deja-dup - en to sr translation catalogue (269 entries)

note: Translators: "Backup" is a noun
en: Backup
sr: Резерва

note: Translators: The name is a play on the French phrase "déjà vu" meaning "already seen", but with the "vu" replaced with "dup".  "Dup" in this context is itself a reference to both the underlying command line tool "duplicity" and the act of duplicating data for backup.  As a whole, the phrase "Déjà Du
en: Déjà Dup Backup Tool
sr: Безбедни сеф алат за резерве

en: Change your backup settings
sr: Измените ваша подешавања резерве

en: Back Up Now
sr: Направи резерву

note: Translators: Monitor in this sense means something akin to 'watcher', not a computer screen.  This program acts like a daemon that kicks off backups at scheduled times.
en: Backup Monitor
sr: Пратилац резерви

en: Schedules backups at regular intervals
sr: Испланирајте прављење резерве у одређеним временским размацима

en: Folders to back up
sr: Фасцикле за које ће бити прављење резерве

en: This list of directories will be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEO are recognized as the user’s special directories. Relative entries are relative to the user’s home directory.
sr: Ово је списак директоријума за које ће бити направљене резерве. Резервисане вредности $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, и $VIDEO су препознате као корисникови посебни директоријуми. Релативне ставке се односе на корисникову личну фасциклу.

en: Folders to ignore
sr: Фасцикле које ће бити занемарене

en: This list of directories will not be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEO are recognized as the user’s special directories. Relative entries are relative to the user’s home directory.
sr: Ово је списак директоријума за које неће бити направљене резерве. Резервисане вредности $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, и $VIDEO су препознате као корисникови посебни директоријуми. Релативне ставке се односе на корисникову личну фасциклу.

en: Whether the welcome screen has been dismissed
sr: Да ли је поздравни екран одбачен

en: Whether to request the root password
sr: Да ли ће бити тражена лозинка администратора

en: Whether to request the root password when backing up from or restoring to system folders.
sr: Да ли ће бити тражена лозинка администратора приликом прављења резерве или приликом враћања у фасцикле система.

en: The last time Déjà Dup was run
sr: Последњи пут када је Безбедни сеф покренут

en: The last time Déjà Dup was successfully run. This time should be in ISO 8601 format.
sr: Последњи пут када је Безбедни сеф био успешно покренут. Ово време треба бити у ИСО 8601 формату.

en: The last time Déjà Dup backed up
sr: Последњи пут када је Безбедни сеф направио резерве

en: The last time Déjà Dup successfully completed a backup. This time should be in ISO 8601 format.
sr: Последњи пут када је Безбедни сеф успешно обавио прављење резерве. Ово време треба бити у ИСО 8601 формату.

en: The last time Déjà Dup restored
sr: Последњи пут када је Безбедни сеф повратио резерве

en: The last time Déjà Dup successfully completed a restore. This time should be in ISO 8601 format.
sr: Последњи пут када је Безбедни сеф успешно обавио повраћај резерве. Ово време треба бити у ИСО 8601 формату.

en: Whether to periodically back up
sr: Да ли ће бити повремено прављене резерве

en: Whether to automatically back up on a regular schedule.
sr: Да ли ће се вршити самостално прављење резерви на основу испланираног времена.

en: How often to periodically back up
sr: Колико често ће бити извршавано прављење резерве

en: The number of days between backups.
sr: Број дана између прављења резерви.

en: When a user logs in, the Déjà Dup monitor checks whether it should prompt about backing up. This is used to increase discoverability for users that don’t know about backups. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
sr: Када се корисник пријави, пратилац Безбедног сефа проверава да ли треба да понуди прављење резерве. Ово се користи за повећање откривања за кориснике који не знају о резервама. Ово време треба бити или „disabled“ (искључено) за искључивање ове провере или у ИСО 8601 формату.

en: How long to keep backup files
sr: Колико дуго ће бити чуване датотеке резерве

en: The number of days to keep backup files on the backup location. A value of 0 means forever. This is a minimum number of days; the files may be kept longer.
sr: Број дана за чување резервних датотека на месту за резерве. Вредност 0 значи заувек. Ово је најмањи број дана; датотеке могу бити чуване дуже.

