uachangerplugin - en to ar translation catalogue (12 entries)

note: i18n: file: uachangerplugin.rc:4 i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ar: أ&دوات

note: i18n: file: uachangerplugin.rc:8 i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ar: شريط أدوات إضافي

en: Change Browser Identification
ar: غير تعريف المتصفح

en: Change Browser &Identification
ar: غيير &تعريف المتصفح

en: Other
ar: آخر

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ar: الإصدار %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
ar: الإصدار %1 على %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
ar: %1 %2 على %3

en: Identify As
ar: عرفه كـ

en: Default Identification
ar: التعريف الافتراضي

en: Apply to Entire Site
ar: طبق على كلّ الموقع

en: Configure...
ar: إعداد...
