deja-dup - en to lt translation catalogue (282 entries)

note: Translators: "Backup" is a noun
en: Backup
lt: Atsarginės kopijos

note: Translators: The name is a play on the French phrase "déjà vu" meaning "already seen", but with the "vu" replaced with "dup".  "Dup" in this context is itself a reference to both the underlying command line tool "duplicity" and the act of duplicating data for backup.  As a whole, the phrase "Déjà Du
en: Déjà Dup Backup Tool
lt: Déjà Dup atsarginių kopijų įrankis

en: Change your backup settings
lt: Keisti atsarginių kopijų nustatymus

en: Back Up Now
lt: Daryti atsarginę kopiją dabar

note: Translators: Monitor in this sense means something akin to 'watcher', not a computer screen.  This program acts like a daemon that kicks off backups at scheduled times.
en: Backup Monitor
lt: Atsarginių kopijų prižiūryklė

en: Schedules backups at regular intervals
lt: Suplanuoja atsargines kopijas reguliariais intervalais

en: Folders to back up
lt: Aplankai atsarginių kopijų kūrimui

en: This list of directories will be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEO are recognized as the user’s special directories. Relative entries are relative to the user’s home directory.
lt: Šio katalogų sąrašo atsarginės kopijos bus padarytos. Rezervuotos reikšmės $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH ir $VIDEO yra atpažįstamos kaip naudotojo specialūs katalogai. Santykiniai įrašai yra asmeninio pradžios katalogo atžvilgiu.

en: Folders to ignore
lt: Aplankai, kurie praleidžiami

en: This list of directories will not be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEO are recognized as the user’s special directories. Relative entries are relative to the user’s home directory.
lt: Šio katalogų sąrašo atsarginės kopijos bus nepadarytos. Rezervuotos reikšmės $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH ir $VIDEO yra atpažįstamos kaip naudotojo specialūs katalogai. Santykiniai įrašai yra asmeninio pradžios katalogo atžvilgiu.

en: Whether the welcome screen has been dismissed
lt: Ar sveikinimo langas buvo atmestas

en: Whether to request the root password
lt: Ar prašyti pagrindinio naudotojo slaptažodžio

en: Whether to request the root password when backing up from or restoring to system folders.
lt: Ar prašyti pagrindinio naudotojo slaptažodžio kai daromos ar atkuriamos sisteminių aplankų kopijos.

en: The last time Déjà Dup was run
lt: Paskutinį kartą Déjà Dup buvo paleista

en: The last time Déjà Dup was successfully run. This time should be in ISO 8601 format.
lt: Paskutinį kartą Déjà Dup buvo sėkmingai paleista. Šis laikas turėtų būti ISO 8601 formatu.

en: The last time Déjà Dup backed up
lt: Paskutinis laikas, kada Déjà Dup padarė atsarginę kopiją

en: The last time Déjà Dup successfully completed a backup. This time should be in ISO 8601 format.
lt: Paskutinis laikas, kada Déjà Dup sėkmingai padarė atsarginę kopiją. Šis laikas turėtų būti ISO 8601 formatu.

en: The last time Déjà Dup restored
lt: Paskutinis laikas, kada Déjà Dup atkūrė iš atsarginės kopijos

en: The last time Déjà Dup successfully completed a restore. This time should be in ISO 8601 format.
lt: Paskutinis laikas, kada Déjà Dup sėkmingai atkūrė iš atsarginės kopijos. Šis laikas turėtų būti ISO 8601 formatu.

en: Whether to periodically back up
lt: Ar daryti atsargines kopijas periodiškai

en: Whether to automatically back up on a regular schedule.
lt: Ar automatiškai daryti atsargines kopijas reguliariu grafiku.

en: How often to periodically back up
lt: Kaip dažnai daryti periodines atsargines kopijas

en: The number of days between backups.
lt: Dienų skaičius tarp atsarginių kopijų.

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about backing up
lt: Paskutinis laikas kada Déjà Dup tikrino, kada turi paklausti apie atsarginių kopijų darymą

en: When a user logs in, the Déjà Dup monitor checks whether it should prompt about backing up. This is used to increase discoverability for users that don’t know about backups. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
lt: Kai naudotojas prisijungia, Déjà Dup prižiūryklė patikrina, ar turėtų raginti padaryti atsarginę kopiją. Tai naudojama pagerinti programos atradimą naudotojams, kurie nežino apie atsargines kopijas. Šis laikas turi būti arba „disabled“ šiam tikrinimui išjungti, arba ISO 8601 formatu.

