes && Filetypes
lt: Veiksenos ir failų tipai

en: You did not provide a backup suffix or prefix. Using default suffix: '~'
lt: Jūs nepateikėte atsarginių failų kopijų plėtinio.  Bus naudojamas numatytasis plėtinys „~“

en: No Backup Suffix or Prefix
lt: Nėra atsarginių kopijų vardų plėtinio

en: KDE Default
lt: KDE numatytoji

en: Editor Plugins
lt: Redaktoriaus priedai

en: Plugins
lt: Priedai

en: Highlight Download
lt: Paryškinimo atsisiuntimas

en: &Install
lt: Į&diegti

en: Select the syntax highlighting files you want to update:
lt: Pasirinkite sintaksės žymėjimo failus, kuriuos norite atnaujinti:

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Latest
lt: Naujausia

en: <b>Note:</b> New versions are selected automatically.
lt: <b>Pastaba:</b> naujos versijos pažymimos automatiškai.

en: The list of highlightings could not be found on / retrieved from the server
lt: Nepavyko rasti ar atsiųsti sintaksės pažymėjimų sąrašo iš serverio.

en: &Go to line:
lt: &Eiti į eilutę:

en: Go
lt: Eiti

en: Dictionary:
lt: Žodynas:

en: File Was Deleted on Disk
lt: Failas diske buvo ištrintas

en: &Save File As...
lt: Įr&ašyti failą kaip...

en: Lets you select a location and save the file again.
lt: Leidžia pasirinkti vietą ir iš naujo įrašyti failą.

en: File Changed on Disk
lt: Failas diske buvo pakeistas

en: &Reload File
lt: Iš &naujo įkelti failą

en: Reload the file from disk. If you have unsaved changes, they will be lost.
lt: Įkelti failą iš disko iš naujo. Jei turite neišsaugotų pakeitimų, jie bus prarasti.

en: &Ignore
lt: &Ignoruoti

en: Ignore the changes. You will not be prompted again.
lt: Ignoruoti pakeitimus. Daugiau dėl jų nebebūsite perspėti.

en: Do nothing. Next time you focus the file, or try to save it or close it, you will be prompted again.
lt: Nieko nedaryti. Kitą kartą iškėlus failą į pirmąjį planą, bandant ją užverti ar įrašyti, Jūsų vėl bus paklausta.

en: What do you want to do?
lt: Ką norėtumėte daryti?

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Overwrite the disk file with the editor content.
lt: Perrašyti diske esantį failą rengyklėje esančiu turiniu.

en: The diff command failed. Please make sure that diff(1) is installed and in your PATH.
lt: Diff komandos įvykdyti nepavyko. Prašome patikrinti, ar diff(1) yra įdiegta ir yra jūsų kelyje (PATH).

en: Error Creating Diff
lt: Klaida kuriant diff

en: Besides white space changes, the files are identical.
lt: Neskaitant tarpų pakeitimų, failai yra identiški.

en: Diff Output
lt: Diff rezultatas (skirtumai)

en: Ignoring means that you will not be warned again (unless the disk file changes once more): if you save the document, you will overwrite the file on disk; if you do not save then the disk file (if present) is what you have.
lt: Pasirinkus „ignoruoti“ daugiau nebebūsite perspėti dėl pasikeitusio failo (nebent ji diske būtų pakeista dar kartą). Jei išsaugosite šį dokumentą, perrašysite failą diske; jei neišsaugosite, jums liks diske esantis dokumentas (jei jis nebuvo ištrintas).

en: You Are on Your Own
lt: Jūs dirbate savarankiškai

en: The filter/check plugin '%1' could not be found, still continue saving of %2
lt: Filtro/tikrinimo priedas „%1“ nerastas. Tęsiamas %2 įrašymas

en: Saving problems
lt: Įrašymo problemos

en: Save Nevertheless
lt: Vis tiek įrašyti

en: The file %1 could not be loaded, as it was not possible to read from it.
    
    Check if you have read access to this file.
lt: Failas %1 negali būti pilnai įkeltas, nes nepavyko jo perskaityti.
    
    Patikrinkite, ar turite skaitymo leidimą šiam failui.

en: The file %1 was opened with %2 encoding but contained invalid characters. It is set to read-only mode, as saving might destroy its content. Either reopen the file with the correct encoding chosen or enable the read-write mode again in the menu to be able to edit it.
lt: Failas %1 buvo atvertas su koduote %2, bet jame rasti neteisingi simboliai. Nustatytas tik skaitymo režimas, nes įrašius failą gali būti sugadintas jo turinys. Arba atverkite failą iš naujo, nurodydami teisingą koduotę, arba įjunkite keitimo režimą per meniu, jei norite keisti failą.Į

en: Broken Encoding
lt: Sugadinta koduotė

en: Too Long Lines Wrapped
lt: Per ilgos eilutės perkeltos.

en: The file %1 is a binary, saving it will result in a corrupt file.
lt: Failas %1 yra dvejetainė, ją išsaugojus duomenys bus sugadinti.

en: Trying to Save Binary File
lt: Bandoma įrašyti dvejetainį failą

en: Do you really want to save this unmodified file? You could overwrite changed data in the file on disk.
lt: Ar Jūs tikrai norite išsaugoti šį pakeistą failą?  Tai galite perrašyti diske jau esančius pakeistus duomenis.

en: Trying to Save Unmodified File
lt: Bandoma įrašyti nepakeistą failą

en: Do you really want to save this file? Both your open file and the file on disk were changed. There could be some data lost.
lt: Ar Jūs tikrai norite išsaugoti šį pakeistą failą?  Tiek Jūsų atvertas failas, tiek failas diske buvo pakeisti.  Gali būti prarasti tam tikri duomenys.

en: Possible Data Loss
lt: Galimi duomenų praradimai

en: The selected encoding cannot encode every unicode character in this document. Do you really want to save it? There could be some data lost.
lt: Pasirinkta koduotė negali užkoduoti kiekvieno šio dokumento unikodo simbolio. Ar tikrai norite išsaugoti failą? Galite prarasti duomenis.

en: For file %1 no backup copy could be created before saving. If an error occurs while saving, you might lose the data of this file. A reason could be that the media you write to is full or the directory of the file is read-only for you.
lt: Prieš išsaugojant failą %1 nepavyko sukurti atsarginės kopijos. Jei įrašant įvyks klaida, jūs galite prarasti šio failo duomenis. Priežastis gali būti ta, kad laikmenoje, į kurią rašote, nebėra vietos arba aplankas, į kurį rašote jums prieinamas tik skaitymo režimu.

en: Failed to create backup copy.
lt: Nepavyko sukurti atsarginės kopijos

en: Try to Save Nevertheless
lt: Vis bandyti tiek įrašyti

en: The document could not be saved, as it was not possible to write to %1.
    
    Check that you have write access to this file or that enough disk space is available.
lt: Dokumentas negali būti įrašytas, nes nepavyko rašyti į %1.
    
    Patikrinkite, ar turite rašymo leidimą šiam failui ir ar yra užtektinai tuščios vietos diske.

en: Do you really want to continue to close this file? Data loss may occur.
lt: Ar Jūs tikrai norite tęsti šios failo uždarymą?  Gali būti prarasti duomenys.

en: Close Nevertheless
lt: Vis tiek užverti

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: Save File
lt: Įrašyti failą

en: Save failed
lt: Įrašymas nepavyko

en: File Was Changed on Disk
lt: Failas diske buvo pakeista

en: &Ignore Changes
lt: &Ignoruoti pakeitimus

en: The file '%1' was modified by another program.
lt: Failas „%1“ buvo pakeista kitos programos.

en: The file '%1' was created by another program.
lt: Failas „%1“ buvo sukurta kitos programos.

en: The file '%1' was deleted by another program.
lt: Failas „%1“ buvo ištrinta kitos programos.

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lt: Dokumentas „%1“ vardu jau egzistuoja.  Ar tikrai norėtumėte rašyti vietoje jo?

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
lt: Dokumentas „%1“ buvo pakeistas.
    Ar norite jį įrašyti, ar atmesti pakeitimus?

en: Close Document
lt: Užverti dokumentą

en: <Unchanged>
lt: <Nepakeistas>

en: Use Default
lt: Naudoti numatytąjį

en: New Filetype
lt: Naujas failo tipas

en: Properties of %1
lt: %1 savybės

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:66 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbProperties)
en: Properties
lt: Savybės

en: Select the MimeTypes you want for this file type.
    Please note that this will automatically edit the associated file extensions as well.
lt: Pažymėkite MIME tipus, kuriuos norite taikyti šiam failo tipui.
    Įsidėmėkite, kad tai taip pat automatiškai paredaguos priskirtus failų plėtinius.

en: Select Mime Types
lt: Pažymėkite MIME tipus

en: Sort Selected Text
lt: Rikiuoti pažymėtą tekstą

en: Move Lines Down
lt: Perkelti eilutes žemyn

en: Move Lines Up
lt: Perkelti eilutes aukštyn

en: Duplicate Selected Lines Up
lt: Dublikuoti eilutes aukščiau

en: Duplicate Selected Lines Down
lt: Dublikuoti eilutes žemiau

en: Sort the selected text or whole document.
lt: Rikiuoti pažymėtą tekstą arba visą dokumentą.

en: Move selected lines down.
lt: Perkelti pažymėtas eilutes žemyn.

en: Move selected lines up.
lt: Perkelti pažymėtas eilutes aukštyn.

en: Remove duplicate lines from the selected text or whole document.
lt: Pašalinti eilučių dublikatus iš pažymėto teksto arba viso dokumento.

en: Sort the selected text or whole document in natural order.<br>Here is an example to show the difference to the normal sort method:<br>sort(a10, a1, a2) => a1, a10, a2<br>natsort(a10, a1, a2) => a1, a2, a10
lt: Rikiuoti pažymėtą tekstą arba visą dokumentą natūralia tvarka.<br>Štai pavyzdys, rodantis natūralaus rikiavimo skirtumą:<br>sort(a10, a1, a2) => a1, a10, a2<br>natsort(a10, a1, a2) => a1, a2, a10

en: Trims trailing whitespace from selection or whole document.
lt: Išmeta gale esančius tarpus iš pažymėto teksto arba viso dokumento.

en: Trims leading whitespace from selection or whole document.
lt: Pašalina priekyje esančius tarpus iš pažymėto teksto arba viso dokumento.

en: Trims leading and trailing whitespace from selection or whole document.
lt: Pašalina priekyje ir gale esančius tarpus iš pažymėto teksto arba viso dokumento.

en: Joins selected lines or whole document. Optionally pass a separator to put between each line:<br><code>join ', '</code> will e.g. join lines and separate them by a comma.
lt: Sujungia pažymėtas eilutes arba visą dokumentą. Jei norite, galite nurodyti skirtuką, kurį reikia įterpti tarp sujungiamų eilučių:<br><code>join ', '</code> sujungs eilutes ir atskirs jas kableliu.

en: Removes empty lines from selection or whole document.
lt: Pašalina tuščias eilutes iš pažymėto teksto arba viso dokumento.

en: Given a JavaScript function as argument, call that for the list of (selected) lines and replace them with the return value of that callback.<br>Example (join selected lines):<br><code>each 'function(lines){return lines.join(", ");}'</code><br>To save you some typing, you can also do this to achieve the same:<br><code>each 'lines.join(", ")'</code>
lt: JavaScript funkciją nurodžius kaip argumentą, ta funkcija bus paleidžiama (pažymėtoms) eilutėms, kurios bus pakeičiamos funkcijos grąžinta reikšme.<br>Pavyzdžiui (sujungti pažymėtas eilutes):<br><code>each 'function(lines){return lines.join(", "}'</code><br>Kad jums reikėtų mažiau rašyti, galite taipogi rašyti ir taip:<br><code>each 'lines.join(", ")'</code>

en: Given a JavaScript function as argument, call that for the list of (selected) lines and remove those where the callback returns false.<br>Example (see also <code>rmblank</code>):<br><code>filter 'function(l){return l.length > 0;}'</code><br>To save you some typing, you can also do this to achieve the same:<br><code>filter 'line.length > 0'</code>
lt: JavaScript funkciją nurodžius kaip argumentą, ji bus kviečiama (pažymėtoms) eilutėms. Eilutės, kurias perdavus JavaScript funkcija grąžins false, bus pašalintos.<br>Pavyzdys (taipogi žiūrėkite <code>rmblank</code>):<br><code>filter 'function(l) {return l.length > 0;}'</code><br>Kad jums reikėtų mažiau rašyti, galite naudoti ir tokią išraišką:<br><code>filter 'line.length > 0'</code>

en: Given a JavaScript function as argument, call that for the list of (selected) lines and replace the line with the return value of the callback.<br>Example (see also <code>ltrim</code>):<br><code>map 'function(line){return line.replace(/^\s+/, "");}'</code><br>To save you some typing, you can also do this to achieve the same:<br><code>map 'line.replace(/^\s+/, "")'</code>
lt: Perdavus JavaScript funkciją kaip parametrą, ji bus kviečiama (pažymėtoms) eilutėms. Eilutės bus pakeičiamos tuo, ką grąžins ši JavaScript funkcija.<br>Pavyzdys (taipogi žiūrėkite <code>ltrim</code>):<br><code>map 'function(line) {return line.replace(/^\s+/, "");}'</code><br>Kad reikėtų mažiau rašyti, galite naudoti ir tokią išraišką:<br><code>map 'line.replace(/^\s+/, "")'</code>e

en: Duplicates the selected lines up.
lt: Dublikuoja pažymėtas eilutes aukštyn.

en: Duplicates the selected lines down.
lt: Dublikuoja pažymėtas eilutes žemyn.

en: Function '%1' not found in script: %2
lt: Scenarijuje %2 funkcija %1 nerasta

en: Error calling %1
lt: Klaida kviečiant %1

en: Function 'action' not found in script: %1
lt: Funkcija 'action' nerasta scenarijuje: %1

en: Error calling action(%1)
lt: Klaida kviečiant veiksmą (%1)

en: Bad quoting in call: %1. Please escape single quotes with a backslash.
lt: Neteisingas kabučių naudojimas kvietime: %1. Prieš viengubas kabutes įrašykite kairinį brūkšnį.

en: Could not access view
lt: Nepavyksta prieiti prie vaizdo

en: Error calling 'help %1'
lt: Klaida kviečiant 'help %1'

en: No help specified for command '%1' in script %2
lt: Komandai „%1“ scenarijuje %2 nenurodyta pagalba

en: Unable to find '%1'
lt: Nepavyksta rasti „%1“

en: Error loading script %1
lt: Klaida įkeliant scenarijų %1

en: Error loading script %1
lt: Klaida įkeliant scenarijų %1

en: Command not found: %1
lt: Komanda nerasta: %1

en: Reload all JavaScript files (indenters, command line scripts, etc).
lt: Iš naujo įkrauti visus JavaScript failus (atitraukėjus, komandinės eilutės scenarijus ir pan.)

