deja-dup - en to bg translation catalogue (281 entries)

note: Translators: "Backup" is a noun
en: Backup
bg: Резервно копие

note: Translators: The name is a play on the French phrase "déjà vu" meaning "already seen", but with the "vu" replaced with "dup".  "Dup" in this context is itself a reference to both the underlying command line tool "duplicity" and the act of duplicating data for backup.  As a whole, the phrase "Déjà Du
en: Déjà Dup Backup Tool
bg: Инструмент за създаване на резервни копия Déjà Dup

en: Change your backup settings
bg: Промяна настройките на резервните копия

en: Back Up Now
bg: Създай резервно копие сега

note: Translators: Monitor in this sense means something akin to 'watcher', not a computer screen.  This program acts like a daemon that kicks off backups at scheduled times.
en: Backup Monitor
bg: Следене за създаването на резервни копия

en: Schedules backups at regular intervals
bg: Създаване на резервни копия през редовни интервали

en: Folders to back up
bg: Папки, на които да се правят резервни копия

en: This list of directories will be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEO are recognized as the user’s special directories. Relative entries are relative to the user’s home directory.
bg: На папките в този списък ще се правят резервни копия. Запазените стойности $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, и $VIDEO се разпознават като специални за потребителя. Относителните записи са относителни спрямо домашната папка на потребителя.

en: Folders to ignore
bg: Папки, на които да не се правят резервни копия

en: This list of directories will not be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEO are recognized as the user’s special directories. Relative entries are relative to the user’s home directory.
bg: На папките в този списък няма да се правят резервни копия. Запазените стойности $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, и $VIDEO се разпознават като специални за потребителя. Относителните записи са относителни спрямо домашната папка на потребителя.

en: Whether the welcome screen has been dismissed
bg: Дали началният екран е бил затворен

en: Whether to request the root password
bg: Дали да се изисква администраторската парола

en: Whether to request the root password when backing up from or restoring to system folders.
bg: Дали да се изисква администраторската парола, когато се правят резервни копия или се възстановяват системни папки.

en: The last time Déjà Dup was run
bg: Последният път, когато е изпълнявана Déjà Dup

en: The last time Déjà Dup was successfully run. This time should be in ISO 8601 format.
bg: Последният път, когато успешно е изпълнена Déjà Dup. Това време трябва да е във формат ISO 8601.

en: The last time Déjà Dup backed up
bg: Последният път, когато са създавани резервни копия с Déjà Dup

en: The last time Déjà Dup successfully completed a backup. This time should be in ISO 8601 format.
bg: Последният път, когато успешно е създадено резервно копие с Déjà Dup. Това време трябва да е във формат ISO 8601.

en: The last time Déjà Dup restored
bg: Последният път, когато са възстановявани резервни копия с Déjà Dup

en: The last time Déjà Dup successfully completed a restore. This time should be in ISO 8601 format.
bg: Последният път, когато успешно е възстановено резервно копие с Déjà Dup. Това време трябва да е във формат ISO 8601.

en: Whether to periodically back up
bg: Дали периодично да се правят резервни копия

en: Whether to automatically back up on a regular schedule.
bg: Дали автоматично да се правят резервни копия по график.

en: How often to periodically back up
bg: Колко често да се правят периодични резервни архиви

en: The number of days between backups.
bg: Броят дни между резервните копия.

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about backing up
bg: Последният път, когато Déjà Dup е проверил дали трябва да пита за архивиране

en: When a user logs in, the Déjà Dup monitor checks whether it should prompt about backing up. This is used to increase discoverability for users that don’t know about backups. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
bg: При влизането на потребителя, мониторът на ‘Резервно копие’ проверява дали той трябва да бъде подканен да направи резервно копие. Това се прави с цел намаляване броя на потребителите, незнаещи за необходимостта от архивиране. Това време трябва да е или ‘забранено’ за да е изключена проверката, или да е в ISO 8601 формат.

