lxsession-lite - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Custom message to show on the dialog
sv: Anpassat meddelande att visa i dialogrutan

en: message
sv: meddelande

en: Banner to show on the dialog
sv: Banderoll att visa i dialogrutan

en: image file
sv: bildfil

en: Position of the banner
sv: Position för banderollen

en: Error: %s
sv: Fel: %s

en: LXSession is not running.
sv: LXSession är inte igång.

en: <b><big>Logout %s session?</big></b>
sv: <b><big>Logga ut från %s-sessionen?</big></b>

en: Sh_utdown
sv: Stäng _av

en: _Reboot
sv: Starta _om

en: _Suspend
sv: Vä_nteläge

en: _Hibernate
sv: _Viloläge

en: S_witch User
sv: V_äxla användare

note: Create the Logout button.
en: _Logout
sv: _Logga ut