en: Error: can't open utils.js
lt: Klaida: negalima atidaryti utils.js

en: Execute
lt: Vykdymas

en: Add...
lt: Įdėti...

en: Reached top, continued from bottom
lt: Pasiektas viršus, pratęsta nuo apačios

en: Reached bottom, continued from top
lt: Pasiekta apačia, pratęsta nuo viršaus

en: Not found
lt: Nerasta

en: 1 match found | %1 matches found
lt[0]: Rastas %1 atitikmuo
lt[1]: Rasti %1 atitikmenys
lt[2]: Rasta %1 atitikmenų
lt[3]: Rastas %1 atitikmuo

en: 1 replacement has been made | %1 replacements have been made
lt[0]: Padarytas %1 pakeitimas
lt[1]: Padaryti %1 pakeitimai
lt[2]: Padaryta %1 pakeitimų
lt[3]: Padarytas %1 pakeitimas

en: Beginning of line
lt: Eilutės pradžia

en: End of line
lt: Eilutės pabaiga

en: Any single character (excluding line breaks)
lt: Bet koks vienas simbolis (neskaitant eilučių pabaigos simbolių)

en: One or more occurrences
lt: Vienas ar daugiau pasikartojimų

en: Zero or more occurrences
lt: Nei vieno ar daugiau pasikartojimų

en: Zero or one occurrences
lt: Nei vieno arba vienas pasikartojimas

en: <a> through <b> occurrences
lt: Nuo <a> iki <b>

en: Group, capturing
lt: Grupė, įvedimas

en: Or
lt: Arba

en: Set of characters
lt: Simbolių rinkinys

en: Negative set of characters
lt: Negatyvus simbolių rinkinys

en: Whole match reference
lt: Pilnos atitikties nuoroda

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Line break
lt: Eilutės pabaiga

en: Tab
lt: Tabuliacija

en: Word boundary
lt: Žodžio riba

en: Not word boundary
lt: Ne žodžio riba

en: Digit
lt: Skaitmuo

en: Non-digit
lt: Ne skaitmuo

en: Whitespace (excluding line breaks)
lt: Tarpas (neskaitant eilutės pabaigų)

en: Non-whitespace (excluding line breaks)
lt: Ne tarpas (neskaitant eilutės pabaigų)

en: Word character (alphanumerics plus '_')
lt: Žodžio simbolis (raidė, skaitmuo arba „_“)

en: Non-word character
lt: Ne žodžio simbolis

en: Octal character 000 to 377 (2^8-1)
lt: Aštuntainis simbolis nuo 000 iki 377 (2^8-1)

en: Hex character 0000 to FFFF (2^16-1)
lt: Šešioliktainis simbolis nuo 0000 iki FFFF (2^16-1)

en: Backslash
lt: Kairinis brūkšnys

en: Group, non-capturing
lt: Grupė, ne įvedimas

en: Lookahead
lt: Žiūrėti į priekį

en: Negative lookahead
lt: Negatyvus žiūrėjimas į priekį

en: Begin lowercase conversion
lt: Pradėti keisti į mažąsias raides

en: Begin uppercase conversion
lt: Pradėti keisti į didžiąsias raides

en: End case conversion
lt: Baigti raidžių dydžio keitimą

en: Lowercase first character conversion
lt: Pirmosios mažos raidės keitimas

en: Uppercase first character conversion
lt: Pirmosios didelės raidės keitimas

en: Replacement counter (for Replace All)
lt: Pakeitimų skaitliukas (funkcijai „keisti viską“)

en: Spelling (from cursor)...
lt: Rašybos tikrinimas (nuo žymeklio)...

en: Check the document's spelling from the cursor and forward
lt: Tikrinti dokumento rašybą nuo žymeklio ir toliau

en: Spellcheck Selection...
lt: Tikrinti pažymėjimo rašybą...

en: Check spelling of the selected text
lt: Tikrinti rašybą vien tik pažymėto teksto

en: Spelling
lt: Rašyba

en: Ignore Word
lt: Ignoruoti žodį

en: Add to Dictionary
lt: Papildyti žodyną

en: The files are identical.
lt: Failai yra identiški.

en: <qt>The error <b>%4</b><br /> has been detected in the file %1 at %2/%3</qt>
lt: <qt>Faile %1 ties %2/%3 buvo rasta klaida:<br /><b>%4</b></qt>

en: Unable to open %1
lt: Nepavyksta atverti %1

en: Errors!
lt: Klaidos!

en: Error: %1
lt: Klaida: %1

[ctx: Syntax highlighting]
en: None
lt: Nieko

en: Normal Text
lt: Paprastas teksas

en: <b>%1</b>: Deprecated syntax. Attribute (%2) not addressed by symbolic name<br />
lt: <b>%1</b>: Pasenusi sintaksė. Atributas (%2) nėra adresuojamas simboliniu vardu<br />

en: <b>%1</b>: Deprecated syntax. Context %2 has no symbolic name<br />
lt: <b>%1</b>: Pasenusi sintaksė. Kontekstas %2 neturi simbolinio vardo<br />

en: <B>%1</B>:Deprecated syntax. Context %2 not addressed by a symbolic name
lt: <B>%1</B>: Nerekomenduojama sintaksė. Kontekstas %2 neadresuojamas simboliniu vardu

en: There were warning(s) and/or error(s) while parsing the syntax highlighting configuration.
lt: Analizuojant sintaksės paryškinimo konfigūracija buvo perspėjimų ir (ar) klaidų.

en: Kate Syntax Highlighting Parser
lt: Kate sintaksės paryškinimo analizatorius

en: Since there has been an error parsing the highlighting description, this highlighting will be disabled
lt: Kadangi nagrinėjant paryškinimo aprašymą įvyko klaida, šis paryškinimas bus išjungtas

en: <b>%1</b>: Specified multiline comment region (%2) could not be resolved<br />
lt: <b>%1</b>: Nepavyko nustatyti nurodytos keleto eilučių komentaro srities (%2)<br />

[ctx: @item:intable Text context]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: @item:intable Text context]
en: Keyword
lt: Raktažodis

[ctx: @item:intable Text context]
en: Data Type
lt: Duomenų tipas

[ctx: @item:intable Text context]
en: Decimal/Value
lt: Dešimtainė arba reikšmė

[ctx: @item:intable Text context]
en: Base-N Integer
lt: N bazės sv. skaičius

[ctx: @item:intable Text context]
en: Floating Point
lt: Slankaus kablelio

[ctx: @item:intable Text context]
en: Character
lt: Simbolis

[ctx: @item:intable Text context]
en: String
lt: Eilutė

[ctx: @item:intable Text context]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: @item:intable Text context]
en: Others
lt: Kiti

[ctx: @item:intable Text context]
en: Alert
lt: Perspėjimas

[ctx: @item:intable Text context]
en: Function
lt: Funkcija

[ctx: @item:intable Text context]
en: Region Marker
lt: Regionų žymiklis

[ctx: @item:intable Text context]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: @title:column Meaning of text in editor]
en: Context
lt: Kontekstas

[ctx: @title:column Text style]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: @title:column Text style]
en: Selected
lt: Pažymėtas

[ctx: @title:column Text style]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: @title:column Text style]
en: Background Selected
lt: Pažymėjimo fonas

en: Use Default Style
lt: Naudoti numatytą stilių

en: &Bold
lt: &Juodas

en: &Italic
lt: Kurs&yvas

en: &Underline
lt: Pab&raukti

en: S&trikeout
lt: I&šbraukti

en: Normal &Color...
lt: Įprasta &spalva...

en: &Selected Color...
lt: Paž&ymėta spalva...

en: &Background Color...
lt: &Fono spalva...

en: S&elected Background Color...
lt: Paž&ymėta fono spalva...

en: Unset Background Color
lt: Panaikinti fono spalvą

en: Unset Selected Background Color
lt: Panaikinti pažymėtą fono spalvą

en: Use &Default Style
lt: Naudoti pa&grindinį stilių

[ctx: No text or background color set]
en: None set
lt: Nenustatyta

en: "Use Default Style" will be automatically unset when you change any style properties.
lt: „Naudoti numatytą stilių“ bus automatiškai neaktyvus, kai Jūs pakeisite kurią nors stiliaus savybę.

en: Kate Styles
lt: Kate stiliai

[ctx: Autoindent mode]
en: None
lt: Nieko

[ctx: Autoindent mode]
en: Normal
lt: Normalus

en: Set &Bookmark
lt: P&adėti žymelę

en: If a line has no bookmark then add one, otherwise remove it.
lt: Jei eilutė neturi žymelės, prideda ją, priešingu atveju pašalina.

en: Clear &All Bookmarks
lt: Išvalyti &visas žymeles

en: Remove all bookmarks of the current document.
lt: Pašalina visas esamo dokumento žymeles.

en: Next Bookmark
lt: Kita žymelė

en: Go to the next bookmark.
lt: Eina į kitą žymelę.

en: Previous Bookmark
lt: Ankstesnė žymelė

en: Go to the previous bookmark.
lt: Eina į ankstesnę žymelę.

en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

en: &Next: %1 - "%2"
lt: &Kita: %1 – „%2“

en: &Previous: %1 - "%2"
lt: &Ankstesnė: %1 – „%2“

en: Missing argument. Usage: %1 <value>
lt: Trūksta argumento. Naudojimas: %1 <reikšmė>

en: No such highlighting '%1'
lt: Nėra tokio žymėjimo: „%1“

en: No such mode '%1'
lt: Nėra tokio režimo: „%1“

en: Failed to convert argument '%1' to integer.
lt: Nepavyko konvertuoti „%1“ argumento į sveiką skaičių.

en: Width must be at least 1.
lt: Plotis privalo būti bent 1.

en: Column must be at least 1.
lt: Stulpelis privalo būti bent 1.

en: Usage: %1 on|off|1|0|true|false
lt: Naudojimas: %1 on|off|1|0|true|false

en: Bad argument '%1'. Usage: %2 on|off|1|0|true|false
lt: Blogas argumentas „%1“. Naudojimas: %2 on|off|1|0|true|false

en: Unknown command '%1'
lt: Nežinoma komanda „%1“

en: No mapping found for "%1"
lt: Nerastas atitikmuo: „%1“

en: "%1" is mapped to "%2"
lt: „%1“ atitinka „%2“

en: Missing argument(s). Usage: %1 <from> [<to>]
lt: Trūksta argumento(-ų). Naudojimas: %1 <nuo> [<iki>]

en: Wrong arguments
lt: Blogi argumentai

en: Document written to disk
lt: Dokumentas įrašytas į diską

en: Sorry, but Kate is not able to replace newlines, yet
lt: Atsiprašome, bet Kate kol kas dar nemoka pakeisti eilučių pabaigos simbolių

[ctx: substituted into the previous message]
en: 1 line | %1 lines
lt[0]: %1 eilutėje
lt[1]: %1 eilutėse
lt[2]: %1 eilučių
lt[3]: %1 eilutėje

[ctx: %2 is the translation of the next message]
en: 1 replacement done on %2 | %1 replacements done on %2
lt[0]: %2 padarytas vienas pakeitimas
lt[1]: %2 padaryti %1 pakeitimai
lt[2]: %2 padaryta %1 pakeitimų
lt[3]: %2 padarytas %1 pakeitimas

en: Kate Part
lt: Kate dalis

en: Embeddable editor component
lt: Įdedamas redaktoriaus komponentas

en: (c) 2000-2009 The Kate Authors
lt: (c) 2000-2009 Kate autoriai

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Core Developer
lt: Vienas pagrindinių programuotojų

en: Developer
lt: Programuotojas

en: On-the-fly spell checking
lt: Automatinis rašybos tikrinimas

en: Large scale bug fixing
lt: Didelio mąsto klaidų taisymas

en: The cool buffersystem
lt: Puiki buferio sistema

en: The Editing Commands
lt: Redagavimo komandos

en: Testing, ...
lt: Išbandau, ...

en: Former Core Developer
lt: Buvęs vienas pagrindinių programuotojų

en: KWrite port to KParts
lt: KWrite perkėlimas į KParts

en: KWrite Undo History, Kspell integration
lt: KWrite atstatymų sistema, Kspell integracija

en: KWrite XML Syntax highlighting support
lt: KWrite XML sintaksės palaikymas

en: Patches and more
lt: Lopai ir daugiau

en: Various bugfixes
lt: Įvairūs klaidų taisymai

en: Selection, KColorScheme integration
lt: Žymėjimas, KColorScheme integracija

en: Search bar back- and front-end
lt: Paieškos juosta galinės ir priekinės pusės

en: Original KWrite Author
lt: Originalus KWrite autorius

en: Highlighting for RPM Spec-Files, Perl, Diff and more
lt: Paryškinimas RPM spec. failams, Perl, Diff ir daugiau

en: Highlighting for VHDL
lt: Paryškinimas VHDL

en: Highlighting for SQL
lt: SQL paryškinimas

en: Highlighting for Ferite
lt: Ferite paryškinimas

en: Highlighting for ILERPG
lt: ILERPG paryškinimas

en: Highlighting for LaTeX
lt: LaTeX paryškinimas

en: Highlighting for Makefiles, Python
lt: Makefiles, Python paryškinimas

en: Highlighting for Python
lt: Python paryškinimas

en: Highlighting for Scheme
lt: Scheme paryškinimas

en: PHP Keyword/Datatype list
lt: PHP raktažodžių arba duomenų tipų sąrašas

en: Very nice help
lt: Labai šaunus žinynas

en: Highlighting for Lua
lt: Lua sintaksės paryškinimas

en: All people who have contributed and I have forgotten to mention
lt: Visiems žmonėms, kurie prisidėjo, o aš jų nepaminėjau

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Fonts & Colors
lt: Šriftai ir spalvos

en: Editing
lt: Redagavimas

en: Open/Save
lt: Atverti-įrašyti

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Font & Color Schemas
lt: Spalvų ir šriftų schemos

en: Editing Options
lt: Redagavimo parinktys

en: File Opening & Saving
lt: Failų atvėrimas ir įrašymas

en: Extensions Manager
lt: Plėtinių tvarkyklė

en: (Selection of)
lt: (Pažymėjimas)

en: Typographical Conventions for %1
lt: Tipografiniai susitarimai, skirti %1

en: text
lt: tekstas

en: Te&xt Settings
lt: &Teksto nustatymai

en: Print line &numbers
lt: Spausdinti ei&lučių numerius

en: Print &legend
lt: Spausdinti &paaiškinimus

en: <p>If enabled, line numbers will be printed on the left side of the page(s).</p>
lt: <p>Įjungus tai, kairėje puslapio pusėje bus spausdinami eilučių numeriai.</p>

en: <p>Print a box displaying typographical conventions for the document type, as defined by the syntax highlighting being used.</p>
lt: <p>Spausdinti lentelę, parodančią dokumento tipografinius nustatymus, apibrėžtas naudojamo sintaksės paryškinimo tipo.</p>

en: Hea&der && Footer
lt: &Antraštės ir poraštės

en: Pr&int header
lt: &Spausdinti antraštę

en: Pri&nt footer
lt: Spausdinti p&oraštę

en: Header/footer font:
lt: Antraštės-poraštės šriftas:

en: Choo&se Font...
lt: Pa&sirinkite šriftą...

en: Header Properties
lt: Antraštės savybės

en: &Format:
lt: &Formatas:

en: Colors:
lt: Spalvos:

en: Foreground:
lt: Priekinis planas:

en: Bac&kground
lt: &Fonas

en: Footer Properties
lt: Poraštės savybės

en: For&mat:
lt: For&matas:

en: &Background
lt: &Fonas

en: <p>Format of the page header. The following tags are supported:</p>
lt: <p>Puslapio antraštės formatas.  Palaikomos šios žymės:</p>

en: <ul><li><tt>%u</tt>: current user name</li><li><tt>%d</tt>: complete date/time in short format</li><li><tt>%D</tt>: complete date/time in long format</li><li><tt>%h</tt>: current time</li><li><tt>%y</tt>: current date in short format</li><li><tt>%Y</tt>: current date in long format</li><li><tt>%f</tt>: file name</li><li><tt>%U</tt>: full URL of the document</li><li><tt>%p</tt>: page number</li><li><tt>%P</tt>: total amount of pages</li></ul><br />
lt: <ul><li><tt>%u</tt>: esamo naudotojo vardas</li><li><tt>%d</tt>: pilna data ir laikas trumpu formatu</li><li><tt>%D</tt>: pilna data ir laikas ilgu formatu</li><li><tt>%h</tt>: dabartinis laikas</li><li><tt>%y</tt>: šiandienos data trumpu formatu</li><li><tt>%Y</tt>: šiandienos data ilgu formatu</li><li><tt>%f</tt>: failo pavadinimas</li><li><tt>%U</tt>: pilna dokumento URL</li><li><tt>%p</tt>: puslapio numeris</li><li><tt>%P</tt>: puslapių skaičius</li></ul><br />

en: <p>Format of the page footer. The following tags are supported:</p>
lt: <p>Puslapio poraštės formatas.  Palaikomos šios žymės:</p>

en: Add Placeholder...
lt: Pridėti vietaženklį...

en: Current User Name
lt: Dabartinis naudotojo vardas

en: Complete Date/Time (short format)
lt: Pilna Data/Laikas (trumpuoju formatu)

en: Complete Date/Time (long format)
lt: Pilna Data/Laikas (ilguoju formatu)

en: Current Time
lt: Dabartinis laikas

en: Current Date (short format)
lt: Esama data (trumpuoju formatu)

en: Current Date (long format)
lt: Esama data (ilguoju formatu)

en: File Name
lt: Failo vardas

en: Full document URL
lt: Pilnas dokumento URL

en: Page Number
lt: Puslapio numeris

en: Total Amount of Pages
lt: Viso puslapių

en: L&ayout
lt: Iš&dėstymas

en: Draw bac&kground color
lt: Piešti &fono spalva

en: Draw &boxes
lt: Piešti &rėmelius

en: Box Properties
lt: Rėmelių savybės

en: W&idth:
lt: &Plotis:

en: &Margin:
lt: P&araštės:

en: Co&lor:
lt: &Spalva:

en: Select the color scheme to use for the print.
lt: Parinkite schemą, kurią norite naudoti spausdinimui.

en: <p>If enabled, the background color of the editor will be used.</p><p>This may be useful if your color scheme is designed for a dark background.</p>
lt: <p>Įjungus tai, bus naudojama redaktoriaus fono spalva.</p> <p>Tai gali būti naudinga, jei Jūsų spalvų schema pritaikyta tamsiam fonui.</p>

en: <p>If enabled, a box as defined in the properties below will be drawn around the contents of each page. The Header and Footer will be separated from the contents with a line as well.</p>
lt: <p> Įjungus tai, rėmelis su savybėmis, aprašytomis žemiau, nupiešiamas aplink kiekvieno puslapio turinį.  Antraštė ir poraštė taip pat bus atskiriama nuo puslapio turinio naudojant liniją.</p>

en: The width of the box outline
lt: Rėmelio plotis

en: The margin inside boxes, in pixels
lt: Paraštė rėmelių viduje pikseliais

en: The line color to use for boxes
lt: Rėmelių linijos spalva

en: Bookmark
lt: Žymelė

en: Active Breakpoint
lt: Aktyvūs stabdos taškai

en: Reached Breakpoint
lt: Pasiektas stabdos taškas

en: Disabled Breakpoint
lt: Išjungtas stabdos taškas

en: Execution
lt: Vykdymas

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Error
lt: Klaida

en: Template Background
lt: Šablono fonas

en: Template Editable Placeholder
lt: Šablono keičiamas vietaženklis

en: Template Focused Editable Placeholder
lt: Šablono parinktas keičiamas vietaženklis

en: Template Not Editable Placeholder
lt: Šablono nekeičiamas vietaženklis

en: <p>This list displays the default styles for the current schema and offers the means to edit them. The style name reflects the current style settings.</p><p>To edit the colors, click the colored squares, or select the color to edit from the popup menu.</p><p>You can unset the Background and Selected Background colors from the popup menu when appropriate.</p>
lt: <p>Šis sąrašas rodo esamos schemos numatytuosius stilius ir pateikia jų redagavimo priemones. Stiliaus vardas atitinka esamus stiliaus nustatymus.</p><p>Norėdami redaguoti, spragtelėkite pele spalvotą kvadratą arba pasirinkite spalvą redagavimui iš iškylančio meniu.</p><p>Taip pat galite panaikinti Fono ir Pažymėto fono spalvas iš iškylančio meniu kai to reikia.</p>

en: H&ighlight:
lt: Par&yškinti:

en: Export HlColors...
lt: Eksportuoti HlSpalvas...

en: Import HlColors...
lt: Importuoti HlSpalvas...

en: <p>This list displays the contexts of the current syntax highlight mode and offers the means to edit them. The context name reflects the current style settings.</p><p>To edit using the keyboard, press <strong>&lt;SPACE&gt;</strong> and choose a property from the popup menu.</p><p>To edit the colors, click the colored squares, or select the color to edit from the popup menu.</p><p>You can unset the Background and Selected Background colors from the context menu when appropriate.</p>
lt: <p>Šis sąrašas rodo esamo sintaksės paryškinimo režimo kontekstus, ir pateikia jų redagavimo priemones. Konteksto vardas atitinka esamą stiliaus nustatymą.</p><p>Norėdami redaguoti sintaksės paryškinimo nustatymus klaviatūra, paspauskite <strong>&lt;TARPĄ&gt;</strong> ir pasirinkite savybę iš pasirodžiusio meniu.</p><p>Norėdami redaguoti spalvas, spragtelėkite spalvotus kvadratus, ar pasirinkite norimą keisti spalvą iš pasirodančio meniu.</p><p>Taip pat galite panaikinti Fono ir Pažymėto fono spalvas iš iškylančio meniu kai to reikia.</p>

en: Loading all highlightings for schema
lt: Įkeliami visi paryškinimai schemai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Kate color schema
lt: Kate spalvų schema

en: Fileformat error
lt: Failo formatas klaida

en: Import failure
lt: Importo klaida

en: Colors have been imported for highlighting: %1
lt: Spalvos buvo importuotos paryškinimui: %1

en: Import has finished
lt: Importavimas baigtas

en: Exporting colors for single highlighting: %1
lt: Eksportuojamos spalvos pavienio paryškinimo: %1

en: &New...
lt: &Naujas...

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:44 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDelete)
en: &Delete
lt: &Trinti

en: Export schema ...
lt: Eksportuoti schemą...

en: Import schema ...
lt: Importuoti schemą ...

en: Colors
lt: Spalvos

en: Font
lt: Šriftas

en: Normal Text Styles
lt: Paprasto teksto stiliai

en: Highlighting Text Styles
lt: Paryškinto teksto stiliai

en: &Default schema for %1:
lt: &Numatyta %1 schema:

en: Exporting color schema:%1
lt: Eksportuojama spalvų schema:%1

en: Exporting schema
lt: Eksportuojama schema

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Importing color schema
lt: Importuojama spalvų schema

en: File is not a full schema file
lt: Failas nėra pilnas schemos failas

en: Name unspecified
lt: Nenurodytas pavadinimas

note: i18n: file: utils/howtoimportschema.ui:34 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioReplaceExisting)
en: Replace existing schema %1
lt: Pakeisti egzistuojančią schemą %1

en: Importing schema
lt: Importuojama schema

en: Name for New Schema
lt: Naujos schemos vardas

en: Name:
lt: Vardas:

en: New Schema
lt: Nauja schema

en: Move To...
lt: Perkelti į...

en: Move Left
lt: Kairėn

en: Move Right
lt: Dešinėne

en: Move Up
lt: Aukštyn

en: Move Down
lt: Žemyn

en: Cut the selected text and move it to the clipboard
lt: Iškirpti pažymėtą tekstą ir perkelti jį į KDE laikinąją talpyklę

en: Paste previously copied or cut clipboard contents
lt: Padėti anksčiau nukopijuotą ar iškirpti KDE laikinosios talpyklės turinį

en: Use this command to copy the currently selected text to the system clipboard.
lt: Naudokite šią komandą šiuo metu pažymėto teksto kopijavimui į KDE laikinąją talpyklę.

en: Save the current document
lt: Įrašyti esamą dokumentą

en: Revert the most recent editing actions
lt: Atšaukti nesenai padarytus redagavimo veiksmus

en: Revert the most recent undo operation
lt: Atšaukti paskutinę atšaukimo operaciją

en: &Scripts
lt: &Scenarijai

en: Apply &Word Wrap
lt: &Pritaikyti žodžių kėlimą

en: Use this command to wrap all lines of the current document which are longer than the width of the current view, to fit into this view.<br /><br /> This is a static word wrap, meaning it is not updated when the view is resized.
lt: Naudokite šią komandą visoms esamo dokumento eilutėms, ilgesnėms nei telpa į dabartinį langą, perkelti taip, kad jos tilptų į langą.<br /><br /> Tai yra statinis žodžių kėlimas, kas reiškia, jog jis nėra atnaujinamas pasikeitus lango dydžiui.

en: &Clean Indentation
lt: &Išvalyti įtraukas

en: Use this to clean the indentation of a selected block of text (only tabs/only spaces).<br /><br />You can configure whether tabs should be honored and used or replaced with spaces, in the configuration dialog.
lt: Naudokite tai pažymėto teksto bloko įtraukai išvalyti (tik tabuliacijos simboliai ar tik tarpai).<br /><br />Jūs galite konfigūruoti ar tabuliacijos simboliai turėtų būti palikti, ar pakeičiami tarpais, konfigūracijos dialoge.

en: &Align
lt: &Lygiuoti

en: Use this to align the current line or block of text to its proper indent level.
lt: Naudokite šią komandą norėdami surikiuoti šiuo metu pažymėtą eilutę ar teksto bloką pagal jam nustatytą įtraukos lygį.

en: C&omment
lt: K&omentaras

en: This command comments out the current line or a selected block of text.<br /><br />The characters for single/multiple line comments are defined within the language's highlighting.
lt: Ši komanda užkomentuoja esamą eilutę ar pažymėtą teksto bloką.<br /><br />Vienos ar daugelio eilučių komentarų simboliai yra apibrėžti kalbos sintaksės paryškinimo apraše.

en: Unco&mment
lt: &Naikinti komentarą

en: This command removes comments from the current line or a selected block of text.<br /><br />The characters for single/multiple line comments are defined within the language's highlighting.
lt: Ši komanda pašalina komentaro simbolius nuo esamos eilutės ar pažymėto teksto bloko.<br /><br />Vienos ar daugelio eilučių komentarų simboliai yra apibrėžti kalbos sintaksės paryškinimo apraše.

en: Toggle Comment
lt: Perjungti komentarą

en: &Read Only Mode
lt: &Tik skaitymo veiksena

en: Lock/unlock the document for writing
lt: Užrakinti-atrakinti dokumentą rašymui

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Convert the selection to uppercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
lt: Pakeisti pažymėtą tekstą didžiosiomis raidėmis, ar simbolį į dešinę nuo žymeklio, jei nėra pažymėto teksto.

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Convert the selection to lowercase, or the character to the right of the cursor if no text is selected.
lt: Pakeisti pažymėtą tekstą mažosiomis raidėmis, ar simbolį į dešinę nuo žymeklio, jei nėra pažymėto teksto.

en: Capitalize
lt: Iš didžiosios raidės

en: Capitalize the selection, or the word under the cursor if no text is selected.
lt: Perrašyti pažymėto teksto žodžius iš didžiosios raidės, ar žodį į dešinę nuo žymeklio, jei nėra pažymėto teksto.

en: Join Lines
lt: Sujungti eilutes

en: Invoke Code Completion
lt: Įjungti kodo užbaigimą

en: Manually invoke command completion, usually by using a shortcut bound to this action.
lt: Rankiniu būdu įjungti komandos užbaigimą. Paprastai jis įsijungiamas naudojant šiai komandai skirtą klavišų kombinaciją.

en: Print the current document.
lt: Spausdinti esamą dokumentą.

en: Reloa&d
lt: Įkelti iš &naujo

en: Reload the current document from disk.
lt: Pakartotinai įkelti esamą dokumentą iš disko.

en: Save the current document to disk, with a name of your choice.
lt: Įrašyti esamą dokumentą diske, leidžiant pasirinkti vardą.

en: This command opens a dialog and lets you choose a line that you want the cursor to move to.
lt: Ši komanda atveria dialogą ir leidžia jums pasirinkti eilutę, į kurią Jūs norite perkelti teksto įvedimo žymeklį.

en: &Configure Editor...
lt: &Konfigūruoti redaktorių...

en: Configure various aspects of this editor.
lt: Konfigūruoti įvairius šio redaktoriaus aspektus.

en: &Mode
lt: &Režimas

en: Here you can choose which mode should be used for the current document. This will influence the highlighting and folding being used, for example.
lt: Čia galite pasirinkti, kuris režimas turėtų būti naudojamas dabartiniam dokumentui. Tai, pavyzdžiui, įtakos sintaksės paryškinimą ir kodo sulankstymą.

en: &Highlighting
lt: &Paryškinimas

en: Here you can choose how the current document should be highlighted.
lt: Čia Jūs galite pasirinkti kaip turi būti paryškintas esamas dokumentas.

en: &Indentation
lt: Įtrau&ka

en: Select the entire text of the current document.
lt: Pažymėkite visą esamo dokumento tekstą.

en: If you have selected something within the current document, this will no longer be selected.
lt: Jei Jūs jau esate ką nors pažymėję esamame dokumente, tai daugiau nebebus pažymėta.

en: Enlarge Font
lt: Padidinti šriftą

en: This increases the display font size.
lt: Tai padidina vaizdo šrifto dydį.

en: Shrink Font
lt: Sumažinti šriftą

en: This decreases the display font size.
lt: Tai sumažina vaizdo šrifto dydį.

en: Bl&ock Selection Mode
lt: &Žymėjimo blokais veiksena

en: This command allows switching between the normal (line based) selection mode and the block selection mode.
lt: Ši komanda leidžia jums persijungti tarp normalaus (eilučių) pažymėjimo veiksenos ir žymėjimo blokais.

en: Overwr&ite Mode
lt: &Perrašymo veiksena

en: Choose whether you want the text you type to be inserted or to overwrite existing text.
lt: Pasirinkite, ar Jūs norite, kad įvedamas tekstas būtų įterpiamas, ar kad pakeistų jau esantį tekstą.