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about your password
bg: Последният път, когато Déjà Dup е проверил дали трябва да пита за парола

en: In order to prevent you from forgetting your passwords, Déjà Dup will occasionally notify you to confirm the password. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
bg: За да не забравяте паролите си, Déjà Dup понякога ще иска да си въведете паролата. Това може да е или ‘забранено’, или да е време в ISO 8601 формат.

en: How long to keep backup files
bg: Колко дълго да се съхраняват резервните копия

en: The number of days to keep backup files on the backup location. A value of 0 means forever. This is a minimum number of days; the files may be kept longer.
bg: Брой дни за пазене на архивите на мястото за резервно копиране. Стойност 0 означава завинаги. Това е минимален брой дни; файловете може да се пазят и по-дълго.

en: How long to wait between full backups
bg: Колко дълго да е изчакването между пълните архивирания.

en: Déjà Dup needs to occasionally make fresh full backups. This is the number of days to wait between full backups.
bg: Déjà Dup трябва отвреме-навреме да прави нови пълни архиви. Това е броят дни изчакване между два пълни архива.

en: Type of location to store backup
bg: Тип на местоположението за съхраняване на резервните копия

en: The type of backup location. If ‘auto’, a default will be chosen based on what is available.
bg: Типът на местоположението на резервните копия. Ако е избрано ‘auto’, ще бъде избрано стандартно местоположение, съобразно това, което е налично.

en: Amazon S3 Access Key ID
bg: Идентификатор на ключа за достъп до Amazon S3

en: Your Amazon S3 Access Key Identifier. This acts as your S3 username.
bg: Вашият Amazon S3 Access Key идентификатор. Това е и Ваше S3 име на потребител.

en: The Amazon S3 bucket name to use
bg: Amazon S3 bucket името за ползване

en: Which Amazon S3 bucket to store files in. This does not need to exist already. Only legal hostname strings are valid.
bg: В кой Amazon S3 bucket да се съхранят файловете. Това може все още да не съществува. Само позволени имена на хост са валидни.

en: The Amazon S3 folder
bg: Папката на Amazon S3

en: An optional folder name to store files in. This folder will be created in the chosen bucket.
bg: Евентуално, име на папка, в която да се съхраняват файловете. Тази папка ще бъде създадена в избрания bucket.

en: The Rackspace Cloud Files container
bg: Rackspace Cloud файлов контейнер

en: Which Rackspace Cloud Files container to store files in. This does not need to exist already. Only legal hostname strings are valid.
bg: В кой Rackspace Cloud файлов контейнер да се съхранят файловете. Това може все още да не съществува. Само позволени имена на хост са валидни.

en: Your Rackspace username
bg: Потребителското Ви име за Rackspace

en: This is your username for the Rackspace Cloud Files service.
bg: Това е Вашето потребителско име за услугата Rackspace Cloud Files.

en: The Ubuntu One folder
bg: Папката на Ubuntu One

en: The folder name to store files in. If ‘$HOSTNAME’, it will default to a folder based on the name of the computer.
bg: Име на папката, в която да се съхраняват файловете. Ако е зададено ‘$HOSTNAME’, стандартно ще се използва папка на база името на компютъра.

en: Backup location
bg: Местоположение на резервните копия

en: Location in which to hold the backup files.
bg: Местоположение, в което да се държат резервните файлове.

en: Folder type
bg: Вид папка

en: Whether the backup location is a mounted external volume or a normal folder.
bg: Дали местоположението на резервните копия е монтиран външен дял или нормална папка

en: Relative path under the external volume
bg: Относителен път на външния дял

en: If the backup location is on an external volume, this is the path of the folder on that volume.
bg: Ако местоположението на резервните копия е на външен дял, това е пътят за достъп до папката на този дял.