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about your password
lt: Paskutinis laikas kada Déjà Dup tikrino, ar turi paklausti slaptažodžio

en: In order to prevent you from forgetting your passwords, Déjà Dup will occasionally notify you to confirm the password. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
lt: Kad neleistų jums užmiršti slaptažodžių, Déjà Dup kartais paprašys jus patvirtinti slaptažodį. Laikas turi būti arba „disabled“ šiam patikrinimui išjungti arba ISO 8601 formatu.

en: How long to keep backup files
lt: Kiek ilgai laikyti atsargines kopijas

en: The number of days to keep backup files on the backup location. A value of 0 means forever. This is a minimum number of days; the files may be kept longer.
lt: Kiek dienų laikyti atsargines kopijas. 0 reiškia amžinai. Tai minimalus dienų skaičius, failai gali būti laikomi ir ilgiau.

en: How long to wait between full backups
lt: Kiek ilgai laukti tarp pilnų atsarginių kopijų

en: Déjà Dup needs to occasionally make fresh full backups. This is the number of days to wait between full backups.
lt: Déjà Dup reikia kartais padaryti šviežią pilną atsarginę kopiją. Tai dienų skaičius, kurį laukti tarp pilnų atsarginių kopijų.

en: Type of location to store backup
lt: Atsarginių kopijų saugojimo vietos tipas

en: The type of backup location. If ‘auto’, a default will be chosen based on what is available.
lt: Atsarginių kopijų vietos tipas. Jei „auto“, numatytoji reikšmė bus parinkta pagal tai, kas prieinama.

en: Amazon S3 Access Key ID
lt: Amazon S3 prieigos raktas

en: Your Amazon S3 Access Key Identifier. This acts as your S3 username.
lt: Jūsų Amazon S3 prieigos raktas. Tai veikia kaip jūsų S3 naudotojo vardas.

en: The Amazon S3 bucket name to use
lt: Naudojamo Amazon S3 kaušo vardas

en: Which Amazon S3 bucket to store files in. This does not need to exist already. Only legal hostname strings are valid.
lt: Kuriame Amazon S3 kauše saugoti failus. Kaušas neprivalo jau egzistuoti. Galioja tik taisyklingos vardo eilutės.

en: The Amazon S3 folder
lt: Amazon S3 aplankas

en: An optional folder name to store files in. This folder will be created in the chosen bucket.
lt: Nebūtinas aplanko vardas failams saugoti. Šis aplankas bus sukurtas pasirinktame kauše.

en: The Rackspace Cloud Files container
lt: „Rackspace Cloud Files“ konteineris

en: Which Rackspace Cloud Files container to store files in. This does not need to exist already. Only legal hostname strings are valid.
lt: Kuriame „Rackspace Cloud Files“ konteineryje laikyti failus. Jis dar neturi egzistuoti. Tinka tik leistinos serverio vardo eilutės.

en: Your Rackspace username
lt: Jūsų „Rackspace“ naudotojo vardas

en: This is your username for the Rackspace Cloud Files service.
lt: Tai yra jūsų „Rackspace Cloud Files“ paslaugos naudotojo vardas.

en: The Ubuntu One folder
lt: „Ubuntu One“ aplankas

en: The folder name to store files in. If ‘$HOSTNAME’, it will default to a folder based on the name of the computer.
lt: Aplanko pavadinimas, kuriame saugoti failus. Jei “$HOSTNAME“, aplanko pavadinimas bus parinktas pagal kompiuterio vardą.

en: Backup location
lt: Atsarginių kopijų vieta

en: Location in which to hold the backup files.
lt: Vieta, kurioje laikomi atsarginių kopijų failai.

en: Folder type
lt: Aplanko tipas

en: Whether the backup location is a mounted external volume or a normal folder.
lt: Ar atsarginių kopijų vieta yra prijungtas išorinis tomas ar paprastas aplankas.

en: Relative path under the external volume
lt: Reliatyvus kelias išoriniame tome

en: If the backup location is on an external volume, this is the path of the folder on that volume.
lt: Jei atsarginių kopijų vieta yra išoriniame tome, tai yra aplanko kelias tame tome.