en: Type of location to store backup
sr: Врста места за чување резерви

en: The type of backup location. If ‘auto’, a default will be chosen based on what is available.
sr: Врста места резерве. Ако је „auto“, биће изабрано основно у зависности које је доступно.

en: Amazon S3 Access Key ID
sr: Амазон С3 ИБ кључа приступа

en: Your Amazon S3 Access Key Identifier. This acts as your S3 username.
sr: Ваш Амазон С3 идентификатор кључа приступа. Ово важи као ваше С3 корисничко име.

en: The Amazon S3 bucket name to use
sr: Назив Амазон С3 ведра које ће бити коришћено

en: Which Amazon S3 bucket to store files in. This does not need to exist already. Only legal hostname strings are valid.
sr: У ком Амазон С3 ведру ће бити чуване датотеке. Ово не мора већ да постоји. Само правилне ниске назива домаћина су исправне.

en: The Amazon S3 folder
sr: Амазон С3 фацикла

en: An optional folder name to store files in. This folder will be created in the chosen bucket.
sr: Опционални назив фасцикле за чување датотека. Ова фасцикла ће бити направљена у изабраном ведру.

en: The Rackspace Cloud Files container
sr: Садржалац облака датотека Ракспејса

en: Which Rackspace Cloud Files container to store files in. This does not need to exist already. Only legal hostname strings are valid.
sr: У ком садржаоцу облака датотека Ракспејса ће бити чуване датотеке. Ово не мора већ да постоји. Само правилне ниске назива домаћина су исправне.

en: Your Rackspace username
sr: Ваше Ракспејс корисничко име

en: This is your username for the Rackspace Cloud Files service.
sr: Ово је ваше корисничко име за услугу облака датотека Ракспејса.

en: The Ubuntu One folder
sr: Убунту један фасцикла

en: The folder name to store files in. If ‘$HOSTNAME’, it will default to a folder based on the name of the computer.
sr: Назив фасцикле за чување датотека. Ако је „$HOSTNAME“, подразумеваће фасциклу засновану на називу рачунара.

en: Backup location
sr: Место за резерву

en: Location in which to hold the backup files.
sr: Место на коме ће се чувати датотеке резерве.

en: Folder type
sr: Врста фасцикле

en: Whether the backup location is a mounted external volume or a normal folder.
sr: Да ли је место за резерве прикачени спољни волумен или обична фасцикла.

en: Relative path under the external volume
sr: Релативна путања под спољним волуменом

en: If the backup location is on an external volume, this is the path of the folder on that volume.
sr: Ако је место за резерве на спољном волумену, ово је путања фасцикле на том волумену.

en: Unique ID of the external volume
sr: Јединствени ИБ спољног волумена

en: If the backup location is on an external volume, this is its unique filesystem identifier.
sr: Ако је место за резерве на спољном волумену, ово је његов јединствени идентификатор система датотека.

en: Full name of the external volume
sr: Пун назив спољног волумена

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s longer descriptive name.
sr: Ако је место за резерве на спољном волумену, ово је дужи описни назив волумена.

en: Short name of the external volume
sr: Краћи назив спољног волумена

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s shorter name.
sr: Ако је место за резерве на спољном волумену, ово је краћи назив волумена.

en: Icon of the external volume
sr: Иконица спољног волумена

en: If the backup location is on an external volume, this is the volume’s icon.
sr: Ако је место за резерве на спољном волумену, ово је иконица волумена.

en: Folder
sr: Фасцикла

en: Scanning…
sr: Претражујем…

en: Restore Missing Files…
sr: Поврати недостајуће датотеке…

en: Restore deleted files from backup
sr: Повратите обрисане датотеке из резерве

en: Revert to Previous Version… | Revert to Previous Versions…
sr[0]: Поврати на претходно издање…
sr[1]: Поврати на претходна издања…
sr[2]: Поврати на претходна издања…

en: Restore file from backup | Restore files from backup
sr[0]: Поврати датотеку из резерве
sr[1]: Поврати датотеке из резерве
sr[2]: Поврати датотеке из резерве

note: Translators: %2$s is the name of a removable drive, %1$s is a folder on that removable drive.
en: %1$s on %2$s
sr: %1$s на %2$s

en: Backup will begin when %s becomes connected.
sr: Стварање резерве ће започети када %s буде повезан.

