Pitivi - en to he translation catalogue (360 entries)

en: %s is already running!
he: %s כבר פעיל!

en: An instance of %s is already running in this script.
he: מופע של %s כבר הופעל בסקריפט זה.

en: Could not find the GNonLin plugins!
he: לא ניתן לאתר את תוספי ה־GNonLin!

en: Make sure the plugins were installed and are available in the GStreamer plugins path.
he: יש לוודא שהתוספים הותקנו ושהם זמינים בנתיב של תוספי GStreamer.

en: Could not find the autodetect plugins!
he: לא ניתן לאתר את תוספי הזיהוי האוטומטי!

en: Make sure you have installed gst-plugins-good and is available in the GStreamer plugin path.
he: יש לוודא ש־gst-plugins-good הותקן ושהוא וזמין בנתיב של תוספי GStreamer.

en: PyGTK doesn't have cairo support!
he: ל־PyGTK אין תמיכה ב־cairo!

en: Please use a version of the GTK+ Python bindings built with cairo support.
he: נא להשתמש בגרסה של מאגדי Python ל־GTK+‎ שנבנו עם תמיכה ב־cairo.

en: Could not initiate the video output plugins
he: לא ניתן להפעיל את תוספי פלט הווידאו

en: Make sure you have at least one valid video output sink available (xvimagesink or ximagesink)
he: נא לוודא שיש לפחות קולט פלט וידאו תקני אחד זמין (xvimagesink או ximagesink)

en: Could not initiate the audio output plugins
he: לא ניתן להפעיל את תוספי פלט השמע

en: Make sure you have at least one valid audio output sink available (alsasink or osssink)
he: נא לוודא שיש לפחות קולט פלט שמע תקני אחד זמין (alsasink או osssink)

en: Could not import the cairo Python bindings
he: לא ניתן לייבא את מאגדי ה־Python של cairo

en: Make sure you have the cairo Python bindings installed
he: נא לוודא כי מאגדי ה־Python של cairo מותקנים

en: Could not import the libglade Python bindings
he: לא ניתן לייבא את מאגדי ה־Python של libglade

en: Make sure you have the libglade Python bindings installed
he: נא לוודא כי מאגדי ה־Python של libglade מותקנים

en: Could not import the goocanvas Python bindings
he: לא ניתן לייבא את מאגדי ה־Python של goocanvas

en: Make sure you have the goocanvas Python bindings installed
he: נא לוודא כי מאגדי ה־Python של goocanvas מותקנים

en: You do not have a recent enough version of the GTK+ Python bindings (currently %s)
he: אין לך גרסה עדכנית מספיק של מאגדי ה־GTK+‎ של Python (נוכחית %s)

en: Install a version of the GTK+ Python bindings greater or equal to %s
he: עליך להתקין גרסה גדולה או שווה ל־%s  של מאגדי ה־GTK+‎ של Python

en: You do not have a recent enough version of the GStreamer Python bindings (currently %s)
he: אין לך גרסה עדכנית מספיק של מאגדי ה־Python של GStreamer (הנוכחית היא %s)

en: Install a version of the GStreamer Python bindings greater or equal to %s
he: יש להתקין גרסה %s או עדכנית יותר של מאגדי Python ל־GStreamer

en: You do not have a recent enough version of GStreamer (currently %s)
he: אין לך גרסה עדכנית מספיק של GStreamer (הנוכחית היא %s)

en: Install a version of the GStreamer greater or equal to %s
he: יש להתקין גרסה %s או עדכנית יותר של GStreamer

en: You do not have a recent enough version of the cairo Python bindings (currently %s)
he: אין לך גרסה עדכנית מספיק של מאגדי ה־Python של cairo (הנוכחית היא %s)

en: Install a version of the cairo Python bindings greater or equal to %s
he: יש להתקין את מאגדי ה־Python ל־cairo בגרסה %s או עדכנית יותר

en: You do not have a recent enough version of the GNonLin GStreamer plugin (currently %s)
he: אין לך גרסה עדכנית מספיק של תוסף ה־GStreamer של GNonLin (הנוכחית היא %s)

en: Install a version of the GNonLin GStreamer plugin greater or equal to %s
he: יש להתקין את תוסף ה־GStreamer של GNonLin בגרסה %s או עדכנית יותר

en: Could not import the Zope interface module
he: לא ניתן לייבא את מודול המנשק של Zope

en: Make sure you have the zope.interface module installed
he: נא לוודא שמותקן אצלך המודול zope.interface

en: Could not import the distutils modules
he: לא ניתן לייבא את מודול ה־distutils

en: Make sure you have the distutils python module installed
he: נא לוודא שמותקן אצלך מודול ה־python בשם distutils

en: Create and edit your own movies
he: יצירה ועריכה של סרטים עצמיים

en: Pitivi Video Editor
he: עורך הווידאו Pitivi

en: Missing plugins:
    %s
he: תוספים חסרים:
    %s

note: woot, nothing decodable
en: Can not decode file.
he: לא ניתן לפענח את הקובץ.

en: The given file does not contain audio, video or picture streams.
he: הקובץ הניתן אינו מכיל תזרימי שמע, וידאו או תמונה.

en: Could not establish the duration of the file.
he: לא ניתן לזהות את אורך הקובץ.

en: This clip seems to be in a format which cannot be accessed in a random fashion.
he: נראה כי מקטע זה הוא במבנה שלא ניתן לגשת אליו בצורה אקראית.

en: Timeout while analyzing file.
he: עבר זמן רב מדי בעת ניסיון לפענח את הקובץ.

en: Analyzing the file took too long.
he: ניתוח הקובץ ארך זמן רב מדי.

en: No available source handler.
he: אין מטפל זמין למקור.

en: You do not have a GStreamer source element to handle protocol '%s'
he: אין לך את רכיב המקור של GStreamer לטיפול בפרוטוקול '%s'

en: Pipeline didn't want to go to PAUSED.
he: צינורית הפקודה סרבה לעבור למצב PAUSED.

en: An internal error occurred while analyzing this file: %s
he: אירעה שגיאה פנימית בעת הניסיון לנתח את הקובץ הבא: %s

en: File contains a redirection to another clip.
he: הקובץ מכיל הפניה למקטע אחר.

en: PiTiVi currently does not handle redirection files.
he: התכנית PiTiVi כרגע אינה מסוגלת לטפל בקובצי הפניה.

en: Pipeline didn't want to go to PLAYING.
he: צינורית הפקודה סרבה לעבור למצב PLAYING.

en: All effects
he: כל האפקטים

en: Colors
he: צבעים

en: Noise
he: רעש

en: Analysis
he: ניתוח

en: Blur
he: טשטוש

en: Geometry
he: צורות הנדסיות

en: Fancy
he: מהודר

en: Time
he: זמן

en: Uncategorized
he: לא בקטגוריה

note: TODO check if it is the good way to make it translatable And to filter actually!
en: Video
he: וידאו

en: Audio |audio
he: שמע

en: effect
he: אפקט

en: PiTiVi Native (XML)
he: טבעי של PiTiVi‏ (XML)

en: Playlist format
he: מבנה רשימת הנגינה

en: Not a valid project file.
he: אינו קובץ מיזם תקני.

en: Couldn't close current project
he: לא ניתן לסגור את המיזם הנוכחי

en: No URI specified.
he: לא צוינה כתובת.