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbWordWrap)
en: &Dynamic Word Wrap
lt: &Dinaminis žodžių kėlimas

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:17 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, gbWordWrap)
en: If this option is checked, the text lines will be wrapped at the view border on the screen.
lt: Pažymėjus šią parinktį, teksto eilutės bus perkeliamos į kitą ties lango kraštu, tačiau tiktai ekrane.

en: Dynamic Word Wrap Indicators
lt: Dinaminio žodžių kėlimo indikatoriai

en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed
lt: Pasirinkite, kada turėtų būti rodomi dinaminio žodžių perkėlimo indikatoriai

en: &Off
lt: &išjungta

en: Follow &Line Numbers
lt: Sekti ei&lučių numerius

en: &Always On
lt: Vis&ada įjungta

en: Show Folding &Markers
lt: &Rodyti sulankstymo žymes

en: You can choose if the codefolding marks should be shown, if codefolding is possible.
lt: Jūs galite pasirinkti, ar rodyti kodo sulankstymo žymes, jei toks sulankstymas yra įmanomas.

en: Show &Icon Border
lt: Rodyti &ženkliukų rėmelį

en: Show/hide the icon border.<br /><br />The icon border shows bookmark symbols, for instance.
lt: Rodyti-slėpti ženkliukų rėmelį.<br /><br />Ženkliukų rėmelis rodo pvz. padėtas žymeles.

en: Show &Line Numbers
lt: Rodyti ei&lučių numerius

en: Show/hide the line numbers on the left hand side of the view.
lt: Rodyti-slėpti eilučių numerius vaizdo kairėje.

en: Show Scroll&bar Marks
lt: &Rodyti slinkties juostos žymes

en: Show/hide the marks on the vertical scrollbar.<br /><br />The marks show bookmarks, for instance.
lt: Rodyti/slėpti žymes ant vertikaliosios slinkties juostos.<br /><br />Žymės, pvz., rodo padėtas žymeles.

en: Show Static &Word Wrap Marker
lt: Rodyti statinio &žodžių perkėlimo žymę

en: Show/hide the Word Wrap Marker, a vertical line drawn at the word wrap column as defined in the editing properties
lt: Rodyti-slėpti žodžių perkėlimo žymę, vertikalią liniją, piešiamą ties žodžių perkėlimo stulpeliu, apibrėžtu redagavimo savybėse

en: Switch to Command Line
lt: Persijungti į komandų eilutę

en: Show/hide the command line on the bottom of the view.
lt: Rodyti-slėpti komandų eilutę vaizdo apačioje.

en: Show the JavaScript Console
lt: Rodyti JavaScript konsolę

en: Show/hide the JavaScript Console on the bottom of the view.
lt: Rodyti/slėpti JavaScript konsolę rodmens apačioje.

en: &VI Input Mode
lt: &Vi įvesties režimas

en: Activate/deactivate VI input mode
lt: Įjungti ar išjungti VI įvesties režimą

en: &End of Line
lt: &Eilutės galas

en: Choose which line endings should be used, when you save the document
lt: Pasirinkite, kokie eilučių galai turėtų būti naudojami išsaugant dokumentą

en: Add &Byte Order Mark (BOM)
lt: Įdėti &baitų tvarkos žymeklį (BOM)

en: Enable/disable adding of byte order markers for UTF-8/UTF-16 encoded files while saving
lt: Įjungti arba išjungti baitų tvarkos žymeklio pridėjimą įrašant UTF-8 bei UTF-16 koduotės failus

en: E&ncoding
lt: &Koduotė

en: Look up the first occurrence of a piece of text or regular expression.
lt: Ieškoti pirmo teksto ar įprastos išraiškos atitikmens.

en: Find Selected
lt: Rasti pažymėtą

en: Finds next occurrence of selected text.
lt: Randa kitą pažymėto teksto pasikartojimą.

en: Find Selected Backwards
lt: Rasti ankstesnį pažymėtą

en: Finds previous occurrence of selected text.
lt: Randa ankstesnį pažymėto teksto pasikartojimą.

en: Look up the next occurrence of the search phrase.
lt: Ieškoti kito paieškos frazės atitikmens.

en: Look up the previous occurrence of the search phrase.
lt: Ieškoti ankstesnio paieškos frazės atitikmens.

en: Look up a piece of text or regular expression and replace the result with some given text.
lt: Ieškoti teksto elemento ar įprastos išraiškos ir pakeisti rezultatą kokiu nors duotu tekstu.

en: Automatic Spell Checking
lt: Automatinis rašybos tikrinimas

en: Enable/disable automatic spell checking
lt: Įjungti ar išjungti automatinį rašybos tikrinimą

en: Change Dictionary...
lt: Keisti žodyną...

en: Change the dictionary that is used for spell checking.
lt: Keisti žodyną, naudojamą rašybos tikrinimui.

en: Clear Dictionary Ranges
lt: Valyti žodyno sritis

en: Remove all the separate dictionary ranges that were set for spell checking.
lt: Pašalinti visas atskiras žodyno sritis, kurios buvo nustatytos rašybos tikrinimui.

en: Move Word Left
lt: Vieną žodį kairėn

en: Select Character Left
lt: Pažymėti simbolį kairėj

en: Select Word Left
lt: Pažymėti žodį kairėn

en: Move Word Right
lt: Vienas žodis dešinėn

en: Select Character Right
lt: Pažymėti simbolį dešinėje

en: Select Word Right
lt: Pažymėti žodį dešinėje

en: Move to Beginning of Line
lt: Pereiti į eilutės pradžią

en: Move to Beginning of Document
lt: Pereiti į dokumento pradžią

en: Select to Beginning of Line
lt: Pažymėti iki eilutės pradžios

en: Select to Beginning of Document
lt: Pažymėti iki dokumento pradžios

en: Move to End of Line
lt: Pereiti į eilutės galą

en: Move to End of Document
lt: Pereiti į dokumento galą

en: Select to End of Line
lt: Pažymėti iki eilutės galo

en: Select to End of Document
lt: Pažymėti iki dokumento galo

en: Select to Previous Line
lt: Pažymėti ankstesnę eilutę

en: Scroll Line Up
lt: Paslinkti eilute aukštyn

en: Move to Next Line
lt: Pereiti prie kitos eilutės

en: Move to Previous Line
lt: Eiti prie ankstesnės eilutės

en: Move Cursor Right
lt: Perkelti žymeklį vienu simboliu dešinėn

en: Move Cursor Left
lt: Perkelti žymeklį vienu simboliu kairėn

en: Select to Next Line
lt: Pažymėti iki kitos eilutės

en: Scroll Line Down
lt: Paslinkti eilute žemyn

en: Scroll Page Up
lt: Paslinkti puslapiu atgal

en: Select Page Up
lt: Pažymėti puslapį į priekį

en: Move to Top of View
lt: Pereiti į vaizdo viršų

en: Select to Top of View
lt: Pažymėti iki vaizdo viršaus

en: Scroll Page Down
lt: Paslinkti puslapiu toliau

en: Select Page Down
lt: Pažymėti puslapį pirmyn

en: Move to Bottom of View
lt: Pereiti į vaizdo apačią

en: Select to Bottom of View
lt: Pažymėti iki vaizdo apačios

en: Move to Matching Bracket
lt: Peršokti prie uždarančio ar atidarančio skliaustelio

en: Select to Matching Bracket
lt: Pažymėti iki atitinkančio skliaustelio

en: Transpose Characters
lt: Sukeisti simbolius

en: Delete Line
lt: Trinti eilutę

en: Delete Word Left
lt: Trinti žodį kairėje

en: Delete Word Right
lt: Trinti žodį dešinėje

en: Delete Next Character
lt: Trinti kitą simbolį

en: Backspace
lt: Trinti atgal

en: Insert Tab
lt: Įterpti tabuliatorių

en: Insert Smart Newline
lt: Įterpti protingą naują eilutę

en: Insert newline including leading characters of the current line which are not letters or numbers.
lt: Įterpti naują eilutę įskaitant pradžioje esančius simbolius (ne raides ir ne skaičius), tokius pačius, kaip ir dabartinėje eilutėje.

en: &Indent
lt: &Įtrauka

en: Use this to indent a selected block of text.<br /><br />You can configure whether tabs should be honored and used or replaced with spaces, in the configuration dialog.
lt: Naudokite tai pažymėtam teksto ruožui pastumti horizontaliai.<br /><br />Konfigūracijos dialoge Jūs galite nustatyti, ar tabuliacijos simboliai turi būti paliekami, ar pakeičiami tarpais.

en: &Unindent
lt: Panaikinti &įtrauką

en: Use this to unindent a selected block of text.
lt: Naudokite tai pažymėto teksto ruožo įtraukai pašalinti.

en: Fold Toplevel Nodes
lt: Suskleisti aukščiausio lygmens mazgus

en: Unfold Toplevel Nodes
lt: Išskleisti aukščiausio lygmens mazgus

en: Unfold All Nodes
lt: Išskleisti visus mazgus

en: Fold Multiline Comments
lt: Suskleisti kelių eilučių komentarus

en: Fold Current Node
lt: Suskleisti dabartinį mazgą

en: Unfold Current Node
lt: Išskleisti dabartinį mazgą

en: Fold Nodes in Level %1
lt: Suskleisti mazgus lygmenyje %1

en: Unfold Nodes in Level %1
lt: Išskleisti mazgus lygmenyje %1

en: R/O
lt: T/S

en: OVR
lt: PRŠ

en: INS
lt: ĮTRP

en: Available Commands
lt: Galimos komandos

en: <p>For help on individual commands, do <code>'help &lt;command&gt;'</code></p>
lt: <p>Norėdami gauti pagalbą atskiroms komandoms, rašykite <code>'help &lt;komanda&gt;'</code></p>

en: No help for '%1'
lt: Komandai „%1“ pagalbos informacijos nėra

en: No such command <b>%1</b>
lt: Komandos <b>%1</b> nėra

en: <p>This is the Katepart <b>command line</b>.<br />Syntax: <code><b>command [ arguments ]</b></code><br />For a list of available commands, enter <code><b>help list</b></code><br />For help for individual commands, enter <code><b>help &lt;command&gt;</b></code></p>
lt: <p>Čia yra Katepart <b>komandų eilutė</b>.<br />Sintaksė: <code><b>komanda [ argumentai ]</b></code><br />Norėdami gauti galimų komandų sąrašą, įrašykite <code><b>help list</b></code><br />Norėdami gauti pagalbą dėl individualių komandų, įrašykite <code><b>help &lt;komanda&gt;</b></code></p>

en: Error: No range allowed for command "%1".
lt: Klaida: komandai „%1“ nenustatyta sritis.

en: Success:
lt: Sėkmė:

en: Command "%1" failed.
lt: Komanda „%1“ nepavyko.

en: No such command: "%1"
lt: Nėra tokios komandos: „%1“

en: Mark Type %1
lt: Žymės tipas %1

en: Set Default Mark Type
lt: Naudoti numatytą žymės tipą

en: Disable Annotation Bar
lt: Išjungti anotacijų juostą

en: VI: INSERT MODE
lt: VI: ĮTERPIMO REŽIMAS

en: VI: NORMAL MODE
lt: VI: NORMALUS REŽIMAS

en: VI: VISUAL
lt: VI: VIZUALUS

en: VI: VISUAL BLOCK
lt: VI: VIZUALUS BLOKAS

en: VI: VISUAL LINE
lt: VI: VIZUALI EILUTĖ

en: VI: REPLACE
lt: VI: PAKEISTI

en: Nothing in register %1
lt: Registras %1 tuščias

en: '%1' %2,  Hex %3,  Octal %4
lt: „%1“ %2,  Šešioliktainė %3,  Aštuntainė %4

en: Mark not set: %1
lt: Žymė nenustatyta: %1

en: Kate Handbook.
lt: Kate vadovas.

en: true
lt: tiesa

en: false
lt: netiesa

en: Show list of valid variables.
lt: Rodyti tinkamų kintamųjų sąrašą.

[ctx: short translation please]
en: Set auto insertion of brackets on or off.
lt: Nustatyti ar įjungti ar ne automatinį laužtinių skliaustų įterpimą.

[ctx: short translation please]
en: Set the number of autocenter lines.
lt: Nustatyti automatiškai centruojamų linijų skaičių.

[ctx: short translation please]
en: Auto insert asterisk in doxygen comments.
lt: Automatiškai įterpti žvaigždutę doxygen komentaruose.

[ctx: short translation please]
en: Set the document background color.
lt: Nustatyti dokumento fono spalvą.

[ctx: short translation please]
en: Pressing backspace in leading whitespace unindents.
lt: Spaudžiant naikinimo klavišą pradžios tarpe sumažina įtrauką.

[ctx: short translation please]
en: Enable block selection mode.
lt: Įjungti blokų žymėjimo veikseną.

[ctx: short translation please]
en: Enable the byte order marker when saving unicode files.
lt: Įjungti baitų tvarkos žymeklį, kai saugomi unicode failai.

[ctx: short translation please]
en: Set the color for the bracket highlight.
lt: Nustatyti skliaustelių paryškinimo spalvą.

[ctx: short translation please]
en: Set the background color for the current line.
lt: Nustatyti dabartinės eilutės fono spalva.

[ctx: short translation please]
en: Set the default dictionary used for spell checking.
lt: Nustatyti numatytą žodyną, naudojamą rašybos tikrinimui.

[ctx: short translation please]
en: Enable dynamic word wrap of long lines.
lt: Įjungti dinaminį žodžių kėlimas ilgose eilutėse.