en: Unique ID of the external volume
bg: Уникален идентификатор на външния дял

en: If the backup location is on an external volume, this is its unique filesystem identifier.
bg: Ако местоположението на резервните копия е на външен дял, това е уникален идентификатор на файловата система.

en: Full name of the external volume
bg: Пълно име на външния дял

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s longer descriptive name.
bg: Ако местоположението на резервните копия е на външен дял, това е дългото описание на дяла.

en: Short name of the external volume
bg: Кратко име на външния дял

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s shorter name.
bg: Ако местоположението на резервните копия е на външен дял, това е краткото име на дяла.

en: Icon of the external volume
bg: Икона на външния дял

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s icon.
bg: Ако местоположението на резервните копия е на външен дял, това е иконата на дяла.

en: Folder
bg: Папка

en: Scanning…
bg: Сканиране...

en: Restore Missing Files…
bg: Възстановяване на липсващите файлове...

en: Restore deleted files from backup
bg: Възстановяване на изтрити файлове от резерно копие

en: Revert to Previous Version… | Revert to Previous Versions…
bg[0]: Връщане към предишна версия...
bg[1]: Връщане към предишни версии...

en: Restore file from backup | Restore files from backup
bg[0]: Възстановяване на файл от резервно копие
bg[1]: Възстановяване на файлове от резервно копие

note: Translators: %2$s is the name of a removable drive, %1$s is a folder on that removable drive.
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s на %2$s

en: Backup will begin when %s becomes connected.
bg: Създаването на резервно копие ще започне, когато %s се свърже.

en: Backup will begin when a network connection becomes available.
bg: Създаването на резервно копие ще започне, когато има налична мрежова връзка.

en: Backup location not available
bg: Местоположението за резервни копия не е налично

en: Waiting for a network connection…
bg: Изчакване за мрежова връзка...

en: Waiting for ‘%s’ to become connected…
bg: Изчакване за ‘%s’ да се свърже…

en: Rackspace Cloud Files
bg: Файлове в облака на Rackspace

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Rackspace Cloud Files
bg: %s на файловете в облака на Rackspace

en: Permission denied
bg: Отказан достъп

en: You can sign up for a Rackspace Cloud Files account <a href="%s">online</a>.
bg: Можете да си направите регистрация за файлове в облака на Rackspace <a href="%s">online</a>.

en: Connect to Rackspace Cloud Files
bg: Свържи се към Rackspace Cloud Files

en: _API access key
bg: Ключ за достъп до _API

en: S_how API access key
bg: _Показване на ключа за достъп до API

en: _Remember API access key
bg: _Запомняне на ключа за достъп до API

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Amazon S3
bg: %s на Amazon S3

en: You can sign up for an Amazon S3 account <a href="%s">online</a>.
bg: Можете да си направите регистрация за Amazon S3 <a href="%s">online</a>.

en: Connect to Amazon S3
bg: Свързване към Amazon S3

en: _Access key ID
bg: Идентификатор на ключа за _достъп

en: _Secret access key
bg: _Таен ключ за достъп

en: S_how secret access key
bg: Показване на тайния _ключ за достъп

en: _Remember secret access key
bg: _Запаметяване на тайния ключ за достъп

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Ubuntu One
bg: %s на Ubuntu One

en: Connect to Ubuntu One
bg: Свързване към Ubuntu One

en: Sign into Ubuntu One…
bg: Вход в Ubuntu One...

en: Could not find backup tool in %s.  Your installation is incomplete.
bg: Не намерих архивиращ инструмент в %s.  Инсталацията Ви е непълна.

en: Could not load backup tool.  Your installation is incomplete.
bg: Не можах да заредя архивиращия инструмент.   Инсталацията Ви е непълна.

en: Backup tool is broken.  Your installation is incomplete.
bg: Архивиращият инструмент е повреден.  Инсталацията Ви е непълна.