en: New Project
he: מיזם חדש

en: Export Settings
he: הגדרות יצוא

en: Video:
he: וידאו:

en: 
    Audio:
he: 
    שמע:

en: 
    Muxer:
he: 
    מרבב:

en: %(width)d x %(height)d pixels at %(framerate).2f fps
he: %(width)d x %(height)d פיקסלים בקצב של %(framerate).2f fps

en: %(channels)d channels at %(frequency)d Hz (%(depth)d bits)
he: %(channels)d ערוצים בתדירות של %(frequency)d הרץ (%(depth)d סיביות)

en: Name
he: שם

en: Description
he: תיאור

en: Audio Capture Device:
he: התקן לכידת שמע:

en: No device available
he: אין התקן זמין

en: Video Capture Device:
he: התקן לכידת וידאו:

en: Remove effect
he: הסרת האפקט

en: Activated
he: מופעל

en: Type
he: סוג

en: Effect name
he: שם האפקט

en: <span>You must select <b>one</b> clip on the timeline to configure its associated effects</span>
he: <span>עליך לבחור מקטע <b>אחד</b> בציר הזמנים כדי להגדיר אפקטים שישויכו אליו</span>

en: <b>Audio:</b> %d channel at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>) | <b>Audio:</b> %d channels at %d <i>Hz</i> (%d <i>bits</i>)
he[0]: <b>שמע:</b> ערוץ אחד בתדירות %d <i>הרץ</i> (%d <i>סיביות</i>)
he[1]: <b>שמע:</b> %d ערוצים בתדירות %d <i>הרץ</i> (%d <i>סיביות</i>)
he[2]: <b>שמע:</b> שני ערוצים בתדירות %d <i>הרץ</i> (%d <i>סיביות</i>)

en: <b>Unknown Audio format:</b> %s
he: <b>מבנה השמע בלתי מזוהה:</b> %s

en: <b>Video:</b> %d x %d <i>pixels</i> at %.2f<i>fps</i>
he: <b>וידאו:</b> %d x %d <i>פיקסלים</i> בקצב רענון של %.2f<i>fps</i>

en: <b>Image:</b> %d x %d <i>pixels</i>
he: <b>תמונה:</b> %d x %d <i>פיקסלים</i>

en: <b>Unknown Video format:</b> %s
he: <b>מבנה הווידאו בלתי מזוהה:</b> %s

en: <b>Text:</b> %s
he: <b>טקסט:</b> %s

en: 8 bit
he: 8 סיביות

en: 16 bit
he: 16 סיביות

en: 24 bit
he: 24 סיביות

en: 32 bit
he: 32 סיביות

en: 6 Channels (5.1)
he: 6 ערוצים (5.1)

en: 4 Channels (4.0)
he: 4 ערוצים (4.0)

en: Stereo
he: סטריאו

en: Mono
he: מונו

en: Properties For: %d object | Properties For: %d objects
he[0]: מאפיינים עבור: פריט אחד
he[1]: מאפיינים עבור: %d פריטים
he[2]: מאפיינים עבור: שני פריטים

en: No properties...
he: אין מאפיינים...

en: Implement Me
he: למימוש

en: Custom
he: התאמה אישית

en: Save Preset
he: שמירת הערכה

en: Choose...
he: בחירה...

en: Video effects
he: אפקטי וידאו

en: Audio effects
he: אפקטי שמע

note: Prevents being flush against the notebook
en: Search:
he: חיפוש:

en: Show Video Effects as a List
he: הצגת האפקטים של הווידאו כרשימה

en: Show Video Effects as Icons
he: הצגת אפקטים של וידאו כסמלים

en: <b>Properties For Plugin</b>
he: <b>מאפיינים עבור התוסף</b>

en: Properties for <element>
he: מאפיינים עבור <element>

en: 6 channels (5.1)
he: 6 ערוצים (5.1)

en: Advanced...
he: מתקדם...

en: Audio
he: שמע

en: Codec:
he: מקודד:

en: Container format
he: מבנה מכיל

en: Container format:
he: מבנה מכיל:

en: Draft (no special effects, single pass)
he: טיוטה (ללא אפקטים מיוחדים, מעבר אחיד)

en: Edit Project Settings...
he: עריכת הגדרות המיזם...

