ldm 2.0.0 - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: ERROR: get_userid from greeter failed
fi: VIRHE: get_userid greeteriltä epäonnistui

en: ERROR: get_passwd from greeter failed
fi: VIRHE: get_passwd greeteriltä epäonnistui

en: ERROR: get_host from greeter failed
fi: VIRHE: get_host greeteriltä epäonnistui

en: ERROR: get_language from greeter failed
fi: VIRHE: get_language greeteriltä epäonnistui

en: ERROR: get_session from greeter failed
fi: VIRHE: get_session greeteriltä epäonnistui

en: Fatal error, missing mandatory information
fi: Vakava virhe, pakollista tietoa puuttuu

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Select _Language ...
fi: Valitse _kieli...

en: Select _Session ...
fi: Valitse _istunto...

en: Select _Host ...
fi: Valitse k_one...

en: _Reboot
fi: Käynnistä _uudelleen

en: Shut_down
fi: _Sammuta

en: Login as Guest
fi: Kirjaudu vieraana

en: Default
fi: Oletus

en: Failsafe xterm
fi: Vikasietotilan xterm

en: Change _Session
fi: Vaihda _istuntoa

en: Select your session manager:
fi: Valitse istunnonhallitsin:

en: Select the host for your session to use:
fi: Valitse istunnossasi käytettävä kone:

en: Change _Language
fi: Vaihda _kieli

en: Select the language for your session to use:
fi: Valitse istunnossasi käytettävä kieli:
