kwin_effects - en to et translation catalogue (234 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Strength of the effect:
et: Efekti tugevus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Light
et: Kerge

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Strong
et: Tugev

[ctx: Special entry in alt+tab list for minimizing all windows]
en: Show Desktop
et: Töölaua näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawWindowCaptions) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_WindowTitle)
en: Display window &titles
et: Akende &tiitlite näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Zoom
et: Suurendus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_zPosition)
en: Define how far away the windows should appear
et: Määramine, kui kaugel peavad aknad ilmuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Near
et: Lähedal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Far
et: Kaugel

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Animation
et: Animatsioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateSwitch)
en: Animate switch
et: Lülitamise animeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateStart)
en: Animation on tab box open
et: Animatsioon kaardikasti avamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateStop)
en: Animation on tab box close
et: Animatsioon kaardikasti sulgemisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
et: Animatsiooni kestus:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_RotationDuration) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_Duration)
en:  milliseconds
et:  msek

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Reflection)
en: Reflections
et: Peegeldused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Rear color
et: Tagakülje värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Front color
et: Esikülje värv

en: Desktop Cube
et: Töölauakuubik

en: Desktop Cylinder
et: Töölauasilinder

en: Desktop Sphere
et: Töölauasfäär

[ctx: @title:tab Basic Settings]
en: Basic
et: Põhiline

[ctx: @title:tab Advanced Settings]
en: Advanced
et: Muu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tab 1
et: Kaart 1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Background
et: Taust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Background color:
et: Taustavärv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Wallpaper:
et: Taustapilt:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Activation
et: Aktiveerimine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
et: Välimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisplayDesktopName)
en: Display desktop name
et: Töölaua nime näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Reflection)
en: Reflection
et: Peegeldus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rotation duration:
et: Pööramise kestus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ZOrdering)
en: Windows hover above cube
et: Aknad hõljuvad kuubiku kohal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Opacity
et: Läbipaistmatus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
et: Läbipaistev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
et: Läbipaistmatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OpacityDesktopOnly)
en: Do not change opacity of windows
et: Akna läbipaistmatust ei muudeta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
et: Kaart 2

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Caps
et: Otsatahud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Caps)
en: Show caps
et: Otsatahkude näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, capColorLabel)
en: Cap color:
et: Otsatahu värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TexturedCaps)
en: Display image on caps
et: Pildi näitamine otsatahkudel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSlider, kcfg_ZPosition)
en: Define how far away the object should appear
et: Määramine, kui kaugel peab objekt ilmuma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_9)
en: Additional Options
et: Lisavalikud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_CloseOnMouseRelease)
en: If enabled the effect will be deactivated after rotating the cube with the mouse,
    otherwise it will remain active
et: Kuubik on pärast selle pööramist hiirega deaktiveeritud.
    Vastasel juhul jääb kuubik aktiivseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseOnMouseRelease)
en: Close after mouse dragging
et: Sulgemine pärast hiirega lohistamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabBox)
en: Use this effect for walking through the desktops
et: Kasutamine töölaua nimekirja läbikerimiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InvertKeys)
en: Invert cursor keys
et: Kursoriklahvid teistpidi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InvertMouse)
en: Invert mouse
et: Hiir teistpidi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, capDeformationGroupBox)
en: Sphere Cap Deformation
et: Sfääri pooluste moonutus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, capDeformationSphereLabel)
en: Sphere
et: Sfäär

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, capDeformationPlaneLabel)
en: Plane
et: Tasapind

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DontSlideStickyWindows)
en: Do not animate windows on all desktops
et: Aknaid ei animeerita kõigil töölaudadel

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_RotationDuration) i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
et:  msek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DontSlidePanels)
en: Do not animate panels
et: Paneele ei animeerita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UsePagerLayout)
en: Use pager layout for animation
et: Animeerimiseks kasutatakse töölaudade vahetajat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseWindowMoving)
en: Start animation when moving windows towards screen edges
et: Animatsiooni käivitamine akende liigutamisel ekraani servale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Brightness of the background:
et: Tausta heledus:

[ctx: Less brightness]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Darker
et: Tumedam

[ctx: More brightness]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Lighter
et: Heledam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Saturation of the background:
et: Tausta küllastus:

[ctx: No saturation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Gray
et: Hall

[ctx: High saturation]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Colored
et: Värviline

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Duration of the fade:
et: Hajumise kestus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Blur)
en: The blur effect must be enabled before it can be used.
et: Enne selle kasutamist peab häguefekt olema lubatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Blur)
en: Apply blur effect to background
et: Häguefekti rakendamine taustale

en: Show Desktop Grid
et: Töölaua võrgustiku näitamine

[ctx: Desktop name alignment:]
en: Disabled
et: Keelatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Top
et: Ülal

en: Top-Right
et: Ülal paremal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Right
et: Paremal

en: Bottom-Right
et: All paremal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Bottom
et: All

en: Bottom-Left
et: All vasakul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Left
et: Vasakul

en: Top-Left
et: Ülal vasakul

en: Center
et: Tsentreeritud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom &duration:
et: Suuren&duse kestus:

[ctx: Duration of zoom]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_ZoomDuration)
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Border width:
et: &Piirde laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Desktop &name alignment:
et: Töölaua &nime joondus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Layout mode:
et: Pai&gutusviis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Pager
et: Lülitaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Automatic
et: Automaatne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Custom
et: Kohandatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutRowsLabel)
en: Number of &rows:
et: &Ridade arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PresentWindows)
en: Use Present Windows effect to layout the windows
et: Aktiivsete akende efekti kasutamine akende paigutamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en: Apply effect to &panels
et: Efekti rakendamine &paneelidele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en: Apply effect to the desk&top
et: Efekti rakendamine &töölauale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimKeepAbove)
en: Apply effect to &keep-above windows
et: Efekti rakendamine teiste a&kende peal hoitavatele akendele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimByGroup)
en: Apply effect to &groups
et: Efekti rakendamine &gruppidele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Strength:
et: Tugevu&s:

en: Toggle Flip Switch (Current desktop)
et: Akende pöördvahetamise lülitamine (aktiivsel töölaual)

en: Toggle Flip Switch (All desktops)
et: Akende pöördvahetamise lülitamine (kõigil töölaudadel)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Flip animation duration:
et: Peegeldamisanimatsiooni kestus:

[ctx: Duration of flip animation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Angle:
et: Nurk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Horizontal position of front:
et: Esikülje asukoht rõhtsuunas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Vertical position of front:
et: Esikülje asukoht püstsuunas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Glide Effect:
et: Liugumisefekt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: In
et: Sisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Out
et: Välja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Glide Angle:
et: Liugumisnurk:

en: Toggle Invert Effect
et: Inverteerimisefekti lülitamine

en: Toggle Invert Effect on Window
et: Inverteerimisefekti lülitamine aknal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
et: Hääbumine mustaks (ainult täisekraan-tiitelkuvade puhul)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Radius:
et: &Raadius:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: milliseconds
et: msek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
et: Suurus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
et: &Laius:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
et:  pikslit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
et: &Kõrgus:

en: Toggle Effect
et: Efekti lülitamine

en: Middle
et: Keskmine nupp

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
et: Põhiseadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
et: Vasaku nupu värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
et: Keskmise nupu värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
et: Parema nupu värv:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
et: Muud seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
et: Rõngad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
et: Joone laius:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KDoubleNumInput, kcfg_LineWidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_RingSize)
en:  pixel |  pixels
et[0]:  piksel
et[1]:  pikslit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
et: Rõnga kestus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
et: Rõnga raadius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
et: Rõngaste arv:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text
et: Tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
et: Teksti näitamine:

en: Clear All Mouse Marks
et: Eemalda kõik hiiretähised

en: Clear Last Mouse Mark
et: Eemalda viimane hiiretähis

en: Clear Mouse Marks
et: Eemalda hiiretähised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
et: &Värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
et: Joonista hiirega, hoides alla klahve Shift+Meta ja liigutades hiirt.

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
et: Aktiivsete akende lülitamine (aktiivsel töölaual)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
et: Aktiivsete akende lülitamine (kõigil töölaudadel)

en: Toggle Present Windows (Window class)
et: Aktiivsete akende lülitamine (Window klass)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Natural Layout Settings
et: Loomuliku paigutuse seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FillGaps)
en: Fill &gaps
et: Tü&himike täitmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Faster
et: Kiirem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Nicer
et: Ilusam

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Windows
et: Aknad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Left button:
et: Vasak nupp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: No action
et: Toiming puudub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: Activate window
et: Akna aktiveerimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: End effect
et: Efekti lõpetamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: Bring window to current desktop
et: Akna toomine aktiivsele töölauale

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: Send window to all desktops
et: Akna saatmine kõigile töölaudadele

