kwatchgnupg - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: GnuPG log viewer
ug: GnuPG خاتىرە كۆرگۈ

en: Original Author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Configure KWatchGnuPG
ug: KWatchGnuPG نى سەپلەش

en: &Executable:
ug: ئىجرا پروگراممىسى(&E):

en: &Socket:
ug: ئوقۇر(&S)

en: None
ug: يوق

en: Basic
ug: ئاساس

en: Advanced
ug: ئالىي

en: Expert
ug: مۇتەخەسسىس

en: Guru
ug: ئۇستاز

en: Default &log level:
ug: كۆڭۈلدىكى خاتىرە دەرىجىسى(&L):

en: Log Window
ug: خاتىرە كۆزنىكى

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
ug[0]:  سىزىقلار

en: unlimited
ug: چەكسىز

en: &History size:
ug: ئىز چوڭلۇقى(&H):

en: Set &Unlimited
ug: چەكسىز قىلىپ بەلگىلەش(&U)

en: Enable &word wrapping
ug: سۆز قاتلاشنى ئىناۋەتلىك قىل(&W)

en: [%1] Log cleared
ug: [%1] خاتىرە تازىلاندى

en: C&lear History
ug: ئىزنى تازىلا(&L)

en: [%1] Log stopped
ug: [%1] خاتىرە توختىتىلدى

en: [%1] Log started
ug: [%1] خاتىرە باشلاندى

en: Try Restart
ug: قايتا باشلاش

en: Do Not Try
ug: سىنىما

en: ====== Restarting logging process =====
ug: ====== خاتىرىلەش جەريانىنى قايتا قوزغىتىۋاتىدۇ =====

en: Save Log to File
ug: خاتىرىنى ھۆججەتكە ساقلاش

en: The file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ug: «%1» ئاتلىق ھۆججەت مەۋجۇت. ئۇنى راستلا قاپلىۋېتەمسىز؟

en: Overwrite File
ug: ھۆججەت قاپلاش

en: Could not save file %1: %2
ug: ‹%1› نى ساقلىيالمىدى: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: KWatchGnuPG Log Viewer
ug: KWatchGnuPG خاتىرە كۆرگۈ