en: Backup will begin when a network connection becomes available.
sr: Стварање резерве ће започети када мрежна веза постане доступна.

en: Backup location not available
sr: Место за резерве није доступно

en: Waiting for a network connection…
sr: Чекам на везу са мрежом…

en: Waiting for ‘%s’ to become connected…
sr: Чекам да „%s“ постане повезан…

en: Rackspace Cloud Files
sr: Облак датотека Ракспејса

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Rackspace Cloud Files
sr: %s на датотекама облака Ракспејса

en: Permission denied
sr: Забрањен приступ

en: You can sign up for a Rackspace Cloud Files account <a href="%s">online</a>.
sr: Можете да се претплатите за налог облака датотека Ракспејса <a href="%s">на мрежи</a>.

en: Connect to Rackspace Cloud Files
sr: Повежи се на облак датотека Ракспејса

en: _API access key
sr: _АПИ кључ приступа

en: S_how API access key
sr: _Прикажи АПИ кључ приступа

en: _Remember API access key
sr: _Запамти АПИ кључ приступа

en: Amazon S3
sr: Амазон С3

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Amazon S3
sr: %s на Амазону С3

en: You can sign up for an Amazon S3 account <a href="%s">online</a>.
sr: Можете да се претплатите за налог Амазона С3 <a href="%s">на мрежи</a>.

en: Connect to Amazon S3
sr: Повежи се на Амазон С3

en: _Access key ID
sr: ИБ кључа _приступа

en: _Secret access key
sr: _Тајни кључ приступа

en: S_how secret access key
sr: _Прикажи тајни кључ приступа

en: _Remember secret access key
sr: _Запамти тајни кључ приступа

en: Ubuntu One
sr: Убунту један

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Ubuntu One
sr: %s на Убунту један

en: Connect to Ubuntu One
sr: Повежи се на Убунту један

en: Sign into Ubuntu One…
sr: Пријави се на Убунту један…

note: Translators: this is the home folder and %s is the user's username
en: Home (%s)
sr: Лична (%s)

note: Translators: this is the home folder
en: Home
sr: Лична

note: Translators: this is the trash folder
en: Trash
sr: Корпа

en: Restoring files…
sr: Враћам датотеке…

en: Backing up…
sr: Правим резерву…

en: Restoring…
sr: Враћам…

en: Checking for backups…
sr: Вршим проверу за резервама…

en: Listing files…
sr: Исписујем датотеке…

en: Preparing…
sr: Припремам…

en: Another backup operation is already running
sr: Још једна операција прављења резерве је већ покренута

[ctx: back up is verb]
en: Back Up
sr: Направи резерву

[ctx: back up is verb]
en: _Back Up
sr: _Направи резерву

en: Creating the first backup.  This may take a while.
sr: Правим прву резерву.  Ово може да потраје.

en: Creating a fresh backup to protect against backup corruption.  This will take longer than normal.
sr: Правим свежу резерву да бих заштитио од неисправности.  Ово ће потрајати дуже него уобичајено.

note: Translators:  This is the phrase 'Backing up' in the larger phrase "Backing up '%s'".  %s is a filename.
en: Backing up:
sr: Правим резерву:

en: Backup Failed
sr: Прављење резерве није успело

en: Backup Finished
sr: Резерва је направљена

en: Backing Up…
sr: Правим резерву…

en: Scanning:
sr: Претражујем:

en: _Details
sr: _Детаљи

en: _Allow restoring without a password
sr: _Допусти враћање без лозинке

en: _Password-protect your backup
sr: _Заштитите лозинком ваше резерве

en: You will need your password to restore your files. You might want to write it down.
sr: Биће вам потребна лозинка за враћање датотека. Можда би било боље да је забележите.

en: E_ncryption password
sr: _Лозинка шифровања

en: Confir_m password
sr: _Потврди лозинку

en: _Show password
sr: Пр_икажи лозинку

en: _Remember password
sr: _Запамти лозинку

en: Summary
sr: Извештај

en: Failed with an unknown error.
sr: Неуспех уз непознату грешку.

en: Require Password?
sr: Да тражим лозинку?

en: Encryption Password Needed
sr: Потребна је лозинка шифровања

en: Backup encryption password
sr: Направи резерву лозике шифровања

en: Restore
sr: Поврати

en: _Restore
sr: _Поврати

en: _Backup location
sr: _Место за резерву

en: Restore From Where?
sr: Одакле да повратим?