en: File name
he: שם הקובץ

en: File name:
he: שם הקובץ

en: Folder
he: תיקייה

en: Folder:
he: תיקייה:

en: Frame rate:
he: קצב השקופיות:

en: Framerate
he: קצב שקופיות

en: General
he: כללי

en: Height
he: גובה

en: Number of channels:
he: מספר הערוצים:

en: Render
he: עיבוד

en: Render only the selected clips
he: יש לעבד רק את הקטעים הנבחרים

en: Sample Depth:
he: עומק הדגימה:

en: Sample Rate:
he: קצב הדגימה:

en: Sample rate
he: קצב הדגימה

en: Scale
he: קנה מידה

en: Scale:
he: קנה מידה:

en: Summary
he: תקציר

en: <b><big>Rendering movie</big></b>
he: <b><big>הסרט בהליכי עיבוד</big></b>

en: <b>Estimated filesize:</b>
he: <b>גודל הקובץ המוערך:</b>

en: <b>Frames per second:</b>
he: <b>שקופיות לשנייה:</b>

en: <b>Phase:</b>
he: <b>שלב:</b>

en: Encoding first pass
he: מעבר ראשון של ההצפנה

en: Rendering
he: בהליכי עיבוד

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown Mib
he: ה־MiB לא ידוע

en: Unknown reason
he: סיבה בלתי ידועה

en: URI:
he: כתובת:

en: Problem:
he: בעיה:

en: Extra information:
he: פרטים נוספים:

en: Reset to default value
he: איפוס לערך בררת המחדל

note: set title and frame label
en: Properties for %s
he: מאפיינים עבור %s

en: Split
he: פיצול

en: Keyframe
he: שקופית מפתח

en: Unlink
he: הפרדה

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Link
he: קישור

en: Ungroup
he: פירוק

note: Translators: This is an action, the title of a button
en: Group
he: קבוצה

en: Start Playback
he: התחלה בניגון

en: Stop Playback
he: עצירת הניגון

en: Loop over selected area
he: נגינת קטע נבחר במחזוריות (לולאה)

en: Create a new project
he: יצירת מיזם חדש

en: _Open...
he: _פתיחה...

en: Open an existing project
he: פתיחת מיזם קיים

en: Save the current project
he: שמירת המיזם הנוכחי

en: Save _As...
he: שמירה _בשם...

en: Reload the current project
he: טעינת המיזם הנוכחי מחדש

en: Project Settings
he: הגדרות המיזם

en: Edit the project settings
he: עריכת הגדרות המיזם

en: _Render project
he: _עיבוד המיזם

en: Render project...
he: עיבוד מיזם...

en: _Undo
he: בי_טול

en: Undo the last operation
he: ביטול הפעולה האחרונה שבוצעה

en: _Redo
he: _ביצוע חוזר

en: Redo the last operation that was undone
he: חזרה על הפעולה האחרונה שבוטלה

en: _Plugins...
he: _תוספים...

en: Manage plugins
he: ניהול התוספים

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: Import from _Webcam...
he: יבוא ממצלמת _רשת...

en: Import Camera stream
he: יבוא תזרים ממצלמה

en: _Make screencast...
he: ה_סרטת המסך...

en: Capture the desktop
he: לכידת שולחן העבודה

en: _Capture Network Stream...
he: ל_כידת תזרים מהאינטרנט...

en: Capture Network Stream
he: לכידת תזרים מהאינטרנט

en: Information about %s
he: פרטים על %s

en: User manual
he: מדריך למשתמשים

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _View
he: _תצוגה

en: _Project
he: _מיזם

en: _Timeline
he: ציר ה_זמן

en: Previe_w
he: ת_צוגה מקדימה

en: Loop
he: לולאה

en: _Help
he: ע_זרה

en: View the main window on the whole screen
he: צפייה בחלון הראשי במסך מלא

en: Main Toolbar
he: סרגל הכלים הראשי

en: Timeline Toolbar
he: סרגל הכלים של ציר הזמן

en: Undock Viewer
he: ביטול הצמדת המציג

en: Put the viewer in a separate window
he: הצגת המציג בחלון נפרד

en: Media Library
he: ספריית המדיה

en: Effect Library
he: ספריית האפקטים

en: Effects configurations
he: תצורת האפקטים

en: Contributors:
he: תורמים:

en: GNU Lesser General Public License
    See http://www.gnu.org/copyleft/lesser.html for more details
he: הרישיון הציבורי הפחות כללי של GNU
    יש לעיין ב־http://www.gnu.org/copyleft/lesser.html לפרטים נוספים

en: Open File...
he: פתיחת קובץ...