en: Could not start backup tool
bg: Не можах да стартирам архивиращия инструмент

note: Translators: this is the home folder and %s is the user's username
en: Home (%s)
bg: Домашна папка (%s)

note: Translators: this is the home folder
en: Home
bg: Домашна папка

note: Translators: this is the trash folder
en: Trash
bg: Кошче

en: Verifying backup…
bg: Проверка на архива...

en: Restoring files…
bg: Възстановяване на файлове...

en: Your backup appears to be corrupted.  You should delete the backup and try again.
bg: Вашият архив изглежда е повреден. Изтрийте го и опитайте отново.

en: Backing up…
bg: Създаване на резервно копие...

en: Restoring…
bg: Възстановяване...

en: Checking for backups…
bg: Проверка за резервни копия...

en: Listing files…
bg: Изброяване на файловете...

en: Preparing…
bg: Подготовка...

en: Another backup operation is already running
bg: В момента тече друга операция с резервни копия

[ctx: back up is verb]
en: Back Up
bg: Създаване на резервно копие

[ctx: back up is verb]
en: _Back Up
bg: _Създаване на резервно копие

en: Creating the first backup.  This may take a while.
bg: Създаване на първото резервно копие. Това може да отнеме известно време.

en: Creating a fresh backup to protect against backup corruption.  This will take longer than normal.
bg: Създаване на прясно резервно копие, като защита срещу повреда на резервното копие. Това ще отнеме повече от нормалното.

note: Translators:  This is the phrase 'Backing up' in the larger phrase "Backing up '%s'".  %s is a filename.
en: Backing up:
bg: Създаване на резервно копие:

en: Backup Failed
bg: Неуспешно създаване на резервно копие

en: Backup Finished
bg: Създаването на резервно копие е завършено

en: Your files were successfully backed up and tested.
bg: Вашите файлове бяха успешно архивирани и тествани.

en: Backing Up…
bg: Създаване на резевно копие...

en: Scanning:
bg: Сканиране:

en: _Details
bg: _Подробности

en: _Allow restoring without a password
bg: _Позволи възстановяване без парола

en: _Password-protect your backup
bg: _Защитаване на резервното копие с парола

en: You will need your password to restore your files. You might want to write it down.
bg: Ще Ви е необходима парола, за да възстановите файловете си. Може би е добре да я запишете.

en: E_ncryption password
bg: Парола за _криптиране

en: Confir_m password
bg: _Потвърждение на паролата

en: _Show password
bg: Показване на _паролата

en: _Remember password
bg: _Запомняне на паролата

en: In order to check that you will be able to retrieve your files in the case of an emergency, please enter your encryption password again to perform a brief restore test.
bg: За да се провери възможността за възстановяване на файловете Ви при авария, моля, въведете паролата за шифроване отново, за да направя кратък възстановяващ тест.

en: Test every two _months
bg: Тествай на всеки два _месеца

en: Summary
bg: Обобщение

en: Restore Test
bg: Възстановяващ тест

en: Failed with an unknown error.
bg: Неуспешно изпълнение с неизвестна грешка.

en: Require Password?
bg: Изискване на парола?

en: Encryption Password Needed
bg: Необходима е парола за криптирането

en: Backup encryption password
bg: Парола за криптиране на резервното копие

en: Restore
bg: Възстановяване

en: _Restore
bg: _Възстановяване

en: _Backup location
bg: Местоположение на _резервните копия

en: Restore From Where?
bg: Възстановяване откъде?

en: _Date
bg: _Дата

en: Restore files to _original locations
bg: Възстановяване на файловете в _оригиналните им местоположения

en: Restore to _specific folder
bg: Възстановяване в _определена папка

en: Choose destination for restored files
bg: Изберете местоположение за възстановените файлове

en: Restore _folder
bg: _Папка за възстановяване

en: Restore date
bg: Дата на възстановяване

en: Restore folder
bg: Папка за възстановяване

en: Checking for Backups…
bg: Проверка за резервни копия...

en: Restore From When?
bg: Възстановяване откога?