en: _Date
sr: _Датум

en: Restore files to _original locations
sr: Врати датотеке на _првобитна места

en: Restore to _specific folder
sr: Врати у _посебну фасциклу

en: Choose destination for restored files
sr: Изаберите одредиште за повраћене датотеке

en: Restore _folder
sr: Врати _фасциклу

en: Restore date
sr: Датум враћања

en: Restore folder
sr: Фасцикла враћања

en: Checking for Backups…
sr: Вршим проверу за резервама…

en: Restore From When?
sr: Од када да повратим?

en: Restore to Where?
sr: Где да повратим?

note: Translators:  This is the word 'Restoring' in the phrase "Restoring '%s'".  %s is a filename.
en: Restoring:
sr: Враћам:

en: No backups to restore
sr: Нема резерви за враћање

en: Original location
sr: Првобитна путања

en: File to restore | Files to restore
sr[0]: Датотека за повраћај
sr[1]: Датотеке за повраћај
sr[2]: Датотеке за повраћај

en: Restore Failed
sr: Повраћај није успео

en: Restore Finished
sr: Повраћај је обављен

en: Your files were successfully restored.
sr: Ваше датотеке су успешно повраћене.

en: Your file was successfully restored. | Your files were successfully restored.
sr[0]: Ваша датотека је успешно повраћена.
sr[1]: Ваше датотеке су успешно повраћене.
sr[2]: Ваше датотеке су успешно повраћене.

en: File
sr: Датотека

en: Last seen
sr: Виђено пре

en: Restore which Files?
sr: Које датотеке да повратим?

en: Scanning for files from up to a day ago…
sr: Претражујем датотеке од почетка до пре једног дана…

en: Scanning for files from up to a week ago…
sr: Претражујем датотеке од почетка до пре једне недеље…

en: Scanning for files from up to a month ago…
sr: Претражујем датотеке од почетка до пре једног месеца…

en: Scanning for files from about a month ago… | Scanning for files from about %d months ago…
sr[0]: Претражујем датотеке од пре %d месеца…
sr[1]: Претражујем датотеке од пре %d месеца…
sr[2]: Претражујем датотеке од пре %d месеци…

en: Scanning for files from about a year ago… | Scanning for files from about %d years ago…
sr[0]: Претражујем датотеке од пре %d године…
sr[1]: Претражујем датотеке од пре %d године…
sr[2]: Претражујем датотеке од пре %d година…

en: Scanning finished
sr: Претраживање је завршено

en: Co_ntinue
sr: _Настави

en: _Resume Later
sr: Настави _касније

en: Show version
sr: Приказује издање

en: Restore given files
sr: Враћа дате датотеке

en: Immediately start a backup
sr: Истог тренутка започиње прављење резерве

en: Restore deleted files
sr: Враћа обрисане датотеке

en: No directory provided
sr: Није наведен директоријум

en: Only one directory can be shown at once
sr: Само један директоријум може бити приказан у једном тренутку

en: [FILES…]
sr: [ДАТОТЕКЕ…]

en: DIRECTORY
sr: ДИРЕКТОРИЈУМ

note: Translators: Wrap this to 80 characters per line if you can, as I have for English
en: Déjà Dup is a simple backup tool.  It hides the complexity of backing up
    the Right Way (encrypted, off-site, and regular) and uses duplicity as
    the backend.
sr: Безбедни сеф је једноставан алат за резерве.  Скрива сложеност прављења резерви
    Правог начина (шифроване, ван сајта, и редовне) и користи дуплирање као услужни
    програм.

en: Directory does not exists
sr: Директоријум не постоји

en: You must provide a directory, not a file
sr: Морате да обезбедите директоријум, а не датотеку

en: You must specify a mode
sr: Морате да наведете режим

en: Connect to Server
sr: Повежи се са сервером

en: _Username
sr: _Корисничко име

en: _Password
sr: _Лозинка

en: S_how password
sr: _Прикажи лозинку

en: Location not available
sr: Место није доступно

en: Connect _anonymously
sr: Повежи се _анонимно

en: Connect as u_ser
sr: Повежи се као _корисник

note: Translators: this is a Windows networking domain
en: _Domain
sr: _Домен

en: Keep your files safe by backing up regularly
sr: Очувајте ваше датотеке редовним прављењем резерви

en: Important documents, data, and settings can be protected by storing them in a backup. In the case of a disaster, you would be able to recover them from that backup.
sr: Важни документи, подаци, и подешавања могу бити заштићени чувањем у резервама. У случају несреће, бићете у могућности да их спасите из тих резерви.

