zeitgeist - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Starting Zeitgeist service...
tr: Zeitgeist hizmeti başlatılıyor...

en: No passive loggers found, bye.
tr: Pasif kaydedici bulunamadı, hoşça kal.

en: Could not load file: %s
tr: Dosya yüklenemedi: %s

en: Updating database with new %s items
tr: Yeni %s ögeleriyle birlikte veri tabanı güncelleniyor

en: Lost connection to zeitgeist-daemon, terminating.
tr: Zeitgeist-hizmeti bağlantısı koptu, sonlandırılıyor.

en: Error logging item from "%s": %s
tr: "%s" konumundaki ögenin günlüklemesinde hata: %s

en: Could not import GTK; data source disabled.
tr: GTK içeri aktarılamadı; veri kaynağı devre dışı.