en: Restore to Where?
bg: Къде да се възстанови?

note: Translators:  This is the word 'Restoring' in the phrase "Restoring '%s'".  %s is a filename.
en: Restoring:
bg: Възстановяване:

en: No backups to restore
bg: Няма резервни копия за възстановяване

en: Original location
bg: Оригинално местоположение

en: File to restore | Files to restore
bg[0]: Файл за възстановяване
bg[1]: Файлове за възстановяване

en: Restore Failed
bg: Неуспешно възстановяване

en: Restore Finished
bg: Завършено възстановяване

en: Your files were successfully restored.
bg: Вашите файлове са възстановени успешно.

en: Your file was successfully restored. | Your files were successfully restored.
bg[0]: Вашият файл е възстановен успешно.
bg[1]: Вашите файлове са възстановени успешно.

en: File
bg: Файл

en: Last seen
bg: Последно видян

en: Restore which Files?
bg: Кои файлове да се възстановят?

en: Scanning for files from up to a day ago…
bg: Сканиране за файлове до отпреди ден...

en: Scanning for files from up to a week ago…
bg: Сканиране за файлове до отпреди седмица...

en: Scanning for files from up to a month ago…
bg: Сканиране за файлове до отпреди месец...

en: Scanning for files from about a month ago… | Scanning for files from about %d months ago…
bg[0]: Сканиране за файлове от преди месец...
bg[1]: Сканиране за файлове от преди %d месеца…

en: Scanning for files from about a year ago… | Scanning for files from about %d years ago…
bg[0]: Сканиране за файлове от преди година...
bg[1]: Сканиране за файлове от преди %d години…

en: Scanning finished
bg: Сканирането завърши

en: Co_ntinue
bg: Продъл_жаване

[ctx: verb]
en: _Test
bg: _Тест

en: _Resume Later
bg: _Продължаване по-късно

en: Show version
bg: Показване на версията

en: Restore given files
bg: Възстановяване на дадените файлове

en: Immediately start a backup
bg: Незабавно създаване на резерно копие

en: Restore deleted files
bg: Възстановяване на изтрити файлове

en: No directory provided
bg: Не е осигурена папка

en: Only one directory can be shown at once
bg: В даден момент може да бъде показвана само една папка

en: [FILES…]
bg: [ФАЙЛОВЕ…]

en: DIRECTORY
bg: ДИРЕКТОРИЯ

note: Translators: Wrap this to 80 characters per line if you can, as I have for English
en: Déjà Dup is a simple backup tool.  It hides the complexity of backing up
    the Right Way (encrypted, off-site, and regular) and uses duplicity as
    the backend.
bg: Програмата Резервно копие е лесен архивиращ инструмент.  Той скрива
    сложността на архивирането по Правилния Начин (криптирано, другаде,
    редовно) и ползва модула duplicity за работата си.

en: Directory does not exists
bg: Директорията не съществува

en: You must provide a directory, not a file
bg: Трябва да осигурите директория, а не файл

en: You must specify a mode
bg: Трябва да изберете режим

en: Connect to Server
bg: Свързване към сървър

en: _Username
bg: _Потребителско име

en: _Password
bg: Па_рола

en: S_how password
bg: По_казване на паролата

en: Location not available
bg: Местоположението не е налично

en: Connect _anonymously
bg: _Анонимно свързване

en: Connect as u_ser
bg: Свързване като _потребител

note: Translators: this is a Windows networking domain
en: _Domain
bg: _Домейн

en: Keep your files safe by backing up regularly
bg: За да са файловете Ви в безопасност, редовно правете резервни копия

en: Important documents, data, and settings can be protected by storing them in a backup. In the case of a disaster, you would be able to recover them from that backup.
bg: Важни документи, данни и настройки могат да бъдат защитени чрез съхраняването им в резервно копие. В случай на бедствие, ще можете да ги възстановите от това резервно копие.