en: _Don't Show Again
sr: _Не приказуј поново

en: Don't Show Again
sr: Не приказуј поново

en: _Open Backup Settings
sr: _Отвори подешавања резерве

en: Open Backup Settings
sr: Отвори подешавања резерве

en: _Skip Backup
sr: _Прескочи резерву

en: Backup completed
sr: Прављење резерве је обављено

en: Backup finished
sr: Резерва је направљена

en: Not all files were successfully backed up.  See dialog for more details.
sr: Нису успешно направљене резерве свих датотека. Погледајте прозорче за више појединости.

en: Starting scheduled backup
sr: Покрећем испланирано прављење резерве

en: Show Progress
sr: Прикажи напредак

en: %.1f%% complete
sr: %.1f%% је обављено

en: Show _Progress
sr: Прикажи _напредовање

en: Scheduled backup delayed
sr: Испланирано прављење резерве је одложено

en: I want to _restore files from a previous backup…
sr: Желим да _повратим датотеек из претходне резерве…

en: Just show my backup _settings
sr: Само прикажи моја подешавања _резерве

en: Automatic _backups
sr: Самосталне _резерве

en: Most recent backup
sr: Најновија резерва

en: Next automatic backup
sr: Следећа самостална резерва

en: _Restore…
sr: _Поврати…

en: Back Up _Now
sr: _Сада направи резерву

en: Overview
sr: Преглед

note: Translators: storage as in "where to store the backup"
en: Storage
sr: Смештај

en: Folders to _back up
sr: Фасцикле за _резерву

en: Folders to _ignore
sr: Фасцикле за _занемаривање

en: Folders
sr: Фасцикле

en: How _often to back up
sr: _Колико често правити резерву

en: _Keep backups
sr: _Задржи резерве

en: Schedule
sr: Планирање

en: Categories
sr: Категорије

en: Paused (no network)
sr: Паузиран (нема мреже)

note: Was not even a file path (maybe something goofy like computer://)
en: Could not restore ‘%s’: Not a valid file location
sr: Не могу да повратим „%s“: није исправно место датотеке

note: Tiny backup location.  Suggest they get a larger one.
en: Backup location is too small.  Try using one with more space.
sr: Место за резерву је премало.  Покушајте да користите неко друго са више простора.

en: Backup location does not have enough free space.
sr: Место за резерве нема довољно слободног простора.

en: Cleaning up…
sr: Чистим…

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't make it into the backup because we couldn't read them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not back up the following files.  Please make sure you are able to open them.
sr: Не могу да направим резерву следећих датотека. Проверите да ли сте у могућности да их отворите.

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't actually restore because we couldn't write to them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not restore the following files.  Please make sure you are able to write to them.
sr: Не могу да повратим следеће датотеке. Уверите се да сте у могућности да пишете у њих.

en: Could not restore ‘%s’: File not found in backup
sr: Не могу да повратим „%s“: нисам пронашао датотеку у резерви

note: notify upper layers, if they want to do anything Duplicity tried to ask the user what the encryption password is.
en: Bad encryption password.
sr: Лоша лозинка шифровања.

en: Computer name changed
sr: Измењен назив рачунара

en: The existing backup is of a computer named %s, but the current computer’s name is %s.  If this is unexpected, you should back up to a different location.
sr: Постојећа резерва је са рачунара под називом %s, али је назив тренутног рачунара %s.  Ако ово није очекивано, требали бисте да направите резерву на неком другом месту.

en: Permission denied when trying to create ‘%s’.
sr: Приступ је одбијен када сам покушао да направим „%s“.

note: assume error is on backend side
en: Permission denied when trying to read ‘%s’.
sr: Приступ је одбијен када сам покушао да прочитам „%s“.

en: Permission denied when trying to delete ‘%s’.
sr: Приступ је одбијен када сам покушао да обришем „%s“.