[ctx: short translation please]
en: Sets the end of line mode.
lt: Nustato eilutės pabaigos veikseną.

[ctx: short translation please]
en: Enable folding markers in the editor border.
lt: Įjungti žymeklių suskleidimą redaktoriaus krašte.

[ctx: short translation please]
en: Set the point size of the document font.
lt: Nustatyti siektiną dokumento teksto dydį.

[ctx: short translation please]
en: Set the font of the document.
lt: Nustatyti dokumento šriftą.

[ctx: short translation please]
en: Set the syntax highlighting.
lt: Nustatyti sintaksės paryškinimą.

[ctx: short translation please]
en: Set the icon bar color.
lt: Nustatyti piktogramų juostos spalvą.

[ctx: short translation please]
en: Enable the icon border in the editor view.
lt: Įjungti piktogramų kraštines redaktoriaus rodmenyje.

[ctx: short translation please]
en: Set the auto indentation style.
lt: Nustatyti automatinį įtraukos stilių.

[ctx: short translation please]
en: Set the indentation depth for each indent level.
lt: Nustatyti įtraukos gylį kiekvienam įtraukos lygiui.

[ctx: short translation please]
en: Allow odd indentation level (no multiple of indent width).
lt: Leisti papildomą įtraukos lygį (be kelių įtraukos pločių)

[ctx: short translation please]
en: Show line numbers.
lt: Rodyti eilučių numerius.

[ctx: short translation please]
en: Enable overwrite mode in the document.
lt: Įjungti perrašymo veikseną dokumente.

[ctx: short translation please]
en: Enable persistent text selection.
lt: Įjungti nuolatinį teksto žymėjimą.

[ctx: short translation please]
en: Remove trailing spaces when editing a line.
lt: Pašalinti galinius tarpus kai redaguojama eilutė.

[ctx: short translation please]
en: Replace tabs with spaces when saving the document.
lt: Pakeisti tabuliacijos ženklus tarpais, kai saugomas dokumentas.

[ctx: short translation please]
en: Replace tabs with spaces.
lt: Pakeisti tabuliacijos ženklus tarpais.

[ctx: short translation please]
en: Remove trailing spaces when saving the document.
lt: Pašalinti tarpus eilučių pabaigose, kai saugomas dokumentas.

[ctx: short translation please]
en: Set the color scheme.
lt: Nustatyti spalvų schemą.

[ctx: short translation please]
en: Set the text selection color.
lt: Nustatyti teksto pažymėjimo spalvą.

[ctx: short translation please]
en: Visualize tabs and trailing spaces.
lt: Vizualizuoti tabuliacijos ženklus ir tarpus eilučių pabaigoje.

[ctx: short translation please]
en: Enable smart home navigation.
lt: Įjungti išmanią pradžios navigaciją.

[ctx: short translation please]
en: Pressing TAB key indents.
lt: Spaudžiant tabuliacijos klavišą įtraukiama.

[ctx: short translation please]
en: Set the tab display width.
lt: Nustatyti tabuliacijos rodymo plotį.

[ctx: short translation please]
en: Set the number of undo steps to remember (0 equals infinity).
lt: Nustatyti atšaukiamų keitimų skaičių (0 reiškia begalybę).

[ctx: short translation please]
en: Set the word wrap column.
lt: Nustatyti žodžių perkėlimo stulpelį.

[ctx: short translation please]
en: Set the word wrap marker color.
lt: Nustatyti žodžių perkėlimo žymeklio spalvą.

[ctx: short translation please]
en: Enable word wrap while typing text.
lt: Įjungti žodžių kėlimą kai renkamas tekstas.

[ctx: short translation please]
en: Wrap the text cursor at the end of a line.
lt: Perkelti tekstinį žymeklį į eilutės pabaigą.

note: i18n: file: data/katepartsimpleui.rc:4 i18n: ectx: Menu (file) i18n: file: data/katepartui.rc:4 i18n: file: plugins/exporter/ktexteditor_exporterui.rc:5
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: file: data/katepartsimpleui.rc:12 i18n: ectx: Menu (edit) i18n: file: data/katepartui.rc:12 i18n: file: plugins/exporter/ktexteditor_exporterui.rc:9
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: file: data/katepartsimpleui.rc:35 i18n: ectx: Menu (view) i18n: file: data/katepartui.rc:37
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: file: data/katepartsimpleui.rc:43 i18n: ectx: Menu (tools) i18n: file: data/katepartui.rc:75 i18n: file: plugins/hlselection/ktexteditor_hlselectionui.rc:4 i18n: file: plugins/insertfile/ktexteditor_insertfileui.rc:4 i18n: file: plugins/kdatatool/ktexteditor_kdatatoolui.rc:5 i18n: file: plugin
en: &Tools
lt: Į&rankiai

note: i18n: file: data/katepartsimpleui.rc:66 i18n: ectx: Menu (settings) i18n: file: data/katepartui.rc:115
en: &Settings
lt: &Nustatymai

note: i18n: file: data/katepartsimpleui.rc:83 i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar) i18n: file: data/katepartui.rc:134
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: file: data/katepartui.rc:52 i18n: ectx: Menu (codefolding)
en: &Code Folding
lt: &Kodo sulankstymas

note: i18n: file: data/katepartui.rc:88 i18n: ectx: Menu (wordcompletion)
en: Word Completion
lt: Žodžių užbaigimas

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:23 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowFoldingMarkers)
en: If this option is checked, every new view will display marks for code folding, if code folding is available.
lt: Pažymėjus šią parinktį, kiekvienas naujas vaizdas rodys kodo sulankstymo žymes, jei toks dalykas yra.

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowFoldingMarkers)
en: Show &folding markers (if available)
lt: Rodyti &sulankstymo žymes (jei pritaikoma)

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:33 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkIconBorder)
en: <p>If this option is checked, every new view will display an icon border on the left hand side.</p><p>The icon border shows bookmark signs, for instance.</p>
lt: <p>Pažymėjus šią parinktį, kiekvienas naujas vaizdas rodys ženkliukų rėmelį kairėje pusėje.</p><p>Ženkliukų rėmelis rodo pvz. žymelių simbolius.</p>

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:36 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkIconBorder)
en: Show &icon border
lt: Rodyti &ženkliukų rėmelį

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:43 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkLineNumbers)
en: If this option is checked, every new view will display line numbers on the left hand side.
lt: Pažymėjus šią parinktį, kiekvienas naujas vaizdas rodys eilučių numerius kairėje pusėje.

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:46 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkLineNumbers)
en: Show &line numbers
lt: Rodyti ei&lučių numerius

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:53 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkScrollbarMarks)
en: <p>If this option is checked, every new view will show marks on the vertical scrollbar.</p><p>These marks will show bookmarks, for instance.</p>
lt: <p>Pažymėjus šią parinktį, kiekvienas naujas vaizdas rodys žymes vertikalioje slinkties juostoje.</p><p>Šios žymės rodo, pvz., žymeles.</p>

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:56 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkScrollbarMarks)
en: Show &scrollbar marks
lt: Rodyti &slinkties juostos žymes

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:66 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, gbSortBookmarks)
en: Choose how the bookmarks should be ordered in the <b>Bookmarks</b> menu.
lt: Pasirinkite, kaip turėtų būti rūšiuojamos žymelės <b>Žymelių</b> meniu.

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:69 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbSortBookmarks)
en: Sort Bookmarks Menu
lt: Rūšiuoti žymelių meniu

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:75 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbSortBookmarksByCreation)
en: Each new bookmark will be added to the bottom, independently from where it is placed in the document.
lt: Kiekviena nauja žymelė bus padedama į galą, nepriklausomai nuo to, kurioje dokumento vietoje ji yra.

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:78 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbSortBookmarksByCreation)
en: By c&reation
lt: Pagal &sukūrimą

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:85 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbSortBookmarksByPosition)
en: The bookmarks will be ordered by the line numbers they are placed at.
lt: Žymelės bus rūšiuojamos pagal eilučių, kuriose jos yra, numerius.

note: i18n: file: dialogs/bordersappearanceconfigwidget.ui:88 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbSortBookmarksByPosition)
en: By &position
lt: Pagal &vietą

note: i18n: file: dialogs/commandmenuconfigwidget.ui:27 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget) i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblNormalModeMappings)
en: Command
lt: Komanda

note: i18n: file: dialogs/commandmenuconfigwidget.ui:32 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Description
lt: Aprašymas

note: i18n: file: dialogs/commandmenuconfigwidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEditEntry)
en: Edit Entry...
lt: Keisti įrašą...

note: i18n: file: dialogs/commandmenuconfigwidget.ui:58 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveEntry)
en: Remove Entry
lt: Pašalinti įrašą

note: i18n: file: dialogs/commandmenuconfigwidget.ui:78 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAddEntry)
en: Add Entry...
lt: Pridėti įrašą...

note: i18n: file: dialogs/commandmenuconfigwidget.ui:93 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbNotes)
en: Further Notes
lt: Kitos pastabos

note: i18n: file: dialogs/commandmenuconfigwidget.ui:108 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNotes)
en: <p>The entries are accessible through the submenu <b>Commands</b> in the <b>Tools</b> menu. For faster access it is possible to assign <b>shortcuts</b> in the shortcut configuration page after applying the changes.</p>
lt: <p>Įrašai prieinami per meniu <b>Įrankiai</b>-><b>Komandos</b>. Greitam paleidimui, sparčiųjų klavišų puslapyje jiems galima priskirti <b>klavišų kombinacijos</b>.</p>

note: i18n: file: dialogs/commandmenueditwidget.ui:12 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbEdit)
en: Edit Command
lt: Keisti komandą

note: i18n: file: dialogs/commandmenueditwidget.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCommand)
en: &Associated command:
lt: &Susieta komanda:

note: i18n: file: dialogs/commandmenueditwidget.ui:69 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName) i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:72
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

note: i18n: file: dialogs/commandmenueditwidget.ui:87 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, btnIcon)
en: Choose an icon.
lt: Pasirinkite ženkliuką.

note: i18n: file: dialogs/commandmenueditwidget.ui:90 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIconButton, btnIcon)
en: <p>This icon will be displayed in the menu and toolbar.</p>
lt: <p>Šis ženkliukas bus rodomas meniu ir įrankinėje.</p>

note: i18n: file: dialogs/commandmenueditwidget.ui:102 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDescription)
en: &Description:
lt: &Aprašymas:

note: i18n: file: dialogs/commandmenueditwidget.ui:115 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCategory)
en: &Category:
lt: Kategorija:

note: i18n: file: dialogs/completionconfigtab.ui:18 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoCompletionEnabled)
en: Enable &auto completion
lt: Įjungti auto užbaigimą

note: i18n: file: dialogs/completionconfigtab.ui:42 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimal word length to complete:
lt: Minimalus žodžio ilgis užbaiginėjimui:

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:16 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sorting)
en: Sorting
lt: Rikiavimas

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:36 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sortingAlphabetical)
en: Alphabetical
lt: Pagal abėcėlę

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sortingReverse)
en: Reverse
lt: Atvirkščiai

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sortingCaseSensitive)
en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:57 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sortingInheritanceDepth)
en: Inheritance depth
lt: Paveldėjimo gylis

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:84 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Order of Groupings (select a grouping method to configure):
lt: Grupavimo tvarka (parinkite grupavimo būdą konfigūravimui):

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:127 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filtering)
en: Filtering
lt: Filtravimas

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:142 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filteringContextMatchOnly)
en: Suitable context matches only
lt: Tik tinkamus konteksto atitikmenis

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:149 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, filteringHideAttributes)
en: Hide completions with the following attributes:
lt: Paslėpti baigimus su tokiais atributais:

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:159 i18n: ectx: property (label), widget (KIntNumInput, filteringMaximumInheritanceDepth)
en: Maximum inheritance depth:
lt: Maksimalus paveldėjimo gylis:

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:171 i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntNumInput, filteringMaximumInheritanceDepth)
en: Infinity
lt: Begalybė

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:181 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grouping)
en: Grouping
lt: Grupavimas

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:200 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, groupingMethods)
en: Grouping Method
lt: Grupavimo metodas

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:205 i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, groupingMethods)
en: Scope type (local, namespace, global)
lt: Srities tipas (vietinė, vardų erdvė, globali)

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:210 i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, groupingMethods)
en: Scope (eg. per class)
lt: Sritis (pvz. klasėje)

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:215 i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, groupingMethods)
en: Access type (public etc.)
lt: Prieigos tipas (viešas ir pan.)

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:220 i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, groupingMethods)
en: Item type (function etc.)
lt: Elemento tipas (funkcija ir pan.)

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:270 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Access Grouping Properties
lt: Prieiti prie grupavimo savybių

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:277 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, accessConst)
en: Include const in grouping
lt: Grupuoti konstantas

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:284 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, accessStatic)
en: Include static in grouping
lt: Grupuoti statinius

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:291 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, accessSignalSlot)
en: Include signals and slots in grouping
lt: Grupuoti signalus ir jungtis (angl. „slot“)

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:321 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Item Grouping properties
lt: Elementų grupavimo savybės

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:328 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, itemTemplate)
en: Include templates in grouping
lt: Grupuoti šablonus

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:357 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, columnMerging)
en: Column Merging
lt: Stulpelių sujungimas

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:382 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, columnMergeTree)
en: Columns
lt: Stulpeliai

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:387 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, columnMergeTree)
en: Merged
lt: Sujungta

note: i18n: file: dialogs/completionconfigwidget.ui:392 i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, columnMergeTree)
en: Shown
lt: Rodoma

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:12 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbCursorMovement)
en: Text Cursor Movement
lt: Teksto žymeklio judėjimas

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:18 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkSmartHome)
en: When selected, pressing the home key will cause the cursor to skip whitespace and go to the start of a line's text. The same applies for the end key.
lt: Kai ši parinktis įjungta, mygtukas namo perkels žymeklį į eilutės teksto pradžią praleidžiant pradinius tarpus..

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:21 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSmartHome)
en: Smart ho&me and smart end
lt: &Protingas namo ir protingas į pabaigą

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:28 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkWrapCursor)
en: <p>When on, moving the insertion cursor using the <b>Left</b> and <b>Right</b> keys will go on to previous/next line at beginning/end of the line, similar to most editors.</p><p>When off, the insertion cursor cannot be moved left of the line start, but it can be moved off the line end, which can be very handy for programmers.</p>
lt: <p>Jei ši parinktis įjungta, perkeliant įvedimo žymeklį klavišais <b>Kairėn</b> ir <b>Dešinėn</b>, jis pereis į ankstesnės eilutės pradžią arba kitos eilutės galą, panašiai kaip daugelyje redaktorių.</p><p>Kai išjungta, įvedimo žymeklis negali būti perkeltas kairiau už eilutės pradžią, bet jis gali būti perkeltas už eilutės galo, kas yra labai paranku programuotojams.</p>

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWrapCursor)
en: Wrap c&ursor
lt: Peršokantis ž&ymeklis

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:38 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkPagingMovesCursor)
en: Selects whether the PageUp and PageDown keys should alter the vertical position of the cursor relative to the top of the view.
lt: Parenka, ar PslAukštyn ir PslŽemyn klavišai turėtų keisti vertikalią žymeklio poziciją pagal pirmą matomą eilutę.