en: _Don't Show Again
bg: _Да не се показва отново

en: Don't Show Again
bg: Да не се показва отново

en: _Open Backup Settings
bg: _Отваряне на настройките на резервните копия

en: Open Backup Settings
bg: Отваряне на настройките на резервните копия

en: _Skip Backup
bg: П_ропускане на създаването на резервно копие

en: Backup completed
bg: Създаването на резервно копие завърши

en: Backup finished
bg: Резервното копие е завършено

en: Not all files were successfully backed up.  See dialog for more details.
bg: Не всички файлове бяха успешно архивирани.  Вижте диалога за повече детайли.

en: Starting scheduled backup
bg: Начало на създаване на резервно копие по график

en: Show Progress
bg: Показване на напредъка

en: %.1f%% complete
bg: %.1f%% завършено

en: Show _Progress
bg: _Покажи хода на процеса

en: Scheduled backup delayed
bg: Създаването на резервно копие по график е отложено

en: I want to _restore files from a previous backup…
bg: Желая да _възстановя файлове от предишно резервно копие...

en: Just show my backup _settings
bg: Просто ми покажи _настройките

en: Automatic _backups
bg: Автоматични _резервни копия

en: Most recent backup
bg: Най-скорошно резервно копие

en: Next automatic backup
bg: Следващо автоматично резервно копие

en: _Restore…
bg: _Възстановяване...

en: Back Up _Now
bg: Създаване на резервно копие _сега

en: Overview
bg: Общ преглед

note: Translators: storage as in "where to store the backup"
en: Storage
bg: Хранилище

en: Folders to _back up
bg: Папки за резер_виране

en: Folders to _ignore
bg: Папки за _игнориране

en: Folders
bg: Папки

en: How _often to back up
bg: Колко _често да се правят резервни копия

en: _Keep backups
bg: _Запазване на резервни копия

en: Schedule
bg: График

en: Categories
bg: Категории

en: Paused (no network)
bg: На пауза (няма мрежа)

note: Was not even a file path (maybe something goofy like computer://)
en: Could not restore ‘%s’: Not a valid file location
bg: Не може да се възстанови ‘%s’: Невалидно местоположение на файл

note: Tiny backup location.  Suggest they get a larger one.
en: Backup location is too small.  Try using one with more space.
bg: Местоположението за резервни копия е прекалено малко. Опитайте да използвате такова с повече място.

en: Backup location does not have enough free space.
bg: Местоположението за резервни копия няма достатъчно свободно място.

en: Cleaning up…
bg: Изчистване...

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't make it into the backup because we couldn't read them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not back up the following files.  Please make sure you are able to open them.
bg: Не можах да архивирам следните файлове.  Проверете дали можете да ги отваряте.

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't actually restore because we couldn't write to them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not restore the following files.  Please make sure you are able to write to them.
bg: Не можах да възстановя следните файлове.  Проверете дали имате права да ги запишете.

en: Could not restore ‘%s’: File not found in backup
bg: ‘%s’ не може да бъде възстановен: Файлът не е открит в резервните копия

note: notify upper layers, if they want to do anything Duplicity tried to ask the user what the encryption password is.
en: Bad encryption password.
bg: Грешна криптираща парола.

en: Computer name changed
bg: Името на компютъра е променено

en: The existing backup is of a computer named %s, but the current computer’s name is %s.  If this is unexpected, you should back up to a different location.
bg: Съществуващото резервно копие е на компютър с име %s, а на текущия компютър е %s.  Ако това е неочаквано, трябва да създадете резервно копие на друго място.

en: Permission denied when trying to create ‘%s’.
bg: Достъпът е отказан при опита да се създаде ‘%s’.

note: assume error is on backend side
en: Permission denied when trying to read ‘%s’.
bg: Достъпът е отказан при опита да се прочете ‘%s’.