en: Unique ID of the external volume
lt: Unikalus išorinio tomo identifikatorius

en: If the backup location is on an external volume, this is its unique filesystem identifier.
lt: Jei atsarginių kopijų vieta yra išoriniame tome, tai yra jo unikalus failų sistemos identifikatorius.

en: Full name of the external volume
lt: Išorinio tomo visas vardas

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s longer descriptive name.
lt: Jei atsarginių kopijų vieta yra išoriniame tome, tai yra tomo ilgesnis aprašomasis vardas.

en: Short name of the external volume
lt: Išorinio tomo trumpas vardas

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s shorter name.
lt: Jei atsarginių kopijų vieta yra išoriniame tome, tai yra tomo trumpas vardas.

en: Icon of the external volume
lt: Išorinio tomo piktograma

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s icon.
lt: Jei atsarginių kopijų vieta yra išoriniame tome, tai yra tomo piktograma.

en: Folder
lt: Aplankas

en: Scanning…
lt: Peržiūrima...

en: Restore Missing Files…
lt: Atkurti trūkstamus failus...

en: Restore deleted files from backup
lt: Atkurti pašalintus failus iš atsarginės kopijos

en: Revert to Previous Version… | Revert to Previous Versions…
lt[0]: Atkurti ankstesnę versiją...
lt[1]: Atkurti ankstesnes versijas...
lt[2]: Atkurti ankstesnes versijas...

en: Restore file from backup | Restore files from backup
lt[0]: Atkurti failą iš atsarginės kopijos
lt[1]: Atkurti failus iš atsarginės kopijos
lt[2]: Atkurti failus iš atsarginės kopijos

note: Translators: %2$s is the name of a removable drive, %1$s is a folder on that removable drive.
en: %1$s on %2$s
lt: %1$s laikmenoje %2$s

en: Backup will begin when %s becomes connected.
lt: Atsarginės kopijos darymas prasidės, kai %s bus prijungtas.

en: Backup will begin when a network connection becomes available.
lt: Atsarginės kopijos darymas prasidės, kai atsiras tinklo ryšys.

en: Backup location not available
lt: Atsarginių kopijų vieta neprieinama

en: Waiting for a network connection…
lt: Laukiama tinklo ryšio...

en: Waiting for ‘%s’ to become connected…
lt: Laukiama kol „%s“ bus prijungtas...

en: Rackspace Cloud Files
lt: „Rackspace Cloud Files“

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Rackspace Cloud Files
lt: „Rackspace Cloud Files“ %s

en: Permission denied
lt: Leidimas nesuteiktas

en: You can sign up for a Rackspace Cloud Files account <a href="%s">online</a>.
lt: Jūs galite registruotis „Rackspace Cloud Files“ paskyrai <a href="%s">internetu</a>.

en: Connect to Rackspace Cloud Files
lt: Prisijungti prie „Rackspace Cloud Files“

en: _API access key
lt: _API prieigos raktas

en: S_how API access key
lt: _Rodyti API prieigos raktą

en: _Remember API access key
lt: Įsi_minti API prieigos raktą

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Amazon S3
lt: Amazon S3 %s

en: You can sign up for an Amazon S3 account <a href="%s">online</a>.
lt: Jūs galite susikurti Amazon S3 paskyrą <a href="%s">internete</a>.

en: Connect to Amazon S3
lt: Prisijungti prie „Amazon S3“

en: _Access key ID
lt: _Prieigos raktas

en: _Secret access key
lt: _Slaptas prieigos raktas

en: S_how secret access key
lt: _Rodyti slaptą prieigos raktą

en: _Remember secret access key
lt: Įsi_minti slaptą prieigos raktą

en: Ubuntu One
lt: „Ubuntu One“

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Ubuntu One
lt: „Ubuntu One“ %s

en: Connect to Ubuntu One
lt: Prisijungti prie „Ubuntu One“

en: Sign into Ubuntu One…
lt: Prisijungti prie „Ubuntu One“...

en: Could not find backup tool in %s.  Your installation is incomplete.
lt: Nepavyko rasti atsarginių kopijų įrankio %s. Jūsų įdiegimas nepilnas.

en: Could not load backup tool.  Your installation is incomplete.
lt: Nepavyko įkelti atsarginių kopijų įrankio. Jūsų įdiegimas nepilnas.

en: Backup tool is broken.  Your installation is incomplete.
lt: Atsarginių kopijų įrankis sugadintas. Jūsų įdiegimas nepilnas.

