plasma_wallpaper_image - en to tr translation catalogue (29 entries)

[ctx: Caption to wallpaper preview, %1 author name]
en: by %1
tr: %1 tarafından oluşturuldu

en: Next Wallpaper Image
tr: Sonraki Duvar Kağıdı Resmi

en: Open Wallpaper Image
tr: Duvar Kağıdı Resmi Aç

en: Scaled & Cropped
tr: Boyutlandırılmış & Kırpılmış

en: Scaled
tr: Ölçeklendirilmiş

en: Scaled, keep proportions
tr: Ölçeklendirilmiş, en boy oranını koru

en: Centered
tr: Ortalanmış

en: Tiled
tr: Döşenmiş

en: Center Tiled
tr: Ortalı Döşenmiş

en: Select Wallpaper Image File
tr: Duvar Kağıdı Resmi Seç

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_positioningLabel)
en: P&ositioning:
tr: K&onumlandırma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_colorLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: &Color:
tr: &Renk:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, m_color)
en: Change wallpaper frame color
tr: Duvar kağıdı çerçeve rengini değiştir

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, m_color)
en: Change the color of the frame that it may be visible when the wallpaper is centered or scaled with the same proportions.
tr: Duvar kağıdı ortalandığında ya da eşit oranda boyutlandırıldığında görülebilir olan çerçevenin rengini seçin.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_pictureUrlButton)
en: Open...
tr: Aç...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newStuff)
en: Get New Wallpapers...
tr: Yeni Duvar Kağıtları Al...

en: Remove from list
tr: Listeden kaldır

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Positioning:
tr: K&onumlandırma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: C&hange images every:
tr: Resim değiştirme &aralığı:

[ctx: (qtdt-format) Please do not change the quotes (') and translate only the content of the quotes.]
note: i18n: ectx: property (displayFormat), widget (QTimeEdit, m_slideshowDelay)
en: hh 'Hours' mm 'Mins' ss 'Secs'
tr: hh 'Saat' mm 'Dakika' ss 'Saniye'

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:11pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Images</span></p></body></html>
tr: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:11pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Resimler</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &System wallpapers:
tr: &Sistem duvar kağıtları:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_systemCheckBox)
en: Use system-installed wallpapers in slideshow
tr: Sistem duvar kağıtlarını slayt gösterisi olarak kullan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &My downloaded wallpapers:
tr: &İndirilen duvar kağıtlarım:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_downloadedCheckBox)
en: Use wallpapers I have downloaded with "Get New Wallpapers..." in slideshow
tr: "Yeni Duvar Kağıtları Al" ile indirdiğim duvar kağıtlarını slayt gösterisi olarak kullan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Custom folders:
tr: Özel dizinler:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_addDir)
en: &Add Folder...
tr: Dizin &Ekle...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_removeDir)
en: &Remove Folder
tr: &Dizini Sil

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newStuff)
en: Download new wallpapers
tr: Yeni duvar kağıdı indir
