webarchiver - en to sl translation catalogue (25 entries)

[ctx: @title:window]
en: Web Archiver
sl: Spletni arhivirnik

en: Status
sl: Stanje

en: Url
sl: URL

[ctx: @title:window]
en: Unable to Open Web-Archive
sl: Spletnega arhiva ni mogoče odpreti

en: Unable to open 
     %1 
     for writing.
sl: %1 
     ni mogoče odpreti 
     za pisanje.

en: Downloading
sl: Prejemanje

en: Error
sl: Napaka

en: OK
sl: V redu

en: I/O error occurred while writing to web archive file %1.
sl: Med zapisovanjem v datoteko spletnega arhiva %1 je prišlo do napake V/I.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ArchiveViewBase)
en: Web Archiver
sl: Spletni arhivirnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, targetLabel)
en: Local File
sl: Krajevna datoteka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
sl: V:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Archiving:
sl: Arhiviranje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: Original URL
sl: Izvirni URL

en: Archive &Web Page...
sl: &Arhiviraj spletno stran ...

en: Untitled
sl: Neimenovano

en: *.war *.tgz|Web Archives
sl: *.war *.tgz|Spletni arhivi

en: Save Page as Web-Archive
sl: Shrani stran kot spletni arhiv

[ctx: @title:window]
en: Invalid URL
sl: Neveljaven URL

en: The URL
    %1
    is not valid.
sl: URL 
    %1 
    ni veljaven.

[ctx: @title:window]
en: File Exists
sl: Datoteka že obstaja

en: Do you really want to overwrite:
    %1?
sl: Ali zares želite prepisati:
    %1?

en: Overwrite
sl: Prepiši

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sl: &Orodja

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sl: Dodatna orodna vrstica