en: Could not start backup tool
lt: Nepavyko paleisti atsarginių kopijų įrankio

note: Translators: this is the home folder and %s is the user's username
en: Home (%s)
lt: Namai (%s)

note: Translators: this is the home folder
en: Home
lt: Namai

note: Translators: this is the trash folder
en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Verifying backup…
lt: Tikrinama atsarginė kopija...

en: Restoring files…
lt: Atkuriami failai...

en: Your backup appears to be corrupted.  You should delete the backup and try again.
lt: Panašu, kad jūsų atsarginė kopija sugadinta. Turėtumėte pašalinti atsarginę kopiją ir mėginti dar kartą.

en: Backing up…
lt: Daroma atsarginė kopija...

en: Restoring…
lt: Atkuriama...

en: Checking for backups…
lt: Ieškoma atsarginių kopijų...

en: Listing files…
lt: Gaunamas failų sąrašas...

en: Preparing…
lt: Ruošiamasi...

en: Another backup operation is already running
lt: Jau vykdoma kita atsarginės kopijos operacija

[ctx: back up is verb]
en: Back Up
lt: Padaryti atsarginę kopiją

[ctx: back up is verb]
en: _Back Up
lt: _Padaryti atsarginę kopiją

en: Creating the first backup.  This may take a while.
lt: Kuriama pirma atsarginė kopija. Tai gali užtrukti.

en: Creating a fresh backup to protect against backup corruption.  This will take longer than normal.
lt: Kuriama nauja atsarginė kopija, kad būtų išvengta atsarginių kopijų sugadinimo. Tai užtruks ilgiau nei paprastai.

note: Translators:  This is the phrase 'Backing up' in the larger phrase "Backing up '%s'".  %s is a filename.
en: Backing up:
lt: Daroma atsarginė kopija:

en: Backup Failed
lt: Nepavyko padaryti atsarginės kopijos

en: Backup Finished
lt: Atsarginė kopija padaryta

en: Your files were successfully backed up and tested.
lt: Buvo sėkmingai padarytos ir patikrintos jūsų failų atsarginės kopijos.

en: Backing Up…
lt: Daroma atsarginė kopija...

en: Scanning:
lt: Peržiūrima:

en: _Details
lt: _Išsamiai

en: _Allow restoring without a password
lt: _Leisti atkurti be slaptažodžio

en: _Password-protect your backup
lt: Atsarginę kopiją apsaugoti sla_ptažodžiu

en: You will need your password to restore your files. You might want to write it down.
lt: Jums reikės slaptažodžio norint atkurti jūsų failus. Greičiausiai norėsite jį užsirašyti.

en: E_ncryption password
lt: Užšifravimo _slaptažodis

en: Confir_m password
lt: Pa_tvirtinkite slaptažodį

en: _Show password
lt: _Rodyti slaptažodį

en: _Remember password
lt: Įsi_minti slaptažodį

en: In order to check that you will be able to retrieve your files in the case of an emergency, please enter your encryption password again to perform a brief restore test.
lt: Tam, kad patikrintume, ar galėsite atgauti failus esant avarinei situacijai, dar kartą įveskite užšifravimo slaptažodį trumpam atkūrimo testui atlikti.

en: Test every two _months
lt: Tikrinti kas du _mėnesius

en: Summary
lt: Santrauka

en: Restore Test
lt: Atkūrimo testas

en: Failed with an unknown error.
lt: Nepavyko su nežinoma klaida.

en: Require Password?
lt: Reikalauti slaptažodžio?

en: Encryption Password Needed
lt: Reikalingas užšifravimo slaptažodis

en: Backup encryption password
lt: Atsarginės kopijos užšifravimo slaptažodis

en: Restore
lt: Atkurti

en: _Restore
lt: _Atkurti

en: _Backup location
lt: _Atsarginių kopijų vieta

en: Restore From Where?
lt: Atkurti iš kur?

en: _Date
lt: _Data

en: Restore files to _original locations
lt: Atkurti failus _originaliose vietose

en: Restore to _specific folder
lt: Atkurti į _nurodytą aplanką

en: Choose destination for restored files
lt: Pasirinkite atkuriamų failų paskirtį

en: Restore _folder
lt: Atkūrimo _aplankas

en: Restore date
lt: Atkūrimo data

en: Restore folder
lt: Atkūrimo aplankas

en: Checking for Backups…
lt: Ieškoma atsarginių kopijų...