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:41 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkPagingMovesCursor)
en: &PageUp/PageDown moves cursor
lt: &PslAukštyn/PslŽemyn perkelia žymeklį

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:53 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAutoCenterCursor)
en: &Autocenter cursor (lines):
lt: &Automatiškai centruoti žymeklį (eilutes):

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:63 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, sbAutoCenterCursor)
en: Sets the number of lines to maintain visible above and below the cursor when possible.
lt: Nustato kiekį eilučių, matomų virš ir žemiau žymeklio, kai tik tai įmanoma.

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:66 i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, sbAutoCenterCursor) i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:65 i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, sbDynamicWordWrapDepth)
en: Disabled
lt: Išjungta

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:91 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbSelectionMode)
en: Text Selection Mode
lt: Teksto žymėjimo veiksena

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:97 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbNormal)
en: Selections will be overwritten by typed text and will be lost on cursor movement.
lt: Pažymėjimai bus ištrinami įvedamo teksto ir bus panaikinami judant žymekliui.

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:100 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbNormal)
en: &Normal
lt: &Normalus

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:107 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbPersistent)
en: Selections will stay even after cursor movement and typing.
lt: Pažymėjimai išliks judant žymekliui ir įvedant tekstą.

note: i18n: file: dialogs/cursorconfigwidget.ui:110 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPersistent)
en: P&ersistent
lt: &Išliekantis

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:25 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMode)
en: Default indentation mode:
lt: Numatytoji įtraukos veiksena:

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:35 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cmbMode)
en: This is a list of available indentation modes. The specified indentation mode will be used for all new documents. Be aware that it is also possible to set the indentation mode with document variables, modes or a .kateconfig file.
lt: Tai visų įtraukos veiksenų sąrašas. Nurodyta įtraukos veiksena bus naudojama visuose naujuose dokumentuose. Turėkite omenyje, kad įtraukos veikseną taipogi galima nurodyti per dokumento kintamuosius, veiksenas arba .kateconfig failą.

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:57 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbIndentationMode)
en: Indent using
lt: Įtraukti naudojant

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbIndentWithTabs)
en: &Tabulators
lt: &Tabuliatorius

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:70 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbIndentWithSpaces)
en: &Spaces
lt: &Tarpus

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:77 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIndentWidth)
en: &Indentation width:
lt: Įtraukos &plotis:

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:87 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, sbIndentWidth)
en: The indentation width is the number of spaces which is used to indent a line. If the option <b>Insert spaces instead of tabulators</b> in the section <b>Editing</b> is disabled, a <b>Tab</b> character is inserted if the indentation is divisible by the tab width.
lt: Įtraukos plotis, tai tarpo simbolių skaičius, kuris naudojamas eilutės įtraukimui. Jei sekcijoje <b>Redagavimas</b> išjungta parinktis <b>Įterpti tarpus vietoje tabuliavimo žymų</b>, įterpiamas <b>Tab</b> simbolis, jei įtraukos tarpų skaičius dalinasi be liekanos iš tabuliatoriaus pločio.

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:103 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbIndentMixed)
en: Tabulators &and Spaces
lt: Tabuliatoriai ir tarpai

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:123 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTabWidth)
en: Tab wi&dth:
lt: Tabuliatoriaus &plotis:

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:152 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbProperties)
en: Indentation Properties
lt: Įtraukos taisyklės

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:158 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkKeepExtraSpaces)
en: If this option is disabled, changing the indentation level aligns a line to a multiple of the width specified in <b>Indentation width</b>.
lt: Išjungus šią parinktį, įtraukos lygio keitimas sulygina eilutę su lauke <b>Įtraukos plotis</b> įvestos reikšmės daugikliu.

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:161 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkKeepExtraSpaces)
en: &Keep extra spaces
lt: Pa&likti papildomus tarpus

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:168 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkIndentPaste)
en: If this option is selected, pasted code from the clipboard is indented. Triggering the <b>undo</b>-action removes the indentation.
lt: Įjungus šią parinktį, iš iškarpinės įkeltam kodui paskaičiuojamos reikiamos įtraukos. Iškvietus veiksmą <b>Atšaukti</b> panaikina šiuos įtraukos pakeitimus.

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:171 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkIndentPaste)
en: Adjust indentation of code &pasted from the clipboard
lt: &Keisti iš iškarpinės įkelto kodo įtrauką

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:181 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbKeys)
en: Indentation Actions
lt: Įtraukos veiksmai

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:187 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkBackspaceUnindents)
en: If this option is selected, the <b>Backspace</b> key decreases the indentation level if the cursor is located in the leading blank space of a line.
lt: Įjungus šią parinktį, <b>naikinimo</b> klavišas sumažina įtraukos lygį, jei žymeklis yra eilutės pradžioje esančioje tarpais užpildytoje zonoje.

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:190 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkBackspaceUnindents)
en: &Backspace key in leading blank space unindents
lt: &Naikinimo klavišas pradžioje esančioje tarpų zonoje panaikina įtrauką

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:200 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body>
    <p>Tab key action (if no selection exists) <a href="If you want <b>Tab</b> to align the current line in the current code block like in emacs, make <b>Tab</b> a shortcut to the action <b>Align</b>."><span>More ...</span></a></p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body>
    <p>Tab klavišo veiksmas (jei nėra pažymėjimo) <a href="Jei norite, kad <b>Tab</b> sulygintu dabartinę eilutę su dabartiniu kodo bloku, kaip tai daroma emacs, priskirkite <b>Tab</b> klavišą sparčiuoju veiksmui <b>Align</b>."><span>Daugiau...</span></a></p></body></html>

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:233 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbTabAdvances)
en: If this option is selected, the <b>Tab</b> key always inserts white space so that the next tab position is reached. If the option <b>Insert spaces instead of tabulators</b> in the section <b>Editing</b> is enabled, spaces are inserted; otherwise, a single tabulator is inserted.
lt: Įjungus šią parinktį, <b>Tab</b> klavišas visada įterpia tiek tarpų, kad būtų pasiekta sekanti tabuliacijos pozicija. Jei skilties <b>Redagavimas</b> kortelėje <b>Bendri</b> įjungta parinktis <b>Įterpti tarpus vietoj tabuliavimo žymų</b>, įterpiami tarpai, priešingu atveju įterpiamas tabuliavimo simbolis.

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:236 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTabAdvances)
en: Always advance to the &next tab position
lt: &Visada pereiti į kitą tabuliatoriaus poziciją

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:243 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbTabIndents)
en: If this option is selected, the <b>Tab</b> key always indents the current line by the number of character positions specified in <b>Indentation width</b>.
lt: Įjungus šią parinktį, <b>Tab</b> klavišas visada įtraukia dabartinę eilutę tokiu kiekiu simbolių, koks nurodytas lauke <b>Įtraukos plotis</b>.

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:246 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTabIndents)
en: Always increase indentation &level
lt: Visada &didinti įtraukos lygį

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:253 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, rbTabSmart)
en: If this option is selected, the <b>Tab</b> key either indents the current line or advances to the next tab position.<p> If the insertion point is at or before the first non-space character in the line, or if there is a selection, the current line is indented by the number of character positions specified in <b>Indentation width</b>.<p> If the insertion point is located after the first non-space character in the line and there is no selection, white space is inserted so that the next tab position is reached: if the option <b>Insert spaces instead of tabulators</b> in the section <b>Editing</b> is enabled, spaces are inserted; otherwise, a single tabulator is inserted.
lt: Įjungus šią parinktį, <b>Tab</b> klavišas arba įtraukia dabartinę eilutę, arba pereina į kitą tabuliatoriaus poziciją.<p>Jei žymeklis yra prieš pirmą ne tarpo simbolį linijoje, arba jei yra pažymėjimas, dabartinė eilutė yra įtraukiama tokiu simbolių skaičiumi, koks nurodytas lauke <b>Įtraukos plotis</b>.<p>Jei žymeklis yra už pirmo ne tarpo simbolio eilutėje ir jei nėra pažymėjimo, įterpiama tiek tarpų, kad būtų pasiekta sekanti tabuliatoriaus pozicija. Jei skilties <b>Redagavimas</b> kortelėje <b>Bendri</b> įjungta parinktis <b>Įterpti tarpus vietoj tabuliavimo žymų</b>, įterpiami tarpai, priešingu atveju įterpiamas tabuliavimo simbolis.

note: i18n: file: dialogs/indentationconfigwidget.ui:256 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTabSmart)
en: Increase indentation level if in l&eading blank space
lt: Didinti įtraukos lygį, jei žymeklis yra priekinėje &tuščioje erdvėje

note: i18n: file: dialogs/modonhdwidget.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkIgnoreWhiteSpaces)
en: Ignore white space changes
lt: Ignoruoti tarpų skaičiaus pakeitimus

note: i18n: file: dialogs/modonhdwidget.ui:29 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnDiff)
en: Calculates the difference between the editor contents and the disk file using diff(1).
lt: Paskaičiuoja skirtumus tarp redaktoriaus lango turinio ir diske esančio failo naudojant diff(1).

note: i18n: file: dialogs/modonhdwidget.ui:32 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDiff)
en: &View Difference
lt: Ž&iūrėti skirtumą

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbConfigFile)
en: Folder Config File
lt: Aplanko konfigūracijos failas

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Search &depth for config file:
lt: Konfigūracinių failų p&aieškos gylis:

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:41 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, sbConfigFileSearchDepth)
en: The editor will search the given number of folder levels upwards for a .kateconfig file and load the settings line from it.
lt: Redaktorius ieškos .kateconfig failo nurodytą skaičių aplankų aukštyn. Jei ras - iš jo įkels nustatymus.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:44 i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, sbConfigFileSearchDepth)
en: Do not use config file
lt: Nenaudoti konfigūracijos failo

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:75 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, gbBackup)
en: <p>Backing up on save will cause Kate to copy the disk file to '&lt;prefix&gt;&lt;filename&gt;&lt;suffix&gt;' before saving changes.<p>The suffix defaults to <strong>~</strong> and prefix is empty by default.
lt: <p>Atsarginės kopijos darymas įrašant privers Kate kopijuoti failą diske į „&lt;priešdėlis&gt;&lt;failovardas&gt;&lt;plėtinys&gt;“ prieš įrašant pakeitimus.<p>Numatytas priešdėlis yra <strong>~</strong>, o plėtinys - tuščias.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:78 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbBackup)
en: Backup on Save
lt: Daryti atsargines kopijas įrašant

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:87 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkBackupLocalFiles)
en: If this option is enabled, backups for local files will be created when saving.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad būtų daromos vietinių failų atsarginės kopijos.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:90 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkBackupLocalFiles)
en: &Local files
lt: &Vietiniai failai

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:97 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkBackupRemoteFiles)
en: If this option is enabled, backups for remote files will be created when saving.
lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad būtų daromos nutolusių failų atsarginės kopijos.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:100 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkBackupRemoteFiles)
en: &Remote files
lt: &Nutolę failai

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:107 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Prefix:
lt: &Priešdėlis:

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:117 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtBackupPrefix)
en: Enter the prefix to prepend to the backup file names.
lt: Įveskite priešdėlį, kurį reikėtų pridėti atsarginių kopijų failų pavadinimų pradžioje.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:124 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Suffix:
lt: &Plėtinys:

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:134 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtBackupSuffix)
en: Enter the suffix to append to the backup file names.
lt: Įveskite plėtinį, pridedamą prie atsarginių failų kopijų vardų.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigadvwidget.ui:167 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkNoSync)
en: Disable swap files syncing
lt: Išjungti laikinų failų sinchronizavimą

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:17 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text Area Background
lt: Teksto srities fonas

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:26 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Normal text:
lt: Paprastas tekstas:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:33 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, back)
en: <p>Sets the background color of the editing area.</p>
lt: <p>Nustato redagavimo srities fono spalvą.</p>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:40 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Selected text:
lt: Pažymėtas tekstas:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:47 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, selected)
en: <p>Sets the background color of the selection.</p><p>To set the text color for selected text, use the "<b>Configure Highlighting</b>" dialog.</p>
lt: <p>Nustatys pažymėtos vietos fono spalvą.</p><p>Norėdami nustatyti pažymėto teksto spalvą, pasinaudokite „<b>Konfigūruoti paryškinimą</b>“ dialogu.</p>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:54 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Current line:
lt: Esama eilutė:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:61 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, current)
en: <p>Sets the background color of the currently active line, which means the line where your cursor is positioned.</p>
lt: <p>Nustato fono spalvą esamai eilutei, t.y. tai, kurioje dabar yra teksto įvedimo žymeklis.</p>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:68 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, combobox)
en: <p>Select the marker type you want to change.</p>
lt: <p>Pasirinkite markerio, kurį norite pakeisti, tipą.</p>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:75 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, markers)
en: <p>Sets the background color of the selected marker type.</p><p><b>Note</b>: The marker color is displayed lightly because of transparency.</p>
lt: <p>Nustatys pažymėto žymeklio tipo fono spalvą.</p><p><b>Pastaba:</b>Žymeklio spalva rodoma šviesesne dėl permatomumo.</p>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:85 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Additional Elements
lt: Papildomi elementai

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:94 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Left border background:
lt: Kairiosios ribos fonas:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:104 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Line numbers:
lt: Eilučių numeriai:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:111 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, linenumber)
en: <p>This color will be used to draw the line numbers (if enabled) and the lines in the code-folding pane.</p>
lt: <p>Ši spalva bus naudojama eilučių numeriams (jei jie įjungti) ir eilutėms kodo vyniojimo polangyje.</p>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:118 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Bracket highlight:
lt: Skliaustelių paryškinimas:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:125 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, bracket)
en: <p>Sets the bracket matching color. This means, if you place the cursor e.g. at a <b>(</b>, the matching <b>)</b> will be highlighted with this color.</p>
lt: <p> Nustato skliaustelių atitikimo spalvą.  T.y., jei Jūs pvz. perkelsite žymeklį ties <b>(</b>, jį atitinkantis <b>)</b> bus paryškintas ta spalva.</p>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:132 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Word wrap markers:
lt: Žodžių perkėlimo žymekliai:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:139 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, wwmarker)
en: <p>Sets the color of Word Wrap-related markers:</p><dl><dt>Static Word Wrap</dt><dd>A vertical line which shows the column where text is going to be wrapped</dd><dt>Dynamic Word Wrap</dt><dd>An arrow shown to the left of visually-wrapped lines</dd></dl>
lt: <p>Nustato žodžių perkėlimo žymeklių splavą:</p><dl><dt>Statinis žodžių perkėlimas</dt><dd>Vertikali linija parodo stulpelį, ties kuriuo turi būti perkeltas tekstas</dd><dt>Dinaminis žodžių perkėlimas</dt><dd>Vizualiai perkeltų eilučių kairėje rodoma rodyklė</dd></dl>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:146 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Tab and space markers:
lt: Tabuliavimo ir tarpo žymės:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:153 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, tmarker)
en: <p>Sets the color of the tabulator marks.</p>
lt: <p>Nustato tabuliavimo žymių spalvą:</p>

