ksmserver - en to ga translation catalogue (27 entries)

en: The reliable KDE session manager that talks the standard X11R6 
    session management protocol (XSMP).
ga: Bainisteoir iontaofa na seisiún KDE a úsáideann prótacal caighdeánaithe
    X11R6 um bainistiú na seisiún (X Session Management Protocol, XSMP).

en: The KDE Session Manager
ga: Bainisteoir na Seisiún KDE

en: (C) 2000, The KDE Developers
ga: © 2000, Forbróirí KDE

en: Maintainer
ga: Cothaitheoir

en: Restores the saved user session if available
ga: Athchóirigh seisiún sábháilte an úsáideora, má tá sé le fáil

en: Starts 'wm' in case no other window manager is 
    participating in the session. Default is 'kwin'
ga: Tosaigh 'wm' sa chás nach bhfuil bainisteoir fuinneog eile
    páirteach sa seisiún. Is é 'kwin' an ceann réamhshocraithe

en: Also allow remote connections
ga: Ceadaigh ceangail chianda freisin

en: Log Out
ga: Logáil Amach

en: Log Out Without Confirmation
ga: Logáil Amach Gan Deimhniú

en: Halt Without Confirmation
ga: Stop gan Deimhniú

en: Reboot Without Confirmation
ga: Atosaigh gan Deimhniú

en: Logout canceled by '%1'
ga: Chealaigh '%1' an logáil amach

en: Sleeping in 1 second | Sleeping in %1 seconds
ga[0]: Ag dul a chodladh i gceann 1 soicind.
ga[1]: Ag dul a chodladh i gceann %1 shoicind.
ga[2]: Ag dul a chodladh i gceann %1 shoicind.
ga[3]: Ag dul a chodladh i gceann %1 soicind.
ga[4]: Ag dul a chodladh i gceann %1 soicind.

en: Lock
ga: Cuir Faoi Ghlas

en: Sleep
ga: Codail

en: Turn off
ga: Múch

en: Logging out in 1 second. | Logging out in %1 seconds.
ga[0]: Logáil amach i gceann 1 soicind.
ga[1]: Logáil amach i gceann %1 shoicind.
ga[2]: Logáil amach i gceann %1 shoicind.
ga[3]: Logáil amach i gceann %1 soicind.
ga[4]: Logáil amach i gceann %1 soicind.

en: Turning off computer in 1 second. | Turning off computer in %1 seconds.
ga[0]: Ríomhaire á mhúchadh i gceann 1 soicind.
ga[1]: Ríomhaire á mhúchadh i gceann %1 shoicind.
ga[2]: Ríomhaire á mhúchadh i gceann %1 shoicind.
ga[3]: Ríomhaire á mhúchadh i gceann %1 soicind.
ga[4]: Ríomhaire á mhúchadh i gceann %1 soicind.

en: Restarting computer in 1 second. | Restarting computer in %1 seconds.
ga[0]: Ríomhaire á atosú i gceann 1 soicind.
ga[1]: Ríomhaire á atosú i gceann %1 shoicind.
ga[2]: Ríomhaire á atosú i gceann %1 shoicind.
ga[3]: Ríomhaire á atosú i gceann %1 soicind.
ga[4]: Ríomhaire á atosú i gceann %1 soicind.

en: &Logout
ga: &Logáil Amach

en: &Turn Off Computer
ga: &Múch an Ríomhaire

en: &Standby
ga: &Fuireachas

en: Suspend to &RAM
ga: Cuir ar fionraí i &RAM

en: Suspend to &Disk
ga: Cuir ar fionraí ar an &Diosca

en: &Restart Computer
ga: &Atosaigh an Ríomhaire

[ctx: default option in boot loader]
en:  (default)
ga:  (réamhshocrú)

en: &Cancel
ga: &Cealaigh