en: Restore From When?
lt: Atkurti iš kada?

en: Restore to Where?
lt: Į kur atkurti?

note: Translators:  This is the word 'Restoring' in the phrase "Restoring '%s'".  %s is a filename.
en: Restoring:
lt: Atkuriama:

en: No backups to restore
lt: Nėra atsarginių kopijų atkūrimui

en: Original location
lt: Originali vieta

en: File to restore | Files to restore
lt[0]: Failas atkūrimui
lt[1]: Failai atkūrimui
lt[2]: Failai atkūrimui

en: Restore Failed
lt: Nepavyko atkurti

en: Restore Finished
lt: Atkūrimas baigtas

en: Your files were successfully restored.
lt: Jūsų failai sėkmingai atkurti.

en: Your file was successfully restored. | Your files were successfully restored.
lt[0]: Jūsų failas sėkmingai atkurtas.
lt[1]: Jūsų failai sėkmingai atkurti.
lt[2]: Jūsų failai sėkmingai atkurti.

en: File
lt: Failas

en: Last seen
lt: Paskutinį kartą matytas

en: Restore which Files?
lt: Kuriuos failus atkurti?

en: Scanning for files from up to a day ago…
lt: Peržiūrimi iki dienos senumo failai...

en: Scanning for files from up to a week ago…
lt: Peržiūrimi iki savaitės senumo failai...

en: Scanning for files from up to a month ago…
lt: Peržiūrimi iki mėnesio senumo failai...

en: Scanning for files from about a month ago… | Scanning for files from about %d months ago…
lt[0]: Peržiūrimi maždaug mėnesio senumo failai...
lt[1]: Peržiūrimi maždaug %d mėnesių senumo failai...
lt[2]: Peržiūrimi maždaug %d mėnesių senumo failai...

en: Scanning for files from about a year ago… | Scanning for files from about %d years ago…
lt[0]: Peržiūrimi maždaug metų senumo failai...
lt[1]: Peržiūrimi maždaug %d metų senumo failai...
lt[2]: Peržiūrimi maždaug %d metų senumo failai...

en: Scanning finished
lt: Peržiūra baigta

en: Co_ntinue
lt: _Tęsti

[ctx: verb]
en: _Test
lt: _Testuoti

en: _Resume Later
lt: P_ratęsti vėliau

en: Show version
lt: Rodyti versiją

en: Restore given files
lt: Atkurti nurodytus failus

en: Immediately start a backup
lt: Iš karto pradėti atsarginės kopijos darymą

en: Restore deleted files
lt: Atkurti ištrintus failus

en: No directory provided
lt: Nenurodytas katalogas

en: Only one directory can be shown at once
lt: Vienu metu gali būti rodomas tik vienas katalogas

en: [FILES…]
lt: [FAILAI…]

en: DIRECTORY
lt: KATALOGAS

note: Translators: Wrap this to 80 characters per line if you can, as I have for English
en: Déjà Dup is a simple backup tool.  It hides the complexity of backing up
    the Right Way (encrypted, off-site, and regular) and uses duplicity as
    the backend.
lt: Déjà Dup yra paprastas atsarginių kopijų įrankis. Jis paslepia „teisingai
    daromų“ (šifruotų, ne vietoje, reguliarių) atsarginių kopijų sudėtingumą
    ir naudoja duplicity.

en: Directory does not exists
lt: Katalogas neegzistuoja

en: You must provide a directory, not a file
lt: Jūs privalote pateikti katalogą, ne failą

en: You must specify a mode
lt: Jūs privalote nurodyti veikseną

en: Connect to Server
lt: Prisijungti prie serverio

en: _Username
lt: _Naudotojo vardas

en: _Password
lt: _Slaptažodis

en: S_how password
lt: _Rodyti slaptažodį

en: Location not available
lt: Vieta neprieinama

en: Connect _anonymously
lt: Jungtis _anonimiškai

en: Connect as u_ser
lt: Prisijungti _naudotoju

note: Translators: this is a Windows networking domain
en: _Domain
lt: _Sritis

en: Keep your files safe by backing up regularly
lt: Laikykite failus saugiai reguliariai darydami atsargines kopijas

en: Important documents, data, and settings can be protected by storing them in a backup. In the case of a disaster, you would be able to recover them from that backup.
lt: Svarbūs dokumentai, duomenys ir nustatymai gali būti apsaugoti laikant juos atsarginėje kopijoje. Įvykus avarijai, jūs galėsite juos atkurti iš atsarginės kopijos.