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:160 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Spelling mistake line:
lt: Eilutė su rašybos klaida:

note: i18n: file: dialogs/schemaconfigcolortab.ui:167 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, spellingmistakeline)
en: <p>Sets the color of the line that is used to indicate spelling mistakes.</p>
lt: <p>Nustato spalvą eilutės, kurioje buvo rasta rašybos klaida.</p>

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDynamicWordWrapIndicators)
en: Dynamic &word wrap indicators (if applicable):
lt: Dinaminio žodžių perkėlimo žymekliai (jei taikoma):

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:39 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cmbDynamicWordWrapIndicator)
en: Choose when the Dynamic Word Wrap Indicators should be displayed.
lt: Parinkite, kada turėtų būti rodomi dinaminio žodžių perkėlimo žymekliai

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:46 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDynamicWordWrapIndicators_2)
en: Align dynamically wrapped lines to indentation depth:
lt: Sulyginti dinamiškai perkeltas linijas su įtraukos gyliu:

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:62 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, sbDynamicWordWrapDepth)
en: <p>Enables the start of dynamically wrapped lines to be aligned vertically to the indentation level of the first line. This can help to make code and markup more readable.</p><p>Additionally, this allows you to set a maximum width of the screen, as a percentage, after which dynamically wrapped lines will no longer be vertically aligned. For example, at 50%, lines whose indentation levels are deeper than 50% of the width of the screen will not have vertical alignment applied to subsequent wrapped lines.</p>
lt: <p>Įgalina dinamiškai pradėtų eilučių pradžios įtraukas su pirmosios eilutės įtrauka. Tai gali padėti rašyti geriau įskaitomą kodą ir žymes.</p><p>Be to, ši parinktis leidžia nustatyti didžiausią ekrano plotį, procentais, nuo kurio dinamiškai perkeliamos eilutės nebebus vertikaliai lygiuojamos. Pvz., nustačius 50%, eilutėms, kurių įtrauka yra didesnė nei 50% ekrano pločio, nebebus taikomas vertikalus lygiavimas jei jos bus dinamiškai perkeliamos.</p>

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:68 i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, sbDynamicWordWrapDepth)
en: % of View Width
lt: % vaizdo pločio

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:84 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbWhitespaceHighlighting)
en: Whitespace Highlighting
lt: Tarpų paryškinimas

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:90 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowTabs)
en: The editor will display a symbol to indicate the presence of a tab in the text.
lt: Redaktorius gali parodyti ženklą, rodantį tabuliatoriaus buvimą tekste.

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:93 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowTabs)
en: &Highlight tabulators
lt: Paryškinti &tabuliatorius

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:100 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowSpaces)
en: Highlight trailing &spaces
lt: &Paryškinti tarpus eilučių pabaigoje

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:116 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkDeveloperMode)
en: Changing this mode affects only newly opened / created documents. In KWrite a restart is recommended.
lt: Sudėtingesnio režimo perjungimas įtakoja tik naujai atidarytus ar sukurtus dokumentus. Rekomenduojama iš naujo paleisti KWrite.

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:119 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDeveloperMode)
en: Enable power user mode (KDE 3 mode)
lt: Įjungti sudėtingesnę veikseną (KDE 3 veiksena)

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:126 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowIndentationLines)
en: If this is enabled, the editor will display vertical lines to help identify indent lines.
lt: Įgalinus šią parinktį, redaktorius rodys vertikalias linijas padėdamas nustatyti įtrauktas eilutes.

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:129 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowIndentationLines)
en: Show i&ndentation lines
lt: &Rodyti įtraukos linijas

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:136 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowWholeBracketExpression)
en: If this is enabled, the range between the selected matching brackets will be highlighted.
lt: Įjungus šią parinktį, bus paryškintas tekstas, esantis tarp atitinkančių pažymėtų skliaustelių.

note: i18n: file: dialogs/textareaappearanceconfigwidget.ui:139 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowWholeBracketExpression)
en: Highlight range between selected brackets
lt: Paryškinti plotą tarp parinktų skliaustelių

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:18 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkViInputModeDefault)
en: When selected, the vi input mode will be enabled when opening a new view. You can still toggle the vi input mode on/off for a particular view in the Edit menu.
lt: Įjungus šią parinktį, atidarant naują rodinį bus įgalintas VI įvedimo režimas. Jūs galite įjungti ar išjungti vi įvesties režimą konkrečiam rodiniui per meniu „Keisti“.

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:21 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkViInputModeDefault)
en: Use Vi input mode
lt: Naudoti Vi įvesties režimą

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:28 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkViCommandsOverride)
en: When selected, vi commands will override Kate's built-in commands. For example: Ctrl+R will redo, and override the standard action (showing the search and replace dialog).
lt: Įjungus šią parinktį, vi komandos permuš Kate komandų kombinacijas. Pavyzdžiui: Ctrl+R atšauks operaciją ir permuš standartinį veiksmą (paieškos ir pakeitimo dialogo rodymą).

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkViCommandsOverride)
en: Let Vi commands override Kate shortcuts
lt: Leisti Vi komandoms permušti Kate klavišų kombinacijas

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:40 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkViStatusBarHide)
en: By default, an extra status bar will be used when the Vi input mode is enabled. This status bar shows commands while they are being typed and messages/errors produced by Vi commands.
    
    Checking this options will hide this extra status line.
lt: Standartiškai įjungus VI įvesties režimą bus rodoma papildoma būsenos juosta. Šioje juostoje rodomos komandos jų įvedimo metu bei pranešimai ar klaidos, gautos vykdant VI komandas.
    
    Įjungus šią parinktį ši papildoma būsenos juosta bus paslėpta.

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkViStatusBarHide)
en: Hide the Vi mode status bar
lt: Slėpti Vi būsenos juostą

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:58 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Key mapping is used to change the meaning of typed keys. This allows you to move commands to other keys or make special keypresses for doing a series of commands.
    
    Example:
    "<F2>" → "I-- <esc>"
    
    This will prepend "-- " to a line when pressing F2.
lt: Klavišų atitikmenys naudojami paspaustų klavišų reikšmių pakeitimui. Taip galite perkelti komandas ant kitų klavišų arba sukurti specialius paspaudimus, atliekančius komandų sekas.
    
    Pavyzdys:
    "<F2>" → "I-- <esc>"
    
    Tai, paspaudus F2, pridės „-- “ prie kiekvienos eilutės.

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:61 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Key Mapping
lt: Klavišų atitikmenys

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:71 i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Normal mode
lt: Paprasta veiksena

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:95 i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblNormalModeMappings)
en: Replacement
lt: Pakeitimas

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:105 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveSelectedNormal)
en: Remove selected
lt: Pašalinti pažymėtus

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:112 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAddNewNormal)
en: Add new mapping
lt: Pridėti naują atitikmenį

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:119 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnImportNormal)
en: Read a vimrc file and attempt to import mappings specified with the "[n]noremap" command.
lt: Skaityti vimrc failą ir mėginti importuoti prieskyras nurodytas su „[n]noremap“ komanda.

note: i18n: file: dialogs/viinputmodeconfigwidget.ui:122 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnImportNormal)
en: Import from vimrc file
lt: Importuoti iš vimrc failo

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbStaticWordWrap)
en: Static Word Wrap
lt: Statinis žodžių kėlimas

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:26 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkStaticWordWrap)
en: <p>Automatically start a new line of text when the current line exceeds the length specified by the <b>Wrap words at:</b> option.</p><p>This option does not wrap existing lines of text - use the <b>Apply Static Word Wrap</b> option in the <b>Tools</b> menu for that purpose.</p><p>If you want lines to be <i>visually wrapped</i> instead, according to the width of the view, enable <b>Dynamic Word Wrap</b> in the <b>Appearance</b> config page.</p>
lt: <p>Automatiškai pradėti naują eilutę kai esamos eilutės ilgis viršija nurodytą <b>Kelti žodžius ties:</b> parinktyje.</p><p>Ši parinktis nesuskaido jau esančių teksto eilučių – tam tikslui naudokite <b>Pritaikyti statinį žodžių kėlimą</b> parinktį, esančią <b>Įrankių</b> meniu.</p><p>Jei vietoje to Jūs norite <i>vizualiai perkelti</i> eilutes pagal vaizdo plotį, įjunkite <b>Dinaminį žodžių kėlimą</b> <b>Išvaizdos</b> nustatymo puslapyje.</p>

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:29 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkStaticWordWrap)
en: Enable static &word wrap
lt: Įjungti statinį &žodžių kėlimą

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:36 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowStaticWordWrapMarker)
en: <p>If this option is checked, a vertical line will be drawn at the word wrap column as defined in the <strong>Editing</strong> properties.</p><p>Note that the word wrap marker is only drawn if you use a fixed pitch font.</p>
lt: <p>Pažymėjus šią parinktį, eilučių kėlimo stulpelyje bus brėžiama vertikali linija, kaip tai numatyta <strong>Redagavimo</strong> savybėse.</p><p>Atkreipkite dėmesį, kad eilučių kėlimo žymė piešiama tik tuomet, kai naudojate fiksuoto pločio šriftą.</p>

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:39 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowStaticWordWrapMarker)
en: Show static word wra&p marker (if applicable)
lt: &Rodyti statinio žodžių perkėlimo žymes (jei pritaikoma)

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:51 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWordWrap)
en: W&rap words at:
lt: &Kelti žodžius ties:

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:61 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, sbWordWrap)
en: If the Word Wrap option is selected this entry determines the length (in characters) at which the editor will automatically start a new line.
lt: Jeigu yra pažymėta parinktis Kelti žodžius, šis įrašas nustato ilgį (simboliais), nuo kurio redaktorius automatiškai pereina į naują eilutę.

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:95 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbMisc)
en: Misc
lt: Įvairūs

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:101 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkRemoveTrailingSpaces)
en: If this is enabled, the editor will remove any trailing whitespace on lines that are changed through editing.
lt: Įgalinus šią parinktį, rengyklė panaikins visus tarpus redaguotų eilučių pabaigose.

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:104 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRemoveTrailingSpaces)
en: Remove &trailing spaces while editing
lt: Pašalinti &tarpus eilučių pabaigose

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:111 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkAutoBrackets)
en: When the user types a left bracket ([,(, or {) KateView automatically enters the right bracket (}, ), or ]) to the right of the cursor.
lt: Kai naudotojas parašo kairį skliaustą ([,(, arba {), KateView automatiškai įrašys dešinį skliaustą (}, ), or ]) žymeklio dešinėje.

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoBrackets)
en: Auto &brackets
lt: A&utomatiniai laužtiniai skliaustai

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:121 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSmartCopyCut)
en: Copy/Cut the current line if no selection
lt: Kopijuoti/iškirpti einamąją eilutę, jei nėra pažymėjimo

note: i18n: file: dialogs/editconfigwidget.ui:128 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkScrollPastEnd)
en: Allow scrolling past the end of the document
lt: Leisti praslinkti toliau už dokumento pabaigą

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:14 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFiletype)
en: &Filetype:
lt: &Failo tipas:

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:24 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cmbFiletypes)
en: Select the filetype you want to change.
lt: Pasirinkite failų tipą, kurį norite pakeisti.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:31 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnNew)
en: Create a new file type.
lt: Sukurti naują failo tipą.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:34 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnNew)
en: &New
lt: &Naujas

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:41 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnDelete)
en: Delete the current file type.
lt: Ištrinkite esamą failo tipą.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:82 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtName)
en: The name of the filetype will be the text of the corresponding menu item.
lt: Failo tipo vardas bus atitinkamo meniu įrašo vardas.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:89 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSection)
en: &Section:
lt: &Skyrius:

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:99 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtSection)
en: The section name is used to organize the file types in menus.
lt: Pažymėjimo vardas naudojamas failų tipų suskirstymui meniu.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:106 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblVariables)
en: &Variables:
lt: &Kintamieji:

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:116 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (VariableLineEdit, edtVariables)
en: <p>This string allows to configure Kate's settings for the files selected by this mimetype using Kate variables. Almost any configuration option can be set, such as highlight, indent-mode, encoding, etc.</p><p>For a full list of known variables, see the manual.</p>
lt: <p>Ši eilutė leidžia konfigūruoti Kate nustatymus failams, pažymėtiems šiuo mime tipu naudojant Kate kintamuosius. Galite nustatyti beveik bet kokią konfigūracijos parinktį, pvz., teksto pažymėjimus, įtraukos veikseną, koduotę, ir t.t.</p><p>Visų žinomų kintamųjų sąrašo ieškokite žinyne.</p>

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:123 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHl)
en: &Highlighting:
lt: &Paryškinimas:

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:136 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIndenter)
en: &Indentation Mode:
lt: Įtrau&kų veiksena:

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:149 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExtensions)
en: File e&xtensions:
lt: Failų pl&ėtiniai:

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:159 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtFileExtensions)
en: The wildcards mask allows to select files by filename. A typical mask uses an asterisk and the file extension, for example <code>*.txt; *.text</code>. The string is a semicolon-separated list of masks.
lt: Pakaitos simbolių kaukės leidžia pasirinkti failus pagal failo pavadinimą. Kaip tipinė kaukė naudojama žvaigždutė kartu su failo plėtiniu, pvz., <code>*.txt; *.text</code>. Šią eilutę sudaro kabliataškiais atskirtas kaukių sąrašas.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:166 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeTypes)
en: MIME &types:
lt: MIME &tipai:

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:181 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, edtMimeTypes)
en: The mime type mask allows to select files by mimetype. The string is a semicolon-separated list of mimetypes, for example <code>text/plain; text/english</code>.
lt: Mime tipų kaukę leidžia pasirinkti failus pagal mime tipus. Eilutę sudaro kabliataškiais atskirtas mime tipų sąrašas, pvz., <code>text/plain; text/english</code>.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:188 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, btnMimeTypes)
en: Displays a wizard that helps you easily select mimetypes.
lt: Parodo vediklį, kuris padeda lengvai pasirinkti mime tipus.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:197 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPriority)
en: P&riority:
lt: P&rioritetas:

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:207 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, sbPriority)
en: Sets priority for this file type. If more than one file type selects the same file, the one with the highest priority will be used.
lt: Nustato pirmenybę šiam failo tipui. Jei vieną failą gali pažymėti keli failo tipai, bus naudojamas tas, kuris turi didžiausią pirmenybę.

note: i18n: file: dialogs/filetypeconfigwidget.ui:232 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDownload)
en: Download Highlighting Files...
lt: Atsisiųsti paryškinimo taisyklių failus...