en: Permission denied when trying to delete ‘%s’.
bg: Достъпът е отказан при опита да се изтрие ‘%s’.

en: Backup location ‘%s’ does not exist.
bg: Местоположението за резервни копия ‘%s’ не съществува.

en: No space left.
bg: Няма останало място.

en: Invalid ID.
bg: Невалиден идентификатор.

en: Invalid secret key.
bg: Невалиден таен ключ.

en: Your Amazon Web Services account is not signed up for the S3 service.
bg: Вашата регистрация в Amazon Web Services не е записана за услугата S3.

en: S3 bucket name is not available.
bg: Не е налично S3 bucket name.

en: Error reading file ‘%s’.
bg: Грешка при четене на файл ‘%s’.

en: Error writing file ‘%s’.
bg: Грешка при запис на файл ‘%s’.

en: No space left in ‘%s’.
bg: На ‘%s’ не е останало място.

en: No backup files found
bg: Не са открити резервни копия

en: Uploading…
bg: Качване...

en: Could not understand duplicity version.
bg: Не може да се определи версията на duplicity.

en: Could not understand duplicity version ‘%s’.
bg: Не може да се определи версията на duplicity ‘%s’.

en: Déjà Dup Backup Tool requires at least version %d.%d.%.2d of duplicity, but only found version %d.%d.%.2d
bg: Déjà Dup изисква поне версия %d.%d.%.2d на duplicity, но е открита %d.%d.%.2d

en: At least six months
bg: Поне шест месеца

en: At least a year
bg: Поне година

en: Forever
bg: Завинаги

en: At least %d day | At least %d days
bg[0]: Поне %d ден
bg[1]: Поне %d дни

en: Today
bg: Днес

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Tomorrow
bg: Утре

en: %d day from now | %d days from now
bg[0]: след %d ден
bg[1]: след %d дни

en: %d day ago | %d days ago
bg[0]: преди %d ден
bg[1]: преди %d дни

note: Translators: This is used in phrases like "Most recent backup: None"
en: None
bg: Нищо

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Old backups will be kept for at least six months or until the backup location is low on space.
bg: Старите резервни копия ще бъдат пазени поне шест месеца или докато не намалее мястото на избраното местоположение.

en: Old backups will be kept for at least a year or until the backup location is low on space.
bg: Старите резервни копия ще бъдат пазени поне година или докато не намалее мястото на избраното местоположение.

en: Old backups will be kept until the backup location is low on space.
bg: Старите резервни копия ще бъдат пазени докато не намалее мястото на избраното местоположение.

en: Old backups will be kept at least %d day or until the backup location is low on space. | Old backups will be kept at least %d days or until the backup location is low on space.
bg[0]: Старите резервни копия ще бъдат пазени поне %d ден или докато не намалее мястото на избраното местоположение.
bg[1]: Старите резервни копия ще бъдат пазени поне %d дни или докато не намалее мястото на избраното местоположение.

en: _Add
bg: _Добави

en: Add
bg: Добавяне

en: _Remove
bg: _Премахни

en: Remove
bg: Премахване

en: Choose folders
bg: Изберете папка

en: Windows Share
bg: Споделено Windows устройство

en: Custom Location
bg: Потребителско местоположение

note: And a local folder option
en: Local Folder
bg: Локална папка

en: _Server
bg: С_ървър

en: Use secure connection (_HTTPS)
bg: Използване на сигурна връзка (_HTTPS)

en: _Port
bg: Пор_т

en: _Folder
bg: П_апка

en: _Choose Folder…
bg: _Избери папка…

en: Choose Folder
bg: Избор на папка

en: _Container
bg: _Контейнер

en: S3 Access Key I_D
bg: Идентификатор на ключа за достъп до S3

en: _Domain Name
bg: Име на _домейн

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Every %d day | Every %d days
bg[0]: На всеки %d ден
bg[1]: На всеки %d дни

en: Could not display %s
bg: %s не може да се покаже