en: _Don't Show Again
lt: _Nerodyti dar kartą

en: Don't Show Again
lt: Nerodyti dar kartą

en: _Open Backup Settings
lt: _Atverti atsarginių kopijų nustatymus

en: Open Backup Settings
lt: Atverti atsarginių kopijų nustatymus

en: _Skip Backup
lt: _Praleisti atsarginę kopiją

en: Backup completed
lt: Atsarginė kopija baigta

en: Backup finished
lt: Atsarginė kopija baigta

en: Not all files were successfully backed up.  See dialog for more details.
lt: Ne visų failų atsarginės kopijos sėkmingai padarytos. Daugiau informacijos rasite dialogo lange.

en: Starting scheduled backup
lt: Pradedama suplanuota atsarginė kopija

en: Show Progress
lt: Rodyti eigą

en: %.1f%% complete
lt: %.1f %% baigta

en: Show _Progress
lt: Rodyti _eigą

en: Scheduled backup delayed
lt: Suplanuotas atsarginės kopijos darymas uždelstas

en: I want to _restore files from a previous backup…
lt: Aš noriu _atkurti failus iš ankstesnės atsarginės kopijos...

en: Just show my backup _settings
lt: Tik parodyti mano atsarginių kopijų _nustatymus

en: Automatic _backups
lt: Automatinės _atsarginės kopijos

en: Most recent backup
lt: Naujausia atsarginė kopija

en: Next automatic backup
lt: Kita automatinė atsarginė kopija

en: _Restore…
lt: _Atkurti...

en: Back Up _Now
lt: Daryti atsarginę kopiją _dabar

en: Overview
lt: Apžvalga

note: Translators: storage as in "where to store the backup"
en: Storage
lt: Saugojimas

en: Folders to _back up
lt: Aplankai atsarginių _kopijų kūrimui

en: Folders to _ignore
lt: Aplankai, kurie _praleidžiami

en: Folders
lt: Aplankai

en: How _often to back up
lt: Kaip _dažnai daryti atsargines kopijas

en: _Keep backups
lt: _Laikyti atsargines kopijas

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Paused (no network)
lt: Pristabdyta (nėra tinklo)

note: Was not even a file path (maybe something goofy like computer://)
en: Could not restore ‘%s’: Not a valid file location
lt: Nepavyko atkurti „%s“: neteisinga failo vieta

note: Tiny backup location.  Suggest they get a larger one.
en: Backup location is too small.  Try using one with more space.
lt: Atsarginių kopijų vieta per maža. Mėginkite naudoti kitą vietą.

en: Backup location does not have enough free space.
lt: Atsarginių kopijų vieta turi nepakankamai laisvos vietos.

en: Cleaning up…
lt: Tvarkomasi...

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't make it into the backup because we couldn't read them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not back up the following files.  Please make sure you are able to open them.
lt: Nepavyko padaryti šių failų atsarginių kopijų. Įsitikinkite, kad galite juos atverti.

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't actually restore because we couldn't write to them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not restore the following files.  Please make sure you are able to write to them.
lt: Nepavyko atkurti šių failų. Įsitikinkite, kad galite į juos rašyti.

en: Could not restore ‘%s’: File not found in backup
lt: Nepavyko atkurti „%s“: failas nerastas atsarginėje kopijoje

note: notify upper layers, if they want to do anything Duplicity tried to ask the user what the encryption password is.
en: Bad encryption password.
lt: Blogas užšifravimo slaptažodis.

en: Computer name changed
lt: Kompiuterio vardas pasikeitė

en: The existing backup is of a computer named %s, but the current computer’s name is %s.  If this is unexpected, you should back up to a different location.
lt: Egzistuojanti atsarginė kopija yra iš kompiuterio %s, bet dabartinis kompiuterio vardas yra %s. Jei tai yra netikėta, turėtumėte daryti atsarginę kopiją į kitą vietą.

en: Permission denied when trying to create ‘%s’.
lt: Leidimas nesuteiktas mėginant sukurti „%s“.

note: assume error is on backend side
en: Permission denied when trying to read ‘%s’.
lt: Leidimas nesuteiktas mėginant perskaityti „%s“.

en: Permission denied when trying to delete ‘%s’.
lt: Leidimas nesuteiktas mėginant pašalinti „%s“.

