kio_ldap - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
kk: 
    Қосымша мәлімет:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
kk: LDAP сервер қайтарған қате: %1 %2
    LDAP URL адресі: %3

en: LDAP Login
kk: LDAP жүйеге кіру

en: site:
kk: сайт:

en: Invalid authorization information.
kk: Мәлімет шындылық тексерістен өтпеді.

en: LDAP connection canceled.
kk: LDAP қосылым үзілді.

en: The Ldif parser failed.
kk: Ldif талдау жаңылысы.

en: Invalid Ldif file in line %1.
kk: Ldif файлының %1-жолында қате.