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: (Un-)Minimize window
et: Akna minimeerimine/maksimeerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Middle button:
et: Keskmine nupp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Right button:
et: Parem nupp:

[ctx: @title:group actions when clicking on desktop]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Desktop
et: Töölaud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonDesktop) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonDesktop) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonDesktop)
en: Show desktop
et: Töölaua näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Layout mode:
et: Paigutusviis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawWindowIcons)
en: Display window &icons
et: Akende &ikoonide näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
et: &Minimeeritud akende eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPanel)
en: Show &panels
et: &Paneelide näitamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Natural
et: Loomulik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Regular Grid
et: Korrapärane alusvõrk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Flexible Grid
et: Paindlik alusvõrk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowClosingWindows)
en: Provide buttons to close the windows
et: Nupud akende sulgemiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TextureScale)
en: Scale window
et: Akna skaleerimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Outline)
en: Show outline
et: Kontuuri näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text position:
et: Teksti asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Inside Graph
et: Graafiku sees

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Nowhere
et: Eikuskil

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Top Left
et: Ülal vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Top Right
et: Ülal paremal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Bottom Left
et: All vasakul

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Bottom Right
et: All paremal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text font:
et: Teksti font:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Text color:
et: Teksti värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Text alpha:
et: Teksti alfa:

en: Toggle Thumbnail for Current Window
et: Aktiivse akna pisipildi lülitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
et: Maks. &laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
et: V&ahed:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
et:  pikslit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
et: Lä&bipaistmatus:

en: Track mouse
et: Hiire jälgimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Trigger on
et: Käivitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, modifierRadio)
en: Modifiers
et: Muuteklahvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, shortcutRadio)
en: Shortcut
et: Kiirklahv

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
et: Läbipaistvus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
et: Üldised läbipaistvuse seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
et: Dialoogid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, decorations_label)
en: Decorations:
et: Dekoratsioonid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
et: Mitteaktiivsed aknad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
et: Liigutatud aknad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
et: Valikukasti hüpikud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
et: Menüüd:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
et: Menüü läbipaistvuse määramine sõltumatult

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
et: Ripikmenüüd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
et: Hüpikmenüüd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
et: Eraldatavad menüüd:

en: Toggle window geometry display (effect only)
et: Akna geomeetria näitamise lülitamine (ainult efekt)

en: Toggle KWin composited geometry display
et: KWini komposiitgeomeetria näitamise lülitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Move)
en: Display for moving windows
et: Näitamine akna liigutamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Resize)
en: Display for resizing windows
et: Näitamine akna suuruse muutmisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
et: Jäiku&s:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
et: Lo&histamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
et: Liiguta&mistegur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
et: Vä&relemine liigutamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
et: Värelemine suu&ruse muutmisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
et: Täppisrežiimi lu&bamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
et: &Värelemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
et: Vähem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
et: Rohkem

en: Move Zoomed Area to Left
et: Suurendatud ala liigutamine vasakule

en: Move Zoomed Area to Right
et: Suurendatud ala liigutamine paremale

en: Move Zoomed Area Upwards
et: Suurendatud ala liigutamine üles

en: Move Zoomed Area Downwards
et: Suurendatud ala liigutamine alla

en: Move Mouse to Focus
et: Hiire liigutamine fookusse

en: Move Mouse to Center
et: Hiire liigutamine keskele

en: Move Left
et: Liigutamine vasakule

en: Move Right
et: Liigutamine paremale

en: Move Up
et: Liigutamine üles

en: Move Down
et: Liigutamine alla

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
et: Suurendamisel ja vähendamisel suurenduse muutmine määratud teguri võrra.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
et: Suurendustegur:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable tracking of the focused location. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_ACCESSIBILITY=1").
et: Fookuses asukoha jälgimise lubamine. Selleks peab rakenduses olema lubatud QAccessible ("export QT_ACCESSIBILITY=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
et: Fookuse jälgimise lubamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFollowFocus)
en: When the focus changes, move the zoom area to the focused location.
et: Fookuse muutmisel suurendusala liigutamine fookuses asukohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFollowFocus)
en: Follow Focus
et: Fookuse järgimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
et: Hiirekursor:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
et: Hiirekursori nähtavus.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
et: Skaleerimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
et: Jäetakse alles

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
et: Peidetakse

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
et: Hiire liikumise jälgimine.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
et: Proportsionaalne

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
et: Tsentreeritud

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
et: Lükkamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
et: Välja lülitatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
et: Hiire jälgimine:
