kcmusb - en to ga translation catalogue (63 entries)

en: AT-commands
ga: Orduithe-AT

en: ATM Networking
ga: Líonrú ATM

en: Abstract (modem)
ga: Teibí (móideim)

en: Audio
ga: Fuaim

en: Bidirectional
ga: Déthreo

en: Boot Interface Subclass
ga: Fo-aicme Chomhéadain Tosaithe

en: Bulk (Zip)
ga: Bulc (Zip)

en: CAPI Control
ga: Rialú CAPI

en: Communications
ga: Cumarsáid

en: Control Device
ga: Gléas Rialaithe

en: Control/Bulk
ga: Rialú/Bulc

en: Control/Bulk/Interrupt
ga: Rialú/Bulc/Idirbhriseadh

en: Data
ga: Sonraí

en: Direct Line
ga: Líne Dhíreach

en: Ethernet Networking
ga: Líonrú Ethernet

en: Floppy
ga: Diosca Flapach

en: Host Based Driver
ga: Tiománaí bunaithe ar óstríomhaire

en: Hub
ga: Mol

en: Human Interface Devices
ga: Gléasanna Comhéadain Dhaonna

en: Interface
ga: Comhéadan

en: Keyboard
ga: Méarchlár

en: Mass Storage
ga: Ollstóráil

en: Mouse
ga: Luch

en: Multi-Channel
ga: Il-chainéal

en: No Subclass
ga: Gan Fo-Aicme

en: Non Streaming
ga: Neamhshreabhach

en: None
ga: Neamhní

en: Printer
ga: Printéir

en: Streaming
ga: Sruthú

en: Telephone
ga: Teileafón

en: Transparent
ga: Trédhearcach

en: Unidirectional
ga: Aontreoch

en: V.120 V.24 rate ISDN
ga: ISDN ráta V.120 V.24

en: Vendor Specific
ga: Sainiúil Don Díoltóir

en: Vendor Specific Class
ga: Aicme Shainiúil don Díoltóir

en: Vendor Specific Protocol
ga: Prótacal Sainiúil don Díoltóir

en: Vendor Specific Subclass
ga: Fo-Aicme Shainiúil don Díoltóir

en: Vendor specific
ga: Sainiúil don díoltóir

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
ga: Leis an modúl seo, is féidir na gléasanna atá ceangailte le bus(anna) USB a fheiceáil.

en: Device
ga: Gléas

en: KDE USB Viewer
ga: Amharcán USB KDE

en: (c) 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel
ga: © 2001 Matthias Hoelzer-Kluepfel

en: Live Monitoring of USB Bus
ga: Monatóireacht Bheo ar Bhus USB

en: Unknown
ga: Anaithnid

en: <b>Manufacturer:</b>
ga: <b>Déantóir:</b>

en: <b>Serial #:</b>
ga: <b>Sraithuimhir:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
ga: <tr><td><i>Aicme</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
ga: <tr><td><i>Fo-aicme</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
ga: <tr><td><i>Prótacal</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
ga: <tr><td><i>Leagan USB</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
ga: <tr><td><i>Aitheantas an díoltóra</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
ga: <tr><td><i>Aitheantas Táirge</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Revision</i></td><td>%1.%2</td></tr>
ga: <tr><td><i>Leasú</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
ga: <tr><td><i>Luas</i></td><td>%1 Mgiotán/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
ga: <tr><td><i>Cainéil</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Power Consumption</i></td><td>%1 mA</td></tr>
ga: <tr><td><i>Tomhaltas Fuinnimh</i></td><td>%1 mA</td></tr>

en: <tr><td><i>Power Consumption</i></td><td>self powered</td></tr>
ga: <tr><td><i>Tomhaltas Fuinnimh</i></td><td>féinchumhachtaithe</td></tr>

en: <tr><td><i>Attached Devicenodes</i></td><td>%1</td></tr>
ga: <tr><td><i>Gléas-nóid Cheangailte</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
ga: <tr><td><i>Uasmhéid Paicéid</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Bandwidth</i></td><td>%1 of %2 (%3%)</td></tr>
ga: <tr><td><i>Bandaleithead</i></td><td>%1 as %2 (%3%)</td></tr>

en: <tr><td><i>Intr. requests</i></td><td>%1</td></tr>
ga: <tr><td><i>Iarratais ar idirbhriseadh</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Isochr. requests</i></td><td>%1</td></tr>
ga: <tr><td><i>Iarratais iseacronacha</i></td><td>%1</td></tr>

en: Could not open one or more USB controller. Make sure, you have read access to all USB controllers that should be listed here.
ga: Níorbh fhéidir rialaitheoir nó rialaitheoirí USB a oscailt. Bí cinnte go bhfuil cead agat na rialaitheoirí USB a léamh.