en: Backup location ‘%s’ does not exist.
lt: Atsarginių kopijų vieta „%s“ neegzistuoja.

en: No space left.
lt: Neliko vietos.

en: Invalid ID.
lt: Neteisingas identifikatorius.

en: Invalid secret key.
lt: Neteisingas slaptas raktas.

en: Your Amazon Web Services account is not signed up for the S3 service.
lt: Jūsų Amazon Web Services paskyroje nėra užregistruota S3 paslauga.

en: S3 bucket name is not available.
lt: S3 kaušo vardas neprieinamas.

en: Error reading file ‘%s’.
lt: Klaida skaitant failą „%s“.

en: Error writing file ‘%s’.
lt: Klaida rašant failą „%s“.

en: No space left in ‘%s’.
lt: Neliko vietos „%s“.

en: No backup files found
lt: Nerastas nė vienas atsarginės kopijos failas

en: Uploading…
lt: Išsiunčiama...

en: Could not understand duplicity version.
lt: Nepavyko suprasti „duplicity“ versijos.

en: Could not understand duplicity version ‘%s’.
lt: Nepavyko suprasti „duplicity“ versijos „%s“.

en: Déjà Dup Backup Tool requires at least version %d.%d.%.2d of duplicity, but only found version %d.%d.%.2d
lt: Déjà Dup atsarginių kopijų įrankiui reikalinga „duplicity“ programos versija %d.%d.%.2d ar naujasnė, bet rasta tik versija %d.%d.%.2d

en: At least six months
lt: Mažiausiai šešis mėnesius

en: At least a year
lt: Mažiausiai metus

en: Forever
lt: Visada

en: At least %d day | At least %d days
lt[0]: Mažiausiai %d dieną
lt[1]: Mažiausiai %d dienas
lt[2]: Mažiausiai %d dienų

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: %d day from now | %d days from now
lt[0]: už %d dienos
lt[1]: už %d dienų
lt[2]: už %d dienų

en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: Prieš %d dieną
lt[1]: Prieš %d dienas
lt[2]: Prieš %d dienų

note: Translators: This is used in phrases like "Most recent backup: None"
en: None
lt: Nėra

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Old backups will be kept for at least six months or until the backup location is low on space.
lt: Senos atsarginės kopijos bus saugomos mažiausiai šešis mėnesius arba kol atsarginių kopijų vietoje liks mažai vietos.

en: Old backups will be kept for at least a year or until the backup location is low on space.
lt: Senos atsarginės kopijos bus saugomos mažiausiai metus arba kol atsarginių kopijų vietoje liks mažai vietos.

en: Old backups will be kept until the backup location is low on space.
lt: Senos atsarginės kopijos bus saugomos kol atsarginių kopijų vietoje liks mažai vietos.

en: Old backups will be kept at least %d day or until the backup location is low on space. | Old backups will be kept at least %d days or until the backup location is low on space.
lt[0]: Senos atsarginės kopijos bus saugomos mažiausiai %d dieną arba kol atsarginių kopijų vietoje liks mažai vietos.
lt[1]: Senos atsarginės kopijos bus saugomos mažiausiai %d dienas arba kol atsarginių kopijų vietoje liks mažai vietos.
lt[2]: Senos atsarginės kopijos bus saugomos mažiausiai %d dienų arba kol atsarginių kopijų vietoje liks mažai vietos.

en: _Add
lt: P_ridėti

en: Add
lt: Pridėti

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Choose folders
lt: Pasirinkite aplankus

en: Windows Share
lt: Windows viešinys

en: Custom Location
lt: Pasirinktinė vieta

note: And a local folder option
en: Local Folder
lt: Vietinis aplankas

en: _Server
lt: _Serveris

en: Use secure connection (_HTTPS)
lt: Naudoti saugų ryšį (_HTTPS)

en: _Port
lt: _Prievadas

en: _Folder
lt: _Aplankas

en: _Choose Folder…
lt: _Pasirinkite aplanką...

en: Choose Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: _Container
lt: _Konteineris

en: S3 Access Key I_D
lt: S3 prieigos _raktas

en: _Domain Name
lt: S_rities vardas

en: Daily
lt: Kas dieną

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Every %d day | Every %d days
lt[0]: Kas %d dieną
lt[1]: Kas %d dienas
lt[2]: Kas %d dienų

en: Could not display %s
lt: Nepavyko parodyti %s