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:20 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFileFormat)
en: File Format
lt: Failo formatas

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncoding)
en: &Encoding:
lt: &Koduotė:

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:41 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cmbEncoding)
en: This defines the standard encoding to use to open/save files, if not changed in the open/save dialog or by using a command line option.
lt: Tai nurodo numatytąją koduotę, kuri turėtų būti naudojama atidarant ir įrašant failus, jei nepakeičiama atidarymo bei įrašymo dialoge arba naudojant komandinės eilutės parinktis.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:48 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncodingDetection)
en: &Encoding Detection:
lt: &Koduotės aptikimas:

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:58 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cmbEncodingDetection)
en: if neither the encoding chosen as standard above, nor the encoding specified in the open/save dialog, nor the encoding specified on command line match the content of the file, this detection will be run.
lt: Jei failo turinio neatitinka nei koduotė, aukščiau nurodyta kaip numatytoji, nei koduotė, nurodyta atidarymo ir įrašymo dialoge, nei koduotė, nurodyta per komandinės eilutės parinktis, tada bus vykdomas šis koduotės aptikimas.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:65 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncodingDetection2)
en: &Fallback Encoding:
lt: &Atsarginė koduotė:

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:75 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cmbEncodingFallback)
en: This defines the fallback encoding to try for opening files if neither the encoding chosen as standard above, nor the encoding specified in the open/save dialog, nor the encoding specified on command line match the content of the file.  Before this is used, an attempt will be made to determine the encoding to use by looking for a byte order marker at start of file: if one is found, the right unicode encoding will be chosen; otherwise encoding detection will run, if both fail fallback encoding will be tried.
lt: Čia nurodoma atsarginė koduotė, kuri bus bandoma, jei failo turinio neatitinka nei koduotė, aukščiau nurodyta kaip numatytoji, nei koduotė, nurodyta atidarymo ir įrašymo dialoge, nei koduotė, nurodyta per komandinės eilutės parinktis. Prieš panaudojant šią koduotę, bus pabandyta perskaityti baitų tvarkos žymę failo pradžioje. Jei ji bus rasta - bus parinkta teisinga unikodinė koduotė. Priešingu atveju bus vykdomas koduotės aptikimas, jei ir jis nepavyks, bus naudojama atsarginė koduotė.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEOL)
en: E&nd of line:
lt: &Eilutės pabaiga:

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:113 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkDetectEOL)
en: If this option is enabled the editor will autodetect the end of line type. The first found end of line type will be used for the whole file.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad rengyklė automatiškai aptiktų eilutės pabaigos tipą. Pirmasis aptiktas eilutės pabaigos tipas bus naudojamas visame faile.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:116 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDetectEOL)
en: A&utomatic end of line detection
lt: &Automatinis eilutės pabaigos aptikimas

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:123 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkEnableBOM)
en: The byte order mark is a special sequence at the beginning of unicode encoded documents. It helps editors to open text documents with the correct unicode encoding. The byte order mark is not visible in the displayed document.
lt: Baitų tvarkos žyma (angl byte order mark - BOM) - tai speciali seka unikodinu koduotų dokumentų pradžioje Ji padeda redaktoriams atidaryti tekstinius dokumentus naudojant teisingą unikodinę koduotę. Baitų tvarkos žyma rodomame dokumente nematoma.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:126 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkEnableBOM)
en: Enable byte order marker
lt: Įjungti baitų tvarkos žymeklį

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:133 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Line Length Limit:
lt: Linijos ilgio riba:

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:143 i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, lineLengthLimit)
en: Unlimited
lt: Neribota

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:159 i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbCleanups)
en: Automatic Cleanups on Load/Save
lt: Automatiniai išvalymai įkeliant/įrašant

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:165 i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkRemoveTrailingSpaces)
en: The editor will automatically eliminate extra spaces at the ends of lines of text while loading/saving the file. This change is only visible after a save if you reload the file.
lt: Redaktorius atidarant ir įrašant failus automatiškai panaikins papildomus tarpus eilučių pabaigose. Šis pakeitimas bus matomas po įrašymo tik jei jūs iš naujo įkraunate failą.

note: i18n: file: dialogs/opensaveconfigwidget.ui:168 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRemoveTrailingSpaces)
en: Re&move trailing spaces
lt: Pa&šalinti tarpus eilučių pabaigose

note: i18n: file: search/searchbarincremental.ui:32 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: file: search/searchbarpower.ui:32
en: F&ind:
lt: &Rasti:

note: i18n: file: search/searchbarincremental.ui:60 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, pattern) i18n: file: search/searchbarpower.ui:54
en: Text to search for
lt: Tekstas paieškai

note: i18n: file: search/searchbarincremental.ui:73 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, next) i18n: file: search/searchbarpower.ui:67 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, findNext)
en: Jump to next match
lt: Eiti prie kito sutapimo

note: i18n: file: search/searchbarincremental.ui:76 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, next) i18n: file: search/searchbarpower.ui:70 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, findNext)
en: &Next
lt: &Kitas

note: i18n: file: search/searchbarincremental.ui:88 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, prev) i18n: file: search/searchbarpower.ui:77 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, findPrev)
en: Jump to previous match
lt: Eiti prie ankstesnio sutapimo

note: i18n: file: search/searchbarincremental.ui:91 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prev) i18n: file: search/searchbarpower.ui:80 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, findPrev)
en: &Previous
lt: &Ankstesnis

note: i18n: file: search/searchbarincremental.ui:119 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchCase) i18n: file: search/searchbarpower.ui:214
en: &Match case
lt: &Skirti raidžių dydį

note: i18n: file: search/searchbarincremental.ui:145 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, mutate)
en: Switch to power search and replace bar
lt: Persijungti į išplėstinės paieškos ir pakeitimo juostą

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:92 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Rep&lace:
lt: &Pakeisti:

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:111 i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, replacement)
en: Text to replace with
lt: Kuo pakeisti

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:124 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, replaceNext)
en: Replace next match
lt: Keisti kitą atitikimą

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:127 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, replaceNext)
en: &Replace
lt: &Pakeisti

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:134 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, replaceAll)
en: Replace all matches
lt: Keisti visus atitikimus

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:137 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, replaceAll)
en: Replace &All
lt: Pakeisti &viską

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:165 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, searchMode)
en: Search mode
lt: Paieškos režimas

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:175 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchMode)
en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:180 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchMode)
en: Whole words
lt: Pilni žodžiai

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:185 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchMode)
en: Escape sequences
lt: Kaitos sekos

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:190 i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, searchMode)
en: Regular expression
lt: Reguliarusis reiškinys

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:211 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, matchCase)
en: Case-sensitive searching
lt: Ieškant skirti raidžių dydį

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:221 i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, selectionOnly)
en: Selection &only
lt: &Tik pažymėjime

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:230 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mo&de:
lt: &Režimas:

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:243 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, findAll)
en: &Find All
lt: Rasti &viską

note: i18n: file: search/searchbarpower.ui:254 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, mutate)
en: Switch to incremental search bar
lt: Persijungti į paieškos juostą

note: i18n: file: swapfile/brokenswapfilewidget.ui:44 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSwap)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body>
    <p><b>Data Recovery</b> <a href="Kate stores the things you changed in a swap file. Using the original file you started from plus the swap file you can mostly recover your work."><span>(Help)</span></a></p><p>Could not recover all data. The swap file was probably incomplete.</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body>
    <p><b>Duomenų atstatymas</b> <a href="Kate saugo jūsų pakeitimus swap faile. Naudodami pradinį failą ir šį swap failą jūs galite atstatyti savo paskutinį darbą."><span>(Pagalba)</span></a></p><p>Nepavyko atstatyti duomenų. Tikriausiai swap failas buvo nepilnas.</p></body></html>

note: i18n: file: swapfile/brokenswapfilewidget.ui:75 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnOk)
en: OK
lt: Gerai

note: i18n: file: swapfile/recoverwidget.ui:44 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSwap)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body>
    <p><b>Data Recovery</b> <a href="The application stores the things you changed in a swap file. Using the original file you started from plus the swap file you can mostly recover your work."><span>(Help)</span></a></p><p>The file was not closed appropriately. Do you want to recover the data?</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body>
    <p><b>Duomenų atstatymas</b> <a href="Ši programa saugo jūsų pakeitimus swap faile. Naudodami pradinį failą ir šį swap failą jūs galite atstatyti savo paskutinį darbą."><span>(Pagalba)</span></a></p><p>Failas nebuvo tinkamai uždarytas. Ar norite atstatyti failo duomenis?</p></body></html>

note: i18n: file: swapfile/recoverwidget.ui:59 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnDiff)
en: View Changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

note: i18n: file: swapfile/recoverwidget.ui:82 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnRecover)
en: Recover
lt: Atstatyti

note: i18n: file: swapfile/recoverwidget.ui:89 i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnDiscard)
en: Discard
lt: Išmesti

note: i18n: file: utils/howtoimportschema.ui:17 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: How do you want to import the schema?
lt: Kaip norite importuoti schemą?

note: i18n: file: utils/howtoimportschema.ui:24 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioReplaceCurrent)
en: Replace current schema?
lt: Pakeisti dabartinę schemą?

note: i18n: file: utils/howtoimportschema.ui:43 i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAsNew)
en: Import as new schema:
lt: Importuoti kaip naują schemą:

[ctx: Language Section]
note: i18n: tag language attribute section i18n: file: syntax/data/abap.xml:3 i18n: file: syntax/data/actionscript.xml:3 i18n: file: syntax/data/ada.xml:3 i18n: file: syntax/data/ansforth94.xml:37 i18n: file: syntax/data/ansic89.xml:27 i18n: file: syntax/data/boo.xml:5 i18n: file: syntax/data/cgis.xml:3 i
en: Sources
lt: Šaltiniai

[ctx: Language Section]
note: i18n: tag language attribute section i18n: file: syntax/data/abc.xml:5 i18n: file: syntax/data/alert_indent.xml:29 i18n: file: syntax/data/alert.xml:29 i18n: file: syntax/data/changelog.xml:3 i18n: file: syntax/data/cmake.xml:28 i18n: file: syntax/data/cue.xml:3 i18n: file: syntax/data/debianchangel
en: Other
lt: Kita

[ctx: Language Section]
note: i18n: tag language attribute section i18n: file: syntax/data/ahdl.xml:3 i18n: file: syntax/data/spice.xml:4 i18n: file: syntax/data/systemc.xml:10 i18n: file: syntax/data/systemverilog.xml:42 i18n: file: syntax/data/vera.xml:42 i18n: file: syntax/data/verilog.xml:3 i18n: file: syntax/data/vhdl.xml:1
en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/alert_indent.xml:29
en: Alerts_indent
lt: Alerts (įtraukos)

[ctx: Language Section]
note: i18n: tag language attribute section i18n: file: syntax/data/ample.xml:3 i18n: file: syntax/data/awk.xml:3 i18n: file: syntax/data/bash.xml:11 i18n: file: syntax/data/dosbat.xml:11 i18n: file: syntax/data/erlang.xml:39 i18n: file: syntax/data/euphoria.xml:32 i18n: file: syntax/data/ferite.xml:3 i18n
en: Scripts
lt: Scenarijai

[ctx: Language Section]
note: i18n: tag language attribute section i18n: file: syntax/data/ansys.xml:3 i18n: file: syntax/data/bmethod.xml:3 i18n: file: syntax/data/gap.xml:17 i18n: file: syntax/data/gdl.xml:3 i18n: file: syntax/data/matlab.xml:60 i18n: file: syntax/data/maxima.xml:24 i18n: file: syntax/data/octave.xml:18 i18n: 
en: Scientific
lt: Mokslinė

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/apache.xml:15
en: Apache Configuration
lt: Apache konfigūracija

[ctx: Language Section]
note: i18n: tag language attribute section i18n: file: syntax/data/apache.xml:15 i18n: file: syntax/data/asterisk.xml:19 i18n: file: syntax/data/cisco.xml:3 i18n: file: syntax/data/desktop.xml:3 i18n: file: syntax/data/fstab.xml:4 i18n: file: syntax/data/ini.xml:3 i18n: file: syntax/data/mergetagtext.xml:
en: Configuration
lt: Konfigūracija

[ctx: Language Section]
note: i18n: tag language attribute section i18n: file: syntax/data/asm6502.xml:3 i18n: file: syntax/data/asm-avr.xml:36 i18n: file: syntax/data/asm-dsp56k.xml:4 i18n: file: syntax/data/asm-m68k.xml:4 i18n: file: syntax/data/gnuassembler.xml:46 i18n: file: syntax/data/mips.xml:3 i18n: file: syntax/data/nas
en: Assembler
lt: Asembleris

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/asm-avr.xml:36
en: AVR Assembler
lt: AVR asembleris

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/crk.xml:2
en: Crack
lt: Nulaužti

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/cue.xml:3
en: CUE Sheet
lt: CUE lapas

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/djangotemplate.xml:7
en: Django HTML Template
lt: Django HTML šablonas

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/email.xml:6
en: Email
lt: E. laiškas

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/e.xml:3
en: E Language
lt: E kalba

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/fortran.xml:3
en: Fortran
lt: Fortranas

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/gdb.xml:10
en: GDB Backtrace
lt: GDB pėdsakai

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/go.xml:29
en: Go
lt: Eiti

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/grammar.xml:6
en: KDev-PG[-Qt] Grammar
lt: KDev-PG[-Qt] Gramatika

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/idconsole.xml:3
en: Quake Script
lt: Quake scenarijus

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/ini.xml:3
en: INI Files
lt: INI failai

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/ld.xml:4
en: GNU Linker Script
lt: GNU Linker scenarijus

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/mergetagtext.xml:28
en: mergetag text
lt: mergetag tekstas

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/objectivecpp.xml:3
en: Objective-C++
lt: Objektinė-C++

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/r.xml:11
en: R Script
lt: R scenarijus

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/winehq.xml:3
en: WINE Config
lt: WINE konfigūracija

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/wml.xml:57
en: Wesnoth Markup Language
lt: Wesnoth ženklinimo kalba

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/xmldebug.xml:3
en: XML (Debug)
lt: XML (išrikiavimas)

[ctx: Language]
note: i18n: tag language attribute name i18n: file: syntax/data/xorg.xml:3
en: x.org Configuration
lt: x.org konfigūracija