en: All Supported Formats
he: כל מבני הקובץ הנתמכים

en: Close without saving
he: סגירה ללא שמירה

en: Save changes to the current project before closing?
he: האם לשמור שינויים במיזם הנוכחי לפני הסגירה?

en: If you don't save some of your changes will be lost
he: ללא שמירה השינויים שביצעת ילכו לאיבוד

en: Do you want to reload current project?
he: האם ברצונך לטעון מחדש את המיזם הנוכחי?

en: Revert to saved project
he: חזרה למיזם שנשמר

en: All unsaved changes will be lost.
he: כל השינויים שלא נשמרו ילכו לאיבוד.

en: PiTiVi is unable to load file "%s"
he: התכנית PiTiVi לא הצליחה לטעון את הקובץ "%s"

en: Error Loading File
he: שגיאה בטעינת קובץ

en: Locate missing file...
he: איתור קובץ חסר...

en: The following file has moved, please tell PiTiVi where to find it.
he: הקוב. הבא הועבר, נא לגלות ל־PiTiVi היכן למצוא אותו.

en: Duration:
he: משך:

en: Save As...
he: שמירה בשם...

en: Untitled.xptv
he: ללא שם.xptv

en: Detect Automatically
he: זיהוי אוטומטי

en: Address
he: כתובת

en: Capture
he: לכידה

en: Capture Stream from URI
he: לכידת תזרים מהאינטרנט

en: Capture network stream
he: לכידת תזרים מהאינטרנט

en: Close
he: סגירה

en: Customize:
he: התאמה אישית:

en: Network stream video
he: וידאו מתזרים מהאינטרנט

en: Other protocol
he: פרוטוקול אחר

en: Port
he: פתחה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview Stream from URI
he: תצוגה מקדימה של תזרים מהאינטרנט

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: All categories
he: כל הקטגוריות

en: Plugin manager
he: מנהל התוספים

en: Show:
he: הצגה:

en: You may drag plugin files into the list to install them,
    or type text to search for a specific plugin.
he: ניתן לגרור את קובצי התוספים לרשימה כדי להתקין אותם
    או להקליד טקסט כדי לחפש תוסף מסוים.

en: Enabled
he: פעיל

en: Plugin
he: תוסף

en: Category
he: קטגוריה

en: Are you sure you want to remove the selected plugins?
he: האם אכן ברצונך להסיר את התוספים הנבחרים?

en: Confirm remove operation
he: אישור פעולת ההסרה

en: Cannot remove %s
he: לא ניתן להסיר את %s

en: Update the existing plugin?
he: האם לעדכן את התוסף הקיים?

en: This plugin is already installed in your system.
    If you agree, version %(v1)s will be replaced with version %(v2)s
he: תוסף זה כבר מותקן במערכת שלך.
    אם מוסכם בעיניך, הגרסה %(v1)s תוחלף בגרסה %(v2)s

en: Duplicate plugin found
he: נמצא כפל תוספים

en: Cannot install %s
    The file is not a valid plugin
he: לא ניתן להתקין את %s
    הקובץ אינו תוסף תקני

en: Preferences
he: העדפות

en: Section
he: אזור

note: revert, close buttons
en: Reset to Factory Settings
he: איפוס להגדרות היצרן

en: Revert
he: החזרת השינויים

en: Some changes will not take effect until you restart PiTiVi
he: חלק מהשינויים שבוצעו לא ייכנסו לתוקף עד להפעלת PiTiVi מחדש

en: Reset
he: איפוס

en: Appearance
he: מראה

en: Thumbnail Gap (pixels)
he: מרווח בין התמונות הממוזערות (בפיקסלים)

en: The gap between thumbnails
he: המרווח בין התמונות הממוזערות

en: Show Thumbnails (Video)
he: הצגת תמונות ממוזערות (וידאו)

en: Show Thumbnails on Video Clips
he: הצגת תמונות ממוזערות עבור מקטעי וידאו

en: Show Waveforms (Audio)
he: הצגת תרשימי גל (שמע)

en: Show Waveforms on Audio Clips
he: הצגת תרשימי גל עבור מקטעי שמע

en: <b>Aspect Ratio</b>
he: <b>יחס תצוגה</b>

en: <b>Format</b>
he: <b>מבנה</b>

en: <b>Frame Rate</b>
he: <b>קצב השקופיות</b>

en: <b>Preset</b>
he: <b>ערכה</b>

en: <b>Size (Pixels)</b>
he: <b>גודל (פיקסלים)</b>

en: Author:
he: יוצר:

en: Channels:
he: ערוצים:

en: Display Aspect Ratio
he: יחס התצוגה לצג

en: Info
he: פרטים

en: Pixel Aspect Ratio
he: יחס התצוגה לפיקסלים

en: Project title:
he: כותרת המיזם:

en: Sample depth:
he: עומק הדגימה:

en: Sample rate:
he: קצב הדגימה:

en: Standard (4:3)
he: תקני (4:3)

en: Standard PAL
he: PAL תקני

en: Year:
he: שנה:

en: Square
he: ריבוע

en: 480p Wide
he: רוחב של 480p

en: 480i Wide
he: רוחב של 480i

en: 576p Wide
he: רוחב של 576p

en: 576i Wide
he: רוחב של 576i

en: DV Widescreen (16:9)
he: DV במסך רחב (16:9)

en: Cinema (1.37)
he: קולנוע (1.37)

en: Cinema (1.66)
he: קולנוע (1.66)

en: Cinema (1.85)
he: קולנוע (1.85)

en: Anamorphic (2.35)
he: אנמורפי (2.35)

en: Anamorphic (2.39)
he: אנמורפי (2.39)

en: Anamorphic (2.4)
he: אנמורפי (2.4)

en: New Preset
he: ערכה חדשה

en: No Objects Selected
he: לא נבחרו פריטים

en: Screencast
he: הסרטת מסך

en: Screencast Desktop
he: הסרטת שולחן העבודה

en: Start Istanbul
he: הפעלת איסטנבול

en: Import clips...
he: יבוא מקטעים...

en: Remove Clip
he: הסרת מקטע

en: Play Clip
he: נגינת המקטע

en: Icon
he: סמל

en: Information
he: פרטים

en: Duration
he: משך

en: <span>Import your clips by dragging them here or by using the buttons above.</span>
he: <span>באפשרותך לייבא את המקטעים שלך על ידי גרירתם לכאן או על ידי שימוש בלחצנים שלהלן.</span>

en: _Import clips...
he: י_בוא מקטעים...

en: Import clips to use
he: יבוא מקטעים לשימוש

en: Import _folder of clips...
he: יבוא _תיקיית מקטעים...

en: Import folder of clips to use
he: יבוא תיקיית מקטעים לשימוש

en: _Remove from project
he: הס_רה מהמיזם

en: Insert at _end of timeline
he: הוספה ב_סוף ציר הזמן

en: Show Clips as a List
he: הצגת קטעים כרשימה

en: Show Clips as Icons
he: הצגת קטעים כסמלים

en: Import a folder
he: יבוא תיקייה

en: Import a clip
he: יבוא מקטע

en: Close after importing files
he: יש לסגור לאחר יבוא הקבצים

en: Importing clips...
he: המקטעים מיובאים...

en: Error(s) occurred while importing
he: אירעה תקלה אחת או יותר בעת היבוא

en: An error occurred while importing
he: אירעה שגיאה בעת היבוא

en: Error while analyzing files
he: שגיאה בעת ניתוח הקבצים

en: The following files can not be used with PiTiVi.
he: לא ניתן להשתמש ב־PiTiVi לעיבוד קבצים אלה.

en: Error while analyzing a file
he: אירעה שגיאה בעת ניתוח הקובץ

en: The following file can not be used with PiTiVi.
he: לא ניתן להשתמש ב־PiTiVi לעיבוד קובץ זה.

en: Browse projects...
he: עיון במיזמים...

en: Double-click a project below to load it:
he: יש ללחוץ לחיצה כפולה על מיזם להלן כדי לטעון אותו:

en: Help
he: עזרה

en: Skip
he: דילוג

en: Startup Wizard
he: אשף ההפעלה

en: Behavior
he: התנהגות

en: Snap Distance (pixels)
he: מרחק הגזירה (בפיקסלים)

en: Threshold distance (in pixels) used for all snapping operations
he: סף המרחק (בפיקסלים) שישמש לכל פעולות הגזירה

en: <b>Audio:</b>
he: <b>שמע:</b>

en: <b>Video:</b>
he: <b>וידאו:</b>

en: <b>Text:</b>
he: <b>טקסט:</b>

note: tooltip text for toolbar
en: Delete Selected
he: מחיקת הנבחרים

en: Split clip at playhead position
he: פיצול מקטע במיקום סמן הניגון

en: Add a keyframe
he: הוספת שקופית מפתח

en: Move to the previous keyframe
he: מעבר לשקופית המפתח הקודמת

en: Move to the next keyframe
he: מעבר לשקופית המפתח הבאה

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Break links between clips
he: הפרדה בין מקטעים מקושרים

en: Link together arbitrary clips
he: קישור מקטעים יחד באופן שרירותי

en: Ungroup clips
he: פירוק מקטעים

en: Group clips
he: קיבוץ מקטעים

en: One or more GStreamer errors has occured!
he: אירעה שגיאה אחת לפחות ב־GStreamer!

en: Error List
he: רשימת השגיאות

en: The following errors have been reported:
he: דווח על השגיאות הבאות:

en: Zoom Timeline
he: תקריב ציר הזמן

en: _Previous keyframe
he: שקופית המפתח ה_קודמת

en: _Next keyframe
he: שקופית המפתח ה_באה

en: Clip Background (Video)
he: רקע המקטע (וידאו)

en: The background color for clips in video tracks.
he: צבע הרקע למקטעי רצועות וידאו.

en: Clip Background (Audio)
he: רקע המקטע (שמע)

en: The background color for clips in audio tracks.
he: צבע הרקע למקטעי רצועות שמע.

en: Selection Color
he: צבע הבחירה

en: Selected clips will be tinted with this color.
he: המקטעים הנבחרים יצבעו בצבע זה.

en: Clip Font
he: גופן המקטעים

en: The font to use for clip titles
he: הגופן לשימוש לכותרות מקטעי הווידאו

en: Go to the beginning of the timeline
he: מעבר לתחילת ציר הזמן

en: Go back one second
he: חזרה בשנייה אחת

en: Go forward one second
he: התקדמות בשנייה אחת

en: Go to the end of the timeline
he: מעבר לסיום ציר הזמן

en: Dock Viewer
he: הצמדת המציג

en: Play
he: נגינה

en: Pause
he: השהיה

en: %d hour | %d hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %d שעות
he[2]: שעתיים

en: %d minute | %d minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %d דקות
he[2]: שתי דקות

en: %d second | %d seconds
he[0]: שנייה אחת
he[1]: %d שניות
he[2]: שתי שניות

note: Translators: "non local" means the project is not stored on a local filesystem
en: %s doesn't yet handle non local projects
he: עדיין אין באפשרות %s לטפל במיזמים מרוחקים
