gnome-online-accounts master - en to lt translation catalogue (132 entries)

note: TODO: more specific
en: Failed to find a provider for: %s
lt: Nepavyko rasti tiekėjo: %s

note: TODO: more specific
en: ProviderType property is not set for account
lt: ProviderType savybė nenustatyta paskyrai

note: TODO: more specific
en: Code: %u - Unexpected response from server
lt: Kodas: %u - nelaukas atsakymas iš serverio

note: TODO: more specific
en: Failed to parse autodiscover response XML
lt: Nepavyko perskaityti automatinio aptikimo atsakymo XML

note: TODO: more specific
en: Failed to find Autodiscover element
lt: Nepavyko rasti Autodiscover elemento

note: TODO: more specific
en: Failed to find Response element
lt: Nepavyko rasti Response elemento

note: TODO: more specific
en: Failed to find Account element
lt: Nepavyko rasti Account elemento

note: TODO: more specific
en: Failed to find ASUrl and OABUrl in autodiscover response
lt: Nepavyko rasti ASUrl ir OABUrl automatinio aptikimo atsakyme

note: TODO: more specific
en: Did not find password with identity `%s' in credentials
lt: Įgaliojimuose nerastas slaptažodis su identitetu „%s“

note: Translators: the first %s is the username * (eg., debarshi.ray@gmail.com or rishi), and the * (%s, %d) is the error domain and code.
en: Invalid password with username `%s' (%s, %d):
lt: Netinkamas slaptažodis su naudotojo vardu „%s“ (%s, %d):

en: _E-mail
lt: _El. pašas

en: _Password
lt: Sla_ptažodis

en: _Custom
lt: P_asirinktinis

en: User_name
lt: _Naudotojo vardas

en: _Server
lt: _Serveris

en: Connecting…
lt: Jungiamasi...

en: Dialog was dismissed
lt: Dialogas buvo uždarytas

en: Dialog was dismissed (%s, %d):
lt: Dialogas buvo uždarytas (%s, %d):

en: _Ignore
lt: _Nepaisyti

en: _Try Again
lt: Bandy_ti dar kartą

en: Error connecting to Microsoft Exchange server
lt: Klaida jungiantis prie Microsoft Exchange serverio

en: Use for
lt: Naudotina

en: _Mail
lt: _Paštas

en: Cale_ndar
lt: Kale_ndorius

en: _Contacts
lt: _Kontaktai

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting guid, instead got status %d (%s)
lt: Tikėtasi statuso 200 prašant guid, bet gautas statusas %d (%s)

en: Could not parse response
lt: Nepavyko perskaityti atsakymo

en: C_hat
lt: Po_kalbiai

en: _Photos
lt: _Fotografijos

en: Expected status 200 when requesting user id, instead got status %d (%s)
lt: Tikėtasi būsenos 200 prašant guid, bet gauta būsena %d (%s)

en: Your system time is invalid. Check your date and time settings.
lt: Jūsų sistemos laikas yra netinkamas. Patikrinkite datos ir laiko nustatymus.

en: _Documents
lt: _Dokumentai

note: TODO: more specific
en: Service not available
lt: Tarnyba nepasiekiama

note: TODO: more specific
en: Authentication failed
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Server does not support PLAIN
lt: Serveris nepalaiko GRYNOJO

en: Server does not support STARTTLS
lt: Serveris nepalaiko STARTTLS

en: IMAP and SMTP
lt: IMAP ir SMTP

en: Did not find imap-password with identity `%s' in credentials
lt: Įgaliojimuose nerastas imap slaptažodis su identitetu „%s“

note: Translators: the first %s is the IMAP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code.
en: Invalid imap-password with username `%s' (%s, %d):
lt: Netinkamas imap slaptažodis su naudotojo vardu „%s“ (%s, %d):

en: Did not find smtp-password with identity `%s' in credentials
lt: Įgaliojimuose nerastas smtp slaptažodis su identitetu „%s“

note: Translators: the first %s is the SMTP * username (eg., rishi), and the (%s, %d) * is the error domain and code.
en: Invalid smtp-password with username `%s' (%s, %d):
lt: Netinkamas smtp slaptažodis su naudotojo vardu „%s“ (%s, %d):

note: Translators: the following four strings are used to show a * combo box similar to the one in the evolution module. * Encryption: None *             STARTTLS after connecting *             SSL on a dedicated port
en: _Encryption
lt: Ši_fravimas

en: None
lt: Joks

en: STARTTLS after connecting
lt: STARTTLS po prisijungimo

en: SSL on a dedicated port
lt: SSL dedikuotame prievade

en: _Name
lt: _Vardas

en: IMAP _Server
lt: IMAP _Serveris

en: SMTP _Server
lt: SMTP _Serveris

en: Error connecting to IMAP server
lt: Klaida jungiantis prie IMAP serverio

en: Error connecting to SMTP server
lt: Klaida jungiantis prie SMTP serverio

en: E-mail
lt: El. pašas

en: Name
lt: Vardas

en: Enterprise Login (Kerberos)
lt: Kompanijos prisijungimas (Kerberos)

en: Identity service returned invalid key
lt: Identiteto tarnyba grąžino netinkamą raktą

en: Could not find saved credentials for principal `%s' in keyring
lt: Nepavyko rasti įrašytų įgaliojimų pagrindui „%s“ raktinėje

en: Did not find password for principal `%s' in credentials
lt: Įgaliojimuose nerastas pagrindas „%s“

en: _Domain
lt: _Domenas

en: Enterprise domain or realm name
lt: Kompanijos domenas arba srities pavadinimas

en: Log In to Realm
lt: Prisijungti prie srities

en: Please enter your password below.
lt: Įveskite savo slaptažodį žemiau.

en: Remember this password
lt: Prisiminti šį slaptažodį

en: The domain is not valid
lt: Šis domenas yra netinkamas

en: Error connecting to enterprise identity server
lt: Klaida jungiantis prie kompanijos identitetų serverio

en: Network _Resources
lt: Tinklo _resursai

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 when requesting access token, instead got status %d (%s)
lt: Tikėtasi statuso 200 prašant prieigos leksemos, tačiau gautas statusas %d (%s)

en: Authorization response was "%s"
lt: Autorizacijos atsakymas buvo „%s“

note: Translators: The verb "Paste" is used when asking the user to paste a string from a web browser window
en: Paste authorization code obtained from the <a href="%s">authorization page</a>:
lt: Įdėkite autorizacijos kodą, gautą iš <a href="%s">autorizacijos puslapio</a>:

en: Error getting an Access Token:
lt: Klaida gaunant prieigos leksemą:

en: Error getting identity:
lt: Klaida gaunant identifikatorių:

en: Was asked to login as %s, but logged in as %s
lt: Prašyta prisijungti kaip %s, bet prisijungta kaip %s

en: Credentials do not contain access_token
lt: Įgaliojimai neturi access_token

en: Failed to refresh access token (%s, %d):
lt: Nepavyko atnaujinti prieigos leksemos (%s, %d):

en: Missing access_token or access_token_secret headers in response
lt: Atsakyme trūksta access_token arba access_token_secret antraščių

en: Error getting a Request Token:
lt: Klaida gaunant užklausos leksemą:

note: Translators: the %d is a HTTP status code and the %s is a textual description of it
en: Expected status 200 for getting a Request Token, instead got status %d (%s)
lt: Tikėtasi statuso 200 užklausos leksemos gavimui, tačiau gautas statusas %d (%s)

en: Missing request_token or request_token_secret headers in response
lt: Atsakyme trūksta request_token arba request_token_secret antraščių

note: Translators: The verb "Paste" is used when asking the user to paste a string from a web browser window
en: Paste token obtained from the <a href="%s">authorization page</a>:
lt: Įdėkite leksemą, gautą iš <a href="%s">autorizacijos puslapio</a>:

en: Credentials do not contain access_token or access_token_secret
lt: Įgaliojimai neturi access_token arba access_token_secret

en: Error connecting to ownCloud server
lt: Klaida jungiantis prie ownCloud serverio

en: _Files
lt: _Failai

en: ensure_credentials_sync is not implemented on type %s
lt: %s nerealizuoja ensure_credentials_sync

note: TODO: more specific
en: TLS not available
lt: TLS neprieinamas

note: TODO: more specific
en: org.gnome.OnlineAccounts.Mail is not available
lt: org.gnome.OnlineAccounts.Mail nepasiekiama

note: TODO: more specific
en: Failed to parse email address
lt: Nepavyko perskaityti el. pašto adreso

