kcmkeys - en to sl translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, components_label)
en: Select the Components to Export
sl: Izberite sestavni del za izvoz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, components)
en: Components
sl: Sestavni deli

en: You are about to reset all shortcuts to their default values.
sl: Ste pred ponastavitvijo vseh bližnjic na njihove privzete vrednosti.

en: Reset to defaults
sl: Ponastavi na privzeto

en: Current Component
sl: Trenutni sestavni del

en: All Components
sl: Vsi sestavni deli

en: Import Scheme...
sl: Uvozi shemo ...

en: Export Scheme...
sl: Izvozi shemo ...

en: Set All Shortcuts to None
sl: Nastavi vse bližnjice na Brez

en: Remove Component
sl: Odstrani sestavni del

en: Your current changes will be lost if you load another scheme before saving this one
sl: Če naložite drugo shemo, preden shranite obstoječo, bodo vaše trenutne nastavitve izgubljene

en: Load Shortcut Scheme
sl: Naloži shemo bližnjic

en: Load
sl: Naloži

en: This file (%1) does not exist. You can only select local files.
sl: Datoteka »%1« ne obstaja. Izberete lahko le krajevne datoteke.

en: Message: %1
    Error: %2
sl: Sporočilo: %1
    Napaka: %2

en: Failed to contact the KDE global shortcuts daemon
sl: Ni se bilo mogoče povezati s ozadnjim programo KDE za splošne bližnjice

en: Component '%1' is currently active. Only global shortcuts currently not active will be removed from the list.
    All global shortcuts will reregister themselves with their defaults when they are next started.
sl: Sestavni del »%1« je trenutno dejaven. S seznama bodo odstranjene samo globalne bližnjice, ki trenutno niso dejavne.
    Vse globalne bližnjice se bodo po ponovnem zagonu znova registrirale s svojimi privzetimi nastavitvami.

en: Remove component
sl: Odstrani sestavni del

en: Are you sure you want to remove the registered shortcuts for component '%1'? The component and shortcuts will reregister themselves with their default settings when they are next started.
sl: Ali res želite odstraniti bližnjice, registrirane za sestavni del »%1«? Sestavni del in bližnjice se bodo po ponovnem zagonu znova registrirale s svojimi privzetimi nastavitvami.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: KDE component:
sl: Sestavni del KDE-ja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, menu_button)
en: File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (KDialog, SelectSchemeDialog) i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KUrlRequester, m_url)
en: Select Shortcut Scheme
sl: Izberite shemo bližnjic

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Select one of the standard KDE shortcut schemes
sl: Izberite eno izmed standardnih KDE-jevih shem bližnjic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Standard scheme:
sl: &Standardna shema:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Select a shortcut scheme file
sl: Izberite datoteko s shemo bližnjic

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Path:
sl: &Pot:
