kcron - en to tr translation catalogue (176 entries)

en: No password entry found for uid '%1'
tr: '%1' kullanıcı numarası için parola bilgisi yok

[ctx: Generation Message + current date]
en: File generated by KCron the %1.
tr: Dosya KCron tarafından oluşturuldu %1.

en: <em>No output.</em>
tr: <em>Çıktı yok.</em>

en: <em>No error.</em>
tr: <em>Hata yok.</em>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Command could not be started</strong>
tr: <p><strong>Komut:</strong> %1</p><strong>Komut başlatılamadı</strong>

en: <p><strong>Command:</strong> %1</p><strong>Standard Output :</strong><pre>%2</pre><strong>Error Output :</strong><pre>%3</pre>
tr: <p><strong>Komut:</strong> %1</p><strong>Standard Çıktı :</strong><pre>%2</pre><strong>Hata Çıktısı :</strong><pre>%3</pre>

en: An error occurred while updating crontab.
tr: Crontab güncellenirken bir hata oluştu.

en: Unable to open crontab file for writing
tr: Crontab yazmak için açılamadı

en: The file %1 could not be opened.
tr: %1 dosyası açılamadı.

en: every day
tr: her gün

en: 1st
tr: 1.

en: 2nd
tr: 2.

en: 3rd
tr: 3

en: 4th
tr: 4.

en: 5th
tr: 5.

en: 6th
tr: 6.

en: 7th
tr: 7.

en: 8th
tr: 8.

en: 9th
tr: 9.

en: 10th
tr: 10.

en: 11th
tr: 11.

en: 12th
tr: 12.

en: 13th
tr: 13.

en: 14th
tr: 14.

en: 15th
tr: 15.

en: 16th
tr: 16.

en: 17th
tr: 17.

en: 18th
tr: 18.

en: 19th
tr: 19.

en: 20th
tr: 20.

en: 21st
tr: 21.

en: 22nd
tr: 22.

en: 23rd
tr: 23.

en: 24th
tr: 24.

en: 25th
tr: 25.

en: 26th
tr: 26.

en: 27th
tr: 27.

en: 28th
tr: 28.

en: 29th
tr: 29.

en: 30th
tr: 30.

en: 31st
tr: 31.

en: Mon
tr: Pzt

en: Tue
tr: Sa

en: Wed
tr: Çrş

en: Thu
tr: Prş

en: Fri
tr: Cu

en: Sat
tr: Cts

en: Sun
tr: Paz

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Sunday
tr: Pazar

en: All users
tr: Tüm kullanıcılar

en: No comment
tr: Açıklama yok

en: You have been blocked from using KCron	                      by either the /etc/cron.allow file or the /etc/cron.deny file.	                      
    
    Check the crontab man page for further details.
tr: KCron kullanmanız /etc/cron.allow ya da /etc/cron.deny	  dosyaları tarafından engellendi .	                      
    
    Ayrıntılı bilgi almak için crontab man sayfasına bakın.

[ctx: User login: errorMessage]
en: User %1: %2
tr: Kullanıcı %1: %2

en: every month
tr: her ay

en: January
tr: Ocak

en: February
tr: Şubat

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

[ctx: May long]
en: May
tr: Mayıs

en: June
tr: Haziran

[ctx: July long]
en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: System Crontab
tr: Sistem Görev Listesi

en: At system startup
tr: Başlangıçta

[ctx: Every 'days of week']
en: every %1
tr: her %1

[ctx: 'Days of month' of 'Months']
en: %1 of %2
tr: %2 - %1

[ctx: 1:Day of month, 2:Day of week]
en: %1 as well as %2
tr: %2 gibi %1

en: , and
tr: , ve

en:  and
tr:  ve

[ctx: Hour::Minute list]
en: At %1
tr: %1 zamanında

en: Every minute | Every %1 minutes
tr[0]: Her %1 dakikada

en: Override default home folder.
tr: Öntanımlı ev dizinini dikkate alma.

en: Email output to specified account.
tr: Belirtilen hesaba postala.

en: Override default shell.
tr: Öntanımlı kabuğu dikkate alma.

en: Folders to search for program files.
tr: Program dosyaları için araştırılacak dizinler.

en: Dynamic libraries location.
tr: Devingen kitaplıkların konumu.

en: Local Variable
tr: Yerel Değişken

en: Scheduled Tasks
tr: Zamanlanmış Görevler

en: Scheduling
tr: Zamanlanıyor

en: Command
tr: Komut

en: Description
tr: Tanımlama

en: Environment Variables
tr: Çevre Değişkenleri

en: All Users Crontabs
tr: Tüm Kullanıcıların Görevleri

[ctx: Crontab of user login]
en: Crontab of user %1
tr: %1 kullanıcısının görevleri

en: Cron Options
tr: Cron Seçenekleri

en: Print cron&tab
tr: İş &listesini yazdır

en: Print &all users
tr: &Tüm kullanıcıları yazdır

en: Show the following Cron:
tr: Aşağıdaki görevleri göster:

en: Personal Cron
tr: Kişisel Görev

en: System Cron
tr: Sistem Görevi

en: Cron of User:
tr: Görevin Kullanıcısı:

en: Show All Personal Crons
tr: Tüm Kişisel Görevleri Göster

en: Task Scheduler
tr: Görev Zamanlayıcı

en: KDE Task Scheduler
tr: KDE Görev Zamanlayıcı

en: The following error occurred while initializing KCron:
    
    %1
    
    KCron will now exit.
tr: KCron çalıştırılırken aşağıdaki hata oluştu:
    
    %1
    KCron sonlandırılacaktır.

en: You can use this application to schedule programs to run in the background.
    To schedule a new task now, click on the Tasks folder and select Edit/New from the menu.
tr: Arkaplanda çalışacak programları planlamak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
    Şimdi yeni bir görev tanımlamak için Görevler dizinine tıklayın ve menüden Düzenle/Yeni'yi seçin.

en: Welcome to the Task Scheduler
tr: Görev Zamanlayıcıya Hoş Geldiniz

en: Add or modify a scheduled task
tr: Bir zamanlanmış görev ekle ya da düzenle

en: <i>This task will be executed at the specified intervals.</i>
tr: <i>Bu görev belirlenen aralıklarla çalıştırılacak...</i>

en: &Command:
tr: &Komut:

en: &Run as:
tr: &Farklı çalıştır:

en: Co&mment:
tr: &Açıklama:

en: &Enable this task
tr: Bu &görevi etkinleştir

en: Run at system &bootup
tr: Sistem &başlangıcında çalıştır

en: Run &every day
tr: Her &gün çalıştır

en: Days of Month
tr: Ayın Günleri

en: Months
tr: Aylar

en: Days of Week
tr: Haftanın Günleri

en: Minutes
tr: Dakika

en: Preselection:
tr: Önseçim:

en: Clear selection
tr: Seçimi temizle

en: Custom selection
tr: Özel seçim

en: Each minute
tr: Her dakika

en: Every 2 minutes
tr: Her 2 dakika

en: Every 5 minutes
tr: Her 5 dakika

en: Every 10 minutes
tr: Her 10 dakika

en: Every 15 minutes
tr: Her 15 dakika

en: Every 20 minutes
tr: Her 20 dakika

en: Every 30 minutes
tr: Her 30 dakika

en: Hours
tr: Saatler

en: <i>Please type a valid command line...</i>
tr: <i>Lütfen geçerli bir komut satırı girin...</i>

en: <i>Please select an executable program...</i>
tr: <i>Lütfen çalıştırılabilir bir uygulama seçin...</i>

en: <i>Please browse for a program to execute...</i>
tr: <i>Lütfen çalıştırmak için bir uygulamaya göz atın...</i>

en: <i>This task is disabled.</i>
tr: <i>Bu görev pasifleştirildi.</i>

en: <i>This task will be run on system bootup.</i>
tr: <i>Bu görev sistem başlangıcında çalıştırılacak...</i>

en: <i>Please select from the 'Months' section...</i>
tr: <i>Lütfen 'Aylar' bölümünden seçin...</i>

en: <i>Please select from either the 'Days of Month' or the 'Days of Week' section...</i>
tr: <i>Lütfen 'Ayın Günleri' ya da 'Haftanın Günleri' bölümünden seçin...</i>

en: <i>Please select from the 'Hours' section...</i>
tr: <i>Lütfen 'Saat' bölümünden seçin...</i>

en: <i>Please select from the 'Minutes' section...</i>
tr: <i>Lütfen 'Dakika' bölümünden seçin...</i>

en: Set All
tr: Tümünü Ayarla

en: Clear All
tr: Tümünü Temizle

en: <b>Scheduled Tasks</b>
tr: <b>Zamanlanmış Görevler</b>

[ctx: Do not use any quote characters (') in this string]
en: End of script execution. Type Enter or Ctrl+C to exit.
tr: Betik çalıştırma işleminin sonu. Çıkmak için Enter Ctrl+CCtrl+C tuşuna basın.

en: New Task
tr: Yeni Görev

en: Modify Task
tr: Görev Düzenle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Status
tr: Durum

en: Scheduling Details
tr: Zamanlama Ayrıntıları

[ctx: Adds a new task]
en: New &Task...
tr: &Yeni Görev...

en: Create a new task.
tr: Yeni bir görev oluştur.

en: M&odify...
tr: &Değiştir...

en: Modify the selected task.
tr: Seçilen görevi düzenle.

en: &Delete
tr: &Sil

en: Delete the selected task.
tr: Seçilen görevi sil.

en: &Run Now
tr: Şimdi Ç&alıştır

en: Run the selected task now.
tr: Seçilen görevi şimdi çalıştır.

en: Enabled
tr: Etkin

en: Disabled
tr: Pasif

en: Add or modify a variable
tr: Bir değişken ekle ya da düzenle

[ctx: The environmental variable name ie HOME, MAILTO etc]
en: &Variable:
tr: &Değişken:

en: Va&lue:
tr: D&eğer:

en: &Enable this variable
tr: &Bu değişkeni etkinleştir

en: <i>This variable will be used by scheduled tasks.</i>
tr: <i>Bu değişken zamanlanmış görevler tarafından kullanılacak.</i>

en: <i>This variable is disabled.</i>
tr: <i>Bu değişken pasifleştirildi.</i>

en: <i>Please enter the variable name...</i>
tr: <i>Lütfen bir değişken adı girin...</i>

en: <i>Please enter the variable value ...</i>
tr: <i>Lütfen değişkenin değerini girin ...</i>

en: <b>Environment Variables</b>
tr: <b>Çevre Değişkenleri</b>

en: Modify Variable
tr: Değişkeni Düzenle

en: New Variable
tr: Yeni Değişken

en: Variable
tr: Değişken

en: Value
tr: Değer

en: Comment
tr: Açıklama

[ctx: Adds a new variable]
en: New &Variable...
tr: Yeni &Değişken...

en: Create a new variable.
tr: Yeni bir değişken oluştur.

en: Modify the selected variable.
tr: Seçilen değişkeni düzenle.

en: Delete the selected variable.
tr: Seçilen değişkeni sil.