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP PLAIN without a domain
lt: Negalima atlikti grynojo SMTP be domeno

note: TODO: more specific
en: Did not find smtp-password in credentials
lt: Įgaliojimuose nerastas smtp slaptažodis

note: TODO: more specific
en: Cannot do SMTP PLAIN without a password
lt: Negalima atlikti SMTP be slaptažodžio

en: Telepathy chat account not found
lt: Telepathy pokalbių paskyra nerasta

en: Failed to initialize a GOA client
lt: Nepavyko inicijuoti GOA kliento

en: Failed to create a user interface for %s
lt: Nepavyko sukurti %s naudotojo sąsajos

en: Connection Settings
lt: Ryšio nustatymai

en: Personal Details
lt: Asmeninė informacija

en: Cannot save the connection parameters
lt: Nepavyko įrašyti ryšio parametrų

en: Cannot save your personal information on the server
lt: Nepavyko įrašyti asmeninės informacijos serveryje

note: Connection Settings button
en: _Connection Settings
lt: _Ryšio nustatymai

note: Edit Personal Information button
en: _Personal Details
lt: _Asmeninė informacija

en: A %s account already exists for %s
lt: %s paskyra jau yra %s

note: Translators: the %s is the name of the provider. eg., Google.
en: %s account
lt: %s paskyra

note: TODO: more specific
en: Failed to delete credentials from the keyring
lt: Nepavyko ištrinti įgaliojimų iš raktinės

note: TODO: more specific
en: Failed to retrieve credentials from the keyring
lt: Nepavyko gauti įgaliojimų iš raktinės

note: TODO: more specific
en: No credentials found in the keyring
lt: Nepavyko rasti įgaliojimų raktinėje

en: Error parsing result obtained from the keyring:
lt: Klaida skaitant iš raktinės gautą rezultatą:

note: Translators: The %s is the type of the provider, e.g. 'google' or 'yahoo'
en: GOA %s credentials for identity %s
lt: GOA %s įgaliojimai identifikatoriui %s

note: TODO: more specific
en: Failed to store credentials in the keyring
lt: Nepavyko įrašyti įgaliojimų į raktinę

en: The signing certificate authority is not known.
lt: Nežinoma pasirašanti liudijimų įstaiga.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
lt: Liudijimas neatitinka laukto tinklapio, iš kurio jis gautas, identiteto.

en: The certificate's activation time is still in the future.
lt: Liudijimo aktyvavimo laikas vis dar ateityje.

en: The certificate has expired.
lt: Liudijimo galiojimas baigėsi.

en: The certificate has been revoked.
lt: Liudijimas buvo atšauktas.

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
lt: Liudijimo algoritmas laikomas nesaugiu.

en: Invalid certificate.
lt: Netinkamas liudijimas.

note: translators: %s here is the address of the web page
en: Loading “%s”…
lt: Įkeliama „%s“...

en: Expected status 200 when requesting name, instead got status %d (%s)
lt: Tikėtasi statuso 200 prašant vardo, tačiau gautas statusas %d (%s)

en: Time
lt: Laikas

en: Time to fire
lt: Laikas iššauti

en: initial secret passed before secret key exchange
lt: pradinė paslaptis perduota prie apsikeičiant slaptais raktais

en: Initial secret key is invalid
lt: Pradinis paslapties raktas netinkamas

en: The network realm %s needs some information to sign you in.
lt: Tinklo sritis %s reikalauja kai kurios informacijos jūsų prisijungimui.

en: Could not find identity in credential cache: %k
lt: Nepavyko rasti identiteto įgaliojimų podėlyje: %k

en: Could not find identity credentials in cache: %k
lt: Nepavyko rasti identiteto įgaliojimų podėlyje: %k

en: Could not sift through identity credentials in cache: %k
lt: Nepavyko persijoti identitetų įgaliojimų podėlyje: %k

en: Could not finish up sifting through identity credentials in cache: %k
lt: Nepavyko baigti identitetų igaliojimų podėlio sijojimo: %k

en: No associated identification found
lt: Nerastas susietas idetitetas

en: Could not create credential cache: %k
lt: Nepavyko sukurti įgaliojimų podėlio: %k

en: Could not initialize credentials cache: %k
lt: Nepavyko inicijuoti įgaliojimų podėlio: %k

en: Could not store new credentials in credentials cache: %k
lt: Nepavyko įrašyti įgaliojimų į podėlį: %k

en: Could not renew identity: Not signed in
lt: Nepavyko atnaujinti identitetų: neprisijungta

en: Could not renew identity: %k
lt: Nepavyko atnaujinti identiteto: %k

en: Could not get new credentials to renew identity %s: %k
lt: Nepavyko gauti naujų įgaliojimų jūsų identitetui %s atnaujinti : %k

en: Could not erase identity: %k
lt: Nepavyko ištrinti identiteto: %k

en: Could not find identity
lt: Nepavyko rasti identiteto

en: Could not create credential cache for identity
lt: Nepavyko sukurti įgaliojimų podėlio identitetui