en: Backup location ‘%s’ does not exist.
sr: Место за резерве „%s“ не постоји.

en: No space left.
sr: Нема више простора.

en: Invalid ID.
sr: Неисправан ИБ.

en: Invalid secret key.
sr: Неисправан тајни кључ.

en: Your Amazon Web Services account is not signed up for the S3 service.
sr: Ваш налог за Амазон веб услуге није пријављен за С3 услугу.

en: S3 bucket name is not available.
sr: Назив С3 ведра није доступан.

en: Error reading file ‘%s’.
sr: Грешка при читању датотеке „%s“.

en: Error writing file ‘%s’.
sr: Грешка при записивању датотеке „%s“.

en: No space left in ‘%s’.
sr: Нема слободног простора на „%s“.

en: No backup files found
sr: Нисам пронашао датотеке резерве

en: Uploading…
sr: Одашиљем…

en: Déjà Dup Backup Tool requires at least version %d.%d.%.2d of duplicity, but only found version %d.%d.%.2d
sr: Безбедни сеф алат за резерве захтева барем издање %d.%d.%.2d дуплирања, али је нашао само издање %d.%d.%.2d

en: At least six months
sr: Најмање шест месеци

en: At least a year
sr: Најмање једну годину

en: Forever
sr: Заувек

en: At least %d day | At least %d days
sr[0]: Најмање %d дан
sr[1]: Најмање %d дана
sr[2]: Најмање %d дана

en: Today
sr: Данас

en: Yesterday
sr: Јуче

en: Tomorrow
sr: Сутра

en: %d day from now | %d days from now
sr[0]: %d дан од сада
sr[1]: %d дана од сада
sr[2]: %d дана од сада

en: %d day ago | %d days ago
sr[0]: пре %d дан
sr[1]: пре %d дана
sr[2]: пре %d дана

note: Translators: This is used in phrases like "Most recent backup: None"
en: None
sr: Ништа

en: Yes
sr: Да

en: No
sr: Не

en: Old backups will be kept for at least six months or until the backup location is low on space.
sr: Старе резерве ће бити задржане најмање шест месеци или док на месту резерве не буде понестало простора.

en: Old backups will be kept for at least a year or until the backup location is low on space.
sr: Старе резерве ће бити задржане најмање годину дана или док на месту резерве не буде понестало простора.

en: Old backups will be kept until the backup location is low on space.
sr: Старе резерве ће бити задржане све док на месту резерве не буде понестало простора.

en: Old backups will be kept at least %d day or until the backup location is low on space. | Old backups will be kept at least %d days or until the backup location is low on space.
sr[0]: Старе резерве ће бити задржане најмање %d дан или док на месту резерве не буде понестало простора.
sr[1]: Старе резерве ће бити задржане најмање %d дана или док на месту резерве не буде понестало простора.
sr[2]: Старе резерве ће бити задржане најмање %d дана или док на месту резерве не буде понестало простора.

en: _Add
sr: _Додај

en: Add
sr: Додај

en: _Remove
sr: _Уклони

en: Remove
sr: Уклони

en: Choose folders
sr: Изаберите фасцикле

en: SSH
sr: ССХ

en: Windows Share
sr: Виндоуз дељење

en: FTP
sr: ФТП

en: WebDAV
sr: ВебДАВ

en: Custom Location
sr: Произвољна путања

note: And a local folder option
en: Local Folder
sr: Локална фасцикла

en: _URI
sr: _Адреса

en: _Server
sr: _Сервер

en: Use secure connection (_HTTPS)
sr: Користи заштићену везу (_HTTPS)

en: _Port
sr: _Порт

en: _Folder
sr: _Директоријум

en: _Choose Folder…
sr: _Изабери фасциклу…

en: Choose Folder
sr: Изабери фасциклу

en: _Container
sr: _Садржалац

en: S3 Access Key I_D
sr: ИБ С3 кључа _приступа

en: _Domain Name
sr: _Назив домена

en: Daily
sr: Дневно

en: Weekly
sr: Недељно

en: Every %d day | Every %d days
sr[0]: Сваког %d дана
sr[1]: Свака %d дана
sr[2]: Сваких %d дана

en: Could not display %s
sr: Не могу да прикажем „%s“
