gnome-utils master - en to nds translation catalogue (13 entries)

note: translators: this is the last part of the "grab after a * delay of <spin button> seconds".
en: seconds
nds: Sekunnen

en: C_opy to Clipboard
nds: In Twüschenavlag k_operen

en: Save Screenshot
nds: Billschirmfoto spiekern

en: Save in _folder:
nds: In _Verteeknis spiekern:

en: _Name:
nds: _Naam:

en: Border Effect
nds: Kanteneffekt

en: Select a folder
nds: Verteeknis utwählen

en: Screenshot.png
nds: Billschirmfoto.png

en: None
nds: Keen

en: Border
nds: kanten

note: translators: this is the first part of the "grab after a * delay of <spin button> seconds".
en: Grab _after a delay of
nds: Billschirmfoto scheten _nah

en: Take Screenshot
nds: Billschirmfoto scheten

en: Take _Screenshot
nds: Billschirmfoto _scheten
